PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدارک بین المللی

vpsiran
April 12th, 2012, 12:17
سلام

دوستان برای اخذ مدارک معتبر و بین المللی ای تی باید کجا این امتحان ها رو داد؟

برای مثال برای گرفتن مدارک ceh,chfi,لینوکس و مدارک ماکروسافت باید کجا امتحان داده بشه تا مدارک رو بدن؟

areff
April 12th, 2012, 12:39
از نظر من ceh وقت هدر دادنه

آزمونهای مایکروسافت :
ترکیه
هند
افغانستان
ارمنستان
آمریکا
نیوزلند
آلمان
چین
امارات

برگزاری آزمون در کشورهای چین ، هند و پاکستان برای افراد غیر سیتیزن همان کشورها غیر قانونی است

292122
April 12th, 2012, 13:09
سلام دوست عزيز اکثر ازمون های بين المللی توسط تست سنتر های vue و prometric برگزار ميشن.
توی هر کشوری که اين دو نماينده داشته باشند شما ميتونيد امتحان بديد.
مثلاً آزمون های مايکرسافت و ec-council مثل ceh و chfi و ... و همچنين مدارک comptia مثل linux+ توسط
اين دو مؤسسه برگزار ميشود.
در ضمن چون ايران تحريم هست اين دو هيچ نماينده اي در ايران ندارند. معمولا ايرانی ها در ترکيه و يا دوبی امتحان ميدهند.
البته مؤسساتی هم در ايران هستند که از نماينده های vue و prometric در امارات و ترکيه به اصطلاح خودشون نمايندگی دارند و اين آزمون ها رو در ايران با v-p-n زدن به سيستم های اين نماينده ها برگزار ميکنند.
ولی از نظر من اين مدارک وی پی انی يه پول سياه هم ارزش نداره.در ضمن در خارج از ايران هم اين مدارک وی پی انی رو قبول ندارند. چون اول پاسپورت شما رو چک ميکنند تا ببينند در اون زمانی که امتحان داديد در خارج از ايران بوديد يا نه، اگر با v-p-n زدن به اين تست سنتر ها امتحان داده باشيد راحت ميفهمند.
در سايت های اين دو مؤسسه ميتونيد کشور هايی که در آنها قادر به امتحان دادن هستيد و تست سنتر های اون کشور رو ببينيد.
VUE (http://www.vue.com)
PROMETRIC (http://www.prometric.com)

در ضمن اگر منظور از مدارک لينوکس lpi هست که خوب در ايران نماينده رسمی داره. چون شرکت lpi کانادايی هست و با ايران مشکلی نداره.

https://cs.lpi.org/caf/Xamman/partner

از نظر من ceh وقت هدر دادنه
دوست عزيز ceh در دنيا يکی از مدارک شناخته شده و معتبر در زمينه امنيت هست و خيلی از شرکت های بزرگ در دنيا اين مدرک رو قبول دارند و اون رو برای استخدام يه امتياز ميدونند.

3245
April 12th, 2012, 13:09
خوب این آزمون ها کجا اعلام میشه؟ دقیقا تاریخ و زمان معینی داره؟

ارادت

vpsiran
April 12th, 2012, 13:29
از کجا تاریخ و محل ازمون ها رو بفهمیم؟

292122
April 12th, 2012, 13:35
سلام
آره. توی سايت prometric و vue که ثبت نام ميکنی، بعد از اين که آزمون و کشور مورد نظر برای امتحان رو انتخاب کردی هزينه آزمون و تست سنتر های اون کشور رو نشون ميده. بعد با انتخاب تست سنتر مورد نظر زمان هايی که اون آزمون برگزار ميشه رو به شما نشون ميده. اون وقت هر کدوم رو که راحت تر بودی ميتوني از بين زمان های تعيين شده انتخاب کنی.
عکس زير رو ببين :

5408

Examgir
May 22nd, 2012, 01:55
سلام دوست عزيز

من دوتا سوال از شما دارم

١. شما چند بار مدارك دريافت شده از مراكز ازمون به اصطلاح وي پي اني رو بردين يك كشور خارجي و ريجكت شدين؟

٢. به من فقط يك نفر رو معرفي كنين كه بهنگام مصاحبه در يك كشور خارجي و ارائه مدارك بين المللي، پاسپورتش چك شده باشه، ايا همچين فردي رو سراغ دارين؟

دوست عزيز من، ما ايراني ها دوست داريم همه كارها رو سخت كنيم و بدون اطلاع از نحوه برگزاري ازمون ها بر اساس شنيده ها، بدون تحقيق، نقل قول كنيم.

اخذ مدرك و ارائه اون به مراكز داخل ايران و يا خارج فقط يك استپ از استپ هاي استخدام هست، مراحل بعدي تست ميزان كارائي و دانش علمي و عملي فرد مربوطه هست

لذا از شما خواهش ميكنم ذهن دوستان رو منحرف نكنين، بر اساس تحقيق و مستندات صحبت كنيد

من ميتونم بيش از ٢٠ نفر رو فقط در سال ٩١ بهتون معرفي كنم كه با همين مدارك به اصطلاح وي پي اني در داخل و خارج از كشور كار پيدا كردن ( صد البته كه دانش علمي و عملي داشتن ) و يا براي مهاجرت به استراليا و ساير كشورها اقدام كردن

براساس مستنداتي كه دارم هيچ مشكلي در نحوه اخذ اين نوع مدارك وجود نداره مگر اينكه از كشورهاي چين، هندوستان و پاكستان دريافت شده باشن كه براي افراد غير سيتيزن غير قانوني محسوب ميشن

موفق باشين

سلام دوست عزيز اکثر ازمون های بين المللی توسط تست سنتر های vue و prometric برگزار ميشن.
توی هر کشوری که اين دو نماينده داشته باشند شما ميتونيد امتحان بديد.
مثلاً آزمون های مايکرسافت و ec-council مثل ceh و chfi و ... و همچنين مدارک comptia مثل linux+ توسط
اين دو مؤسسه برگزار ميشود.
در ضمن چون ايران تحريم هست اين دو هيچ نماينده اي در ايران ندارند. معمولا ايرانی ها در ترکيه و يا دوبی امتحان ميدهند.
البته مؤسساتی هم در ايران هستند که از نماينده های vue و prometric در امارات و ترکيه به اصطلاح خودشون نمايندگی دارند و اين آزمون ها رو در ايران با v-p-n زدن به سيستم های اين نماينده ها برگزار ميکنند.
ولی از نظر من اين مدارک وی پی انی يه پول سياه هم ارزش نداره.در ضمن در خارج از ايران هم اين مدارک وی پی انی رو قبول ندارند. چون اول پاسپورت شما رو چک ميکنند تا ببينند در اون زمانی که امتحان داديد در خارج از ايران بوديد يا نه، اگر با v-p-n زدن به اين تست سنتر ها امتحان داده باشيد راحت ميفهمند.
در سايت های اين دو مؤسسه ميتونيد کشور هايی که در آنها قادر به امتحان دادن هستيد و تست سنتر های اون کشور رو ببينيد.
VUE (http://www.vue.com)
PROMETRIC (http://www.prometric.com)

در ضمن اگر منظور از مدارک لينوکس lpi هست که خوب در ايران نماينده رسمی داره. چون شرکت lpi کانادايی هست و با ايران مشکلی نداره.

https://cs.lpi.org/caf/Xamman/partner

دوست عزيز ceh در دنيا يکی از مدارک شناخته شده و معتبر در زمينه امنيت هست و خيلی از شرکت های بزرگ در دنيا اين مدرک رو قبول دارند و اون رو برای استخدام يه امتياز ميدونند.

292122
May 22nd, 2012, 10:43
من دوتا سوال از شما دارم

١. شما چند بار مدارك دريافت شده از مراكز ازمون به اصطلاح وي پي اني رو بردين يك كشور خارجي و ريجكت شدين؟

٢. به من فقط يك نفر رو معرفي كنين كه بهنگام مصاحبه در يك كشور خارجي و ارائه مدارك بين المللي، پاسپورتش چك شده باشه، ايا همچين فردي رو سراغ دارين؟

دوست عزيز همينطور که منو شما اطلاع داريم که vue و proumetric در ايران نماينده اي ندارند اون شخصی که در خارج از کشور کسی رو استخدام ميکنه ها از اين موضوع اطلاع داره. چون شما *** اي امتحان دادی هيچ تضمينی نيست که کسی جای شما آزمون نداده باشه. همين الان مؤسساتی مثل نانو نت در تهران دقيقاً به همين روش دارن آزمون ميگيرن، يعنی شما به غير از مبلغ آزمون يه پول اضافه تر ميدی و در عوض مدرس اونا جای شما امتحان ميده!!!ميگی نه زنگ بزن بپرس.
در مورد صحت حرف هام هم ديدم که دارم ميگم دوست عزيز. 5 ماه پيش دوستم که واسه کار به دوبی رفت ولی مدرک mcitp رو که در ايران از طريق *** آزمون داده بود،موقع استخدام قبول نکردند و بنده خدا با اين که خيلی هزينه کرده بود برای آزمون در ايران ولی دوباره مجبور شد در دوبی امتحان بده.
اگه بخواهيد ميتونم شماره شون رو بهتون بدم تا باهاشون صحبت کنين البته بايد قبلش ازش اجازه بگيرم.

اخذ مدرك و ارائه اون به مراكز داخل ايران و يا خارج فقط يك استپ از استپ هاي استخدام هست، مراحل بعدي تست ميزان كارائي و دانش علمي و عملي فرد مربوطه هست
حرف شما کاملاً درست، ولی اون فرد استخدام کننده بايد يه مدرک معتبر و تجربه اي مربوط با کار در رزومه شما ببينه تا برای کار هم به شما اعتماد کنه.
درسته که فقط دانش آدم موقع کار به کمکش مياد ولی اگه فقط بريم بگيم آقا من دانشم زياده استخدامم کن آيا کسی بدون مدرک باور ميکنه؟ اگه نکنه که مسلما مدرک معتبر ميخواد. اگر هم که قبول بکنه که ديگه اصلاً مدرکی لازم نيست که شما بخواهی در ايران يا خارج از ايران امتحانش رو بدی.

در ضمن دوست عزيز از قديم ميگن سری که درد نميکنه دستمال نميبندن.
وقتی ميشه شما از قبل مثلاً با يه تست سنتر تو ترکيه هماهنگ کنی و بدون درد سر و هيچ مشکلی در آينده بری امتحان بدی واسه چی بايد ريسک کرد و در ايران امتحان داد؟
هيچ تضمين 100 در 100 برای عدم مشکل در آينده که نيست، قيمت آزمون هم که در ايران هميشه از نرخ جهانی بيشتره چون خلاصه مؤسسه هم ميخواد از برگزری آزمون سود کنه، پس ميشه بهم بگين چه دليل خوبی برای آزمون وی-پی-ن اي وجود داره؟

در ضمن شما اگه ميخوای تجربه من و دوستان ديگر رو در رابطه به ازمونی که در خارج از کشور دادند بدونی پست های توی لينک زير رو بخون.
استفاده از تجربیات دوستان در مورد آزمونهای سیسکو (http://forum.ciscoinpersian.com/showthread.php?t=537)
فکر کنم تاپيکی که لینک دادم اين قدر کامل هست که تمام مشکلاتی رو که دوستان احتمال داره در خارج از ايران براشون پيش بياد رو برطرف کنه. شما هم اگه سؤالی داشتی و جوابی واسش در تاپيک زير نديدی همون جا بپرس تا جوابتون رو بگيرين.
موفق باشيد.

Examgir
May 22nd, 2012, 11:53
ممنون از جواب متين و خوش لحن شما،

در صورت امكان با كسب اجازه از دوستتون، شماره منو به ايشون بدين تا با من تماس بگيره، من ميتونم مدارك ايشون رو چك كنم و اگه مشكلي داره بهشون اطلاع بدم.

كنجكاو شدم مشكل پيش اومده براي ايشون رو بدونم

در مورد ازمونهاي سيسكو بايد باطلاع برسونم كه ايراني ها حق دريافت اين مدارك رو در هيچ جاي دنيا ندارن، قبلا اينجوري نبود ولي مدتي هست كه اين امكان از بين رفته

شماره من ٠٩١٢٨٨٨٥٢١٢
اگه مشكلي داشتين با من تماس بگيرين كمك كنم.

292122
May 22nd, 2012, 12:46
در مورد ازمونهاي سيسكو بايد باطلاع برسونم كه ايراني ها حق دريافت اين مدارك رو در هيچ جاي دنيا ندارن، قبلا اينجوري نبود ولي مدتي هست كه اين امكان از بين رفته
سلام،
ببخشيد ولی بايد بگم که کاملاً در اين مورد اشتباه ميکنين.
لينک زير رو ببينين، اين شخص سه هفته پيش امتحان ccie lab سيسکو رو pass کرد.
اخذ مدرک ccie توسط دوست خوبم سعید حسن زاده (http://forum.ciscoinpersian.com/showthread.php?t=5048)
آخرين پست های همون لينکی که در پست قبل گذاشتم هم اين حرف رو ثابت ميکنه.
توی همون انجمن سيسکو به پارسی اگه کمی جستجو کنين، خيلی ها رو ميبينين که جديداً امتحان cisco دادن و اون رو بدون هيچ مشکلی pass کردند.
همين الان خيلی از تست سنتر های ترکيه دارن از ايرانی ها آزمون ميگيرند.
الان آموزش گاه عصر شبکه داره با قيمت های نجومی که از دانشجو هاش ميگيره، اونا رو برای آزمون های سيسکو در يکی از 18 تست سنتری که به قول خودشون دارند باهاشون کار ميکنند ثبت نام ميکنه.
هر چند که ميشه خيلی راحت اسم تست هايی رو که از ايرانی ها آزمون ميگيرند رو با کمی فعاليت در انجمن ها ی شبکه و از کسانی که آزمون دادند پيدا کرد.
ديگه شما که اسم id تون هست Examgir بايد بهتر بدونين دوست عزيز.;)
بازم اگه فکر ميکنين من اشتباه ميکنم ميتونين توی انجمن سيسکو به پارسی از ديگران هم در مورد صحت حرفام سؤال کنين، تا اونا هم تجربشون رو بهتون بگن.
در ضمن به يه مورد هميشه اعتقاد داشتم و دارم : عمرا کسی بتونه ايرانی جماعت رو در مورد چيزی محدود يا تحريم کنه حالا در هر زمان و مکانی که ميخواد باشه!!:d
به اميد موفقيت همه ايرانيان
موفق باشيد.

Examgir
May 22nd, 2012, 13:04
ما با روش برگزاري ازمون هاي سيسكو براي ايراني ها اشنا هستيم، در صورت امكان به من بگين اين افراد با مليت ايراني امتحان دادن يا خير؟

ما متاسفانه مدت يكسال هست كه ازمونهاي سيسكو رو برگزار نميكنيم ( شايد من اطلاعات كافي در اين مورد نداشته باشم )

292122
May 22nd, 2012, 13:08
سلام بله تمامشون بدون استثنا با هويت ايرانی امتحان دادند.
لينک های زير رو هم ببينيد، توسط يکی از مدرسين آموزشگاه عصر آراد نوشته شده:
وب سایت مهندس یگانه | عصرآراد | آموزش شبکه | سیسکو | مجازی سازی سرورها | امنیت شبکه | امنیت اطلاعات | عصر آراد - امتحانات سیسکو و مدرک CCIE واقعی (http://www.iranccie.com/index.php/articles/iranccie-news/125-ccie-exam)
و اين لينک:
وب سایت مهندس یگانه | عصرآراد | آموزش شبکه | سیسکو | مجازی سازی سرورها | امنیت شبکه | امنیت اطلاعات | عصر آراد - برگزاری امتحانات سیسکو در ترکی� (http://www.iranccie.com/index.php/articles/iranccie-news/159-cisco-test-center-turkey)
موفق باشيد.