PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : این صفحه در پرداخت آنلاین چیست ؟

hoka
April 8th, 2012, 13:51
سلام دوستان
من هروقت با یک کارت جدید میخوام پرداخت آنلاینی ( از هر بانک ) انجام بدم این صفحه میاد
میخوام بدونم چی هست و خدایی نکرده چیز جاسوسی نباشه و اینکه برای شما هم میاد یا نه ؟

5354

ali2k
April 8th, 2012, 16:25
من تا حالا همچین چیزی زمان پرداخت انلاین ندیدم با توجه به اینکه داخل سایت بانک پاسارگاد هستید (در عکس پیوست شده) مطمئن هستم این صفحه که اطلاعات کارتتان را خواسته هیچ ربطی به بانک پاسارگاد نداره و بیشتر نزدیک به سرقت اطلاعات کارت هست ...

hoka
April 8th, 2012, 18:11
آقا شوخی نکن . آخه توی تمام درگاه ها اینطوریه حتی توی بانک داری اینترنتی هم این میاد . کس دیگه ای این رو ندیده ؟

kaajhost
April 8th, 2012, 18:17
شما برای اینکه مطمئن بشوید از روی یک سیستم دیگر به جز سیستم خودتان هم به درگاه متصل بشوید ببینید باز هم این صفحه را مشاهده می کنید؟ اگر ندیدید مطمئن باشید سیستم شما آلوده شده و باید با آنتی ویروس چک شود و حتی سیستم را فرمت کنید.

موفق باشید

ali2k
April 8th, 2012, 20:23
شوخی چیه :) شما یکمی به ذهنت مراجعه کن
1- توی درگاه یک بانک ایرانی حضور یک صفحه انگلیسی که تمام مشخصات اصلی حساب را حتی تا رمز کارت میخواد چه معنایی میده ؟
2- اصلا شما چرا باید مشخصات کارت و رمزش را تو این صفحه بزنی ؟
3- جدیدا مسترکارت میاد اطلاعات حساب ایران را بررسی میکنه ؟؟ تحریم و این داستان ها ؟ ارتباط اونا با ما چیه ؟

99% کلاهبرداریه و دستگاه ویروسی هستش :)

Ramin
April 8th, 2012, 20:36
سیستم شما آلوده است (احتمالا)!

||siavash||
April 8th, 2012, 21:05
قطعا سیستم شما آلوده هست و این صفحه صرفا جهت سو استفاده از کارت شماست

itjavani
April 8th, 2012, 21:57
سیستم شما آلوده است (احتمالا)!

از احتمال گذشته ! 101درصد سیستم آلوده هست!

---------- Post added at 09:57 PM ---------- Previous post was at 09:43 PM ----------

جهت اطمینان 102% هم بهتون بگم در master card secure code اصلا ATM PIN و signature panel code را نمیخواد! که در اینجا داره ازتون میگیره!

hoka
April 11th, 2012, 05:44
چطوری میشه این ویروس یا همون جاسوس رو حذف کرد ؟ با نود 32 آپدیت روز چیزی پیدا نشد !

ertebat7
April 11th, 2012, 06:04
سلام
با مک افی اخرین ورژن اپیدت شده ویروس یابی کنید

hoka
April 11th, 2012, 08:43
خب شک به یقین تبدیل شد و اولین ***ی انجام شد از حسابم . البته مبلغ بالا نبود . 5 هزار تومن . الانم رمز دومم رو عوض کردم
جالبی این صفحه اینجا بود که اگه اطلاعات غلط بدی اصلا رد نمیشد و هم اینکه توی صفحه ی بعد هم اطلاعات شخصی رو میخواست !!!!! و خوبی ماجرا اینجا بود که فقط یک کارتم رو در اختیار داشتن و اون هم زیاد پول توش نیست کلا و فقط هم دلیلش عجله ای بود که در پرداخت یک صورتحساب داشتم مگر نه مبالغ بالارو حتما واریز میکنم یا کارت به کارت ( خودپرداز ) .
اگر کس دیگه ای هم با این صفحه روبرو شد همینجا بگه

پ ن : این پلیس سایبری هم که بخش شکایاتش بستست و نمیدونم کجا باید گزارش بدم

Hoomanf
April 11th, 2012, 09:22
دیگه ساختن پیج مشابه و این جور چیزارو هم گذاشتن کنار از روی خود درگاه کلاهبرداری می کنن :61:
ما هم یه اینترنت سکیوریتی مثل KasperSky نصب کنید که یهو 5 هزار تومن نشه 500 هزار تومن... افرادی که این کارو می کنن مطمعننا طمعشون روی همون 5 تومن نمیمونه اخه :109:

bepad
April 11th, 2012, 10:20
خب شک به یقین تبدیل شد و اولین ***ی انجام شد از حسابم . البته مبلغ بالا نبود . 5 هزار تومن . الانم رمز دومم رو عوض کردم
جالبی این صفحه اینجا بود که اگه اطلاعات غلط بدی اصلا رد نمیشد و هم اینکه توی صفحه ی بعد هم اطلاعات شخصی رو میخواست !!!!! و خوبی ماجرا اینجا بود که فقط یک کارتم رو در اختیار داشتن و اون هم زیاد پول توش نیست کلا و فقط هم دلیلش عجله ای بود که در پرداخت یک صورتحساب داشتم مگر نه مبالغ بالارو حتما واریز میکنم یا کارت به کارت ( خودپرداز ) .
اگر کس دیگه ای هم با این صفحه روبرو شد همینجا بگه

پ ن : این پلیس سایبری هم که بخش شکایاتش بستست و نمیدونم کجا باید گزارش بدم

اون قسمت که گفتید اطلاعات غلط رد نمیشده این احتمالا به بخش بانکداری اون بانک متصل هست و اطلاعات شمارو با الگوریتم به صورت روبات وارد اون سایت میکنه و اگر درست بود و اون اوکی داد به شما اجازه میده کار هرکی هست کاملا حرفه ای:53:

hassanshaikhi
April 11th, 2012, 10:57
با برنامه malwarebyte اسکن کن

http://www.filehippo.com/download_malwarebytes_anti_malware (http://www.filehippo.com/download_malwarebytes_anti_malware/)

Ashkankamangar.ir
April 11th, 2012, 11:06
بهتون پیشنهاد میکنم اینترنت سکوآریتی کاسپر اسکای رو دانلود و همیشه آپدیت کنید
این مشکلات هرگز برای سیستمون پیش نمیاد از چیز پی ان و ... که از افراد مشکوک میخرید استفاده نکنید
سعی کنید شما که خرید و فروش اینترنتی میکنید به بسیاری از سایتها سر نزنید از سیستمتون
الانم نظر من اینه که رمز همه چیزو عوض کنید
رمز سیستم گرفته تا رمز اول و دوم کارتتون رو
همه کارتهارو حتی کارتهایی که قبلا میزدین
کاسپر اسکی یادتون نره

hoka
April 11th, 2012, 13:12
والا دو سه تا آنتی ویروس نصب کردم و اسکن کردم الان دیگه اون صفحه نمیاد . کل رمز هارو هم عوض کردم . الان یه خودمم اطمینان ندارم که نشستم پست سیستمم !!1 . مرسی از لطفتون دوستان .
کسی میدونه چطوری باید این موضوع رو پیگیری کرد که برای کس دیگه ای این مشکل ( البته این که کوچیک بود دز-دی بزرگ منظورمه ) پیش نیاد ؟

SaynaServer
April 11th, 2012, 14:17
والا دو سه تا آنتی ویروس نصب کردم و اسکن کردم الان دیگه اون صفحه نمیاد . کل رمز هارو هم عوض کردم . الان یه خودمم اطمینان ندارم که نشستم پست سیستمم !!1 . مرسی از لطفتون دوستان .
کسی میدونه چطوری باید این موضوع رو پیگیری کرد که برای کس دیگه ای این مشکل ( البته این که کوچیک بود دز-دی بزرگ منظورمه ) پیش نیاد ؟

ببنید از کجا خرید شده و یا پول به چه حسابی رفته
به بانک حتما اطلاع بدهید