PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بلوکه کردن ای پی کشور های خارجی در وی پی اس ایران برای جلوگیری از حمله

Afsarie
April 11th, 2012, 22:34
با سلام خدمت دوستان عزیزم.
من یک سرور مجازی از ایران دارم که برای سرور بازی استفاده میشه...و سیستم عاملش هم ویندوز سرور 2003 هست..برای بلوکه کردن رنج ای پی کشورهایی مثل (آمریکا - آلمان - انگلیس - فرانسه - هلند - سوئیس) چه باید کرد ؟
لطفا راهنمایی کنید.
تشکر و آرزوی موفقیت...BeSt RegardS

webpaiman
April 11th, 2012, 22:37
سوال خوبیه، من هم همین سوال رو دارم.

allbert
April 11th, 2012, 22:47
سلام اموزش زیر رو یک نگاه بندازید شاید کمکتون کرد

البته باید رنج ایپی رو بن کنید

HowTo-block an IP address, through IIS, from viewing a website on my server? | Network engineers Community (http://www.ponap.com/howto-block-ip-address-iis-viewing-website-server/)

amirlord
April 11th, 2012, 22:49
سلام
اگر میخواید جلوی حملات رو بگیرید این راه اصولی نیست . بهتره به سرویس دهنده خودتون اطلاع بدید تا آی پی اینترانت بهتون بدن که برای بیشتر سرویس دهنده ها امکان پذیر هست .

stchost
April 11th, 2012, 23:24
سلام
راه اصولی اینه که سرور مجازی در بستر اینترانت بگیرید که کلا آی پی سرور واسه بیرون ایران پینگ نمیده

payam_shzbax
April 12th, 2012, 00:08
دوست عزیز قبل از گرفتن اینترانت یه چند چیز حتما توجه کن! تجربش رو دارم :d
به دلیل نداشتن اینترنت چند مشکل پیش میاد. از جمله شما نمی تونی هیچ چیزی رو دانلود کنی. به عنوان مثال اگر بخوای سرور گیمت رو آپدیت کنی مثلا wow باشه برای گرفت core جدید مجبوری کلش رو دانلود کنی رو سیستمت و سپس آپلود کنی . گاهی اوقات واقعا حال آدمو میگیره!(:|

Afsarie
April 12th, 2012, 00:28
سلام
اگر میخواید جلوی حملات رو بگیرید این راه اصولی نیست . بهتره به سرویس دهنده خودتون اطلاع بدید تا آی پی اینترانت بهتون بدن که برای بیشتر سرویس دهنده ها امکان پذیر هست .

اگر من ای پی اینترانت میخواستم از اول میگرفتم.سرو کار من با اینترنت هست دوست عزیز.یک راهی پیشنهاد بدید بشه رنج ای پی کشور های خارجو بلوکه کرد توی ویندوز سرور 2003 ..

سلام
راه اصولی اینه که سرور مجازی در بستر اینترانت بگیرید که کلا آی پی سرور واسه بیرون ایران پینگ نمیده

با سلام.من با اینترنت کار دارم دوست عزیز ..