PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رفع فی--لتر سایت !

kargar
April 9th, 2012, 11:43
سلام من سایتم موزیک مجاز هست و 9 ماه هست که دارم فعالیت میکنم ! و کلیه قوانین رو رعایت کردم و هر چیزی که گذاشتم با توجه به تجربیات و دوستان و خوانندگانی که باهاشون آشنا بودم گذاشتم

برای مثال آلبوم علی لهراسبی رو با خودشون هماهنگ کردیم ! و 2 آهنگ رو یک شب قبل از پخش آلبوم به ما دادن و بر روی سایت قرار دادیم در هر صورت مشکلی نیست ! بگذریم

بنده وقتی سایتم فی--لتر شد تعجب کردم ! همه اخطارها رعایت شدن ! مشکلی نیست ! چرا فی--لتر شده سایت؟؟ چراا

خب از اون جایی که وقتی زنگ میزنی شما به دبیرخانه برای رفع فی--لتر میگن که مشکل رو بهتون نمیگیم تا تعهد نامه رو پر کنین باشه من برای این که کارم سریع تر از همه پیش بره شب یه بلیط قطار گرفتم رفتم تهران و صبح شنبه فرم رو گذاشتم روی میز !

که خدایی نکرده ! اگر از ارشاد شهرستان ارسال کنن شاید ایمیل بره اسپم ! شاید به دستشون نرسه ! و هزار تا مشکل دیگه که بهتر هست بگذریم

خب وقتی فرم رو پر کردیم به خانوم (مهر آسا) مسئول فرم و رفع فی--لتر گفتیم که مرحله بعد چی هست ! گفتن باید زنگ بزنین ساماندهی !! ساماندهی چرا ؟؟؟ خب باشه ممنون خدانگهدار

زنگ زدیم ساماندهی به ما ربطی نداره ! باید زنگ بزنین به دفتر ارشاد داخلی 168 زنگ زدیم به ایشون گفتیم که خودتون گفتین زنگ بزنیم ساماندهی میگه سایتتون که ثبت هست برای چی زنگ بزنین ساماندهی !! ما نمیدونیم خودتون گفتین

ایشون گفتن که باید ایمیل بدید به

shkayat@dci.ir و یک کپی هم ازش ارسال کنین به rafe@dci.ir خب باشه ممنون. ارسال کردین فردا زنگ بزنین من پیگیری کنم !

خب فرداش زنگ زدیم قضیه رو گفتیم ایشون گفتن ایمیل ارسال کردین ! بله ارسال کردم جوابی نگرفتین نه باشه من پیگیری میکنم فردا زنگ بزنین .

فرداش که امروز باشه زنگ زدم گفتن که زنگ زدم داخلی 177 داخل اتاقشون نیستن باشه ممنون !

خودم زنگ زدم گفتن که هیچ ربطی به ما نداره مربوط به داخلی 168 هست زنگ بزنین بیگین که زنگ زدین داخلی 177 و گفتن که هیچ ربطی به ما نداره (اسمشون رو هم که من فراموش کرده بودم)

گفتن که بپرسید .

باشه زنگ زدم گفتن به داخلی 168 و قضیه رو گفتم . ایشون گفتن که من پیگیری میکنم هنوز منتظر هستم که پیگیری کنم

قبلاً یه سایت داشتم که فی--لتر شده بود دو روز نشد که بیرون اومد کسانی که اون جا بودن مرد بودن و سریع پیگیری میکردن ! دستشون درد نکنه ولی الان خانم مهر آسا بعد از 4 روز دارن پیگیری میکنن کار ما هنوز تموم نشده

این ها رو نوشتم که همه بدونین چه بر کسی میگذره که سایتش فی--لتر شده باشه

امید وارم که هیچ وقت سایتتون فی--لتر نشه

pc30
April 9th, 2012, 11:52
اینت تنها مشکل شما نیست !

برای خیلیا و همچنین ما این مشکل به وجود اومده !

اگه میخوای مشکلت حل بشه باید با سازی که ایشون می زنند برقصی !

kargar
April 9th, 2012, 12:18

باشه اگر ساز بزنن ما میرقصیم

fathipours1
April 9th, 2012, 12:28
باشه اگر ساز بزنن ما میرقصیم

کار شما ابراهیم جان کلا ساز و رقصه

delta
April 9th, 2012, 12:28
برقصی یا نرقصی نمیدونم چندین بارت هست که فیل میشی.. منم دفعه اول استرس داشتم و به آب و آتیش میزدم..کم کم عادت میکنی!! اما یک قانونی رو من بهت بگم.. سایت موزیک مجازشم جرمه!! دوم اینکه تو هر چه قدر بدویی دنبالش دیرتر رفع میشی... سوم اینکه قانونا 20 روز باید فیل باشی!! بعدش عمل میکنند.. یعنی شما خودت رو بکشی و پیگیری هم کنی باید 20 روز بگذره..جالبیش اینجاست اگر پیگیر هم نشی بعد 20 روز اتوماتیک باز میشه سایت!!! پس بیخیال باش خودش باز میشه..
(از طرف یک زخم خورده قدیمی فیل!!)

kargar
April 9th, 2012, 12:36
برقصی یا نرقصی نمیدونم چندین بارت هست که فیل میشی.. منم دفعه اول استرس داشتم و به آب و آتیش میزدم..کم کم عادت میکنی!! اما یک قانونی رو من بهت بگم.. سایت موزیک مجازشم جرمه!! دوم اینکه تو هر چه قدر بدویی دنبالش دیرتر رفع میشی... سوم اینکه قانونا 20 روز باید فیل باشی!! بعدش عمل میکنند.. یعنی شما خودت رو بکشی و پیگیری هم کنی باید 20 روز بگذره..جالبیش اینجاست اگر پیگیر هم نشی بعد 20 روز اتوماتیک باز میشه سایت!!! پس بیخیال باش خودش باز میشه..
(از طرف یک زخم خورده قدیمی فیل!!)

آقا وی بی ایران سه روزه باز شد !

اینقدر زنگ بزنم خانم مهرآسا شب خواب ببینه تلفن داره زنگ میزنه گوشی رو بر میداره بگه مدیر سایت------- هستم =))

---------- Post added at 12:36 PM ---------- Previous post was at 12:34 PM ----------

کار شما ابراهیم جان کلا ساز و رقصه

عزیزم سایت من کارش درست بشه به شما عیدی میدم خفن

taksami4
April 9th, 2012, 12:48
سلام
حالا دوستان ما که شهرستانیم اگه سایتمون قیلطر شد باید بیایم تهران!؟:-b

kargar
April 9th, 2012, 12:51
بفرما ! الان زنگ زدم داخلی 177 برای چک کردن ایمیل ! ایشون میگن الان من علم غیب دارم ! که ایمیل شما برام ارسال شده ! میگم نمیشه چک کرد که ایمیل من به دستتون رسیده یا نه میگه شما کی هستین

میگم مدیر سایت ---------- میگه نمیشه اسم سایتتون رو اول بیگید بهش گفتم ببخشید شرمنده

میگه مسئول ایمیل نیست !!

اخه اگر نیست چرا سرک میکشی تو کارش میگی من علم غیب دارم بگو نیست !

---------- Post added at 12:51 PM ---------- Previous post was at 12:49 PM ----------

سلام
حالا دوستان ما که شهرستانیم اگه سایتمون قیلطر شد باید بیایم تهران!؟:-b

نه عزیز من شما میتونی بری شهرستان خودتون ارشاد ! من برای این که کارم سریع پیش بره رفتم دفترشون در تهران حالا فکر کن که نمیرفتم

shazo
April 9th, 2012, 13:50
اسم سايتتون چي هست عزيز ؟

loginvps
April 9th, 2012, 13:50
اگه نخوان کار راه بندازن هیچ کاری نمیشه کرد ، فکر کنم به رقصیدن ادامه بدی بهتر باشه :d

fathipours1
April 9th, 2012, 16:03
اسم سايتتون چي هست عزيز ؟

نارین موزیک

babelirani
April 9th, 2012, 16:37
نارین موزیک

با سلام

من همیشه در تعجب بودم که این سایت نارین موزیک چجوری ***** نمیشه ولی مثل اینکه این سایتم مورد لطف بی دریقه مسئولین فی-لترینگ قرار گرفت

واقعا" متاسفم که فی-لتر شدید امیدوارم که بلایی که سر ما اوردن خدایی نکرده سر شما نیارن بنده یه سایت داشتم به دلیل گذاشتن عکس یه پری دریایی توسط یکی از کاربران به جای اواتورش 21 روز هی مارو از این ور به اون ور کردن بلخره که اومد بالا دیگه کاربری نموند واسمون

ولی جالبه سایت هایی مثل وی بی ایران . پی سی ورد اینا در ارز 2-3 روز حتی کمتر هم از فی-لترینگ در میان

کاش مام میدونستیم چجوری میشه این کارو کرد

parsspace
April 9th, 2012, 16:51

با ید با نوجه اینا سینه بزنی ساز کجا بود آقا جان

logofun
April 9th, 2012, 17:01
اون اوایل یکبار من فیلی شدم اونم سر یک قضیه ی بیخود !!
یعنی فروختن من رو !! آذر ماه 88 بود

پوستم رو کندن تو ارشاد استان اینقدر رفتم و اومدم که !!

الان پشیمونم چرا رفتم اطلاعات دادم به اینا برای یک سایت [-(

kargar
April 9th, 2012, 17:03
با سلام

من همیشه در تعجب بودم که این سایت نارین موزیک چجوری ***** نمیشه ولی مثل اینکه این سایتم مورد لطف بی دریقه مسئولین فی-لترینگ قرار گرفت

واقعا" متاسفم که فی-لتر شدید امیدوارم که بلایی که سر ما اوردن خدایی نکرده سر شما نیارن بنده یه سایت داشتم به دلیل گذاشتن عکس یه پری دریایی توسط یکی از کاربران به جای اواتورش 21 روز هی مارو از این ور به اون ور کردن بلخره که اومد بالا دیگه کاربری نموند واسمون

ولی جالبه سایت هایی مثل وی بی ایران . پی سی ورد اینا در ارز 2-3 روز حتی کمتر هم از فی-لترینگ در میان

کاش مام میدونستیم چجوری میشه این کارو کرد

اول که هومن عزیز دهنت سرویس آدرس سایت رو لو دادی ! :-| ما سعی میکنیم مخفی بمونیم شما لو میدین :دی

-------------------------------------------------------------------------------------------
babelirani

زنگ زدم گفتن باید با رضایت صاحب اثر باشه آخه اگر نیست من مرض دارم سایت موزیک مجاز بزنم ؟ خدایی!

و این که دارم مرگ سایتم رو یه جورایی اعلام میکنم .

به زودی سایت هم از ***** در میاد و از اون به بعد بیشتر در مورد اخبار موسیقی فعالیت خواهد کرد .

p30speed
April 9th, 2012, 17:07
بهترین و راحت ترین راه کار سایتهای مشابه
خرید دامنه هر موقع ***** شد یه یک و دو سه اضافه کن:-p

babelirani
April 9th, 2012, 17:08
اول که هومن عزیز دهنت سرویس آدرس سایت رو لو دادی ! :-| ما سعی میکنیم مخفی بمونیم شما لو میدین :دی

-------------------------------------------------------------------------------------------
babelirani

زنگ زدم گفتن باید با رضایت صاحب اثر باشه آخه اگر نیست من مرض دارم سایت موزیک مجاز بزنم ؟ خدایی!

و این که دارم مرگ سایتم رو یه جورایی اعلام میکنم .

به زودی سایت هم از ***** در میاد و از اون به بعد بیشتر در مورد اخبار موسیقی فعالیت خواهد کرد .

عزیز یه جیزی بهت میگم از من به تو نصیحت

هیچوقت کم نیار سایتتم خدایی عالی بود من که استفاده میکردم ولی تا چشم بعضی ها در بیاد

تا کور شود هر انکس که نتواند دید سایتو نگه دار مطمئن باش بلخره این روزا تموم میشه

kargar
April 9th, 2012, 17:08
کمی که فکر میکنم میبنم حق با دوستمون هست که سایت موزیک مجاز هم غیر مجاز هست .

کلاً کی مثل من اینجوری گیر کرده توی چاه ! بعد از این همه خرج آخرش این شد

babelirani
April 9th, 2012, 17:09
کمی که فکر میکنم میبنم حق با دوستمون هست که سایت موزیک مجاز هم غیر مجاز هست .

کلاً کی مثل من اینجوری گیر کرده توی چاه ! بعد از این همه خرج آخرش این شد

دقیقا" همینجوریه ولی بازم میگم کم نیار

fathipours1
April 9th, 2012, 17:12
[QUOTE=kargar;417369]اول که هومن عزیز دهنت سرویس آدرس سایت رو لو دادی ! :-| ما سعی میکنیم مخفی بمونیم شما لو میدین :دی

دارم معروفت میکنم تو فروم

parsspace
April 9th, 2012, 17:13
میگن مجوز بگیری دیگه فیل نمیشی راسته؟

kargar
April 9th, 2012, 17:15
عزیز یه جیزی بهت میگم از من به تو نصیحت

هیچوقت کم نیار سایتتم خدایی عالی بود من که استفاده میکردم ولی تا چشم بعضی ها در بیاد

تا کور شود هر انکس که نتواند دید سایتو نگه دار مطمئن باش بلخره این روزا تموم میشه

چند تا چیز هست که نباید اینجا بگم ! ولی میگم با همکاری های خانم مونا بروزیی و مجله خوانواده سبز همچنین شرکت t20 مجله موسیقی سایت به زودی راه اندازی میشه و سایت هم با قدرت وردپرس میاد بالا و یه انجمن تخصصی موسیقی که محلی بشه برای بحث پیرامون موسیقی روز ایران

اگه توجه کرده باشین هیچ سایتی نیست که در مورد موسیقی اصیل ایرانی و سنتی بحث بکنه در صورتی که خیلی هم طرف دار داره باید بگم که اولین سایت هستیم که این امکان رو فراهم میکنیم

البته اگر تا چند روز دیگه ایده رو اجرایی نکنن البته 70 درصد این ایده آماده شده 20 درصد رفع سایت 10 درصد هم خودم بچسم بهش

p30speed
April 9th, 2012, 17:17
ا

.

دوست عزیز این از اون حرفا بودا

شما الان زنگ زدی به رضا صادقی و سالار عقیلی ازش اجازه گرفتی؟
زنده یاد جهان رو هم با وکیل خانوادگیش صحبت کردی؟

کپی رایت یعنی همین.

kargar
April 9th, 2012, 17:23
دوست عزیز این از اون حرفا بودا

شما الان زنگ زدی به رضا صادقی و سالار عقیلی ازش اجازه گرفتی؟
زنده یاد جهان رو هم با وکیل خانوادگیش صحبت کردی؟

کپی رایت یعنی همین.

خدایی یه سوال سالار عقیلی که از شبکه ها پخش میشه ! از کجا کیفیت اورجینال رسیده به دست ما؟؟؟ :d رضا صادقی چطور؟ این هم که همون جوری رسیده دست ما

یه تیم هستیم که همه همکار ها آهنگ ها رو برامون ارسال میکنن که زیاد لزومی نمی بینم که در مورد کار گروه توضیح بدم ! آهنگ های زیادی در انتظار پخش هستن امروز !

آهنگ هایی که در تلوزیون پخش میشه هیچ مشکلی نداره !

کپی رایت موسیقی نگذاشتن آلبوم مجاز هست که اگر هم بنده میذارم در موردش توی پست اول توضیح دادم .

بحث رو به چالش نکشین

3245
April 9th, 2012, 17:40
شما به filter@dci.ir ایمیل بده و بگو من از شما شاکی هستم، لطفا با من تماس بگیرید
دقیقا مدیر اونجا با شما تماس میگیره، شخصا باهاش صحبت میکنی، هرچیم میگی میگه چشم

امیدوارم موفق باشید

ارادت

parsspace
April 9th, 2012, 17:42
شما به filter@dci.ir ایمیل بده و بگو من از شما شاکی هستم، لطفا با من تماس بگیرید

امیدوارم موفق باشید

ارادت

یه لحظه فکر کردم اینجا کره جنوبیه جدی جدی اینطوری بود چه حالی میداد

kargar
April 9th, 2012, 18:26

امیدوارم موفق باشید

ارادت

:69:

آقا حل شد

mehrshad.ho
April 9th, 2012, 19:54
این که چیزی نیست
ما یه دامنه ثبت کردیم روز سوم ***** شد جالب اینجا بود که فقط صفحه لایت اسپید میومد و اصلا سایت باهاش بالا نمیومد

اینکه رفتیم و امضا دادیم کنار فقط یه صبح تا ظهر پشت تلفن بودم که از این اتاق به اون اتق وصل می کردند می گفتند به ما مربوط نیست وصلت می کنیم اون اتاق و اینجوری داستان ادامه داشت . . .

دوستان وب
April 9th, 2012, 20:10
در آینده ای نچندان دور لوکال هاست هم مورد عنایت قرار میگیرد !!! :دی
تصویر هم ضمیمه کردم :دی

5380

RoobinaServer
April 9th, 2012, 20:23
میگن مجوز بگیری دیگه فیل نمیشی راسته؟

آره راسته قبل ف**ی**ل اخطار میدن به صاحب مجوز سایت اما کو تا مجوز بگیری احتمالا مجوزت به نوادگانت شاید برسه به دست خودت و بچت نمیرسه

ما سه سال رفتیم دنبالش

یعنی سه سال پیچوندن چون مجوز معمولی نمیخواستیم که مجوز رستمی و کتبی فعالیت میخواستیم کلا

خلاصه از روز اول نامه بازی و کار اداری و دبیر خونه شماره دادن گذشت تا یک سال شد بعد گفتن خب الان درست شد

حالا یه چیزی قانون جدید اومده امروز تو بخشنامه که باید از طریق سایت هم درخواست مجوز عادی بزنید ما این رو با اون همزمان اوکی کنیم اول باید عادی بخوره

رفتیم انم زدمی گفتن باید کار اداریش انجام بشه

اونم منتظر موندیم یک سال دیگه گذشت تو این یک سال ها که میگم گذشت هر روز دنبالش بودیما یک روز این رئیس نبود یک روز اون یکی تو جلسه بود خلاصه ...

رسید سال سوم گفتن حالا بخش نامه جدید اومده این مدرک تحصیلی قبول نیست که پارسال فرستادید

دیگه آخر گفتم نخواستیم آقا ولمون کنید مسخرشو در آوردین 3 ساله بیچارمون کردین

آخر خود آقای طالبی تو دفتر ثبت سایت وزارت ارشاد کل تو قائم مقام از بس رفتیم از 100 کیلومتری ما رو میشناسه آروممون کرد گفت قوانینه دست ما هم نیست

آخر سرتون رو درد نیارم بیخیال شدیم رفت :62: