PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خریدار vps با شرایط ذکر شده

iSoheil
October 30th, 2009, 00:43
سلام، یه VPS میخوام با شرایط زیر:
بنده قصد میزبانی حدود 100 وب سایت رو دارم. (البته صد تا زیاد گفتم!)
کنترل پنل حتما باید cPanel باشه. (باید کاملا قانونی نصب شده باشه! نال نباشه، که فردا داستان بشه)
رم از 512مگابایت کمتر نباشه (از کجا معلوم ممکنه به صد تا سایت سرویس بدم!)
فضای هاردش هم هرچه بیشتر بهتر ! ...
پهنای باند هم، هر چه بیشتر بهتر ... !!!

قیمت هم حدود 50هزار تومن میتونم پرداخت کنم.

البته، این همکاری من فقط یک ماه نخواهد بود و ادامه خواهد داشت.
سال آینده VPS رو 100درصد به سرور اختصاصی ارتقا خواهم داد. (صد در صد)

پیشنهاد دوستان چیه؟ البته من سرورهای کارو http://caro.net/ رو پسندیدم، چون حد عقل میشه بهش اطمینان کرد. با نماینده رسمیش تو ایران هم یه صحبت کوچیک کردم حدود 50 کنار اومدیم.
اصلا مهم نیست که سرویس دهنده تو ایران باشه چون من میتونم با کارت های PayPalم هزینش رو پرداخت کنم.
فقط برام مهمه که مشتریام پر نخورن! میخوام راضی راضی باشن، چون تازه وارد این کار شدم و نمیخوام شکست بخورم.

منتظر پاسخ اساتید هستم. /با احترام سهیل .

4dmin
October 30th, 2009, 00:48
https://www.wiredtree.com/orders/orders.php?plan=6&step=2
مدیریت شده و با سی پنل

اگر مشکل پرداخت و تحریم ندارید

P-CO
October 30th, 2009, 00:57
سلام، دیتاسنتر XLHost و WorldStream در خدمتیم با تمامی شرایط ذکر شده و ارائه ی قرارداد 100% رسمی به شما.

با ما تماس بگیرید : www.sup24.ir یا p4rnak@gmail.com

با احترام.

HugeServer
October 30th, 2009, 01:25
باسلام.
ما میتوانیم از دیتاسنتر Giga-InterNational
2 پلان رو ارائه بدیم :
رم 512 + 50 گیگ هارد + 4 ترابایت پهنای باند = 30 هزار تومان
رم 768 + 60 گیگ هارد + 6 ترابایت پهنای باند = 35 هزار تومان
برای لایسنس سیپنل هم 15 هزار تومان ماهانه اضافه میشود.
support@hugeserver.ir
www.hugeserver.com

pishtazweb
October 30th, 2009, 01:37
سلام
بنده در خدمتم از دیتا سنتر کارو
رم 512 ماهانه 30 تومان+15 سی پنل

parsaserver
October 30th, 2009, 01:47
سلام .
از دیتا سنتر caro می تونم پلان زیر رو به قیمت 56500 تومان ماهانه در اختیار شما قرار بدم:

رم 512 مگ
فضا 50 گیگ
پهنای باند 800 گیگ
آی پی 4 عدد
نصب رایگان

قبل خرید 48 ساعت تست رایگان تقدیم میشه .
با قراداد رسمی ( شرکت ما ثبت شده هست )
موفق و پیروز و سربلند باشید

parsaserver
October 30th, 2009, 01:48
15 هزار تومان هم ماهانه هزینه لاینس سی پانل هست
موفق باشید

Parshosts
October 30th, 2009, 01:57
پ.خ شد.

mahdi2009
October 30th, 2009, 02:02
سلام، یه vps میخوام با شرایط زیر:
کنترل پنل حتما باید cpanel باشه. (باید کاملا قانونی نصب شده باشه! نال نباشه، که فردا داستان بشه)

سال آینده vps رو 100درصد به سرور اختصاصی ارتقا خواهم داد. (صد در صد)

پیشنهاد دوستان چیه؟ البته من سرورهای کارو http://caro.net/ رو پسندیدم، چون حد عقل میشه بهش اطمینان کرد. با نماینده رسمیش تو ایران هم یه صحبت کوچیک کردم حدود 50 کنار اومدیم.
اصلا مهم نیست که سرویس دهنده تو ایران باشه چون من میتونم با کارت های paypalم هزینش رو پرداخت کنم.
فقط برام مهمه که مشتریام پر نخورن! میخوام راضی راضی باشن، چون تازه وارد این کار شدم و نمیخوام شکست بخورم.

دوست عزیز شما دریا رو ول کردین چسبیدین به حوض!! خوب از خود کارو خرید کنید بهترین پنلهای وی پی اس رو هم داره.

iSoheil
October 30th, 2009, 02:12
دوستان عزیزم;
من مکررا در حال خوندن پیشنهاد ها هستم ها ... نگین در رفت!!!
بنده در حال مطالعه و تجزیه تحلیل نظرات شما هستم.

-فقط یه سوال: مگه نماینده رسمی CARO شرکت نیکان هاست نیست؟
چون تو سایت کارو نام و لوگو و آدرس وب سایت رسمی شرکت فوق رو ذکر کردن!
همچنین، وقتی من خودم رو به عنوان یه ایرانی معرفی کردم، مستقیم به قسمت پشتیبانی نیکان هاست وصل کردن و با آقای میرزاخانی ارتباط برقرار کردم.
با این اوصاف قضیه دوستانی که خودشون رو نماینده رسمی کارو معرفی کردن چیه؟ البته شاید اونها هم نماینده جزئی هستن ولی !!! ..

طبق تحقیقات چند ساعته (کوتاه مدت) کمپانی های Wordlstream و XLHost هم عملکرد خوبی دارن.
البته رتبه اول من فقط Caro هستش، نظر شما چیه؟

میلاد2009 عزیزم;
ممنون بابت راهنماییت، ولی با این که میتونم از کشورهای دیکه با کارت های PayPal خرید کنم، ولی ترجیه میدم با یه شرکت ایرانی طرف قرارداد باشم!
البته اگه شرکت مطمعنی پیدا نکنم، فرموده شما رو انجام میدم.
فقط یه یاری از شما: به نظر شما کدوم کمپانی بهتر از کارو هستش. /البته من خیلی در باره کارو تحقیق کردم و تعریف هاش رو هم کم و بیش شنیدم.
به هر حال ممنونم ازت.

rayannet
October 30th, 2009, 02:26
سلام
دوست عزیز تا چند روز دیگه از دیتاسنتر webnx.com میتونم بهتون سرور مجازی بدم.
الان در حال حاضر میتونم از هلند worldstream.nl بدم
قیمت ها ببینید : http://rayannet.com

mahdi2009
October 30th, 2009, 02:33
دوستان عزیزم;
من مکررا در حال خوندن پیشنهاد ها هستم ها ... نگین در رفت!!!
بنده در حال مطالعه و تجزیه تحلیل نظرات شما هستم.

-فقط یه سوال: مگه نماینده رسمی caro شرکت نیکان هاست نیست؟
چون تو سایت کارو نام و لوگو و آدرس وب سایت رسمی شرکت فوق رو ذکر کردن!
همچنین، وقتی من خودم رو به عنوان یه ایرانی معرفی کردم، مستقیم به قسمت پشتیبانی نیکان هاست وصل کردن و با آقای میرزاخانی ارتباط برقرار کردم.
با این اوصاف قضیه دوستانی که خودشون رو نماینده رسمی کارو معرفی کردن چیه؟ البته شاید اونها هم نماینده جزئی هستن ولی !!! ..

طبق تحقیقات چند ساعته (کوتاه مدت) کمپانی های wordlstream و xlhost هم عملکرد خوبی دارن.
البته رتبه اول من فقط caro هستش، نظر شما چیه؟

میلاد2009 عزیزم;
ممنون بابت راهنماییت، ولی با این که میتونم از کشورهای دیکه با کارت های paypal خرید کنم، ولی ترجیه میدم با یه شرکت ایرانی طرف قرارداد باشم!
البته اگه شرکت مطمعنی پیدا نکنم، فرموده شما رو انجام میدم.
فقط یه یاری از شما: به نظر شما کدوم کمپانی بهتر از کارو هستش. /البته من خیلی در باره کارو تحقیق کردم و تعریف هاش رو هم کم و بیش شنیدم.
به هر حال ممنونم ازت.

دوست عزیز این تجربه یک ساله من درباره هاست و ریسلر و وی پی اس و ....... بود خواستم کمکی کرده باشم انشاا.. شما هم از شرکتهای ایرانی خرید میکنید به نتیجه ایی که گفتم میرسید.اگر هم کارو بدون واسطه به شما خدمات نمیده به نظر من منتفی کنید .اگر مایل بودید براتون مشخصات شرکتهای خارجی رو خصوصی میفرستم.
موفق باشید.

iSoheil
October 30th, 2009, 02:45
میلاد عزیزم، منتظر پیغام خصوصیت هستم.
بنده قصد شروع کاری رو دارم که شکست نخوره; البته از سال آینده حتما (صد در صد) دامنه کارم رو گسترش خواهم داد.
پس با توصیف هایی که کردم دنبال یه شرکت نه به عنوان مشتری بلکه به عنوان یک همکار می گردم.
ممنون از بابت نصایحت..

mahdi2009
October 30th, 2009, 03:04
میلاد عزیزم، منتظر پیغام خصوصیت هستم.
بنده قصد شروع کاری رو دارم که شکست نخوره; البته از سال آینده حتما (صد در صد) دامنه کارم رو گسترش خواهم داد.
پس با توصیف هایی که کردم دنبال یه شرکت نه به عنوان مشتری بلکه به عنوان یک همکار می گردم.
ممنون از بابت نصایحت..

مهدی هستم عزیز براتون ارسال شد.

موفق باشید.

goldstar
October 30th, 2009, 05:22
سلام
کارو و نماینده کارو یعنی نیکان تایید میشه
ولی قیمت vps هاشون خیلی بالاست! البته اگر مهم نیست بگیرین.

sedayeno
October 30th, 2009, 09:34
سلام. وی پی اس با مشخصات زیر رو میتونم بهتون ارائه بدم
1024 مگابایت رم گارانتی شده
60 گیگابایت فضا
600 گیگابایت پهنای باند
4 عدد آی پی اختصاصی
به همراه نصب سی پنل
بر روی پورت 1 گیگابیت ، 50 مگابیت اون اختصاصی برای شما

ماهانه 45 هزار تومان

ضمنا توجه داشته باشید دیتا سنتر کارو ، اصلا به صرفه نیست. ضمن اینکه پورت اون 100 مگابیت هست ، و پورت های 1 گیگابیت اون هزینه بر هست که کسی زیاد باهاشون کار نداره. امروز معتبر ترین دیتا سنتر های دنیا :Glcom - Liquidweb - FDC هستند. سرویس های ما هم بر روی دیتا سنتر عظیم جی ال کام قرار دارد.و با تشکر

مدیریت فروش شرکت سریر نت گستر

iSoheil
October 30th, 2009, 11:10
والا آدم دو دل میشه!!
پیشنهاد شده: 25گیگ با یک 512مگ رم حدود 50هزار و 60گیگ با 1024مگ رم حدود 40هزار تومن!
این قضیش چیه؟ اینجا 25گیگی بهتره یا 40گیگی؟

alborzgostar
October 30th, 2009, 11:31
دو دل نشید طبیعی هست ! شاید ماهی 30 تومن هم بهتون پیشنهاد بدند ! اخه وقتی که

1 گیگ رم دیتا سنتر 10$ میده . 80 گیگ هارد 5$ در میاد ! ایپی هم 1$ و پهنای باند مثلا 10$ و cpanel هم

15$ جمع کنید میشه 41$ خوب چه جوری 40 تومن پیشنهاد میدند؟ 8-|

البته تمام اینها به دیتا سنتر بستگی داره

با این شراط من ماهانه 65 تومن میتونم بهتون بدم دیتا سنتر worldstream.nl

sedayeno
October 30th, 2009, 11:50
والا آدم دو دل میشه!!
پیشنهاد شده: 25گیگ با یک 512مگ رم حدود 50هزار و 60گیگ با 1024مگ رم حدود 40هزار تومن!
این قضیش چیه؟ اینجا 25گیگی بهتره یا 40گیگی؟

سلام. جناب سهیل . این رو باید بگم خدمتون.
قیمت هر 250 گیگ هارد ، ماهانه 5 دلار هست
هر 1 گیگابایت رمرو هم دیتا سنتر میده ، 4 دلار ماهانه ! که به دلیل نمایندگی ، ما برروی هر سرور 2 گیگابایت رم رو به صورت رایگان از دی سی داریم.

فقط قیمت پهنای باند کمی بالا هست.

با این اوصاف
من روی این سرور کاربر های دیگری هم دارم ! فرض بفرمایید من 100 گیگ فضا بدم. 1 ترابایت پهنای باند از 33 ترابایتی که با این پورت دارم ، به نظرتون نمیصرفه !

ضمنا. ما یک مرکز تخصصی وی پی اس هستیم. قیمت های ما در رقابت در بازار جهانی هستش. در حدود 300 کاربر وی پی اس هم داریم که در صورت لزوم میتونم آدرس بدم در مورد کیفیت خدمات ما از اونها سوال بفرمائید. هدف من ارائه خدمات در سطح عالی هست ، دوست دارم شمام استفاده کنید.

گارانتی بازپرداخت وجه نیز ظرف 48 ساعت تظمین خواهد شد ، در صورت نیاز قرار داد رسمی هم امضا خواهد شد.

تخصصی ترین مرکز فروش وی پی اس در ایران.

nimap
October 30th, 2009, 12:03
سلام از دیتاسنتر worldstream در خدمتم.
با من تماس بگیرین.

Sepahrad
October 30th, 2009, 12:31
باسلام
---------------
دوست عزیز از نظر من بهتر از XLHOST بگیری چون تازه کاری و کیفیت XLHOST فوقالعاده هست :) البته دیتاسنتر های دیگه مثله The Planet هم هست اما شما فعلا اول کارید .

موفق باشید :53:

NovinSite.ir
October 30th, 2009, 18:06
سلام، یه VPS میخوام با شرایط زیر:
کنترل پنل حتما باید cPanel باشه. (باید کاملا قانونی نصب شده باشه! نال نباشه، که فردا داستان بشه)

سال آینده VPS رو 100درصد به سرور اختصاصی ارتقا خواهم داد. (صد در صد)

اصلا مهم نیست که سرویس دهنده تو ایران باشه چون من میتونم با کارت های PayPalم هزینش رو پرداخت کنم.

با سلام و احترام خدمت دوست عزیز
ram: 384
harddisk: 25GB
ip:2
کنترل پانل: cpanel
قیمت: 42000 تومان

mahdi2009
October 30th, 2009, 18:57
سلام. جناب سهیل . این رو باید بگم خدمتون.
قیمت هر 250 گیگ هارد ، ماهانه 5 دلار هست
هر 1 گیگابایت رمرو هم دیتا سنتر میده ، 4 دلار ماهانه ! که به دلیل نمایندگی ، ما برروی هر سرور 2 گیگابایت رم رو به صورت رایگان از دی سی داریم.

فقط قیمت پهنای باند کمی بالا هست.

با این اوصاف
من روی این سرور کاربر های دیگری هم دارم ! فرض بفرمایید من 100 گیگ فضا بدم. 1 ترابایت پهنای باند از 33 ترابایتی که با این پورت دارم ، به نظرتون نمیصرفه !

ضمنا. ما یک مرکز تخصصی وی پی اس هستیم. قیمت های ما در رقابت در بازار جهانی هستش. در حدود 300 کاربر وی پی اس هم داریم که در صورت لزوم میتونم آدرس بدم در مورد کیفیت خدمات ما از اونها سوال بفرمائید. هدف من ارائه خدمات در سطح عالی هست ، دوست دارم شمام استفاده کنید.

گارانتی بازپرداخت وجه نیز ظرف 48 ساعت تظمین خواهد شد ، در صورت نیاز قرار داد رسمی هم امضا خواهد شد.

تخصصی ترین مرکز فروش وی پی اس در ایران.

دوست عزیز سایتی چیزی؟! ندارین.