PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سامانه پرداخت بانك ملت

mohsenshare
April 9th, 2012, 11:31
با سلام
دوستان بنده كارت بانك تجارت دارم ميخاستم ببينم ميشه سامانه ي پرداخت انلاين بانك ملت را باهاش راه اندازي كرد؟
از دوستان اگر كسي لينك اموزشي اين كار رو داره لطفا قرار بده.
ممنون.

bepad
April 9th, 2012, 11:41
چطوری از بانک ملت درگاه بگیرم؟ [بایگانی] - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/archive/index.php/t-42308.html)

loginvps
April 9th, 2012, 13:58
با سلام
دوستان بنده كارت بانك تجارت دارم ميخاستم ببينم ميشه سامانه ي پرداخت انلاين بانك ملت را باهاش راه اندازي كرد؟
ممنون.

نه عزیزم دو دقیقه میری حساب تو ملت باز میکنی درگاه ملت رو پیگیر میشی
البته شما که کارت تجارت دارین میتونی بری درگاه بانک تجارت هم بگیری که تازه تو تلوزیون هم داره تبلیغش رو میکنه ، تا تنور داغه ....

serverstar.ir
April 9th, 2012, 14:39
باید حساب ملت باشه شرایط هم داشته باشید

loginvps
April 9th, 2012, 16:58
تو که میخوای تازه اقدام کنی پارسیان هم گزینه مناسبی میتونه باشه آخه کارمز نداری ینطوری که من شنیدم.

serverstar.ir
April 9th, 2012, 22:38
بانک ملت هم کارمزد نداره .../:)

mehrshad.ho
April 9th, 2012, 23:34
بانک ملت بهترین گزینه هست

loginvps
April 10th, 2012, 00:51
بانک ملت بهترین گزینه هست

بهترین گزینه چون صفته ازت نمی خوان

بانک ملت هم کارمزد نداره .../:)

فکر کنم 2% کارمز داره

H.G.N
April 10th, 2012, 01:12
بهترین گزینه چون صفته ازت نمی خوان

فکر کنم 2% کارمز داره

خیر کارمزد بانک ملت 0 درصد هستش + آنلاین با شما تسوبه حساب می کنه !!!

loginvps
April 10th, 2012, 05:26

بنده کامل در جریان نبودم برای همین گفتم فکر کنم ،
من برای دریافت درگاه بانک ملت اقدام کردم ولی هنوز خبری نشده !
ایشالا خدا صبر بده.

ertebat7
April 10th, 2012, 05:58
کمتر از یک هفته طول میکشه تا مراحلش انجام بشه
موفق باشید

samansystems
April 10th, 2012, 09:32
بانک ملت مشکلات زيادی در تسويه حساب داره و 2 تا 3 درصد تراکنش های تسويه نميشن.
ميتونيد با جستجو در اينترنت اطلاعات بيشتری در اين زمينه بدست بياريد.

اما برای هر کاری درگاه ميده و خيلی از چيز پی ان فروش ها هم از بانک ملت درگاه دارند.

B.Z
April 10th, 2012, 10:30
با سلام
من چون تازه گرفتم راهنمایی میکنم زنگ میزنید آقای نوری شمارشون تو تاپیکی که دوستمون معرفی کردن هست فکر کنم کپی مدارک رو میگن ارسال میکنید یک برق قرار داد میدن که ایپی سرور و.... پر میکنید میفرستید 2 یا 3 روز بعد تماس میگیرن مشخصات رو چک میکنند و ترمینال ای دی و مشخصات رو به شما میدن.ماژول رو شما تست میکنید اطلاع میدین بحشون و تمام

serverstar.ir
April 10th, 2012, 11:36
با سلام
من چون تازه گرفتم راهنمایی میکنم زنگ میزنید آقای نوری شمارشون تو تاپیکی که دوستمون معرفی کردن هست فکر کنم کپی مدارک رو میگن ارسال میکنید یک برق قرار داد میدن که ایپی سرور و.... پر میکنید میفرستید 2 یا 3 روز بعد تماس میگیرن مشخصات رو چک میکنند و ترمینال ای دی و مشخصات رو به شما میدن.ماژول رو شما تست میکنید اطلاع میدین بحشون و تمام

بله منم اینطوری گرفتم اما زمانی که آی پی هاست عوض بشه حالا باید بدویی دنبالشون ...

Ramin
April 10th, 2012, 11:45
برای بنده جای تعجب دارد قرار داد دوستان یک صفحه بود ه است :دی قرارداد ما 11صفحه بوده که در دو نسخه ارسال شد معادل 22 صفحه :d

serverstar.ir
April 10th, 2012, 12:00
برای بنده جای تعجب دارد قرار داد دوستان یک صفحه بود ه است :دی قرارداد ما 11صفحه بوده که در دو نسخه ارسال شد معادل 22 صفحه :d

قرار داد شما حقیقی یا حقوقی بوده ؟؟ 1 صفحه برای حقیقی و اینم مدارک مورد نیاز

-----------------------------------------------------------------------------------------
گر شرکت دارین : اساسانامه شرکت (کلیه صفحات) ، روزنامه رسمی ، کپی شناسنامه و کارت ملی صاحبان امضاء شرکت
اگر شخص حقیقی هستید : کپی شناسنامه ، کپی کارت ملی ، سند یا اجاره نامه محل فعالیت ( این محل فعالیت میتواند منزل هم باشد)

سند حتما باید به اسم خود شخص باشد اگر نیست باید به اسم یکی از اقوام درجه یک باشد و کپی شناسنامه و کارت ملی شخص را هم ارسال کنید ، اجاره نامه هم باید حتما تاریخش برای امسال باشد.

ilmavps
April 10th, 2012, 12:04
درود

برای ما هم 11 صفحه بود البته بانک ملت

Ramin
April 10th, 2012, 12:04
قرار داد شما حقیقی یا حقوقی بوده ؟؟ 1 صفحه برای حقیقی و اینم مدارک مورد نیاز

-----------------------------------------------------------------------------------------
گر شرکت دارین : اساسانامه شرکت (کلیه صفحات) ، روزنامه رسمی ، کپی شناسنامه و کارت ملی صاحبان امضاء شرکت
اگر شخص حقیقی هستید : کپی شناسنامه ، کپی کارت ملی ، سند یا اجاره نامه محل فعالیت ( این محل فعالیت میتواند منزل هم باشد)

سند حتما باید به اسم خود شخص باشد اگر نیست باید به اسم یکی از اقوام درجه یک باشد و کپی شناسنامه و کارت ملی شخص را هم ارسال کنید ، اجاره نامه هم باید حتما تاریخش برای امسال باشد.

برای دوستان بند اقدام کردم هر دو (حقیقی ، حقوقی) قرارداد در همان تعداد پیج ارسال شد

serverstar.ir
April 10th, 2012, 12:06
برای دوستان بند اقدام کردم هر دو (حقیقی ، حقوقی) قرارداد در همان تعداد پیج ارسال شد

ما با جواز شرایط حقوقی گرفتیم و 1 صفحه فرم بوده ...

B.Z
April 10th, 2012, 12:15
بله منم اینطوری گرفتم اما زمانی که آی پی هاست عوض بشه حالا باید بدویی دنبالشون ...

به خدا من ایپی هم 30 دقیقه عوص کردم .ایشالله که مشکلی نباشه نه برای من نه برای شما دوستان

:d

m_hdi
April 11th, 2012, 19:32
تو که میخوای تازه اقدام کنی پارسیان هم گزینه مناسبی میتونه باشه آخه کارمز نداری ینطوری که من شنیدم.
در این مورد دوستان میتونند اطلاعات وسع تری بیان کنند

par30
April 11th, 2012, 19:47
من که فرم پر کردم بعدایمیل زدن کپی شناسنامه و اجاره نامه ایمیل کنید ایمیل کردم خبری نشد اما ...!!!

loginvps
April 11th, 2012, 21:16
من که فرم پر کردم بعدایمیل زدن کپی شناسنامه و اجاره نامه ایمیل کنید ایمیل کردم خبری نشد اما ...!!!

بانک ملت فرم پر کردی یا پارسیان ؟

ilmavps
April 11th, 2012, 23:59
درود

اتفاقا بانک ملت سریع تر تحویل میده بعد از درخواست ما از طریق ایمیل و ارسال مدارک به صورت اسکن شده 2 روز بعد درگاه تحویل گرفته شد

البته مدارک را بهد از تحویل درگاه براشون ایمیل کردیم

par30
April 12th, 2012, 00:28
بانک ملت فرم پر کردی یا پارسیان ؟
ملت

m_hdi
April 12th, 2012, 01:23
درود

اتفاقا بانک ملت سریع تر تحویل میده بعد از درخواست ما از طریق ایمیل و ارسال مدارک به صورت اسکن شده 2 روز بعد درگاه تحویل گرفته شد

البته مدارک را بهد از تحویل درگاه براشون ایمیل کردیم
دوست عزیز من هم درگاه بانک ملت را میخام فعال کنم شما از چه طریق اقدام کردید و مدارک ارسالی چی بود

aligoli
April 12th, 2012, 04:23
از اینجا اقدام کنید .

به پرداخت (http://www.behpardakht.com)

loginvps.com
April 18th, 2012, 15:14
دوست عزیز من هم درگاه بانک ملت را میخام فعال کنم شما از چه طریق اقدام کردید و مدارک ارسالی چی بود

میری تو سایت به پرداخت مشخصات حساب و آدرس و شماره حسابتو و مشخصات رو پر میکنی
لینک صفحه (http://behpardakht.com/Acceptor_req_Internetbank.aspx)
بعد یه ایمیل بهت میاد که
اگر شرکت دارین : اساسانامه شرکت (کلیه صفحات) ، روزنامه رسمی ، کپی شناسنامه و کارت ملی صاحبان امضاء شرکت

این مدارک رو همراه با فرم ارسالی که تکمیل کردید اسکن میکنید و دوباره روی همین ای میل ارسال کنید.اگر شرکت دارین : اساسانامه شرکت (کلیه صفحات) ، روزنامه رسمی ، کپی شناسنامه و کارت ملی صاحبان امضاء شرکت

این مدارک رو همراه با فرم ارسالی که ضمیمه شده رو تکمیل کردید اسکن میکنید و دوباره روی همون آدرس ایمیل ریپلای می کنی درگاه رو برات فعال میکنن

Ramin
April 18th, 2012, 15:35
میری تو سایت به پرداخت مشخصات حساب و آدرس و شماره حسابتو و مشخصات رو پر میکنی
لینک صفحه (http://behpardakht.com/Acceptor_req_Internetbank.aspx)
بعد یه ایمیل بهت میاد که
اگر شرکت دارین : اساسانامه شرکت (کلیه صفحات) ، روزنامه رسمی ، کپی شناسنامه و کارت ملی صاحبان امضاء شرکت

این مدارک رو همراه با فرم ارسالی که تکمیل کردید اسکن میکنید و دوباره روی همین ای میل ارسال کنید.اگر شرکت دارین : اساسانامه شرکت (کلیه صفحات) ، روزنامه رسمی ، کپی شناسنامه و کارت ملی صاحبان امضاء شرکت

این مدارک رو همراه با فرم ارسالی که ضمیمه شده رو تکمیل کردید اسکن میکنید و دوباره روی همون آدرس ایمیل ریپلای می کنی درگاه رو برات فعال میکنن

در جهت تکمیل گفته های بالا :

بعد از این مراحل وقتی مشتندات درگاه برای شما ایمیل شد شما توابع را پیاده سازی می کنید . سپس واحد تست شرکت سایت شما را تست می کنند . بعد از تائید. فرم قرار داد برای شما ایمیل می شود . باید از قرار داد دو نسخه پرینت تهیه کنید و تمام برگه ها را امضا کنید و سپس از طریق پست به آدرس شرکت ارسال کنید ( بعد از ارسال قرار به امیل شما تنها 10 روز برای امضا و ارسال به شرکت فرضت دارید). در مرحله بعد یک نشخه از قرار داد ارسال توسط شما را ممهور به مهر شرکت مجددا به آدرس پستی شما ارسال می کنند ..

دقت داشته باشید در صورت عدم تکمیل مراحل پایانی و استفاده سر خود از درگاه شرکت به پرداخت هیچ گونه مسئولیتی در خصوص مشکلات احتمالی تراکنش های شما بر عهده ندارد و قانونا نیز حق هیچ گونه ادعایی ندارید ! چرا که دارای قرارداد نیستید و درگاه صرفا جهت پیاده سازی و تست عملیاتی در اختیار شما قرار گرفته است !

iman4web
April 18th, 2012, 20:28
اسکریپت پرداخت آنلاین بانک های پارسیان ، ملت و سامان در یک مجموعه
- قابلیت پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب ( پارسیان ، اقتصاد نوین ، سامان ، ملی ، ملت و ... )
- قابلیت درج مبلغ دلخواه
- قابلیت درج موضوع پرداخت و نام پرداخت کننده
- ارسال ایمیل مشخصات پرداخت به مدیر سایت و پرداخت کننده
- دارای کنترل پنل مدیر جهت نمایش پرداخت ها (تاریخ پرداخت , نام و موضوع پرداخت و ایمیل پرداخت کننده )
- ثبت پرداخت های موفق و نا موفق در بخش مدیریت
- ثبت ، نام بانک عامل در بخش مدیریت
- قابلیت نصب بر روی کلیه فروشگاه ها
- قابلیت نصب بروی کلیه سایتها
- با کنترل پنل مدیریت
- گزارش پرداختها
- به زبان PHP و Mysql
- نمایش تاریخ ، مبلغ ، موضوع و نام پرداخت کننده
- نصب رایگان

نمونه :
ایران وب کو - پرداخت وجه | Order Online (http://www.iranwebco.ir/payment/pay.html)
و
http://www.iranwebhost.ir/pay/
بخش مدیریت:
... (http://www.iranwebhost.ir/pay/admin/)
user: admin
pass: admin

09122335943
صادقی
Host & Domain ایران وب کو (طراحان وب ایران) - هاست ، هاستینگ ، دامین ، دامنه (http://www.iranwebco.ir)

ertebat7
April 18th, 2012, 20:31
دوست عزیز از طریق به پرداخت اقدام نمایید
و ماژول هم میتونید به یک برنامه نویس مطمئن بدید برای سفارش

par30
April 23rd, 2012, 17:36
لینک برای پر کردن فرم کجاست

از سایت زدم باز نشد که؟!!!

mh_suport
April 23rd, 2012, 18:34

victor7732
April 29th, 2012, 17:50
الان فکر کنم همه بانک ها کارمزدشون صفر هست , فقط بعضی ها مثل بانک پاسارگاد دیر آپدیت می کنند ( تا آخرین خبری که من دارم البته )

saeed_m27
April 29th, 2012, 18:16
با سلام
ممنون.

دوست عزیز برای هر درگاهی باید حساب بانکی همون بانک رو داشته باشید برای ملت هم یه حساب باز کنید ( یه دونه کپی شناسنامه میخواد با 10 تومان پول مراجعه به شعب بانک ملت برای افتتاح حساب ) بعد از افتتاح حساب ماژول رو از برنامه نویس بگیر و نصب کن بعد به بهپرداخت بزنگ تا بگن چیکار کنی برای درگاه بانک ملت

iman4web
April 29th, 2012, 19:37
اسکریپت پرداخت آنلاین بانک های پارسیان ، ملت و سامان در یک مجموعه
- قابلیت پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب ( پارسیان ، اقتصاد نوین ، سامان ، ملی ، ملت و ... )
- قابلیت درج مبلغ دلخواه
- قابلیت درج موضوع پرداخت و نام پرداخت کننده
- ارسال ایمیل مشخصات پرداخت به مدیر سایت و پرداخت کننده
- دارای کنترل پنل مدیر جهت نمایش پرداخت ها (تاریخ پرداخت , نام و موضوع پرداخت و ایمیل پرداخت کننده )
- ثبت پرداخت های موفق و نا موفق در بخش مدیریت
- ثبت ، نام بانک عامل در بخش مدیریت
- قابلیت نصب بر روی کلیه فروشگاه ها
- قابلیت نصب بروی کلیه سایتها
- با کنترل پنل مدیریت
- گزارش پرداختها
- به زبان PHP و Mysql
- نمایش تاریخ ، مبلغ ، موضوع و نام پرداخت کننده
- نصب رایگان

نمونه :
ایران وب کو - پرداخت وجه | Order Online (http://www.iranwebco.ir/payment/pay.html)
و
http://www.iranwebhost.ir/pay/
بخش مدیریت:
... (http://www.iranwebhost.ir/pay/admin/)
user: admin
pass: admin

09122335943
صادقی
Host & Domain ایران وب کو (طراحان وب ایران) - هاست ، هاستینگ ، دامین ، دامنه (http://www.iranwebco.ir/)

victor7732
April 30th, 2012, 08:50
دوست عزیز برای هر درگاهی باید حساب بانکی همون بانک رو داشته باشید برای ملت هم یه حساب باز کنید ( یه دونه کپی شناسنامه میخواد با 10 تومان پول مراجعه به شعب بانک ملت برای افتتاح حساب ) بعد از افتتاح حساب ماژول رو از برنامه نویس بگیر و نصب کن بعد به بهپرداخت بزنگ تا بگن چیکار کنی برای درگاه بانک ملت

صورت حساب درگاه بانک ملت لحظه ای هست ؟ یعنی فورا به روز می کنه ؟

Ramin
April 30th, 2012, 11:42
صورت حساب درگاه بانک ملت لحظه ای هست ؟ یعنی فورا به روز می کنه ؟

فکر می کنم بزرگترین مشکل بانک ملت در زمینه خدمات اینترنت نداشتن صورتحساب لحظه ای می باشد ! اکثر بانک ها در قسمت خدمات اینترنتی صورتحساب آنی دارند. اما بانک ملت ندارد !

loginvps.com
April 30th, 2012, 13:03
فکر می کنم بزرگترین مشکل بانک ملت در زمینه خدمات اینترنت نداشتن صورتحساب لحظه ای می باشد ! اکثر بانک ها در قسمت خدمات اینترنتی صورتحساب آنی دارند. اما بانک ملت ندارد !

اگه منظورتون اینه که برین صورت حساب رو چک کنین که من دارم و آنی چک می کنم مشکلی ندارم ! (بانک داری الکترونیکی)

Ramin
April 30th, 2012, 13:12
اگه منظورتون اینه که برین صورت حساب رو چک کنین که من دارم و آنی چک می کنم مشکلی ندارم ! (بانک داری الکترونیکی)

منظور بنده این هست . تراکنش یک ثانیه قبل را در لیست صورتحساب خود مشاهده کنید. مثلا یک ثانیه پیش یک واریز به حساب شما انجام شده . به همراه اطلاعات کامل مشاهده کنید این تراکنش را! ظاهرا بانک ملت صورتحساب 24 ساعت گذشته را نمایش می دهد. شما صورتحساب آنی دارید؟؟؟ ( منظور مانده حساب نیست ! )

itjavani
April 30th, 2012, 13:14
منظور بنده این هست . تراکنش یک ثانیه قبل را در لیست صورتحساب خود مشاهده کنید. مثلا یک ثانیه پیش یک واریز به حساب شما انجام شده . به همراه اطلاعات کامل مشاهده کنید این تراکنش را! ظاهرا بانک ملت صورتحساب 24 ساعت گذشته را نمایش می دهد. شما صورتحساب آنی دارید؟؟؟ ( منظور مانده حساب نیست ! )

اگر اینترنت بانکتون فعال باشه آنی میتونید ببینید

P30Tools
April 30th, 2012, 13:17
از طریق اینترنت بانک ملت صورت حساب ها به صورت آنی در دسترس هست.

victor7732
April 30th, 2012, 14:11
پنل شرکت پرداخت الکترونیکت بانک ملت چطور ؟ چون مال بانک پاسارگاد ( شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد ) 24 ساعت بعد از این که مشتری خرید کرد نشون میده

Ramin
April 30th, 2012, 15:02
اگر اینترنت بانکتون فعال باشه آنی میتونید ببینید

از کدام قسمت قابل دریافت است؟

http://axgig.com/images/59622116022980441930.png

---------- Post added at 03:02 PM ---------- Previous post was at 03:01 PM ----------

پنل شرکت پرداخت الکترونیکت بانک ملت چطور ؟ چون مال بانک پاسارگاد ( شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد ) 24 ساعت بعد از این که مشتری خرید کرد نشون میده

پنل ندارد ...

Ramin
April 30th, 2012, 19:58
از طریق اینترنت بانک ملت صورت حساب ها به صورت آنی در دسترس هست.

اگر برای شما امکان پذیر است راهنمایی بفرمائید. بنده تا کنون از سیستم سبای بانک ملی استفاده می کردم که به راحتی این امکانات در پیج اصلی کاربر قابل مشاهده بود. اما در بانکداری اینترنتی بانک ملت ....