PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راه اندازی سرور مجازی روی کامپیوتر خانگی

alireza.076
April 12th, 2012, 11:48
سلام. من یه کامپیوتر با 4گیگ رم دارم. میخواستم به پرسم که میشه با vmware ماهانه مقداری از رم کامپیوترم رو برای سرور مجازی اجاره بدم؟ مشکل سرعت اینترنتی ندارم اما به کامپیوتر آسیب نمیرسه که زیاد روشن باشه؟ من 7تا فن توی کیسم گذاشتم تا بعضی اوقات ممکنه چند روز هم روشن باشه مشکل ساز نشه

rezahd
April 12th, 2012, 19:45
سلام بستیگی داره اولین گزنه کارت شبکه شما باید عوض بشه دومین گزینه از نسخه
workstation استفاده کنید
با تشکر

maham-server
April 17th, 2012, 03:25
سرعت دانلود نت شما چند است؟؟

serverstar.ir
April 17th, 2012, 19:12
سلام. من یه کامپیوتر با 4گیگ رم دارم. میخواستم به پرسم که میشه با vmware ماهانه مقداری از رم کامپیوترم رو برای سرور مجازی اجاره بدم؟ مشکل سرعت اینترنتی ندارم اما به کامپیوتر آسیب نمیرسه که زیاد روشن باشه؟ من 7تا فن توی کیسم گذاشتم تا بعضی اوقات ممکنه چند روز هم روشن باشه مشکل ساز نشه

دوست من شما فکر میکنید فروش سرور مجازی از کامپیوتر خونست سرور با قیمت بالا از دیتا سنتر اجاره میشه شما با بهترین سرعت اینترنت خونگی هم نمیتونی اینکار رو کنی :ِدی :71:

هدف شما از اینکار چیه

payam_shzbax
April 17th, 2012, 21:25
دوست عزیز شما مشکل سرعت اینترنت نداری مشکل حجم که داری :39: حجمش گرون پات میوفته. همچنین آیپی استاتیک باید بگیری. از اینترنتت قطعی داشته باشه= قطعی سرورت

serverstar.ir
April 18th, 2012, 00:36
دوست عزیز شما مشکل سرعت اینترنت نداری مشکل حجم که داری :39: حجمش گرون پات میوفته. همچنین آیپی استاتیک باید بگیری. از اینترنتت قطعی داشته باشه= قطعی سرورت

تحت هیچ شرایطی امکانپذیر نیست شما دارب به ip و bw فکر میکنی مگه اینا رو ما از دیتا سنتر مجانی میگیریم :دی

payam_shzbax
April 18th, 2012, 00:39
تحت هیچ شرایطی امکانپذیر نیست شما دارب به ip و bw فکر میکنی مگه اینا رو ما از دیتا سنتر مجانی میگیریم :دی

من منظورم با شروع کننده تاپیک بود:-s خوش به حالتون ما برا جفتش پول می دیم :71:

serverstar.ir
April 18th, 2012, 00:46

ولی منظورم من به شما بود که bw & ip اینجا اصلا" موضوع مهمی نیست مورچه چیه که کله پاچش باشه :71:

Ramin
April 18th, 2012, 00:48
شما فرمودید مشکل نت ندارید ! پرت 1 گیگ ارائه می دهید دیگه؟:-?

serverstar.ir
April 18th, 2012, 00:56

ولی منظورم من به شما بود که bw & ip اینجا اصلا" موضوع مهمی نیست مورچه چیه که کله پاچش باشه :71:

بابا این بنده خدا اشتباه کرد فکر کرد که فروش سرور مجازی از کامپیوتر خونست 8-|

ms313
April 19th, 2012, 19:12
دوستان ولي فكر كنم بشه! البته نه اينكه از مصرف رم به سرور داد اما مجازي ميشه. كرد البته سرعت نت بايد زياد باشه چون هر كي وي پي اس ميگيره برا سرعتش ميگيره .

tsotoodeh
April 19th, 2012, 20:14
دوست من این چیزی که شما نوشتی اسپم حساب میشه شما تازه وارد انجمن شدی قوانین رو یه دور مرور کن ما اینجا داریم بحث علمی میکنیم نه شوخی موفق باشی
ساخت یک vps با استفاده از خطوط اینترنت dsl خانگی و استفاده از یک pc برای کسانی که با راه اندازی دیتاسنتر و مراکز تخصصی این چنینی کمی آشنایی دارند غیرمتعارفه
هر کسی که در این زمینه شروع به سرویس دهی می کنه بایستی حداقل دانش تئوری و عملی نسبت به این موضوعات کسب بکنه در عیر این صورت خود فرد بیش از مشتریانش ضرر می کنه.

alireza.076
April 22nd, 2012, 13:31
چرا دانشش رو دارم.
اینترنت 1مگابایت دارم که تا 4مگابایت متغیر هست. ip استاتیک فقط نیاز دارم.
به مشتری هم رم پایین تر از 1گیگ نمیدم که سرعت اینترنت پایین نیاد برای 2تومن پول.!!
نظر دوستان چیه؟
فقط روی مسئله حجمی دارم فکر میکنم. اما چیزه دیگه ای هم هست که شما فکر نکردید!!
من دارم سرور راه میندازم پس همیشه مودم روشنه پس ip تغییر نمکنه!! :D مگه نه؟ ;)

#elahe#
April 22nd, 2012, 14:19
چرا دانشش رو دارم.
به مشتری هم رم پایین تر از 1گیگ نمیدم که سرعت اینترنت پایین نیاد برای 2تومن پول.!!
نظر دوستان چیه؟
فقط روی مسئله حجمی دارم فکر میکنم. اما چیزه دیگه ای هم هست که شما فکر نکردید!!
من دارم سرور راه میندازم پس همیشه مودم روشنه پس ip تغییر نمکنه!! :D مگه نه؟ ;)

شما نمیتونید روشن ماندن مداوم مودم رو تضمین کنید
چون تغییر آی پی داینامیک اصلا دست شما نیست که بخواید تضمین بدید

farbod_47
April 22nd, 2012, 14:31
isp در خوش بين ترين حالت دو هفته يك بار پتك ناقص براي مودم محترمت مي فرستند كه باعث هنگ كردن ميشه و بايد رست شه و اي پي داينامك شما احتمالن با 3 نفر ديگه مشترك هست
اين كار خيلي سخته در ضمن قطعي برق هم در نظر بگير

serverstar.ir
April 22nd, 2012, 14:46
آقا تو رو خدا حرفای خنده دار نزنید بابا isp شما هم نمیتونه همچین سیستمی رو بده شما با adsl میخوای سرور بدیی loooool

hostspace
April 22nd, 2012, 14:51
اگه پورت ۱۰ مگ داری با حجم بالا
می تونی این کار رو انجام بدی و سرور مجازی برای بازی های آنلاین یا هاست در ایران بدی
اما همونطور که دوستان گفتن , مشکل برق هست اما با ups مشکل حل میشه

اما در کل کار عاقلانه ای نیست

alireza.076
April 22nd, 2012, 18:40
نه. من قبل از فروش سرور همه ی این ها رو به مدت چند هفته تست میکنم. ببینم قطعی برق و اینا... ولی توی شهر ما قطعی خیلی کم پیش میاد.
میشه در مورد ups بیشتر توضیح بدید؟

بعدشم از دوستان درخواست دارم که کمی بیشتر مطالب رو بخونن.
من عرض کردم که پایین 1گیگ رم سرویس نمیدم.
همینطور اینترنت 1مگ دارم که تا 4مگابایت متغییر است. که متوسط سرعت 300کیلوبایت هست و تا 700کیلوبایت هم میرسه.
فقط تا 8گیگ از رم سرور به فروش میشه که میانگینش 5تا vps روی سرور قرار میگیره. مگه این 5نفر چقدر از سرعت استفاده میکنند؟

اگه مشکل اینترنت هم پیش امد فوقش یه اینترنت mahvarehi یک طرفه میذارم که برای Send از adsl استفاده بشه

ms313
April 22nd, 2012, 18:57
نه. من قبل از فروش سرور همه ی این ها رو به مدت چند هفته تست میکنم. ببینم قطعی برق و اینا... ولی توی شهر ما قطعی خیلی کم پیش میاد.

همینطور اینترنت 1مگ دارم که تا 4مگابایت متغییر است. که متوسط سرعت 300کیلوبایت هست و تا 700کیلوبایت هم میرسه.
فقط تا 8گیگ از رم سرور به فروش میشه که میانگینش 5تا vps روی سرور قرار میگیره. مگه این 5نفر چقدر از سرعت استفاده میکنند؟

اگه مشکل اینترنت هم پیش امد فوقش یه اینترنت mahvarehi یک طرفه میذارم که برای Send از adsl استفاده بشه

ups وسيه اي است كه برق رو تو خودش ذخيره مي كنه و هر وقت برق رفت برق كامپيوتر رو تامين مي كنه . البته قيمتش ارزون هم نيست .
در ضمن دوست عزيز يه ريسك هستش و اين كار شما هزينه زيادي داره در ضمن 2 گيگ فقط خود مجازي ساز مصرف رم داره وي ام وير .

Sajad
April 22nd, 2012, 19:19
همیشه قبل از انجام یک کاری که قبلا کسی انجام نداده تحقیق کنید ببینید علتش چی بوده. مطمئن باشید اگر مقرون به صرفه و از لحاظ فنی قابل انجام بود الان هزاران نفر قبل از شما انجام داده بودند.

alireza.076
April 25th, 2012, 20:23
هزینه ups چقدره؟ چه جا هایی میشه تهیه کرد؟
اگه از اینترنت استفده کنم که سرعتش بین 1 تا 4مگابایت متغیر برای 5تا سرور کافیه؟

amirlord
April 25th, 2012, 20:31

در گیم سرور ها و سرور های هاستینگ برخلاف سیستم های عادی ارسال بیشتر از دریافت هست . یعنی اگر مثلا یک صفحه بخواد از سرور شما باز بشه . سرعت دانلود شما چه 10 کیلوبایت باشه چه 10 مگابایت مهم سرعت آپلود هست .
من بهتون پیشنهاد میکنم منصرف بشید از این کار همونطور که سجاد عزیز هم گفتند خیلیا به این فکر افتادن ولی همچنین در کشور های اروپایی و ... هم با دشواری هایی همراه هست چه برسه به ایران ...

shahab-f
April 25th, 2012, 20:46
من زیاد در زمینه این سوال شما تخصصی ندارم-ولی شاید دوستان با حرفه من موافق باشند : کامپیوتر هایی که برای سرور اختصاصی استفاده میشند از توان سخت افزاری خیلی بالاتری برخوردار هستند و یه جورایی یه ابر رایانه به حساب می آیند - ولی کامپیوتر خانگی از چند قطعه سادس و برای کارای ساده تری هستش نمیشه به مدت طولانی مدت روشن نگرش داشت فن های داخل سیستم بیشتر برای تهویه هوا هستند حالا هر چند تا باشند- مثلا یک هاردی که در عرض 1 ساعت بسیار داغ میکنه میتونه روز ها روشن بمونه؟؟
آیا اینترنت کشور ما میتونه قطعی نداشته باشه؟؟ اونم جدیدا با این وضعیت اینترنت ملی

alireza.076
April 25th, 2012, 21:00
کامپیتور من اکثر روز ها روشنه حتی تا چند هفته هم شده روشن بمونه. مشکله تهویه هم اصصلا ندارم. اگه مشکل فقط همینا باشه یه راه حل هم خوب داره. نگاه کنید:
مشکل برق که با ups رفع میشه
از سرور به عنوان هاست استفاده نمیشه
خیلی هم مشکل سرعت پیدا کنم اینترنت mahvarei یک طرفه راه میندازم.
سرعت آپلود هم مثل سرعت دانلوده منه. فرقی نداره
اگه از اینترنت mahvarei استفده کنم برای آپلود همین اینترنت ایران جوابگو هست.
یه باره دیگه هم عرض میکنم که فقط حداکٍر 5تا سرور روی کامیوترم قرار میگیره

اینترنت mahvarei قطی نشنیدم داشته باشه. شما چی فکر میکنید؟
برای راه ادازیش من قطع هاشو دارم. فقط یه اکانت میخوام که دوستم میفروشه

---------- Post added at 08:00 PM ---------- Previous post was at 07:58 PM ----------

اما راهنمایی دوستان زیاد جالب به نظر نمیاد. همه یا میگید برق یا اینترنت یا میگید نمیشه و دلیل هم نمیارید!!!
هی چیزی بگید که عاقلانه باشه خوب

SeDaBloG
April 25th, 2012, 21:14
:دی شما یه Dedicted بگیرین بهتره که

shahab-f
April 25th, 2012, 21:26
اینترنت ماهواره ای عیز مجاز هستش سریعا از طریقه فرکانس باهاتون برخورد میکنند

alireza.076
April 25th, 2012, 21:38
من شنیدم که یک طرفه رو نمیتونند پیدا کنند. خیلی ها هم استفاده میکنند

vps-baran.ir
April 25th, 2012, 22:03
شما هنوز فرق مگابایت و مگابیت رو نمی دونید بعد میخواید سرور بفروشید :109:

حتی نمی دونستید ups چیه :71:

یعنی شما الان سرعت اینترنتتون مگابایت هست . :دی

من باور نمی کنم . :114:

alireza.076
April 25th, 2012, 22:10
شما هنوز فرق مگابایت و مگابیت رو نمی دونید بعد میخواید سرور بفروشید :109:

حتی نمی دونستید ups چیه :71:

یعنی شما الان سرعت اینترنتتون مگابایت هست . :دی

من باور نمی کنم . :114:

اولا دوست عزیز اینجا حرفی در مورد مگابیت زده نشده. نمیدنم شاید فکر کنم خوابتون بیاد چشاتون...
دلیل نمیبخشه که کسی یه چیزی رو ندونه نادون حساب بشه. آلان شما یعنی همه چی رو بلدید؟ چه جالب. ثبت اختراع نداشتید؟

بله مگابایت هست. سرعت دانلود من بین 300تا 700 کیلوبایت متغییر هست.

vps-baran.ir
April 25th, 2012, 22:23
اولا دوست عزیز اینجا حرفی در مورد مگابیت زده نشده. نمیدنم شاید فکر کنم خوابتون بیاد چشاتون...
دلیل نمیبخشه که کسی یه چیزی رو ندونه نادون حساب بشه. آلان شما یعنی همه چی رو بلدید؟ چه جالب. ثبت اختراع نداشتید؟

به نوشته های قبلتون مراجعه کنید

چرا دانشش رو دارم.

سرعت اینترنت رو با مگابیت در نظر می گیرن
و حجم فایل رو با مگابایت

و زمانی که شما یه فایل رو دانلود می کنید .

سرعت دانلود شما 1 به 8 میشه و چون فایل به مگابایت بوده سرعت کمتر میشه

بله بنده ثبت اختراع هم دارم

و بابت آی پی هم عرض به خدمتتون برسونم می تونید از جایی که اینترنت میگیرید صحبت کنید یه

آی پی ثابت بگیرید

alireza.076
April 25th, 2012, 22:27
به نوشته های قبلتون مراجعه کنید

سرعت اینترنت رو با مگابیت در نظر می گیرن
و حجم فایل رو با مگابایت

و زمانی که شما یه فایل رو دانلود می کنید .

سرعت دانلود شما 1 به 8 میشه و چون فایل به مگابایت بوده سرعت کمتر میشه

بله بنده ثبت اختراع هم دارم

و بابت آی پی هم عرض به خدمتتون برسونم می تونید از جایی که اینترنت میگیرید صحبت کنید یه

آی پی ثابت بگیرید

ممنون. ولی یه چیزی. مودم که تا خاموش نشه ip عوض نمیشه. بعد من میخوام ip هر سرور رو دستی وارد کنم. این ip ثابت میمونه برای اون سرور دیگه

PerDon
April 25th, 2012, 22:28
دیگه جداً همین یک مورد کم داشتیم ، که خداروشکر به دست ایرانی جماعت انجام شد . >:)

ourweb
April 25th, 2012, 22:30

در هر صورت دوستان خیلی بهت حرف زدن ولی نزنی بهتره میشه ولی خیلی پات در میفته از ماه گفتن بود.

vps-baran.ir
April 25th, 2012, 22:31
ممنون. ولی یه چیزی. مودم که تا خاموش نشه ip عوض نمیشه. بعد من میخوام ip هر سرور رو دستی وارد کنم. این ip ثابت میمونه برای اون سرور دیگه

اولا شما باید 29/ ای پی بگیرید

که بتونید از 5 تا ای پی استفاده کنید

حالا دقیقا نمی دونم بهتون ای پی می دن یا نه

ولی می دونم که می تونید ای پی خودتون رو ثابت کنید

چه مودم خاموش بشه چه نشه.

ms313
April 25th, 2012, 22:39
آي پي وليد بگيريد تغيير نمي كنه ماهي 20-30 تومان هستش ups هم بستگي به چند ساعت نگه داشتن برق داره.
انجام بدين شايد شد اما شكست خوردين اين نصيحت هاي بچه ها يادتون نره نگيد كه نگفتين .
مشكلي بود در خدمتم.

shahmoradi
April 25th, 2012, 22:56
ببخشید این اینترنت 300 کیلوبایت تا 700 کیلوبایت را از کدام شرکت گرفتین؟

در بهترین شرایط اگر از بهترین سرویس دهنده ایران حالا بگیم شاتل تعرفه 2 مگابیت را بخرین در حد مطلوب سرعت 260 کیلوبایت را میده

---------- Post added at 10:54 PM ---------- Previous post was at 10:52 PM ----------

شاید پورت اختصاصی دارین؟
هزینه ماهیانه این سرویس شما چه قدره؟

---------- Post added at 10:56 PM ---------- Previous post was at 10:54 PM ----------

برای خنک کردن سیستم تان به جای 7 تا فن بهتر بود از کول واتر استفاده می کردید که دمای سی پی یو را تا 50 درجه هم خنک تر می کند

Ramin
April 25th, 2012, 23:23

سرعت شما به نقل از خودتان ""در بهترین حالت""" 700 کیلو است :d با این سرعت 5 سرور مجازی؟:d دوست عزیز با قطعی ها و محدودیت های اینترت به مناسبت های مختلف در ایران چکار می کنید؟؟؟ پاسختون حتما این هست در شهر شما این مورد وجود ندارد مانند قطعی برق؟:-b

تا به حال فکر کردید چرا قبل از شما هیچ کس این کار نکرده است؟؟؟ در حال حاضر سیستم های دسکتاپ که بیشتر دوستان استفاده می کنند رم و سی پی یو های بالا دارند . سرعت نت اکثر کاربران در همین فروم بالا است . اما با خودتان فکر کنید واقعا چرا هیچ کس این کار را انجام نداده :105:

---------- Post added at 11:23 PM ---------- Previous post was at 11:17 PM ----------

باور کنیید حقیقت را بیان می کنم . دسکتاپ بنده 16 گیگ رم دارد . بله 2 رم 8 گیگ + سی پی یو corei 7 .مادربرد ایسوس و هر آنچه که برای یک سیستم دسکتاپ مورد نیاز است . اگر راهی پیدا کردید بفرمائید ما کیس را در دیتاسنتر خانه ی شما کولو کنیم . فقط برق زیاد نیاز دارد . پاور این سیستم 1200 است :39:

ms313
April 25th, 2012, 23:27
سرعت شما به نقل از خودتان ""در بهترین حالت""" 700 کیلو است :d با این سرعت 5 سرور مجازی؟:d دوست عزیز با قطعی ها و محدودیت های اینترت به مناسبت های مختلف در ایران چکار می کنید؟؟؟ پاسختون حتما این هست در شهر شما این مورد وجود ندارد مانند قطعی برق؟:-b

تا به حال فکر کردید چرا قبل از شما هیچ کس این کار نکرده است؟؟؟ در حال حاضر سیستم های دسکتاپ که بیشتر دوستان استفاده می کنند رم و سی پی یو های بالا دارند . سرعت نت اکثر کاربران در همین فروم بالا است . اما با خودتان فکر کنید واقعا چرا هیچ کس این کار را انجام نداده :105:

---------- Post added at 11:23 PM ---------- Previous post was at 11:17 PM ----------

باور کنیید حقیقت را بیان می کنم . دسکتاپ بنده 16 گیگ رم دارد . بله 2 رم 8 گیگ + سی پی یو corei 7 .مادربرد ایسوس و هر آنچه که برای یک سیستم دسکتاپ مورد نیاز است . اگر راهی پیدا کردید بفرمائید ما کیس را در دیتاسنتر خانه ی شما کولو کنیم . فقط برق زیاد نیاز دارد . پاور این سیستم 1200 است :39:

بذاريد انجام بدن شايد اولين نفر بودن كه تونستن اين كار رو بكنن .

wanener
April 26th, 2012, 00:49
شما فرمودید مشکل نت ندارید ! پرت 1 گیگ ارائه می دهید دیگه؟:-?

آخه رفیق توی ایران سرور به شما میدن با پورت یک گیگ ؟

من الان توی خونه 108 مگ لینگ به پاپ آپ اصلی شرکت دارم که اونجا هم 200 مگ اینترانت داره!
آی پی هم به لطف NCC Member بودن مشکلی نداریم !
یک دیتا سنتر فقط به پورت و روشن بودن سرور نیاز نداره
پاپ سایت ما 30 کاوا برای یک اتاق یو پی اس داره و ژنراتور 5 دقیقه تاخیر !

من میشم دیتاسنتر ؟
اگر کسی سرور میخواد اونجا یا وی پی اس بسم الله !
من در خدمتم

milade
April 26th, 2012, 09:36
سلام

ببینید دوست عزیز ،

شما برای سیستمتون نیاز دارید به حداقل رم سروری تا بعد از یه مدت کار کردن نترکه . این رم ها هم به اندازه کافی توی ایران گران و نایاب هستند .

نیاز به یه ups بین 800 تا 1.5 ملیون تومنی دارید که اون هم اگر یه جمع و تقسیم کنید بازم نمیصرفه ، چراکه درامد حاصله خیلی کم هست تا بتونید هزینه ها رو جبران کنید .

نیاز به یک اپلینک دارید که مجبورید از اینترنت ایران استفاده کنید . اینترنت ایران هم که بسیار ریسک پذیر هستش .اینترنت ماه.واره.ای هم که سند ممنوعه و توی این کار باید سند داشته باشید ، درنتیجه روی این هم نمیشه کاری کرد .

نکته بعدی اینه که مشتری باید قبول کنه کار شما رو .
تهویه مناسب .راههای جلوگیری از اتش سوزی.تخصص در این کار و ... و ...

در نتیجه میبینیم که کسی که میخواد این کار رو کنه اصلاً براش نمیصرفه .

به لطف دیتاسنترها ، الان شما میتونید الان یه سرور با همین مقدار رم رو 50-100 تومن جور کنید !

موفق باشید .

alireza.076
April 27th, 2012, 10:17
سلام

ببینید دوست عزیز ،

شما برای سیستمتون نیاز دارید به حداقل رم سروری تا بعد از یه مدت کار کردن نترکه . این رم ها هم به اندازه کافی توی ایران گران و نایاب هستند .

نیاز به یه ups بین 800 تا 1.5 ملیون تومنی دارید که اون هم اگر یه جمع و تقسیم کنید بازم نمیصرفه ، چراکه درامد حاصله خیلی کم هست تا بتونید هزینه ها رو جبران کنید .

نیاز به یک اپلینک دارید که مجبورید از اینترنت ایران استفاده کنید . اینترنت ایران هم که بسیار ریسک پذیر هستش .اینترنت ماه.واره.ای هم که سند ممنوعه و توی این کار باید سند داشته باشید ، درنتیجه روی این هم نمیشه کاری کرد .

به لطف دیتاسنترها ، الان شما میتونید الان یه سرور با همین مقدار رم رو 50-100 تومن جور کنید !

موفق باشید .

کدوم دیتا سنتری با 50تومن 8گیگ رم میده؟ شما تهیه کنید ما یه پولی هم به شما میدیم!!!

vps-baran.ir
April 27th, 2012, 21:46
دیتاسنتر این قیمت نمیده

شما یه سیستم یا هر چیزی که می تونید جمع کنید

یا یه سرور جمع کنید حالا به اندازه 3 یونیت یا 6 یونیت .

که در دیتاسنتر پارس آنلاین می تونید کولو کنید با 300.000 تومان ماهیانه

و 6 یونیت هم فکر می کنم 560.000 هزار تومان باشه البته این قیمت ها رو چند ماه پیش دیده بودم

wanener
April 27th, 2012, 22:12
سلام

ببینید دوست عزیز ،

موفق باشید .

با چه مقدار رم ؟؟؟؟ چقدر ؟؟؟؟؟

mmbmmb20
October 6th, 2012, 14:42
سلام.
واما بعد . alireza.076 (http://www.webhostingtalk.ir/member/20234/) نا امـــــــــــــــــــــــ ـــــــــید نشو....هرکی نا امیدت میکنه به هر نحوی حتی کوچکترین ایراد به طرح شما میگیرن دلال سرور و دیتا سنتر های خارجیه !بجای این که این مهندسین منفی باف راهکار ها رو با ناامیدی بدن بهتره که به اولین ها راهکار با امید بدن .حالا مطاب زیر به کوری دلال ها ببین حالش رو ببر که کار آفرین زیاده مثل شما خواننده ی عزیز که اگر فکری که مشغول فروش محصول غیره ایرانیه بیاد فکرش رو روی تولید ایرانی متمرکز کنه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من مهندس شبکه یا نرم افزار یا سخت افزار نیستم ولی 2 ماه روش کار کردم که یک سرور حقیقی با ای پی ولید و استاتیک که روی شبکه جهانی اینترنت قابل رویت بود و با دی سی شدن از شبکه ای پی تغییر نمیکرد. البته این سرور رو روی کامپیوترمجازی یا بهتر بگم رایانه مجازی vmware با سیستم عامل های خانواده لینوکس مثل CentOS Ubuntu ,... تستش کردم البته لازم به ذکره که از یک خط و ای پی دیگه ای سرور رو تست کنم به خاطر همین از کافینت بیرون تستش کردم و بالا آوردمش خیلی عالی بود بازده ایش برای سایت های سبک مثل کارخونه ها و شرکت ها و معرفی محصول عالی بود با پهنای باند 512 خیلی عالی بود سرورم یک کنار برا خودش کار میکرد وخودم توی ویندوز 7 کارهای روزمره خودم رو انجام میدادم
سیستمم 6هسته ای AMD و RAM 6Gig BAS 2000Hzالبته با سیستم های پنتیوم 3 و رم 256 و سیستم عامل لینوکس سرور مجهزی رو میشه راه انداخت. از Webmin خیلی کمک گرفتم سرور هایی که جواب گرفتم سرور ایمیل سرور هاست سرور دومین سرور اف تی پی بود.ولی روی مولتی هاست پروژه رو ولش کردم .....!برنامه های مدیریت هاست رو نمیتونستم با سرور ست کنم .... یادش بخیر.
خلاصه باید بیشتر از 500 تا مشتری داشته باشی تا بازده ای اقتصادی داشته باشه اون هم اگر مکانت یا همون مکان ای پی ولید و سرورت نه اجاره بخاد نه مالیات بر عوارض شهرداری اگر این اداره تعاون وکار و امور اجتماعی این شغل رو جزو مشاغل قابل اجرا در خانه قرار میداد دیگه نیازی به تجاری بودن مکان نبود دردسر شهرداری نداشتیم ! میموند یکدونه اماکن که ما نوکر اماکن هم هستیم ای پی ولید و شمارهتیلیف و شخص حقیقی مشخص دیگه مشکلی نبود 1 کار آفرین........!البته من این 500 تا مشتری رو با قیمت پایه سالیانه 10000تومن محاسبه کردم.که 5000 تومنش میرفت به هزینه های دومین ir و ماهی 10000تومن هم برای ای پی ولید برق میمونه که برای یکدونه pc در ماه بیشتر از 2000تومن نمیشه!بقیش رو هم بروووووووووووووو حلش رو ببر.....یـــا عـــلــی..................