PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک تبلت های ارزان قیمت Dell , BlackBerry , Amazon , ...

amirlord
April 12th, 2012, 11:19
سلام عزیزان . به همراه چند تن از دوستان تصمیم گرفتیم یه سری تبلت ارزان قیمت وارد ایران کنیم بصورت مستقیم تا یکمی بازار رو بسنجیم !
تبلت هایی که مدنظر هست توی نظرسنجی هست . لطفا نظر خودتون رو بگید که کدوم هارو ترجیح میدید داشته باشید . قیمت هاشون هم تقریبا در یک سطح هست و آکبند هستند . از 450 به بالا بستگی به امکانات اضافی مثل 3G-4G یا حجم مموری و ... داره .
BlackBerry PlayBook :
BlackBerry - PlayBook - New BlackBerry PlayBook 2 Tablet - US (http://us.blackberry.com/playbook-tablet/)
Amazon Kindle Fire :
Kindle Fire - Full Color 7" Multi-Touch Display with Wi-Fi - More than a Tablet (http://www.amazon.com/Kindle-Fire-Amazon-Tablet/dp/B0051VVOB2)
Dell Streak :
Dell Streak 7 Tablet Details | Dell (http://www.dell.com/us/business/p/mobile-streak-7/pd)

پردازنده هر 3 تبلت dual core 1ghz هست .
رم ها :
kindle fire : 512mb
playbook : 1gb
streak 7 : 512mb DDR3 SDRAM

سیستم عامل ها :
kindle fire : android 2.3
playbook : QNX
streak : android 3.2 or 4.0

تاچ پد :
kindle fire : مقاومتی
play book & streak : خازنی - حرارتی ( فوق العاده حساس ! )

نمایشگر ها :
همشون 7اینچ هستن ولی کیفیت playbook بیشتر هست !

پورت mini usb هم دارند که با مبدل میتونید بهش فلش بزنید یا مودم 3g و ... !

هر سوال یا نظری دارید همینجا اعلام کنید که بررسی بشه .
موفق باشید .

faranetwork
April 12th, 2012, 11:50
امیر جان زحمت واردات نده چابهار همه مدل dell هست از 290 تومن به بالا

---------- Post added at 11:50 AM ---------- Previous post was at 11:49 AM ----------

و اینکه dell زیاد جالب نیست اگه میخوای بیاری سعی کن asus و hp و acer بیاری...این تجربه ما تو مدت نمایشگاه و چند سال کارمون هست و باز هم اگه میخوا خوب بفروش acer و hp که hp هم قیمت بهتری داره هم مشخصات بهتری

amirlord
April 12th, 2012, 12:00
امیر جان زحمت واردات نده چابهار همه مدل dell هست از 290 تومن به بالا

---------- Post added at 11:50 AM ---------- Previous post was at 11:49 AM ----------

و اینکه dell زیاد جالب نیست اگه میخوای بیاری سعی کن asus و hp و acer بیاری...این تجربه ما تو مدت نمایشگاه و چند سال کارمون هست و باز هم اگه میخوا خوب بفروش acer و hp که hp هم قیمت بهتری داره هم مشخصات بهتری

قاچاق هم گرون در میاد مبین جان . آمازون و بلک بری فروش ویژه امریکا دارن فقط و بخوان قاچاق کنن هزینه ش بیشتر میشه ! :دی
خیلی راحت میشه از دوبی قاچاق کرد یا ته لنجی حساب کرد ( امسال با حمایت دولت ته لنجی ها رو ورداشتن :| )
من خیلی از مدل هارو مقایسه کردم و خیلی review هارو خوندم . خیلی روی بلک بری مانور دادن و به نسبت قیمت که چه عرض کنم ، توی تبلت های 7 حرفی واسه گفتن داره و android player اون که میتونه apk هارو اجرا کنه .
hp و acer هم جدیدا تبلت های خوبی زدن . قیمت هاش هم بد نیست . باید یه نگاهی بندازم بهش .

faranetwork
April 12th, 2012, 12:43
قاچاق هم گرون در میاد مبین جان . آمازون و بلک بری فروش ویژه امریکا دارن فقط و بخوان قاچاق کنن هزینه ش بیشتر میشه ! :دی
خیلی راحت میشه از دوبی قاچاق کرد یا ته لنجی حساب کرد ( امسال با حمایت دولت ته لنجی ها رو ورداشتن :| )
من خیلی از مدل هارو مقایسه کردم و خیلی review هارو خوندم . خیلی روی بلک بری مانور دادن و به نسبت قیمت که چه عرض کنم ، توی تبلت های 7 حرفی واسه گفتن داره و android player اون که میتونه apk هارو اجرا کنه .
hp و acer هم جدیدا تبلت های خوبی زدن . قیمت هاش هم بد نیست . باید یه نگاهی بندازم بهش .

در مورد قیمت والا زمانی که acer 500 توی سایتش بود 900 دلار ما میخریدیم 540 میفروختیم 1200 به بالا!!! ...زیاد قیمت سایت ها رو جدی نگیر!! قاچاق هم راحت هست..خواستی بگو ماشین هم برات قاچاق میکنن کاری نداره!! تو پول بده همه کار میکنن