PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست وی پی اس ویندوز حدود قیمت 20 تومان

chapar
October 30th, 2009, 01:42
سلام .
من 2 عدد وی پی اس ویندوز لازم دارم فضا 10 الی 15 گیگ پهنای باند 100 الی 300 گیگ در ماه آی پی 2 رم 256
پلسک 10 دومین روی وی پی اس ها نصب و بعد تحویل داده بشه .
وی پی اس Manage بشه بعد تحویل داده بشه . ممنون میشم اگر برای Manage وی پی اس هزینه ای نگیرید (-:
درضمن من می خوام روی وی پی اس ها اسکریپت سایت www.fastemail.ir رو نصب کنم لطفا قبلش طی کنید که مشکلی ندارید بعش نگید که فلانه و بهمانه .یعنی موردی هست همین الان بگید .
فقط این 2 وی پی اس رو خیلی فوری نیاز دارم یعنی شنبه 88/8/9 باید دستم باشه .

لطفا پیشنهاد قیمت بدید .اگر قیمت بالاتری از 20 تومن دارید هم لطفا با دلیل بگید که چرا قیمت شما بالای 20 تومن هست .
ممنونم .
منتظر پیشنهادات دوستان هستم فقط لطفا وقت کم منو در نظر داشته باشید .

Arashdn
October 30th, 2009, 07:58
با لایسنس پلسک 20 تومن یا فقط خود سرور 20 تومن؟

rayannet
October 30th, 2009, 12:58
خود وی پی اس میتونم بدون پلسک بهتون 15 تومان ماهانه بدم

alborzgostar
October 30th, 2009, 13:11
ماهانه 30 تومن !

هزینه پلسک 8$ هست بعد ماهانه 12 تومن وی پی اس !

chapar
October 30th, 2009, 13:36
نه خود سرور 20 تومن . لاینس پلسک 10 تایی می خوام روش نصب بشه فکز کنم 10 تایی دومین ماهی در میاد 10 تومن درسته ؟

با لایسنس پلسک 20 تومن یا فقط خود سرور 20 تومن؟

chapar
October 30th, 2009, 13:40
فضا / رم / پهنای باند / و کلا اطلاعات وی پی اس =؟

خود وی پی اس میتونم بدون پلسک بهتون 15 تومان ماهانه بدم

chapar
October 30th, 2009, 13:43
فضا و رم و پهنای باند و بقیه اطلاعات وی پی اس چی هست که با این قیمت می دید ؟
هزینه لاینس رو خوبه قیمت لاینس شما از بقیه سرور ها بهتره چون بقیه 10 تومان قیمت داده اند !
منظور شما از جمله : " بعد ماهانه 12 تومن وی پی اس ! " چی بود متوجه نشدم .

ماهانه 30 تومن !

هزینه پلسک 8$ هست بعد ماهانه 12 تومن وی پی اس !

chapar
October 30th, 2009, 13:43
دوستان آی دی من در یاهو galiver60 هست لطفا آنلاین بشید با هم صحبت کنیم.
invisible یا به قولی مخفی هستم لطفا اد کنید تا صحبت کنیم

alborzgostar
October 30th, 2009, 14:12
سلام

رم: 256
هارد:15 گیگ
پهنای باند: 200 گیگ

chapar
October 30th, 2009, 16:07
دوستان لطفا قیمت ها و مشخصات رو در این تاپیک بزارید آی دی یاهوی من برای صحبت بیشتر و چونه زدن هست (-:

chapar
October 30th, 2009, 16:09
چطوری میشه از vpsland.com خرید کرد ؟ آیا این سایت ایرانی هست ؟ چون وقتی به vpsland.ir میرم vpsland.com باز میشه !

chapar
October 30th, 2009, 16:12
لاینس سرور ویندوز اصلی اصل باشه یا نال شده تفاوتی در کیفیت وی پی اس های من داره ؟ چون من تعداد زیادی وی پی اس ویندوز لازم دارم زیاد وسواس به خرج میدم چون این هفته 2 تا وی پی اس ویندوز لازم دارم و هفته دیگه یک وی پی اس ویندوز . این ها رو برای شرکتی که توش کار می کنم لازم دارم پس باید کیفیت و کاراییش تضمینی باشه . از دوستان خواهش می کنم بعد تحویل وی پی اس ها پشتیبانی خوب بدن و درضمن من قرارداد رسمی می خوام که به آدرس پستی من ارسال بشه .اگر می تونید این نیازها رو برآورده کنید بسم ا...

nimap
October 30th, 2009, 16:18
سلام
هارد 20 گیگ
پهنا 400 گیگ
ای پی 1
پورت 1 گیگابیت
ماهیانه 20 تومان
پلسک هم 10 تومان

rayannet
October 30th, 2009, 16:48
فضا / رم / پهنای باند / و کلا اطلاعات وی پی اس =؟

384 مگابایت رم
15 گیگ هارد دیسک
پهنای باند 400 گیگ

chapar
October 30th, 2009, 21:00
شما شرایط درخواست ( پست اول منو خوندید و قبول دارید ؟ ) چون من می خواهم اسکریپت سایت fastemail.ir
رو نصب کنم فردا نگید ممنوع هست و اسپم و ...؟
پلسک 10 دومین نصب می کنید ؟ قیمت پلسک 10 دومین =؟
آی پی چند تا میدید؟

384 مگابایت رم
15 گیگ هارد دیسک
پهنای باند 400 گیگ

chapar
October 30th, 2009, 21:03
پشتیبان شرکت " پرناک " ( vps24.ir ) در این تاپیک در جواب درخواست من پاسخ داده بودند ولی نمی دونم چرا جوابشون رو پاک کردند ؟!!! ایشون 2 بار پیغام خصوصی هم در جواب درخواست وی پی اس به من ارسال کرده بودند که الان در پوشه اینباکس من موجود هست . ولی برای من سواله چرا جوابشون رو از تاپیک پاک کردند ؟!!!

chapar
October 30th, 2009, 21:43
کی تحویل می دید ؟ چون من وقتم خیلی کمه باید شنبه عصر با پلسک 10 دومین لاینس اصل و manage شده دستم باشه .
سرور ویندوز 2003 ( سرور اصلی ) با لاینس اصل هست یا نال ؟
محل سرور اصلی =؟
آی پی 2 عدد لازم دارم .آی پی دوم را رایگان میدید ؟
15 گیگ می خواهم 300 گیگ پهنا
ریموت رایگان می دید؟
رم نگفتید ؟؟؟ رم 384 بدید خوبه .

سلام
هارد 20 گیگ
پهنا 400 گیگ
ای پی 1
پورت 1 گیگابیت
ماهیانه 20 تومان
پلسک هم 10 تومان

rayannet
October 30th, 2009, 23:27
شما شرایط درخواست ( پست اول منو خوندید و قبول دارید ؟ ) چون من می خواهم اسکریپت سایت fastemail.ir
رو نصب کنم فردا نگید ممنوع هست و اسپم و ...؟
پلسک 10 دومین نصب می کنید ؟ قیمت پلسک 10 دومین =؟
آی پی چند تا میدید؟

Spam در سرور ما ممنوع است !! یعنی دیتاسنتر از ما ایراد میگیرید !

chapar
October 30th, 2009, 23:47
Spam در سرور شما هم ممنوع است ؟ یعنی دیتاسنتر از شما هم ایراد میگیرد ؟لطفا پاسخ بدید . دیتا سنتر شما world stream هست و تاپیک مربوطه به این دیتا سنتر :
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=4567

سلام
هارد 20 گیگ
پهنا 400 گیگ
ای پی 1
پورت 1 گیگابیت
ماهیانه 20 تومان
پلسک هم 10 تومان

chapar
October 30th, 2009, 23:51
ممنون از صداقت شما .شما رو از مدتها پیش می شناسم ! می دونستم کار شما درسته . باز هم ممنونم .

spam در سرور ما ممنوع است !! یعنی دیتاسنتر از ما ایراد میگیرید !

chapar
October 31st, 2009, 00:57
کسی از چین یا روسیه و لوکزامبورگ آفری نداره؟ راستی لوکزامبورگ وارز واقعی با ارسال اسپم هست ؟

chapar
October 31st, 2009, 01:18
قابل توجه مدیریت محترم آقا سجاد !
مدت این تاپیک تا یک هفته از جانب من تمدید شد ! چون از قرار معلوم نمیشه تا فردا وی پی اس مورد نظر رو تهیه کنم . من دنبال یه وی پی اس مطمئن هستم که دیتا سنترش به اسپم گیر نده . پس کماکان منتظر آفرهای دوستان هستم .

NovinServer
October 31st, 2009, 02:40
در خدمتیم !

chapar
October 31st, 2009, 13:21
ممنونم !

در خدمتیم !

Fazaha
October 31st, 2009, 14:34
با سلام با همین قیمت می تونیم بهتون بدیم!
مجازی ساز : ویرتوزو

chapar
October 31st, 2009, 14:48
یعنی دیتا سنتر شما با ارسال اسپم مشکلی نداره ؟
لطفا درخواست منو خوب مطالعه کنید بعد پست بدید .
دوستان لطفا تاپیک رو اسپم باران نکنید !!!/:)

با سلام با همین قیمت می تونیم بهتون بدیم!
مجازی ساز : ویرتوزو

rayannet
October 31st, 2009, 15:10
فکر نکنم کسی از دوستان این انجمن بتونه درخواست شما را به عهده بگیره بهتره در wht.com تاپیک بزنید و از یک سرویس دهنده خارجی بگیرید. !

Fazaha
October 31st, 2009, 16:25
یعنی دیتا سنتر شما با ارسال اسپم مشکلی نداره ؟
لطفا درخواست منو خوب مطالعه کنید بعد پست بدید .
دوستان لطفا تاپیک رو اسپم باران نکنید !!!/:)

دوست عزیز بنده مطالعه کردم بعد پست دادم!
,قتی عرض کردم می تونیم بدیم یعنی می تونیم بدیم!

chapar
October 31st, 2009, 20:33
دیتا سنتر شما =؟یعنی با ارسال اسپم مشکلی نداره؟وی پی اس های منو بست یا شما بستید تکلیف چیست ؟

دوست عزیز بنده مطالعه کردم بعد پست دادم!
,قتی عرض کردم می تونیم بدیم یعنی می تونیم بدیم!

chapar
October 31st, 2009, 20:50
چی بگم جناب فضاها مثل اینکه می تونند !

فکر نکنم کسی از دوستان این انجمن بتونه درخواست شما را به عهده بگیره بهتره در wht.com تاپیک بزنید و از یک سرویس دهنده خارجی بگیرید. !

Fazaha
November 1st, 2009, 02:32
دوست عزیز ما شرکت ثبت شده هستیم!
اگر هم مایل به پرداخت 6 ماهه یا سالانه باشید می توانید به دفتر شرکت مراجعه کرده و قرارداد کتبی امضا کنید!
در نتیجه سرور شما از طرف ما یا دیتا سنتر بسته نخواهد شد.
اگر در تمام دنیا هم سرور شما را قبول نکنند ما به شما از سرور های خصوصی فضاها (به زودی خبر سرور های ایران فضاها اعلام خواهد شد ) ، واقع در محل شرکت سرور می دهیم!!!!

chapar
November 2nd, 2009, 00:18
من فعلا یک ماهه مایلم از شما وی پی اس ویندوز با پلسک 10 دومین نصب شده خریداری کنم . لیست قیمت وی پی اس های ویندوز شما =؟
اگر من یک ماه خریداری کنم شما تضمین می کنید که وی پی اس ویندوز من از جانب شما یا دیتاسنتر بسته نمیشه ؟
اگر تضمین کنید من از شما خرید خواهم کرد .
دیتاسنتر سرور شما =؟
درضمن شما لاینس پلسک 10 دومین برای وی پی اس ویندوز دارید ؟ چون بدون پلسک 10 دومین وی پی اس ویندوز به درد من نمی خوره .

دوست عزیز ما شرکت ثبت شده هستیم!
اگر هم مایل به پرداخت 6 ماهه یا سالانه باشید می توانید به دفتر شرکت مراجعه کرده و قرارداد کتبی امضا کنید!
در نتیجه سرور شما از طرف ما یا دیتا سنتر بسته نخواهد شد.
اگر در تمام دنیا هم سرور شما را قبول نکنند ما به شما از سرور های خصوصی فضاها (به زودی خبر سرور های ایران فضاها اعلام خواهد شد ) ، واقع در محل شرکت سرور می دهیم!!!!

Fazaha
November 2nd, 2009, 00:49
در پ . خ جواب شما داده شده!

chapar
November 2nd, 2009, 13:38
خرید از شرکت های دیگه همچنان مد نظر من هست و من اصراری ندارم که از شرکت خاصی خرید رو انجام بدم لطفا پیشنهادهای خودتون رو بدید . ای دی من در یاهو galiver60 هست این ای دی رو دادم تا سر جزئیات با هم بحث کنیم وگرنه من از شرکتی که اینجا پیش همه قیمت نده و تضمین نکنه که وی پی اس من بسته نمیشه خرید نخواهم کرد لطفا برداشت بد نکنید چون من حق دارم آینده نگر باشم 3 عدد وی پی اس برای ارسال ایمیل اسپم لازم دارم برای شرکت اگر قرار باشه امروز بخرم و فردا بسته بشه که بدبخت میشم !!!منتظر پیشنهادهای دوستان هستم

chapar
November 2nd, 2009, 13:54
لطفا همین جا قید کنید که آیا اگر من یک ماه خریداری کنم شما تضمین می کنید که وی پی اس ویندوز من از جانب شما یا دیتاسنتر بسته نمیشه ؟
درضمن شما لاینس پلسک 30 دومین برای وی پی اس ویندوز دارید ؟ چون بدون پلسک 30 دومین وی پی اس ویندوز به درد من نمی خوره .
من وی پی اس ویندوز رو با پلسک 30 دومین نصب شده تحویل خواهم گرف چون بدون پلسک 30 دومین به درد من نمی خوره .
بعد نصب پلسک 30 دومین من وی پی اس ویندوز رو از شما تحویل می گیرم و زمان یک ماهه وی پی اس ویندوز من هم با پلسک 30 دومین از موقع تحویل وی پی اس ویندوز به من شروع میشه.
تایید می کنید؟

در پ . خ جواب شما داده شده!

Fazaha
November 2nd, 2009, 19:16
لطفا همین جا قید کنید که آیا اگر من یک ماه خریداری کنم شما تضمین می کنید که وی پی اس ویندوز من از جانب شما یا دیتاسنتر بسته نمیشه ؟
دیتاسنتر سرور شما =؟
درضمن شما لاینس پلسک 10 دومین برای وی پی اس ویندوز دارید ؟ چون بدون پلسک 10 دومین وی پی اس ویندوز به درد من نمی خوره .
من وی پی اس ویندوز رو با پلسک 10 دومین نصب شده تحویل خواهم گرف چون بدون پلسک 10 دومین به درد من نمی خوره .
تایید می کنید؟
بله ما تضمین می کنیم که وی پی اس شما بسته نمیشه!!!!

chapar
November 3rd, 2009, 12:32
هنوز من این وی پی اس ها رو نخریدم منتظر پیشنهادهای دوستان هستم آی دی من در یاهو galiver60 هست

chapar
November 3rd, 2009, 12:33
درخواست من این هست :
من وی پی اس ویندوز را با پلسک 30 دومین نصب شده تحویل خواهم گرفت یعنی زمان Start مدت یک ماهه وی پی اس ویندوز من از زمان نصب کامل پلسک 30 دومین خواهد بود .( وی پی اس را بعد نصب پلسک 30 دومین تحویل می گیرم )چون اگر قرار باشه ‫نصب پلسک یک هفته طول بکشه و این یک هفته از زمان وی پی اس ویندوز من حساب بشه من متضرر خواهم شد
کسی می تونه با این شرایط و شرایط سابق من در این تاپیک این وی پی اس ها رو برای من آماده کنه؟
منتظر پیشنهادهای دوستان هستم.

chapar
November 11th, 2009, 20:08
سلام من یک مورد از 3 مورد وی پی اس ویندوز را خریداری کردم با آدرس های ورودی زیر :
https://74.81.166.227:8443
https://74.81.166.227:4643
ولی از هیچکدام از آأرس های بالا الان دیگه نمی تونم وارد بشم چون در فایرفاکس اصلا باز نمیشه و در مرورگرهای دیگه هم بعد مدت طولانی که باز میشه یوزر و پسورد را قبول نمی کنه ! لطفا دوستان چک کنند ببینند برای اونها هم اینطوری هست ؟
درضمن پنل مدیریتی وی پی اس دیگه چیه ؟ چون فکر کنم شرکتی که از اون خریدم این پانل رو در اختیار من نزاشته . و سوال دیگه اینکه چطوری می تونم از راه ریموت وارد وی پی اس ویندوز 2008 خودم بشم ؟ نوع اتصال به سرور RDP قید شده .
منتظر پاسخ های دوستان هستم

Sajad
November 11th, 2009, 20:35
I Understand the Risks
بعد
add exception
بعد
get certificate
بعد
confirm security exception

موفق باشی.

chapar
November 11th, 2009, 20:47
ممنون آقا سجاد بابت پاسخ شما خیلی خیلی ممنون .
ولی این مرحله را رد می کنم یوزر و پسورد رو قبول نمی کنه !

i understand the risks
بعد
add exception
بعد
get certificate
بعد
confirm security exception

موفق باشی.

Sajad
November 11th, 2009, 20:54
والا اون آدرسا که دادی برا من تو لودینگ میمونه و چیزی نمیاره...
بهتره با ساپورت کسی که ازش خرید کردی صحبت کنی ببینی قضیه چیه.

برای ریموت هم برو منوی start کامیپوترت all programs بزن برو تو accessories بعد هم Communications و بعد Remote Desktop Connection بزن
صفحه ای که باز میشه IP سرورت رو بزن و بعدش صفحه لوگین ویندوز (مال سرورت) میاد که باید یوزر ADMINISTRATOR و رمزش رو وارد کنی و لوگین شی

NovinServer
November 12th, 2009, 01:53
حق با سجاد هست ! پورت 4643 هم پاسخ نداد و روی Waiting ماند !

chapar
November 12th, 2009, 18:48
ممنون بابت پاسخ شما می دونید مشکل وی پی اس من چیه ؟ یا می تونید راهنمایی کنیم چطوری مشکل رو حل کنم ؟ من تجربه ای از وی پی اس ندارم .

حق با سجاد هست ! پورت 4643 هم پاسخ نداد و روی waiting ماند !

chapar
November 12th, 2009, 18:52
از دوستان حاظر در این تاپیک و آشنایان به کار با وی پی اس خواهش می کنم منو راهنمایی کنند که مشکل وی پی اس من چی هست و چطوری باید حل بشه .
وی پی اس را چطوری باید ریبوت کنم ؟
برای من فقط دو لینک زیر رو به عنوان ورودی های وی پی اس ارسال کرده اند :
https://74.81.166.227:8443
https://74.81.166.227:4643
و گفته اند که طریقه اتصال به سرور :
نوع اتصال : RDP هست .
چطوری وی پی اس رو ریبوت کنم ؟
منتظر پاسخ دوستان هستم .

Mohsen
November 12th, 2009, 18:59
مگه کسی که ازش vps گرفتین پشتیبانی نداره؟!؟ از پشتیبانی خودشون سوال کنید خیلی سریع تر به جواب می رسید!
در مورد آدرس‌هایی که گذاشته بودید هم کاملا برای من لود شدند ، البته یوزر و پس نداشتم که تست کنم آیا لاگین میکنه یا نه! اگه برای شما هم باز میشه ولی لاگین نمیکنه یعنی یوزر و پس رو بهتون اشتباه دادند، مجددا درخواست یوزر و پس کنید!

imenhosting
November 12th, 2009, 19:24
19 تومان

chapar
November 12th, 2009, 20:58
بیشتر مواقع خاموش هست سرور مزبور چنانکه حاظرین در این تاپیک هم تایید کرده بودند خاموشی سرور رو . الان روشن شده ولی بعد لوگین می نویسه :
The service is unavailable
کلا امکانات پلسک بالا نمی یاد ( رسیلرها - دومین ها - و ... )
چرا ؟

مگه کسی که ازش vps گرفتین پشتیبانی نداره؟!؟ از پشتیبانی خودشون سوال کنید خیلی سریع تر به جواب می رسید!
در مورد آدرس‌هایی که گذاشته بودید هم کاملا برای من لود شدند ، البته یوزر و پس نداشتم که تست کنم آیا لاگین میکنه یا نه! اگه برای شما هم باز میشه ولی لاگین نمیکنه یعنی یوزر و پس رو بهتون اشتباه دادند، مجددا درخواست یوزر و پس کنید!

chapar
December 2nd, 2009, 18:40
بعد مشکلات فراوان دریافت وی پی اس جایگزین حالا پشتیبانی وی پی اس من طی ارسال پاسخ تیکت نوسته :
==========
We had stopped the lsass.exe process in the container. However, i. We have
found several trojan files in the conatainer. PLease re scan the container
with an anti virus software and remove the trojan files
==========
دوستان می تونند راهنمایی کنند که چطوری باید ویروس کشی کنم ؟ یا اصل امکان ویروسی شدن وی پی اس من هست ؟ چون من از وی پی اس برای دانلود و آپلود فایل استفاده نمی کنم و حتی یک فایل هم در اون آپلود نکردم !
منتظر پاسخ دوستان هستم.