PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایا شرکت هاستینگ در سرعت لود تا ثیر دارد

333
April 10th, 2012, 18:14
سلام ایا شرکت هاستی که از اون هاست میگیریم در سرعت لود سایت تا ثیر داره یا نه

kargar
April 10th, 2012, 18:18
سلام

بله بدون شک

sebastian
April 10th, 2012, 18:19
اگه نداشت که این همه رقابت بین هاستینگ ها نبود

333
April 10th, 2012, 18:20
برای خرید باید به چه چیز هایی تو جه کر که بهترین باشه و این اطلاعاتو از کجا میشه دریافت کرد

kitiran
April 10th, 2012, 18:22
البته فکر کنم این اینترنت زغالی ما بیشتر تاثیر داشته باشه

333
April 10th, 2012, 18:30
برای خرید باید به چه چیز هایی تو جه کر که بهترین باشه و این اطلاعاتو از کجا میشه دریافت کرد

sebastian
April 10th, 2012, 18:41

اول اینکه به سابقه ی اون شرکت نگاه کنید و ببنید چند ساله که خدمات ارائه میکنه
دقت کنید که شرکت باشه
سایت هایی که توسط اونها میزبانی میشن رو در قسمت مشتریان سایتشون بررسی کنید تا ببنید چه سایت های معتبری با اونها کار میکنند
اگه مورد دیگه ای هم بادم اومد پیوست میکنم

333
April 10th, 2012, 18:44
اقای sepastian (http://www.webhostingtalk.ir/member/8494/) ممنون اگه امکانش هست چندتا از این شرکت هایی که میگید معتبر هستند برای من پ خ کنید اومدم هر کس یه چیزی گقت اخرش بین این همه هاستینگ موندم

kitiran
April 10th, 2012, 18:44
برای خرید اول باید به سایتتون توجه کنید و چه انتظاری از سایت خود دارید، ایا سایت شما اپتیمایز هست؟
اما اکانت تست خیلی کمک می کنه یا می تونید یکی از سایت های سرور طرف را در نظر بگیرید
از پینگ، هاست تراکر و همچین ابزاری (http://tools.pingdom.com/fpt/) استفاده کنید
اگر اطلاعات سرو قابل مشاهده هست میزان لود سی پی یو و مصرف رم می تونید بررسی کنید
سرور قدرتمند باشه قرار نیست لود سایت هم بیاد بالا جون مصرف سرور و مدیریت منابع مهم هست جه بسا سرورهای اکثر سایت های بزرگی که ما بینیم خیلی ساده تر از اون چیزی که فکر می کنیم هستند اما مدیریت منابع به درستی صورت گرفته..

ourweb
April 10th, 2012, 18:48
سلام ایا شرکت هاستی که از اون هاست میگیریم در سرعت لود سایت تا ثیر داره یا نه

سلام بله سرور های که هستند تاثیر داره شما وقتی میخواهید هاست بگیرید اول ای پی اون میزبان رو پینگ بگیرید ببینید بین چند بهتون پینگ میده اگه پایین داد پس خیلی خوبه و .. اما اگه بین 600 تا 700 باشه که میشه گفت زیاد از کیفیت خوبی برخوردار نمی باشد البته این رو هم بگم اول از اینترنت خود درست باشه و پینگ 4.2.2.4 رو خوب بده و بعد پینگ بگیرید به عنوان مثال ای پی که در المان میباشد و در رک های ما
62.141.34.13
که روی اینترنت ما بین 100 تا 110 پینگ میده این ای پی شما هم پینگ بگیرید و ببینید برای مثال سایت های که بر روی سرور های ما هستند
Account Suspended (http://www.ir4u.ir)
رز دانلود – به روز ترین و قدرتمندترین سایت مرجع دانلود فارسی زبان : دانلود نرم افزار (http://www.rozdownload.com)
دانلود جدیدترین نرم افزارها (http://www.behdownload.ir)
TakinHost.Ir - سایت رسمی شرکت تکین هاست | ثبت دامنه | هاست | هاستینگ | میزبانی وب | میزبانی در ایران | طراحی وب | سرور مجازی | سرور اختصاصی (http://www.takinhost.ir)
شما سرعت این سایت ها را چک کنید . نظر تان را بگید باتشکر .

333
April 10th, 2012, 19:11
دوستان اگه کسی هاستشونو معرفی کنه مثل ourweb (http://www.webhostingtalk.ir/member/44341/) بهتر میشه کمک کنید از این اوارگی در بیام

ourweb
April 10th, 2012, 19:13
دوستان اگه کسی هاستشونو معرفی کنه مثل ourweb (http://www.webhostingtalk.ir/member/44341/) بهتر میشه کمک کنید از این اوارگی در بیام

تعرفه ها فرستاده شد برای شما .

sebastian
April 10th, 2012, 19:15
اگه مشکلی با دایرکت ادمین ندارید میتونید از نت افزاز سرویس بگیرید
اونها هم کارشون خوبه

333
April 10th, 2012, 20:00
up

ourweb
April 10th, 2012, 20:07
براتوت پیام فرستاده شد .

333
April 10th, 2012, 20:09
نه پیامی از شما برای من نرسید

CityKala.net
April 10th, 2012, 20:15
با سلام
اگر میخواید آفر داده بشه اینجا جاش نیست
در بخش در خواست سرویس بزنید که ما هم بدونیم چیکار باید بکنیم

ourweb
April 10th, 2012, 20:17
با سلام
اگر میخواید آفر داده بشه اینجا جاش نیست
در بخش در خواست سرویس بزنید که ما هم بدونیم چیکار باید بکنیم

با سلام من معذرت میخواهم از کاربران .

shivahost
April 10th, 2012, 20:27
با توجه به سرعت ذغالی اینترنت در ایران سرعت سرور شما نسبت به دیگر عوامل تعیین کننده انتخاب میزبان از اهمیت کمتری برخوردار است و سرور می تواند با درگاه ضعیف هم پاسخگوی نیاز ما باشد!

شما بایستی سابقه میزبان و پشتیبانی آن را در فروم هایی مثل همینجا بررسی نمایید و ببینید سرویس دهنده مورد نظر شما چند سال است سرویس می دهد و به مرحله پایداری رسیده یا خیر.

سرعت ping برای یک سرور هرچه کمتر بهتر اما فقط سرعت پورت و فاصله آن تا ایران تعیین کننده سرعت سرور نیست و cpu و ram و البته تعداد سایتهایی که میزبانی می شوند و مقدار بازدید آنها روی بازدهی سرور اثر دارد شاید شما بتوانید از یک سرور ping بسیار پایین بگیرید اما بازدهی خوبی از آن نبینید!

ولی اینکه شرکت هاستینگ در سرعت تاثیر دارد یا خیر، جوابش مثبت است اما نه فقط به خاطر ping بلکه بخاطر بهینه کردن مجموعه عواملی که گفته شد و همچنین عوامل تخصصی تری هم هست.

sebastian
April 10th, 2012, 20:34
با توجه به سرعت ذغالی اینترنت در ایران سرعت سرور شما نسبت به دیگر عوامل تعیین کننده انتخاب میزبان از اهمیت کمتری برخوردار است و سرور می تواند با درگاه ضعیف هم پاسخگوی نیاز ما باشد!

شما بایستی سابقه میزبان و پشتیبانی آن را در فروم هایی مثل همینجا بررسی نمایید و ببینید سرویس دهنده مورد نظر شما چند سال است سرویس می دهد و به مرحله پایداری رسیده یا خیر.

سرعت ping برای یک سرور هرچه کمتر بهتر اما فقط سرعت پورت و فاصله آن تا ایران تعیین کننده سرعت سرور نیست و cpu و ram و البته تعداد سایتهایی که میزبانی می شوند و مقدار بازدید آنها روی بازدهی سرور اثر دارد شاید شما بتوانید از یک سرور ping بسیار پایین بگیرید اما بازدهی خوبی از آن نبینید!

ولی اینکه شرکت هاستینگ در سرعت تاثیر دارد یا خیر، جوابش مثبت است اما نه فقط به خاطر ping بلکه بخاطر بهینه کردن مجموعه عواملی که گفته شد و همچنین عوامل تخصصی تری هم هست.

همش تا یه چیزی میشه پای اینترنت زغالی وسط میاد
اولا که دیگه مثل قدیم نیست که همه با dial بیان دیگه اکثرا از پایین ترین سرویس های adsl هم استفاده میکنن یا wimax و ....
ثانیا شما یا هر کس دیگه تا سرعت های 1 یا 2مگ رو میتونید در هر شهری تهیه کنید و قیمتش نسبت به اروپا کمی بیشتر هستش
حالا چون سرعت اینترنت پایین سرعت پایین کار ایشون رو باید بگید راه میندازه ؟!!!

shivahost
April 10th, 2012, 20:49
همش تا یه چیزی میشه پای اینترنت زغالی وسط میاد
اولا که دیگه مثل قدیم نیست که همه با dial بیان دیگه اکثرا از پایین ترین سرویس های adsl هم استفاده میکنن یا wimax و ....
ثانیا شما یا هر کس دیگه تا سرعت های 1 یا 2مگ رو میتونید در هر شهری تهیه کنید و قیمتش نسبت به اروپا کمی بیشتر هستش
حالا چون سرعت اینترنت پایین سرعت پایین کار ایشون رو باید بگید راه میندازه ؟!!!

منظور اصلی من این بود که ping نمی تونه تنها دلیل سرعت سایت باشه. الان پینگ yahoo.com برای من بالای 500 هست اما سرعت سایت از خیلی سایت های دیگه با پینگ حدود 200 بیشتر است.

در ثانی همین Adsl داره اشک ما رو درمیاره! من چند ساله سیم dialup به سیستمم وصل نشده و از سال 84 روی Adsl هستم. بله همه الان adsl می تونن بگیرند اما چی؟ adsl 128kb یا نهایتا 256kb که انم با 10 نفر دیگه share هستند. اگر نخواهی share باشه که قیمتش کلی میره بالاتر.... اون سرعت یک مگ و 2 مگ هم قیمتش برای عموم نمی صرفه! می صرفه!؟

اینم بگم منزل قبلی ما خط تلفنش پیشرفته بود و گفتند فیبر نوریه و adsl ندادند بهمون! قربونش برم wimax هم که اختراع نشده بود. وایرلس ipw از داتک گرفته بودیم 256 که اونم از نظر آنتن دهی لب مرز بودیم! وایمکس هم که اصلا آنتن نمی داد! خلاصه نهایتا مجبور شدیم دکل بزنیم! اما همه مگه می تونن اینکار رو بکنن؟

ولی باز هم میگم: اینترنت ذغالی! شما هم که میگی نه! اینترنت ندیدی! یک سر برو هتل های دوبی یا ترکیه.... راه دور نمی خواد بری....

sebastian
April 10th, 2012, 20:58
منظور اصلی من این بود که ping نمی تونه تنها دلیل سرعت سایت باشه. الان پینگ yahoo.com برای من بالای 500 هست اما سرعت سایت از خیلی سایت های دیگه با پینگ حدود 200 بیشتر است.

در ثانی همین Adsl داره اشک ما رو درمیاره! من چند ساله سیم dialup به سیستمم وصل نشده و از سال 84 روی Adsl هستم. بله همه الان adsl می تونن بگیرند اما چی؟ adsl 128kb یا نهایتا 256kb که انم با 10 نفر دیگه share هستند. اگر نخواهی share باشه که قیمتش کلی میره بالاتر.... اون سرعت یک مگ و 2 مگ هم قیمتش برای عموم نمی صرفه! می صرفه!؟

اینم بگم منزل قبلی ما خط تلفنش پیشرفته بود و گفتند فیبر نوریه و adsl ندادند بهمون! قربونش برم wimax هم که اختراع نشده بود. وایرلس ipw از داتک گرفته بودیم 256 که اونم از نظر آنتن دهی لب مرز بودیم! وایمکس هم که اصلا آنتن نمی داد! خلاصه نهایتا مجبور شدیم دکل بزنیم! اما همه مگه می تونن اینکار رو بکنن؟

ولی باز هم میگم: اینترنت ذغالی! شما هم که میگی نه! اینترنت ندیدی! یک سر برو هتل های دوبی یا ترکیه.... راه دور نمی خواد بری....

نمیگم سرعت اینترنت کم نیست ولی برای تهیه سرعت بالا همونطوری که در پست قبل گفتم هزینه بیشتری میدید
شما که انقدر از سرعت اینترنت اعتراض داری میتونستی از کابل استفاده کنی تا به خاطر شبکه ی بی سیم سرعت اینترنتتون نصف نشه :-|
ثانیا شما که اینترنت هتل هایی مثل دوبای و ترکیه رو مثال بزنید بهتر که اول اطلاعات کسب بکنید بعد ببینید که من اینترنت دیدم یا نه
هتل ها به صورت اختصاصی Leased line تهیه میکنند که هزینه ی خیلی گزافی برای اونها داره تا پهنای باند بیشتری دریافت کنند. خوب باید درک این رو داشته باشید که اونها هتل هستند و پهنای باند خیلی زیادی مصرف میکنند که برای یوزرهای خانگی همچنین چیزی به صرفه نیست