PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور مجازي براي ارسال ايميل تبليغاتي به صورت كانفيگ شده و آماده ؟

Ariya
April 10th, 2012, 02:08
با سلام خدمت تمامي دوستان عزيز و گرامي.

آقا من به لحاظ كاري يك سرور مجازي ميخوام براي ارسال ايميل تبليغاتي براي سايت خودم.

البته ايميلها بيشتر تبليغ سايت خودم هست.

سروري ميخوام با شرايط زير :

1. نصب برنامه مربوط به ارسال ايميل مثل SmartSerialMail كانفيگ شده و آماده به همراه سرور SMTP .(چون ميخوام مشتري دائم بشوم و هميشه از اين سرور براي تبليغ سايتم و اطلاعيه هاي سايتم استفاده كنم و همچنين وقت نصب و كانفيگ اين برنامه ها رو ندارم).

2. تضمين اينكه ايميلها حتما" به اينباکس ميره ! (در اين مورد با هم كنار مياييم ! )

3. امکان ارسال نامحدود ایمیل در روز .(البته اگر تا ساعتي 1000 تا ايميل هم اجازه داد خوبه و بعضي روزها شايد اصلا" ايميل نزنم.).

4.سرور پس فرداي ارسال ايميل كنسل نشه و دائم باشه !

5.خواهش ميكنم هزينه مناسب باشه نه هزينه خيالي !

6.پشتيباني خوب (نمي خوام مزاحم بشم اگر مشكلي پيش اومد بتونيم با هم حلش كنيم).

لطفا" فوري PM خصوصي بدهيد و حتما" با ذكر يك شماره تماس.

با تشكر فراوان.

ارادتمند شما.

آريا.

---
April 10th, 2012, 02:53
۱.میتونیم تحت لینوکس براتون راه اندازی کتیم
۲.هیچ کس نمیتونه همچین ضمانتی بکنه البته با عقل سلیم
۳.سرورهای یاهو یا جیمیل نهایت میتونن ۱۵۰ تا ۲۰۰ ارسال همزمان از یک ای پی رو قبول کنن بقیه مستقیم اسپم هست این میشه نقض موارد یک و دو ارقام تخمینیست
۴.زمانی که اخطار بیاد از سمت دیتاسنتر مینی بر عدم رعایت قوانین یا اسپمینگ مدیر سرور نخواد ببنده دیتاسنتر این کار رو انجام میده پس این میشه عدم ثبات درخواست چهارم
۵.قابل حل هست هزینه به صورت توافقی است
۶. حق مسلم شماست به عنوان مشتری پشتیبانی داشته باشید

سوال دیگه ای هست بفرمایید

KamranOnline
April 10th, 2012, 09:56
میتوانیم این سرویس را به شما بدهیم.
مشخصات ایمیل مارکتینگ : |هاست|دامین|هاستینگ|میزبانی وب|سرورمجازی - (http://ehost.ir/emailmarketingfeature)

مشخصات سرور :
فضا : 40 گیگ
پهنای باند:1000GB
رم گارانتی:512MB
رم اشتراکی:+256MB
تعداد آی پی:1
FTP بک آپ رایگان:40GB
ماهیانه : 25.000 تومان
سالیانه 250.000 تومان

Ariya
April 10th, 2012, 11:45
با سلام.

از دوستان ديگه آفر ديگري نيست ؟

با تشكر.

Ariya
April 28th, 2012, 01:09
تهيه شد.

p30pool
October 18th, 2012, 00:35
عزیزان همه میتونن از شرکت معتبر :79:ستاره سازان:79: پنل تهییه کنید چون تخصصشون ای مارکتینگ
این ادرسش:

www.setaresazan.ir (http://www.setaresazan.ir)