PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی برای دریافت درگاه آنلاین

ramtin140
April 10th, 2012, 22:45
سلام دوستان عزیز
من میخوام یه درگاه بگیرم برای وب سایت
سراغ بانک ملت رفتم اجاره نامه خواستن متاسفانه 3 روزه که دنبال اجاره نامه هستم و میگن چون کامپیوتری شده نمیتونیم صوری بدیم. حالا میخوام بدونم شرایط بانکهای دیگه چطوره؟ اگه مدارک مورد نیاز رو اطلاع دارید در این پست راهنماییم کنید. ممنون میشم
راحت ترین و سریعترین راه به نظرتون کدوم بانکه که من فردا برم دنبالش؟

ali2k
April 10th, 2012, 23:51
از بانک ملت راحتتر نیست.

ramtin140
April 11th, 2012, 00:10
از بانک ملت راحتتر نیست.

بخدا 3 روزه گیر اجاره نامه و سند و این حرفام اگر این آیتم نبود خیلی خوب میشد. دنبالشم رفتم و کسی کاری نمیکنه مخصوصا سند

taft
April 11th, 2012, 00:18
بخدا 3 روزه گیر اجاره نامه و سند و این حرفام اگر این آیتم نبود خیلی خوب میشد. دنبالشم رفتم و کسی کاری نمیکنه مخصوصا سند
اجاره نامه کجا رو می خوای بدی که گیر هستی؟
شما سند منزل هم که به نام پدرتون باشه بفرستی کافیه

MOHAMMAD MOHSEN
April 11th, 2012, 00:20
می تونید سند یا اجاره نامه خونتون رو بدین بهشون البته اگه به اسم خودتون نیست باید به اسم پدر یا مادرتون باشه و نامه از صاحب سند بگیرید که از قرارداد خبر داره
پارسیان به نظر من گزینه بهتری هستش البته راه حل بالا رو پارسیان جواب داد ملت رو نمیدونم

ali2k
April 11th, 2012, 00:21

عزیزم دنبالش نمی خواد بری الان دقت کن همین مکانی که درش زندگی میکنی یا اجاره ای هست که همین اجاره نامه کافیه یا سند داره که یه کپی از سندش کافیه و حتما لازم نیست سند یا اجاره نامه به اسم شما باشه :)

ramtin140
April 11th, 2012, 00:25
عزیزم دنبالش نمی خواد بری الان دقت کن همین مکانی که درش زندگی میکنی یا اجاره ای هست که همین اجاره نامه کافیه یا سند داره که یه کپی از سندش کافیه و حتما لازم نیست سند یا اجاره نامه به اسم شما باشه :)

یه سوال
مشکلی ایجاد نمیکنه اگه سند خونه رو به صورت کپی بفرستی؟ آخه سند به چه کارشون میاد که میخوان؟
میدونین که منظورم چیه :دی

MOHAMMAD MOHSEN
April 11th, 2012, 00:28
یه سوال
مشکلی ایجاد نمیکنه اگه سند خونه رو به صورت کپی بفرستی؟ آخه سند به چه کارشون میاد که میخوان؟

نه مهم نیست. میخوان مطمئن شن آدرس رو درست دادین البته به نظر من

ramtin140
April 11th, 2012, 00:29
نه مهم نیست. میخوان مطمئن شن آدرس رو درست دادین البته به نظر من

نه آقا فکر نمیکنم آدرس به این خاطر باشه!
شما با زرین پال هم کار کردین؟ اون چطوره؟

MOHAMMAD MOHSEN
April 11th, 2012, 00:33
کار نکردم کارمزد داره زرین پال
البته به نظر من مستقیم از بانک بگیرید بهتره فقط باید کمی حوصله کنید کارمزدم نداره!

---------- Post added at 12:33 AM ---------- Previous post was at 12:32 AM ----------

من خودم مستقیم از بانک پارسیان دارم بسیار هم راضیم

ramtin140
April 11th, 2012, 00:36
کار نکردم کارمزد داره زرین پال
البته به نظر من مستقیم از بانک بگیرید بهتره فقط باید کمی حوصله کنید کارمزدم نداره!

---------- Post added at 12:33 AM ---------- Previous post was at 12:32 AM ----------

من خودم مستقیم از بانک پارسیان دارم بسیار هم راضیم

بانک پارسیان هم سند خواست؟
کلا کدوم بانک نیاز به این کار نیست؟

MOHAMMAD MOHSEN
April 11th, 2012, 00:38
بانک پارسیان هم سند خواست؟
کلا کدوم بانک نیاز به این کار نیست؟

پارسیان سند خواست فکر نکنم بانکی سند نخواد!

parsspace
April 11th, 2012, 00:42
باید حتما شرکت باشی یا به شخص هم میدن؟

ali2k
April 11th, 2012, 00:43
به شخص هم میدن بانک ملت.

شما کپی سند هرجایی رو که داری بفرست :) هیچ موردی پیش نمیاد

به قول خودت میدونی که چی میگم :دی

parsspace
April 11th, 2012, 00:47
:دی - الان احساس امین حیایی رو دارم تو فیلم ساخت ایران وقتی مهماندار هواپیما بهش میگه کمربندتو ببند =)) کجا باید بفرستم حضوری مگه نباید برم بانک؟

ramtin140
April 11th, 2012, 00:57
:دي
اره الان افتاد گرفتم كه چي ميگي:)))
بازم ممنون
فردا ميرم دنبالش با سند

parsspace
April 11th, 2012, 00:58
یکی هم به ما کمک بکنه

ramtin140
April 11th, 2012, 01:00
:دی - الان احساس امین حیایی رو دارم تو فیلم ساخت ایران وقتی مهماندار هواپیما بهش میگه کمربندتو ببند =)) کجا باید بفرستم حضوری مگه نباید برم بانک؟
نه ميفرستي به يه ميل از طرف خودت به بانك مورد نظر:دي

parsspace
April 11th, 2012, 01:03
مرسی رامتین جان. ایمیل چه محتوایی داشته باشه؟ از کجا ایمیل رو پیدا کنم؟ از همون مرحله اول باید کپی سند رو بفرستم؟ تایید حضوری نمیخواد؟

ramtin140
April 11th, 2012, 01:08
مرسی رامتین جان. ایمیل چه محتوایی داشته باشه؟ از کجا ایمیل رو پیدا کنم؟ از همون مرحله اول باید کپی سند رو بفرستم؟ تایید حضوری نمیخواد؟
خواهش ميكنم عزيز ، اره يه حساب باز كن
بعدفتوكپي كارت ملي و شناسنامه و سند كه مربوط به خودت يا فاميل درجه يك محسوب ميشه و اطلاعات حسابت رو به ميلي كه تو سايت بانك ملت هست ميفرستي اگه پيدا نكردي من همينجا برات ميزارم چون الان با گوشي اومدم

ali2k
April 11th, 2012, 01:08

اول برو سایت شرکت "به پرداخت" به آدرس به پرداخت دات کام انجا یه فرم هست که درخواست اولیه حساب میشه پر کن و بفرست
دوم زنگ بزن و بگو که درخواست دادی و بعد مدارک رو اسکن کن به همراه فرم دومی که بهت میدن ایمیل بزن
سه چند روز (معمولا سه روز) صبر کن درگاه رو بگیر !

مراجعه حضور نداره همش ایمیل و تلفن هست :)

parsspace
April 11th, 2012, 01:27
خوب من مدارک رو آماده کردم اگه واست مقدوره ایمیل بانک رو بفرست اگه هم مقدور نیست که خوب خودم برم دنبالش

---------- Post added at 01:24 AM ---------- Previous post was at 01:23 AM ----------

آهان. راستی از بانک پارسیان و سامان هم میشه به همین منوال درگاه پرداخت گرفت؟

---------- Post added at 01:27 AM ---------- Previous post was at 01:24 AM ----------

تو سایت گفته جواز کسب میخوان ... من جواز ندارم بهم نمیدن؟

payam_shzbax
April 11th, 2012, 01:37
دوست عزیز تمامی بانک ها جز ملت و پارسیان جواز کسب یا شماره ثبت شرکت می خوان.
این 2 تا هم تو 3 روز می شه گرفت. یک کپی از سند (اگر به اسم پدرتون هست + کپی شناسنامه پدر) اگر اجاره ای هست اجاره نامه و مدارک خودتون رو بدید سریع بهتون تحویل میدن.
به نظر من از به پرداخت بگیر هم راحت هست هم سخت نمیگیرند. فقط میمونه یک سری مشکلاتی که توی پرداخت آنلاین پیش میاد که اونم به صورت دستی میشه درستش کرد

parsspace
April 11th, 2012, 01:41
این 2 تا هم تو 3 روز می شه گرفت. یک کپی از سند (اگر به اسم پدرتون هست + کپی شناسنامه پدر) اگر اجاره ای هست اجاره نامه و مدارک خودتون رو بدید سریع بهتون تحویل میدن.
به نظر من از به پرداخت بگیر هم راحت هست هم سخت نمیگیرند. فقط میمونه یک سری مشکلاتی که توی پرداخت آنلاین پیش میاد که اونم به صورت دستی میشه درستش کرد

ازت متشکرم به خاطر پاسخی که دادی فقط ۲ تا سوال میمونه
۱ - اگه بخوام از پارسیان بگیرم از کجا باید اقدام کنم
۲ - چه مشکلاتی ممکنه پیش بیاد؟ - اگه منظورت راه اندازی هست که مشکلی ندارم

loginvps
April 11th, 2012, 01:58

من بانک ملی گرفتم جواز کسب یا شماره ثبت شرکت نخواستند.
چون واسه شخص حقیقی بود نه حقوقی

MOHAMMAD MOHSEN
April 11th, 2012, 02:14
ازت متشکرم به خاطر پاسخی که دادی فقط ۲ تا سوال میمونه
۱ - اگه بخوام از پارسیان بگیرم از کجا باید اقدام کنم
۲ - چه مشکلاتی ممکنه پیش بیاد؟ - اگه منظورت راه اندازی هست که مشکلی ندارم

1- درخواست استفاده از سيستم پرداخت اينترنتي (http://pec.ir/Forms/EShops/EPaymentRequestPage.aspx)

2- بعضی موقع ها که ترافیک تراکنش های به پرداخت بالا بره ممکنه پرداخت ستل نشه و به حساب شما واریز نشه بعضی وقت ها برگشت میخوره

به نظر من پارسیان بهترین سیستم پرداخت رو داره
کارمزد نداره
پرداخت ها روز بعد تسویه میشه
کارمندای بسیار خوش برخورد
پشتیبانی از طریق ایمیل حتی روزهای تعطیل

parsspace
April 11th, 2012, 02:26
بعضی موقع ها که ترافیک تراکنش های به پرداخت بالا بره ممکنه پرداخت ستل نشه و به حساب شما واریز نشه بعضی وقت ها برگشت میخوره

در این صورت در مرحله تایید پرداخت،‌پرداخت رو رد میکنه دیگه؟

MOHAMMAD MOHSEN
April 11th, 2012, 02:30
در این صورت در مرحله تایید پرداخت،‌پرداخت رو رد میکنه دیگه؟

من تجربه کار با به پرداخت رو ندارم یعنی تمایلی ندارم برم سمتشون تو اینترنت پره از اختلاف حساب باهشون. گفته هام از تجربه دوستانی هست که با به پرداخت کار کردن. این مورد رو دقیق نمی دونم

larsa.ir
April 11th, 2012, 14:13
پارسایان امروز ایمیل زده وجواب داده

سلام
جواز كسب يا مجوز فعاليت لازمه، اگر نداريد از دوست يا آشنايي بگيريد
البته با نامه رضايت نامه ار صاحب جواز
مدارك شركت هم اگر آشنا داريد مي تونيد ارائه بديد
باتشكر
وكيليان