PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبدیل psd به html و پیاده سازی بر روی whmcs

kaajhost
April 11th, 2012, 18:08
با سلام

من یک قالب PSD دارم که می خواهم به HTML تبدیل بشود سپس بر روی سایتم که whmcs نصب می باشد پیاده و با whmcs هماهنگ سازی شود. لطفا دوستانی که توانایی انجام این کار را دارند هزینه و همچنین مدت زمان انجام کار را در همین تاپیک اعلام نمایند.

با سپاس

bepad
April 11th, 2012, 18:10
با سلام

من یک قالب PSD دارم که می خواهم به HTML تبدیل بشود سپس بر روی سایتم که whmcs نصب می باشد پیاده و با whmcs هماهنگ سازی شود. لطفا دوستانی که توانایی انجام این کار را دارند هزینه و همچنین مدت زمان انجام کار را در همین تاپیک اعلام نمایند.

با سپاس

سلام

یک اسکرین شات از psd قرار بدید بستگی به قالب هم دارد

موفق باشید

H.G.N
April 11th, 2012, 18:13
با سلام - در خدمتیم

هزینه انجام کار بستگی به قالب شما داره .

در صورت تمایل تصویری از قالب برای بنده بفرستید .

سر بلند و پیروز باشید

kaajhost
April 11th, 2012, 18:23
با سلام - در خدمتیم

هزینه انجام کار بستگی به قالب شما داره .

در صورت تمایل تصویری از قالب برای بنده بفرستید .

سر بلند و پیروز باشید

سلام

یک اسکرین شات از psd قرار بدید بستگی به قالب هم دارد

موفق باشید

با سلام

در حال حاضر امکان قرار دادن قالب را ندارم. اما بر اساس اطلاعات من برای پیاده سازی این قالب نیاز به html , css , Ajax , ... خواهد بود.

vahidmom
April 11th, 2012, 18:46
با عرض سلام و ادب
پیشنهاد من سیبا وب هستش
sibaweb.ir
به سایت ما مراجعه کنید میتونید کارشون رو ببینید
طراحی سایت ما با تیم بوده از طراحی تا کد نویسی

H.G.N
April 11th, 2012, 19:13
با عرض سلام و ادب
پیشنهاد من سیبا وب هستش
sibaweb.ir
به سایت ما مراجعه کنید میتونید کارشون رو ببینید
طراحی سایت ما با تیم بوده از طراحی تا کد نویسی

با سلام

گروه سیبا کارهای بسیار جالب و جذابی دارند اما کلا کارهاشون بالای 500 تومان به بالا هستش و فکر نکنم این دوست عزیزمون بخواد این هزینه رو برای سایتش بکنه !

Mohammad_reza
April 11th, 2012, 19:27
درود بر شما ،

می تونیم با هم همکاری داشته باشیم ، درصورت نیاز یک اسکرین شات از پی اس دی برای بنده پیغام خصوصی کنید تا قیمت رو خدمتتون بگم.
لازم به ذکره که برنامه نویسی مطابق با استاندارد های روز جهان و با قابلیت نمایش یکسان در تمام مرورگرها انجام خواهد گرفت.

باسپاس