PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست با 20 گیگ و پهنای باند نامحدود

g3naa
October 30th, 2009, 02:36
یه سایت برای دانلود عکس دارم
هاست میخام 20 گیگ
پهنا باند نامحدود
آپ تایم باشه
اررور مرور نده
اعصاب خورد کن نباشه
سایت مطرحی باشه
خارجکی باشه

از کجا بگیرم خوبه؟:39:

Shc
October 30th, 2009, 02:58
با سلام.
20گیگ فضا با پهنای باند نامحدود سالیانه 95000تومان و یا ماهیانه 15000تومان
تضمین کیفیت و آپتایم 99.95% و ارائه اکانت تست به مدت 5 روز

1eng.ir
October 30th, 2009, 03:01
با سلام.
20گیگ فضا با پهنای باند نامحدود سالیانه 95000تومان و یا ماهیانه 15000تومان
تضمین کیفیت و آپتایم 99.95% و ارائه اکانت تست به مدت 5 روز
گفت خارجکی باشه ها ...

mahdi2009
October 30th, 2009, 03:10
یه سایت برای دانلود عکس دارم
هاست میخام 20 گیگ
پهنا باند نامحدود
آپ تایم باشه
اررور مرور نده
اعصاب خورد کن نباشه
سایت مطرحی باشه
خارجکی باشه

از کجا بگیرم خوبه؟:39:

دوست عزیز اینم خارجکی که عمرا اینورا گیرت نمیاد 600 گیگ با ترافیک نامحدود برو توش ملق بزن;)

http://iweb.com/web-hosting/compare/

البته قیمتش همون 20 گیگی هست که از ایران میتونی تهیه کنی:-o@-):78:

موفق باشی.

g3naa
October 30th, 2009, 03:53
دوست عزیز اینم خارجکی که عمرا اینورا گیرت نمیاد 600 گیگ با ترافیک نامحدود برو توش ملق بزن;)

http://iweb.com/web-hosting/compare/

البته قیمتش همون 20 گیگی هست که از ایران میتونی تهیه کنی:-o@-):78:

موفق باشی.

سالینه ماهی 7 دلار میده
خیلی خوبه

بعد من عکس هایی از سایتهای پولی خارچکی گرفتم
آیا اینها کپی رایت داره؟
پاکش میکنن اگه بزارم؟

دوستان دیکه آیا این سایت بالایی رو تایید میکنید؟
خوبه؟

1eng.ir
October 30th, 2009, 03:59
سالینه ماهی 7 دلار میده
خیلی خوبه

بعد من عکس هایی از سایتهای پولی خارچکی گرفتم
آیا اینها کپی رایت داره؟
پاکش میکنن اگه بزارم؟

دوستان دیکه آیا این سایت بالایی رو تایید میکنید؟
خوبه؟
از آی وب نگیریا :d بدبخت میشی :-p
یه کم مصرفت بره بالا، فرتی میبندن :))

g3naa
October 30th, 2009, 04:26

ممنون از راهنمایی
آره واسه همین گقتم
چون شنیدم بعضی سایتها اینجوریه

یه پیشنهاد نمیدین؟:106:

goldstar
October 30th, 2009, 05:18
سلام
هاست اشتراکی بگیری هرجا هم باشه مصرفت بره بالا میبندن(سی پی یو و رم و ...)
قبل از خرید قوانین یا tos رو مطالعه کن
یک وی پی اس بگیر خودت رو راحت کن نهایت 2 برابر خرج میکنی

1eng.ir
October 30th, 2009, 05:57
یه پیشنهاد نمیدین؟:106:
بیا پی تی پیشنهاد خوب بهت میدم :d

بهترین راه اینه که وی پی اس بگیری. یه تاپیک بزن بگو وی پی اس میخوام، در عرض 10 دقیقه شونصد نفر بهت پیشنهاد میدن :))

اگه خواستی در خدمتم. ورلد استریم پورت 1000 ;)

Sepahrad
October 30th, 2009, 10:37
بیا پی تی پیشنهاد خوب بهت میدم :d

بهترین راه اینه که وی پی اس بگیری. یه تاپیک بزن بگو وی پی اس میخوام، در عرض 10 دقیقه شونصد نفر بهت پیشنهاد میدن :))

اگه خواستی در خدمتم. ورلد استریم پورت 1000 ;)

اولین پیشنهاد رو هم خودشون دادند :d .

دوست عزیز از ایران بگیری بهتر هست چون دسترسی بیشتر به هاستینگ داری تا خارج , میان میگن سایتتون فشار میاره یا مورد داره پاک میکنن بره ولی حداقل اینجا شاید بتونی بک آپ بگیری :)

موفق باشید :53:

1eng.ir
October 30th, 2009, 11:48
اولین پیشنهاد رو هم خودشون دادند :d .

تو پست اول چونکه گفتن خارجکی میخوام چیزی نگفتم، بعدشم اومدم ر*دم به خارجیها تا خودش گفت پیشنهاد بدین :d
چون از قبل میشناسمش بهش پیشنهاد تووووووووپ دادم :-&

Mostafa
October 30th, 2009, 15:39
با سلام

ByetHost انگلستان.
یک ماه بخرید تا مطمئن بشوید عالی هست!فایل هاتونو و دیتابیس هاتون رو رایگان از هاست قبلی تان منتقل می کنیم.
ورود (http://gigfa.com/premium-services/shared-hosting-plans)

IranianServer
October 30th, 2009, 17:15
با سلام.
همانطور که دوستان می گن از خارجی نگیر !
از ایرانی بگیر که هر وقت هم مشکل داشتی بتونن کمکت کنن.

حالا ... اگه خواستی ما هم می تونیم به شما سرویس بدیم.

موفق و پیروز باشید.

NovinSite.ir
October 30th, 2009, 17:50
با سلام و احترام خدمت دوستان
فضا: نامحدود
پهنای باند: نامحدود
سالیانه: 100000 تومان
قسطی: ماه اول 40000 تومان - سی روز بعد 70000 تومان

LoveLife
October 30th, 2009, 17:58
قسطی:ن

:77::77::59:

mahdi2009
October 30th, 2009, 18:34

دوستان خداییش این بهونه ها که از هاست ایرانی بخر تا پشتیبانی بشی دیگه قدیمی شده فروشندگان یه بهونه تازه پیدا کنن.

اصولا وقتی از ایرانیها ادم سرویس بگیره دچار مشکل میشه!!!!!؟؟؟؟؟؟؟

من به خیلی از دیتا سنترهای خارجی تیکت خرید چندین بار هم زدم حتی ازشون سرویس هم نداشتم در عرض یک ساعت نشده جواب میدن دیگه این حرفها رو نزنید میخندن بهتون.

Shc
October 30th, 2009, 18:57
دوستان خداییش این بهونه ها که از هاست ایرانی بخر تا پشتیبانی بشی دیگه قدیمی شده فروشندگان یه بهونه تازه پیدا کنن.

من به خیلی از دیتا سنترهای خارجی تیکت خرید چندین بار هم زدم حتی ازشون سرویس هم نداشتم در عرض یک ساعت نشده جواب میدن دیگه این حرفها رو نزنید میخندن بهتون.

پشتیبانان دیتاسنتر ها از ساعت 3یا6 ظهر به وقت ایران کارشون شروع میکنند تا ساعت 12 به بعد.شما کی زدید که 1ساعته جوابتو دادند.
من به یکی از دیتاسنترهای معتبر خارجی تیکت زدم باورت میشه 3روز بعد جواب دادند.تازه جواب درست و حسابی هم ندادند.
فروشندگان ایرانی هم شاید 30% درصدشون بد باشند که اون هم بعضیهاشون مشتری های خیلی سمچ داشته باشند بد میشند(البته بعضی از مشتری ها)

mahdi2009
October 30th, 2009, 19:12
پشتیبانان دیتاسنتر ها از ساعت 3یا6 ظهر به وقت ایران کارشون شروع میکنند تا ساعت 12 به بعد.شما کی زدید که 1ساعته جوابتو دادند.
من به یکی از دیتاسنترهای معتبر خارجی تیکت زدم باورت میشه 3روز بعد جواب دادند.تازه جواب درست و حسابی هم ندادند.
فروشندگان ایرانی هم شاید 30% درصدشون بد باشند که اون هم بعضیهاشون مشتری های خیلی سمچ داشته باشند بد میشند(البته بعضی از مشتری ها)

خوب اصولا تیکت سایتهای ایرانی که یه روز دیگه میاد این رو دیگه همه مشتریها میدونن .:69:

احسنت حق باشماست اصولا همه خریداران سمج هستند در چشم فروشندگان چون خریدار خوب اونیه که پول رو به حساب فروشنده بریزه یدونه تیکت هم نزنه این میشه خریدار خوب تو ایران.:71:

من نمیدونم فروشندگانی که خودشون واسطه محسوب میشن چه اصراری به لاپوشونی دارن دوستان کیفیت کار خودتون رو بالا ببرید عوض این کارها.:-o

Sepahrad
October 30th, 2009, 20:14

دوست عزیز اولا یکم لحن خودتون رو درست کنید . شما با تجربه کمتون که توی 4 تا وبلاگ پست میدید یا یک دونه سایت دارید دارید حرف میزنید . پس به تجربه دوستان و بنده بی احترامی نکنید.

ساپورت فقط یک طرف قضیه هست . شما برو از خارج بخر میفهمی . یک کار خلاف قوانین انجام بدید دیگع سایتت رو نمیبین در خیلی جاها ولی اینجا حداقل میتونی بک اپ رو پس بگیری و خیلی مسائل دیگه . این تو کشورت هست یه دسترسی به شرکتش داری ولی اونجا چی ؟ بخاطر یک سایت میخوای پاشی بری آمریکا ؟
و خیلی موارد دیگه .

Shc
October 30th, 2009, 23:18
خوب اصولا تیکت سایتهای ایرانی که یه روز دیگه میاد این رو دیگه همه مشتریها میدونن .:69:

احسنت حق باشماست اصولا همه خریداران سمج هستند در چشم فروشندگان چون خریدار خوب اونیه که پول رو به حساب فروشنده بریزه یدونه تیکت هم نزنه این میشه خریدار خوب تو ایران.:71:

من نمیدونم فروشندگانی که خودشون واسطه محسوب میشن چه اصراری به لاپوشونی دارن دوستان کیفیت کار خودتون رو بالا ببرید عوض این کارها.:-o

اولا اینکه اونی که شما میگید یه روز دیگه میاد بستگی داره به درخواست مشتری،چون بیشتر مدیران هاستینگ ایرانی حداقل صبح و ظهر و بیشتر مواقع شب ها آنلاین هستند و اگر بتونن همون موقع جواب میدن.

دوما شما انگار توی پرانتز رو نخوندی که گفتم بعضی از مشتری ها.یعنی اینکه حداقلشون.منظور من از سمچ هم کسانیه که هیچی حالیشون نیست و با تجربه و لجاجتی که دارند میخوان مشکلی که خودشون دارند رو با لحن تند گردن هاستینگ بندازن که ما تا حالا فقط 1 نفر رو داشتیم که میخواست تنظیمات سرور رو چیزی که دلش میخواست ما بزاریم که البته ما هم محترمانه سرویس رو کنسل کردیم و هزینه اش رو پس دادیم.
البته بیشتر مشتریان ما رو هم افراد تحصیل کرده که باعث افتخار اینه که میزبانشون باشیم.اگر قبول نداری به تک تکشون که آدرس سایتهاشون توی سایت ما زده ایمیل بزن ازشون بپرس و از نحوه برخورد ما جویا شو.
این رو بهتون بگم ما تنها اینطوری نیستیم همونطور که گفتم بیشتر شرکت های هاستینگ با مشتری هاشون برخورد مناسب دارند.

mahdi2009
October 31st, 2009, 01:24
دوست عزیز اولا یکم لحن خودتون رو درست کنید . شما با تجربه کمتون که توی 4 تا وبلاگ پست میدید یا یک دونه سایت دارید دارید حرف میزنید . پس به تجربه دوستان و بنده بی احترامی نکنید.

ساپورت فقط یک طرف قضیه هست . شما برو از خارج بخر میفهمی . یک کار خلاف قوانین انجام بدید دیگع سایتت رو نمیبین در خیلی جاها ولی اینجا حداقل میتونی بک اپ رو پس بگیری و خیلی مسائل دیگه . این تو کشورت هست یه دسترسی به شرکتش داری ولی اونجا چی ؟ بخاطر یک سایت میخوای پاشی بری آمریکا ؟
و خیلی موارد دیگه .

دوست عزیز تر البته لحن من مشکلی نداشت فقط چند واقعیت کوچیک بود همین در مورد تجربه هم چیزی نگم بهتره شما راحت باش عزیز.

در مورد پشتیبانی فقط افراد ناوارد و یا میشه گفت تنبل از ایران هاست میگیرن که من این رو تجربه کردم و پشت دستم رو داغ کردم از واسطها سرویس نگیرم خود شما هم الان دارید واسطه گری سایتهای فروش هاست خارجی و در بهترین حالت واسطه دیتاسنتر خارجی هستید پس تفاوتی نمیکنه.

اولا اینکه اونی که شما میگید یه روز دیگه میاد بستگی داره به درخواست مشتری،چون بیشتر مدیران هاستینگ ایرانی حداقل صبح و ظهر و بیشتر مواقع شب ها آنلاین هستند و اگر بتونن همون موقع جواب میدن.

دوما شما انگار توی پرانتز رو نخوندی که گفتم بعضی از مشتری ها.یعنی اینکه حداقلشون.منظور من از سمچ هم کسانیه که هیچی حالیشون نیست و با تجربه و لجاجتی که دارند میخوان مشکلی که خودشون دارند رو با لحن تند گردن هاستینگ بندازن که ما تا حالا فقط 1 نفر رو داشتیم که میخواست تنظیمات سرور رو چیزی که دلش میخواست ما بزاریم که البته ما هم محترمانه سرویس رو کنسل کردیم و هزینه اش رو پس دادیم.
البته بیشتر مشتریان ما رو هم افراد تحصیل کرده که باعث افتخار اینه که میزبانشون باشیم.اگر قبول نداری به تک تکشون که آدرس سایتهاشون توی سایت ما زده ایمیل بزن ازشون بپرس و از نحوه برخورد ما جویا شو.
این رو بهتون بگم ما تنها اینطوری نیستیم همونطور که گفتم بیشتر شرکت های هاستینگ با مشتری هاشون برخورد مناسب دارند.

دوست عزیز با قیمتهایی که شما میگیرید باید 50 برابر همین خدمات عرضه کنید خودتون یه نگاهی به قیمتهاتون بفرمایید بعد مقایسه کنید با فروشندگان خارجی اونم نه خوبش متوسط به پایین.

کلا دوستان از قدیم گفتن حرف حق تلخه منم میتونم یه ریسلری یا سرور بگیرم و با اسمهای انچنانی هم یه سایت بزنم ولی دیگه نباید در مقابل حرف حق بیام عصبانی بشم.

موفق باشید.

arash
October 31st, 2009, 01:45
خوب عزیز من یکی حاظرم سایتم رو چند برابر قیمت از یک هاست ایرانی بخرم تا اینکه برم از یک هاست خارجی بخرم که سایتم شب و روز در امنیت نباشه و شبا با ترس بخوابم!! این هزینه ی اضافی که به ایرانی ها میدید بیشتر از 80 درصدش فقط برای قبول مسئولیت هست که وقتی سایتت ساپسنت میشه یا طوریش میشه پشتیبانی هاستت میاد و زود مشکل رو برطرف میکنه و. حتی بک آپ داره از سایتت به صورت 24 ساعت ! یعنی اینکه سایتت در امنیت هست.اما حالا بیا از خارجی ها بگیر.میزنه پاک میکنه مثل آب خوردن.نامه بده چرا پاک کردی؟ میگه تروریسته کشورت!! دقیقا ماجرای بلوهاست! خود من قبلا از هاست های خارجی میگرفتم برای سایتم. طرف یک دفعه زد ساپسنت کرد و 10 دقیقه بعدش پاک کرد! نامه دادم جواب آمد شما ایرانی هستی! خوب این یعنی چی؟ میخوای یقه کیو بگیری؟ بری هلند یا آمریکا؟ بازم اینجا از این هاستینگای ایرانی میگیری. سایتت طوریش میشه زنگ میزنی فلانه.زود برات راهش میندازه.. هزار تا هم فحش میشنوه و....
خلاصه یک کلام.. ایرانی جماعت احساس مسعولیت داره در قبال فروش هر چیزی.. اما خارجی ها ندارند..

mahdi2009
October 31st, 2009, 12:02
خوب عزیز من یکی حاظرم سایتم رو چند برابر قیمت از یک هاست ایرانی بخرم تا اینکه برم از یک هاست خارجی بخرم که سایتم شب و روز در امنیت نباشه و شبا با ترس بخوابم!! این هزینه ی اضافی که به ایرانی ها میدید بیشتر از 80 درصدش فقط برای قبول مسئولیت هست که وقتی سایتت ساپسنت میشه یا طوریش میشه پشتیبانی هاستت میاد و زود مشکل رو برطرف میکنه و. حتی بک آپ داره از سایتت به صورت 24 ساعت ! یعنی اینکه سایتت در امنیت هست.اما حالا بیا از خارجی ها بگیر.میزنه پاک میکنه مثل آب خوردن.نامه بده چرا پاک کردی؟ میگه تروریسته کشورت!! دقیقا ماجرای بلوهاست! خود من قبلا از هاست های خارجی میگرفتم برای سایتم. طرف یک دفعه زد ساپسنت کرد و 10 دقیقه بعدش پاک کرد! نامه دادم جواب آمد شما ایرانی هستی! خوب این یعنی چی؟ میخوای یقه کیو بگیری؟ بری هلند یا آمریکا؟ بازم اینجا از این هاستینگای ایرانی میگیری. سایتت طوریش میشه زنگ میزنی فلانه.زود برات راهش میندازه.. هزار تا هم فحش میشنوه و....
خلاصه یک کلام.. ایرانی جماعت احساس مسعولیت داره در قبال فروش هر چیزی.. اما خارجی ها ندارند..

خوب عزیز حرف شما متین اونجایی که باید هاست خارجی رو شناخت.ولی در مورد خرید خوب چرا لقمه رو دور سرمون میپیچونیم خوب ادم میره از دیتاسنتر یا هاستهای خارجی که هاست فروشهای ایرانی از اونا میخرن خرید میکنه این که دیگه غصه نداره شما پول یه هاستی که میخوایین از ایران رو بخرین میدین یه ریسلرم میدن بهتون حتی با این قیمتهایی که من دیدم تو هاستهای خارجی.مگه هاستی که شما میخرید از ایران ریسلر و در بهترین حالت سروری نیست که از همون سایتهای به قول شما خارجی بد تهیه شده مگه شما دارید از دیتا سنتر ایرانی خرید میکنید!!!

(خلاصه یک کلام.. ایرانی جماعت احساس مسعولیت داره در قبال فروش هر چیزی.. اما خارجی ها ندارند.)دوست عزیز شما واقعا ایرانی هستید و در ایران زندگی میکنید؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!! این جمله شما دیگه واقعا تابلو هستش ها شما پشتیبانی سایتهای هاست خارجی معتبر رو با واسطه های ایرانی یکی میکنید اگه اینطور بود چرا اصلا هاست فروشهای ایرانی از اونا خرید میکنن.؟؟؟؟؟!!!!!!!!

Fazaha
October 31st, 2009, 14:33
ماهانه 12 هزار تومان

kingoftehran
November 3rd, 2009, 00:51
با سلام
قیمت ها در سایت موجود می باشد.
www.parmishost.com

Grudge
April 21st, 2011, 07:12
خوب عزیز حرف شما متین اونجایی که باید هاست خارجی رو شناخت.ولی در مورد خرید خوب چرا لقمه رو دور سرمون میپیچونیم خوب ادم میره از دیتاسنتر یا هاستهای خارجی که هاست فروشهای ایرانی از اونا میخرن خرید میکنه این که دیگه غصه نداره شما پول یه هاستی که میخوایین از ایران رو بخرین میدین یه ریسلرم میدن بهتون حتی با این قیمتهایی که من دیدم تو هاستهای خارجی.مگه هاستی که شما میخرید از ایران ریسلر و در بهترین حالت سروری نیست که از همون سایتهای به قول شما خارجی بد تهیه شده مگه شما دارید از دیتا سنتر ایرانی خرید میکنید!!!

(خلاصه یک کلام.. ایرانی جماعت احساس مسعولیت داره در قبال فروش هر چیزی.. اما خارجی ها ندارند.)دوست عزیز شما واقعا ایرانی هستید و در ایران زندگی میکنید؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!! این جمله شما دیگه واقعا تابلو هستش ها شما پشتیبانی سایتهای هاست خارجی معتبر رو با واسطه های ایرانی یکی میکنید اگه اینطور بود چرا اصلا هاست فروشهای ایرانی از اونا خرید میکنن.؟؟؟؟؟!!!!!!!!

من 100 % با شما موافقم دوست من .. هاست های ایرانی , جدا از قیمت برای پلن هایی که عرضه میکنن حالا کم و زیادش بماند , اکثرا نه امنیت پایینی دارن و نه پشتیبانی درستی !
چون اکثر شخص هستن و دارای شرکت نیستن , به این خاطر پشتیبانیهاشون فوق العاده ضعیف هست . من 4 سال هست که دارم از یک هاستینگ خارجی هاست میگیرم و تا به الان هیچ مشکلی نداشتم و واقعا هم کمک کردن ! در صورتی که قبل از اون , اگه بگم 50 سرور ایرانی , دروغ گفتم ! روی 30 سرور ایرانی رو رفتم و همشون یک مشکلی داشتن !
یا آپ تایم پایین , یا امنیت پایین , یا پشتیبانی ضعیف , یا قیمت بالا و ...
در کل هاستینگ های خارجی خیلی بهتر از هاستینگ های داخل ایران هست و من پیشنهاد میکنم اون افرادی که میتونن و در توانشون هست , حتما از هاستینگ های خارجی هاست بخرن !

faranetwork
April 21st, 2011, 09:25
فضا : 20 گیگابایت
پهنای باند: نامحدود
بقیه امکانات نامحدود
کنترل پنل :سی پنل

ماهانه : 10 هزار تومان
6 ماه = 55 هزار تومان
سالانه = 100 هزار تومان

فرا نتورک | هاست | میزبانی وب | وب هاستینگ | فایل هاستینگ | ثبت دامین | نمایندگی هاستینگ | نمایندگی ثبت دامین | ثبت و پرداخت آنلاین دامنه و فضای (http://www.faranetwork.ir/)

tinavps
April 21st, 2011, 21:43
از شرکت های ایرانی بگیرید اما محل سرور را جویا شوید. محلش در ایران نباشد خانه خراب خواهید شد.
ضمنا آقا مردی همینجا قیمت بده بیا بریم این ور و اونر چه معنی داره ؟ قیمت بده اگه خوب بود 4 نفر که این صفحه رو مرور می کنند هم زنگ بزنند بهت. ایرانی بازی در نیار

دوست عزیز مدیریت سرور وقت نداره بیاد سایت شما رو مرور کنه ببینه چه چیزهایی داخلش دارید. ابتدا یک شاکی پیدا میشود مثلا vb nulled گذاشتی اخطار به شما میده و اگر نشد وبمستر دست به کار میشه. نهایتش اینه که انتقال بدی به یک سرور دیگر.
شما به یک هاستینگ با پنل cpanel احتیاج دارید. جهت هاستینگ این سایت خاص ماهانه 10 هزار تومان در خدمت شما هستیم .

چنانچه اقدام به اجاره یک سرور مجازی لینوکس سی پی یو 4 هسته ای رم 512 کردید ماهانه 15 هزار تومان در خدمتیم بدون لایسنس سی پنل که تقریبا ماهانه 18 هزار هم آن است. مزیت که دارد در کنار آن چند سایت دیگر را هاست کنید که هزینه در بیاید. مدیریت سی پی یو و رم و نصب با شماست. محل سرورها هلند و امریکا می باشد.

هزینه انتقال رایگان
هزینه اماده سازی vps رایگان
مشاوره رایگان شماره بدهید و یا آیدی گوگل یا یاهو .

1eng.ir
April 21st, 2011, 22:15
تاپیک قدیمی بودا 8-|

behrooz_iri
April 22nd, 2011, 00:21
تاپیک استارتش مال 2009 هست الان 2011 است الان آفر میدید ؟ چه دل خجسته ای دارید شما :دی

Doublex
April 22nd, 2011, 00:53
من 100 % با شما موافقم دوست من .. هاست های ایرانی , جدا از قیمت برای پلن هایی که عرضه میکنن حالا کم و زیادش بماند , اکثرا نه امنیت پایینی دارن و نه پشتیبانی درستی !
چون اکثر شخص هستن و دارای شرکت نیستن , به این خاطر پشتیبانیهاشون فوق العاده ضعیف هست . من 4 سال هست که دارم از یک هاستینگ خارجی هاست میگیرم و تا به الان هیچ مشکلی نداشتم و واقعا هم کمک کردن ! در صورتی که قبل از اون , اگه بگم 50 سرور ایرانی , دروغ گفتم ! روی 30 سرور ایرانی رو رفتم و همشون یک مشکلی داشتن !
یا آپ تایم پایین , یا امنیت پایین , یا پشتیبانی ضعیف , یا قیمت بالا و ...
در کل هاستینگ های خارجی خیلی بهتر از هاستینگ های داخل ایران هست و من پیشنهاد میکنم اون افرادی که میتونن و در توانشون هست , حتما از هاستینگ های خارجی هاست بخرن !

روی چه حسابی این حرف رو میزنی شما ؟؟

شما مطمئنن با شرکت های درست درمون کار نکردین ... رفتین از چندتا خورده پا سرویس گرفتین که اکثرا در سرویس دهی مشکل دارن ... پس لطفا جمع نبندین ...
چون در ایران برخی بسیار عالی کار میکنن

البته میدونم که تاپیک قدیمی هست ...