PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بک آپ گیری از سرور (سی پنل)

CityKala.net
April 8th, 2012, 19:29
با سلام خدمت دوستان
ما برای بک آپ گیری هر روز مشکل داریم توی تایمی میفته که بیشترین از استفاده سرور همون موقع هستش و گاهی اوقات داون تایم !!!!!!! که خودش بک آپ گیری رو نصفه میذاره

میخوام تنظیم کنم توی ساعت خاصی بک آپ بگیره تنظیمی وجود داره یا باید پلاگین یا ماژولی نصب بشه

ممنون

حالا که این تاپیکو باز کردم
این مشکل هم هست
citykala.net
ببینید اون ارور های بالارو یکارایی کردیم براش ولی این ارور بازم هستند دوستان چیزی میدونند کمک کنند ممنون

j4b3r
April 8th, 2012, 19:35
سلام
مشکل اول رو توی cron job بک اپ گیری باید حل کنید
مشکل دوم رو این کا رو انجام بدید
فایل index.php خط دوم رو بییند کارکتر اضافی نداره
با emedit باز کنید
( می تونید php error رو هم خاموش کنید که راه حل اصولی نیست)

dreamdata
April 8th, 2012, 19:38
در مورد موضوع اول وارد whm بشید و از قسمت manageplugin پلاگین cronconfig رو نصب کنید و تنظیمش کنید ...
در مورد موضوع دوم باید عرض کنم ارور به حساب نمیاد وارنینگ هست و موضوع مهمی نیست ( شرح ندادم که چه زمانی رخ میده ) در واقع با مخفی کردن ارور میتونید اونو رفع کنید!

CityKala.net
April 8th, 2012, 19:40
اینجوری نه کل پرداختای سایت بهم میریزه با مخفی کردن ارور و اینا
کلا اینجوری توضیح بدم براتون این کار زیاد درست نیست چون بیشتر صفحه های سایت رو با این وارنینگا میاره

dreamdata
April 8th, 2012, 19:47
اگر ارورهای برنامه نویسی دارید اینطوری باید بشه و الا نباید به پرداختاتون لطمه ای وارد شه - چون فرمودید ارور های دیگه ای هم داشته...

CityKala.net
April 8th, 2012, 19:51
الان کلا به سیستم کاربری که میره میخوای پرداخت کنی مستقیم وارنینگ

RoobinaServer
April 8th, 2012, 20:16
برای بکاب برنامه cron tab را در سیپنل نصب کنید.

CityKala.net
April 8th, 2012, 20:17
اونو که حل کردیم رفت همین الان تنظیم کردم بک آپم گرفت تموم شد
ولی مشکل دوم هنوز گیره

allbert
April 8th, 2012, 20:35
دوست عزیز سایت شما بالا نمیاد

لطفا ارور مربوط رو اینجا بزارید تا برسی کنیم

CityKala.net
April 8th, 2012, 20:41
سرور رو به دلیلی مجبور شدیم ریبوت بدیم و بعد از بالا اومدنشم از دسترس خارج کنیم تا کارمونو انجام بدیم منتها این سایت بالا میاد

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/citykala/public_html/index.php:2) in /home/citykala/public_html/system/library/language.php on line 54

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/citykala/public_html/index.php:2) in /home/citykala/public_html/system/library/currency.php on line 49

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/citykala/public_html/index.php:2) in /home/citykala/public_html/system/library/response.php on line 70

---------- Post added at 08:41 PM ---------- Previous post was at 08:36 PM ----------

خودم حلش کردم
این ارور رو سرورای قبلی نبود اینجا بصورت اتفاقی بود برام
یک سری نوشته به صورت توضیحی اول فایل ایندکس نوشته شده بود که اونارو پاک کردم حل شد