PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قبول قانون کپی رایت

Sepahrad
October 30th, 2009, 11:12
باسلام
--------------
دوستان اگه ایران قوانین کپی رایت رو قبول بپذیره , چه بلاهایی سر سایت های دانلود ایران و شرکت هایی مثل parand میاد ؟؟؟

چون خودمون هم یک سایت دانلود داریم نمیدونم ادامه باید داد و یا نه !!! که یک روزی همه زحمت ها به باد نره !!!

نظرتون چیست ؟

موفق باشید :53:

Roka
October 30th, 2009, 11:21
ایران عمراً این کار رو نمیکنه
اگه بخواید این کار رو بکنه
باید تمام یارانه ها رو برداره
درآمد ها چندین برابر بشه ( حد اقل 4 برابر الان )
سیستم مدیریتی ثابت باشه ، نه اینکه هر 6 ماه یه مدیر عوض بشه
و ..........

حالا حالاها خیالی نیست

اگرم شد ، مطمئن باش خودت نیاز نداری به چنین سایتی و اگر هم خواستی ادامه بدی ، به جای کرک ، میتونی نماینده فروش نرم افزار ها بشی ! که مثلماً درآمد خیلی زیادی داره برات

Sepahrad
October 30th, 2009, 11:26
ممنون از پاسختون منتظر نظرات دیگر دوستان هم هستم ! واقعا عجیب فردا میاد تصویب میشه و همه زحمات ما ... !

Roka
October 30th, 2009, 11:32
ممنون از پاسختون منتظر نظرات دیگر دوستان هم هستم ! واقعا عجیب فردا میاد تصویب میشه و همه زحمات ما ... !
خب اجرا بشه !
شما برو تو ادارات - بانک ها ، اینور ، اونور
کدومش پول ویندوز سرور رو دادن ؟
کدومش پول نرم افزار آفیس رو دادن ؟
بقیه موارد دیگه جای خود داره
اگر هم بخوان ، چون تحریم هستیم بهمون نمیدن:113::d و ما دیگه ......:d

یه مثال میزنم ، واسه خنده و ... نیست و کاملاً واقعی هست !!!
مسئول IT یکی از ادارات دولتی که من باهاشون سروکار داشتم ، وقتی ازش سئوال پرسیدم سالی چقدر بابت ویندوز سرور و آفیس پرداخت میکنید ، دقیقاً جوابش جمله زیر بود :
مگه اینا پولی هستن ؟

Sepahrad
October 30th, 2009, 11:43
=)) =)) وای خدا ... ! :d عجیبه والا !!!

ولی من خودم مثلا ویندوز و آنتی ویروسم اصل هست . چون واقعا لازم دارم ! ولی واقعا ممنون ! دلمون به کار گرم شد :d

خیلی ها میگن چرا سایت آپدیت نمیشه :x

ممنون :53:

LoveLife
October 30th, 2009, 12:42
بنده برای شبکه یه جا برنامه ریزی کردیم و اجرا کردیم !
رسیدیم اصل کار(ویندوز ) گفتیم تا اینجا استاندار های جهانی بوده این جا هم استاندارد بریم ! حساب کردیم دیدیم برا سرور باید 18 هزار دلار داد ! لینوکس هم متخصص نیست و اگه هم من برم کسی نیست جمع کنه! بی خیال شدیم و سی دی ویندوز 2003 رو دانلود کردیم و اندر خم این قانون بودم ! پست شما رو دیدم یاده اون کار افتادم

Sepahrad
October 30th, 2009, 12:46
عجب با این تفاسیر فعلا غیر ممکن هست با این وضع مالی کشور و جهان فعلا نمیشه این کارارو توی کشور کرد :)

ممنون از پاسختون :) :53: موفق باشید :53:

Vahid
October 30th, 2009, 13:14
:78:

Domain
October 30th, 2009, 13:42
اون روز به عمر من و شما قد نمیده. شاید نتیجه، ندیده هامون ببینن :67:

parsbin
October 30th, 2009, 17:55
از اول باید به نظرم این اجرا میشد.
دقیقا شده قضیه بنزین ارزون.دیگه مردم به بنزین ارزون عادت کردن نمیشه بهشون گفت هر لیتر هزار تومان!
اینم همین طوریه.مردم عادت کردن ویندوز هزار تومان نهایتا.اگر بگن پونصدهزار تومان کی پول میده بخره آخه؟!
بخاطر اجرا نکردن این قانونه که نرم افزار در ایران رشد نمیکنه.همه عادت کردن نهایتا دوهزار تومان نرم افزار بخرن.برای کسی صرف نمیکنه بشینه برنامه نویسی کنه.
ما باید بشینیم اون ور بعد هند هر سال به اندازه صادرات نفت ما نرم افزار صادر کنه.
ضرر اجرا نشدن کپی رایت ده برابر اجرا کردنشه به نظرم.
الانم بخوان اجرا کنن دیگه امکانش نیست.کلا تعطیل میشه همه چی.

AmirHosein
October 30th, 2009, 18:06
:71:

as87
October 30th, 2009, 18:47
از اول باید به نظرم این اجرا میشد.
دقیقا شده قضیه بنزین ارزون.دیگه مردم به بنزین ارزون عادت کردن نمیشه بهشون گفت هر لیتر هزار تومان!
اینم همین طوریه.مردم عادت کردن ویندوز هزار تومان نهایتا.اگر بگن پونصدهزار تومان کی پول میده بخره آخه؟!
بخاطر اجرا نکردن این قانونه که نرم افزار در ایران رشد نمیکنه.همه عادت کردن نهایتا دوهزار تومان نرم افزار بخرن.برای کسی صرف نمیکنه بشینه برنامه نویسی کنه.
ما باید بشینیم اون ور بعد هند هر سال به اندازه صادرات نفت ما نرم افزار صادر کنه.
ضرر اجرا نشدن کپی رایت ده برابر اجرا کردنشه به نظرم.
الانم بخوان اجرا کنن دیگه امکانش نیست.کلا تعطیل میشه همه چی.
Windows 7 ورژن يولتيميتش 319 دلار هست(تازه اگه نخوايي ارتقا بدي). نه 500 هزار تومن. در مورد اول.
بعدشم بنزين ربطي به كپي رايت نداره. مرد مومن شما براي يه ماشين 90% گمرك ميدي كه اگه ماشينت 10 ميليون باشه ميشه 9 تومن + 3تا ماشين كه بايد از دور خارج كني.
اين پولو بدن به من، من ماهي 150 ليتر بنزين رايگان ميدم به صاحب ماشين. اون 100 تومنم نوش جون صاحبش بماند ماشيناي ..... ميليوني كه اقا زادها سوار ميشن.
شما اگه خواستي برنامه نويسي كني و سرمايه داشتي يه شركت تو امارات ثبت كن از طريق اون شركت نرمافزاراتو بفروش 500 دلار.

Kambiz
October 30th, 2009, 18:59
Windows 7 ورژن يولتيميتش 319 دلار هست(تازه اگه نخوايي ارتقا بدي). نه 500 هزار تومن. در مورد اول.
بعدشم بنزين ربطي به كپي رايت نداره. مرد مومن شما براي يه ماشين 90% گمرك ميدي كه اگه ماشينت 10 ميليون باشه ميشه 9 تومن + 3تا ماشين كه بايد از دور خارج كني.
اين پولو بدن به من، من ماهي 150 ليتر بنزين رايگان ميدم به صاحب ماشين. اون 100 تومنم نوش جون صاحبشبماند ماشيناي ..... ميليوني كه اقا زادها سوار ميشن.
شما اگه خواستي برنامه نويسي كني و سرمايه داشتي يه شركت تو امارات ثبت كن از طريق اون شركت نرمافزاراتو بفروش 500 دلار.

مفید بود :-*

Sepahrad
October 30th, 2009, 20:15
حالا این ایرانش هست چه برسه به چین !!! :d

ms1992
October 30th, 2009, 21:54
یه سری جون ایرانی دارن یک کارایی میکنند
http://persianscript.ir/ftopicp-26175.html#26175
امیدوارم موفق بشند ( خودمم جزء اونام)

Sepahrad
October 30th, 2009, 22:03
یه سری جون ایرانی دارن یک کارایی میکنند
http://persianscript.ir/ftopicp-26175.html#26175
امیدوارم موفق بشند ( خودمم جزء اونام)

باسلام
-------------
دوست عزیز این که بچه بازی سایت های ایرانی خودمونه که بایدم جلوش گرفته باشه . نشه هم زیاد مهم نیست :)

بحث ما اینجا این هست که میگم نرم افزار قفل شکسته و غیر قانونی قرار ندیم :) نه اینکه سایت x بیاد از من کپی بزنه !

بحث سره این هست :)

ms1992
October 30th, 2009, 22:51
خوب کم کم
نوبت اونم میرسه
هاستینگ ها یا هکر ها با نویسنده همکار باشند سایت غیر قانونی رو پیاده کنند >:)

Sepahrad
October 30th, 2009, 22:58
خوب کم کم
نوبت اونم میرسه

دوست عزیز دولت نمیتونه این کارو کنه چون هزینه خیلی سنگینی داره ؟! خود شما هم وقتی رو سیستم خودت نرم افزار غیر قانونی داری میخوای بیای ... ! واقعا نشدنیه !

منظورتون رو از جمله دوم نفهمیدم ! میشه بهتر توضیح بدید شفاف کنید جملتون رو !

as87
October 31st, 2009, 00:56
خوب کم کم
نوبت اونم میرسه

قسمت دومش رو نميدونم اما هاستينگها هرگز همچين كاري نمي‌كنن:67:

يه مثال فرضي از طراحي سايت ميگم كه كپي رايت توي ايران رو بيشتر درك كنيم:d
اقاي x يه سيستم مديريت محتوا رو كرك مي‌كنه و فارسي ميكنه بعد مياد به 4 نفر ادم ميفروشه اما انتظار داره كه اقاي y نياد سيستم اونو نال كنه به 400 نفر ديگه بده:-o
اگر ما ميخواييم كپي رايت محصولمون رو رعايت كنن چرا اول از خودمون شورع نمي‌كنيم؟
همين مطالبي كه شما مي‌فرماييد تمام اون سايتها كه مي‌خواييد كپي رايت سايتتون رعايت بشه. 99 درصد خودشون كپي كارن حالا اگه خدايي نكرده يه 2 روزي بيكار بشن يه مطلب مي‌نويسن اون مطلبشونم 100% متنشو از سايتهاي ديگه برميدارن فقط جمله بندي ر عوض ميكنن :d
هر كسي كه فكر مي‌كنه داره از كرك ضرر مي‌كنه يه 10 دقيقه فكر كنه ببينه طي 3 روز گذشته چند بار كپي رايت رو زير پا گذاشته:68:
نظر شخصي:‌ كپي رايت چيز بسيار بسيار بيخودي هست و يه نوع كلاهبرداريه:d پس با خيال راحت نرم‌افزارهارو كرك كنيد، سايت‌هارو ريپ بزنيد و اهنگ و فيلمهاي خودتون رو دانلود كنيد(اگه نت ذغاليتون جواب داد).

ms1992
October 31st, 2009, 04:05
فاهاستینگ رو میگی؟
این مفتش گرونه با محسن داوری یه تماس هایی داشتم تا این یه هفته رو سایت مهمونه خالی نباشه :">