PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز فوری به لایسنس دایرکت ادمین

wanener
April 8th, 2012, 20:57
محتوا قدیمی شده است

bepad
April 8th, 2012, 20:59
ویرایش شد!
برای خرید بهتره در بخش درخواست سرویس اعلام کنید

wanener
April 8th, 2012, 23:11
محتوا قدیمی شده است

iMohsen
April 8th, 2012, 23:46
ویرایش شد . شما در بخش سوالات درخواست خرید ارسال کردید .!

wanener
April 8th, 2012, 23:51
محتوا قدیمی شده است

m_dg_farari
April 9th, 2012, 00:12
با سلام دوستان نیاز فوری به لایسنس دایرکت ادمین برای نصب جدید دادم
با ذکر قیمت و لینک خرید لطفا پیشنهاد رو ارائه نمائید !

چرا بعضی ها سایتها زیر 10 و 7 هم قیمت میدن ؟

اگر بخوام دیگر سرورها رو هم دیگه مستقیما لایسنس نگیرم و از از نسخه های خریداری شده استفاده کنم چی کار کنم ؟

لایسنس پشتیبانی مستقیم توی سایت دارکت ادمین داره ؟
سلام
1- قیمت بسته به سیاست کاری فروشنده هست! بعضی از فروشندگان ترجیح میدن سود کمتری بخورن و تعداد بیشتری بفروشن. و اکثرا هم واسه اینکه لایسنس هاشون خاک نخوره به هر قیمیتی میدن! اصولا هرچی پول بدی آش میخوره.
قیمت یک لایسنس دایرکت ادمین لایف تایم برای کسی که خرید زیاد داشته باشه 49 دلار هست. دیگه این شخص میتونه ماهیانه بفروشه با هر قیمیت که خواست...

اگر بخوام دیگر سرورها رو هم دیگه مستقیما لایسنس نگیرم و از از نسخه های خریداری شده استفاده کنم چی کار کنم ؟

متوجه نشدم!

لایسنس پشتیبانی مستقیم توی سایت دارکت ادمین داره ؟
اصولا خیر!

wanener
April 9th, 2012, 09:39
سلام

متوجه نشدم!

اصولا خیر!

من اطلا لایسنس رو مستقیما میخرم برای سرورهام
میخواستم بدونم اگر مستقیم لایسنس نگیرم و از همین لایسنس استفاده کنم که مشکلی نیست ؟
مثلا نمیگه یه کاربر دیگه با این آی پی لایسنس داره ؟

iMohsen
April 9th, 2012, 12:40
شما میتونی لایسنس رو بخری و نصب کنی . بعد از نصب بری Ip روی لایسنس رو عوض کنی و بری روی یک سرور دیگه نصبش کنی . اما زیاد تغییر بدی احتمالش هست لایسنس بلاک بشه .
قیمت هم برای شما پیام خصوصی ارسال شد .

mehdifx
April 25th, 2012, 19:02
بنده لاینسس دائمی از محسن عزیز (iMohsen) خریداری کردم و واقعا ایشان با قیمت مناسبشون بنده را شگفت زده کردند.