PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش انجمن تخصصی سیستم عامل موبایل

ajoudanian
April 10th, 2012, 10:14
با سلام

قصد فروش انجمنم که در مورد یکی از سیستم عامل های تخصصی موبایل است را دارم. شاید خیلی از دوستان بدونن منظورم کدوم سایته.

توضیحاتی در مورد انجمن:
- اصلی ترین انجمن به زبان فارسی در مورد سیستم عامل ........
- یکی از منابع اصلی این سیستم عامل که در سایتهای مرجع مانند xda-developers تعداد زیادی از تاپیک هاش معرفی شده ( به عنوان مثال اولین تیمی که تونست چند نسخه مختلف این سیستم عامل را برای زبانی به جز انگلیسی آماده کنه (فارسی و عربی).
- به خاطر اینکه از ابتدا روی همه جوانب فنی کار کردم کاملا بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو است.
- بیش از 24 هزار صفحه ایندکس شده در گوگل
-به جرات میتونم بگم که در بیش از 80 درصد کلمات تخصصی این سیستم عامل رتبه اول موتور جستجوهای گوگل و بینگ می باشد.
- فعالیت بالای خزنده های سرچ انجین گوگل در انجمن (برای مثال در دیروز حدود 1500 صفحه)
- Bounce Rate پایین و فوق العاده عالی در ورودی های با کلید واژه های تخصصی از گوگل
-تعداد یوزرها حدود 15000 نفر
- اکانت و پیج های فعال در شبکه های اجتماعی
- شبکه ویدیویی اختصاصی انجمن
- یک دانلود سنتر که باز هم به جرات میتونم بگم بزرگترین دیتابیس از بازی، برنامه و نسخه های مختلف این سیستم عامل در دنیا است. (این دانلود روی یک سرور جدا است که در صورت خرید انجمن به سرور مورد نظر شما منتقل میشه و یا میتونید روی همین سرور بمانید)

3 مورد دیگر هم هست که هر 3 از همه این موارد بالا مهم تر است ولی به دلیل اینکه اگر این موارد اینجا ذکر شود احتمالا همه متوجه اسم انجمن می شوند نمیگم و دوستانی که قصد خرید داشتند در پیغام خصوصی بهشون اطلاع میدم.

دامین: دامین انجمن تا ماه 3 سال میلادی 2013 تمدید می باشد. (حدودا 11 ماه)
هاست: هاست انجمن به صورت ماهیانه پرداخت می شود.

دوستان این نکته را هم یادآور بشم که اینکه خریدار از پس مدیریت انجمن بربیاد برام خیلی مهمه و اصلا نمیخوام بعد از من انجمن دچار مشکلاتی بشه که مدیرش از پس حل مشکلات بر نیاد، برای همین سطح فنی خریدار هم برام مهم است.

برای دریافت آدرس انجمن در پست ها بفرمایید تا براتون ارسال بشه.

قیمت ابتدایی خودم هم 600 هزار تومان است.
پس دوستانی که خریدار هستند بفرمایند تا آدرس براشون ارسال بشه و خواهشا کسی در پست ها آدرس و اسمی از انجمن اعلام نکند.

با تشکر

rrt
April 10th, 2012, 14:17
nدوست عزیز آدرس رو لطفا پ.خ میکنید

seyyed_ahmad
April 10th, 2012, 14:27
سلام. شرایط،قیمت ، آدرس و بقیه موارد رو ارسال بفرمایید.

ajoudanian
April 10th, 2012, 15:16
اطلاعات برای دوستان ارسال شد.

با تشکر

ata.m
April 10th, 2012, 15:17
لطف کنید آدرسو پ.خ کنید.

ajoudanian
April 10th, 2012, 15:41
لطف کنید آدرسو پ.خ کنید.

ارسال شد.
موفق باشید

Ramin
April 10th, 2012, 16:07
درآمد ماهیانه انجمن چقدر است و از کدام راه؟ تبلیغات به صورت بنری و ماهیانه؟شارژ اکانت کاربران و ....؟
هرینه ها ماهیانه سرور چقدر است؟ انجمن + آپلود سنتر؟
این موارد را امکان پذیر است در تاپیک اعلام کنید؟

fdlhost
April 10th, 2012, 16:10
با سلام

در صورت تمایل جزئیات را ارسال بفرمایید تا بررسی شود.

موفق باشید

ajoudanian
April 10th, 2012, 21:02
درآمد ماهیانه انجمن چقدر است و از کدام راه؟ تبلیغات به صورت بنری و ماهیانه؟شارژ اکانت کاربران و ....؟
هرینه ها ماهیانه سرور چقدر است؟ انجمن + آپلود سنتر؟
این موارد را امکان پذیر است در تاپیک اعلام کنید؟

اون سری اطلاعاتی که به درد بقیه دوستان میخورد
سرور انجمن ماهیانه 25000 تومان
سرور دانلود سنتر این دانلود سنتر روی سرور شخصی خودم است و اگر بخواهید به یک vps انتقال دهید هزینه ماهیانه این سرور مجازی چیزی در حدود 25 - 30 می شود.

هزینه هم از طریق تبلیغات و کاربران وِیژه می باشد.

لطفا اگر تمایل دارید بفرمائید تا آدرس سایت را پیغام کنم و بقیه موضوعات را در پیغام خصوصی صحبت کنیم.

با تشکر

Mr_Parham
April 10th, 2012, 21:48
آدرس سایت ؟؟

pc30
April 10th, 2012, 22:39
تمامی اطلاعات رو پ.خ کنید

ajoudanian
April 11th, 2012, 08:34
اطلاعات برای دوستان ارسال شد.