PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب دوره cisco یا mcitp ؟؟؟(مجتمع فنی تهران)

shahmoradi
April 8th, 2012, 12:28
با سلام خدمت تمامی اعضای wht
می خواهم در دوره های شبکه مجتمع فنی تهران شرکت کنم به طور کلی با دو دوره مختلف مواجه می شویم یکی cisco و mcitp نمی دونم کدومشون رو برم ؟؟؟
نظر کارشناس مشاوره مجتمع فنی تهران گذراندن جفت دوره ها می باشد و این چیزی بالغ بر 6 میلیون تومان هزینه می خواهد.
در صورتی که از نظر علمی این دوره ها ان چنان فرقی با هم ندارند و در نهایت هدف هر دور متخصص شبکه است
از نظر شما کدام یکی بهتره؟
نظر خود من mcitp است

با سپاس از شما

AmirHosein
April 8th, 2012, 12:35
سلام وقت بخیر
کارشناس میخواد جیب شما رو خالی کُنه :))
همون mcitp رو بخون بعدا اگر دوست داشتی یه ccna کنارش بخون یه دوره کوچولو میکروتیک هم بد نیست! همینا کافی هستش ;) من خودم داشتم mcitp میخوندم فعلا ول کردم
کارشناس کدوم شعبه این رو بهتون گُفته؟ :))

shahmoradi
April 8th, 2012, 12:48
نمایندگی کرج
در کنار این دو تا دوره میکروتیک هم رو پیشنهاد داد

AmirHosein
April 8th, 2012, 12:56
نمایندگی کرج
در کنار این دو تا دوره میکروتیک هم رو پیشنهاد داد
فقط میخوان جیبت رو خالی کنن برای سیسکو همون یه دوره ccna کافی هستش ;) mcitp رو بخون کاملش کُن بعد بیا سمت سیسکو و ccna هیچوقت لازم نیست کُل سرمایه و پولت رو یک جا خرج کُنی توی ccna اگر علاقه مند شُدی به سیسکو ادامه بده ;) ccna اوایلش باید براتون جالب باشه دوست دختر سابق من برام تعریف میکرد همش روت میکردن و...! من خودم سر کلاس هاشون نشستم دقیق اطلاع ندارم البته دوستان زیادی هستن که توی انجمن میتونن کُمکتون کنن مدیریت مُحترم انجمن جناب سیروس خودشون اگر اشتباه نکنم ccna و ccnp خوندن شاید اگر بهشون ایمیل بزنید بتونن راهنماییتون کُنن توی این مورد ولی مُسلما سیسکو رو خودشون ترجیح میدن تا MCITP سوالی بود در خدمتم!
پینوشت: 2 سالی توی این مجتمع های فنی تهران عمر تلف کردم ;)

shahmoradi
April 8th, 2012, 13:05
دوره mcitp:اموزش هایی که باید یاد بگیریم به همراه قیمت

+network هزینه دوره 177 هزار تومان 30 ساعت اموزش
windows 7 هزینه دوره 464 هزار تومان 72 ساعت اموزش
windows server 2008 هزینه 351 هزار تومان 48 ساعت اموزش
windows server 2008 infrastructure هزینه 510 هزار تومان 70 ساعت اموزش
Windows Server 2008 Applications Infrastructure هزینه 394 هزار تومان 54 ساعت اموزش
Windows Server 2008 Active Directory هزینه 403 هزار تومان 54 ساعت اموزش
Windows Server 2008 Enterprise Administration هزینه 319 هزار تومان 42 ساعت اموزش
Forefront Threat Management Gateway TMG هزینه 428 هزار تومان 60 ساعت اموزش
Exchange server 2010 هزینه 440 هزار تومان 66 ساعت اموزش

در نهایت با گذراند اینها مدرک MCITP را دریافت می کنید اگر تازه در ازمون ها نمره قبولی کسب کنید.
کل هزینه حدود 3.400.000 هزار تومان

ایا واقعا ارزش این قدر پول خرج کردن رو داره؟
دانشجوی رشته نرم افزار کامپیوتر هستم از دانشگاه رجا قزوین مقطع کارشناسی

AmirHosein
April 8th, 2012, 13:09

Windows Server 2008 Applications Infrastructure هزینه 394 هزار تومان 54 ساعت اموزش
Windows Server 2008 Enterprise Administration هزینه 319 هزار تومان 42 ساعت اموزش

در نهایت با گذراند اینها مدرک MCITP را دریافت می کنید اگر تازه در ازمون ها نمره قبولی کسب کنید.

چه خبره :-| چه قدر گرون شُده من یادمه network+ با ویندوز 7 روی هم میشد 320 تومن! :-|
آموزشگاه های دیگه قیمت نگرفتی؟

shahmoradi
April 8th, 2012, 13:16
چه خبره :-| چه قدر گرون شُده من یادمه network+ با ویندوز 7 روی هم میشد 320 تومن! :-|
آموزشگاه های دیگه قیمت نگرفتی؟

نه این نمایندگی نزدیک خونمون است از خانه تا اموزشگاه با پای پیاده فقط 5 دقیقه راه است
فکر می کنم قیمت هاش با تهران یکی باشه تازه تو لیست قیمت هم برای 90 داره و هم برای 91 که قیمت های 91 همشون یه 30 الی 80 هزار تومان کمتر شده اند
یعنی امکان داره اینا گرون حساب می کنند؟

---------- Post added at 01:16 PM ---------- Previous post was at 01:13 PM ----------

تازه قسطی هم نیست همون اولش باید کل هزینه رو یا نقدا تقدیم کنی یا چک مدت دار بدی سفته قبول نمی کنند.
به نظرم خیلی بد حساب می کنند

AmirHosein
April 8th, 2012, 13:19
نه این نمایندگی نزدیک خونمون است از خانه تا اموزشگاه با پای پیاده فقط 5 دقیقه راه است
فکر می کنم قیمت هاش با تهران یکی باشه تازه تو لیست قیمت هم برای 90 داره و هم برای 91 که قیمت های 91 همشون یه 30 الی 80 هزار تومان کمتر شده اند
یعنی امکان داره اینا گرون حساب می کنند؟
قیمت ها بالا رفته!
این مجتمع فنی تهران شعبه سید خندان هستش:
آموزشگاه برنامه ترم جدید مجتمع فنی تهران مجتمع فنی تهران|آموزش کامپیوتر، زبان (http://ata.ir/section12/program.aspx?lang=Fa)
30 الی 80 هزار تومن قیمت هاشون رو افزایش دادن! :-|
سر دوره Windows Server 2008 R2 Network Infrastructure قشنگ یادمه دوره حدود 450 الی 460 تومن بود من حدود 210 تومن از دوست دُخترم گرفتم :d
البته اگر قبل شروع دوره بری برای ثبت نام شنیدم تخفیف میدن شما هم که دانشجویی 10% تخفیف داره فکر کنم!
یادمه یه سری برای ثبت نام رفتم یه دختره بودش اصرار میکرد بهم تخفیف بده! من هی میگفتم دانشجو نیستم فلان و...

loginvps
April 8th, 2012, 13:20

این پولو بده من همرو بهت آموزش میدم
بابا چه خبره مگه !

AmirHosein
April 8th, 2012, 13:22
این پولو بده من همرو بهت آموزش میدم
بابا چه خبره مگه !
مَدرک هم میدی؟ :)

hamidjan
April 8th, 2012, 17:18
من دوره CIW رو اینجا گذروندم. به دلایلی بینش وقفه افتاد و دو سه سالی طول کشید. یادمه اسفند سال 89 میگفتن که میخوان قیمتا رو بالا ببرن و بعد از عید 20درصد رفت روش! الان که نگاه می کنم تقریبا یه 20 درصد دیگه هم رفته روش!!
البته خب گرونی در همه جای مملکت به وضوح داره دیده میشه. وقتی قیمت بیسکویت و کیک و شیر و اینجور چیزا قبل از عید یه قیمت بود و الان کلی رفته روش، دیگه این چیزا که جای خود داره.

مجتمع فنی کلاساش خوبه. استاداشم خوبن. ولی خب همین هزینه هاشه که یه کم بالاست. البته اگر فکر می کنی مدرکش به دردتون میخوره حتما برو. پولشو که یه جا قرار نیست بدی!
تخفیفاتی هم داره که اگه شرایطشو داشته باشی میتونی استفاده کنی. شاگرد اول شدن، خانواده فرهنگی، خانواده شهید، دانشجو بودن و ... . البته بعضی تخفیفاتش خیلی کمه. در حد مسخره کردن:d

m.mori
April 8th, 2012, 18:48
بابا این قیمتا خیلی بالاست من 4 تای اولو 2 سال پیش رفتم شد 200تومن شاید به اطره دلاره ولی سیسکو عالیه

hamid.m331
February 19th, 2014, 18:14
ببین شما بنظرم داری تازه وارد میشی تو این زمینه

پیشنهاد من اینه اول دو تا کتاب بگیر بخون(یعنی بخون) بعد مسیر میاد دستت.اگه خواستی میتونم بهت کتاب خوب پیشنهاد بدم بری ببینی(هم فارسی هم اصلی)

تازه وقتی میتونی با دو تا کتاب و کلنجار رفتن یاد بگیری چرا باید 3 تومن پول بی زبون رو بدی بری آموزشگاه؟!!
تازه کتاب اصلی کجا و کلاسای توی ایران کجا !

netmelli
February 19th, 2014, 18:55
بهترین راه یادگیری خدمات آی تی از نظر بنده
روش آزمون و خطا هست
مطالعه کنید اول کتاب ها رو
بعد مقالات رو بخونید
بعد برید جایی کار آموزی ، بدون حقوق هم شد برید و کار رو از نزدیک لمس کنید
بعد میشید کسی که کار بلد هستید

کلاس و اینا همش از نظر بنده چرت هستند
البته قصد جسارت به کسایی که کلاس برگزار میکنند ندارم ولی نظر من اینه

نه دانشگاه ، چه دولتی باشه چه آزاد ، چه غیر انتفائی
نه آموزشگاه
هیچی یاد نمیدن
فقط کار کردن در این زمینه باعث پیشرفت شما میشه

لمس کردن خود کار
همین

OmidX
February 20th, 2014, 12:54
بهترین راه یادگیری خدمات آی تی از نظر بنده
روش آزمون و خطا هست

با آزمون خطا میخواید سویچ یا روتر سیسکو رو کانفیگ کنید ؟؟؟ !!! :|

mcp.msh
May 6th, 2014, 19:27
سلام دوست عزیز
نظرات دوستان رو دیدم و خواستم منم نظرم رو بدم شاید راهگشا باشه
من کارشناس ارشد طراحی شبکه های پیشرفته فیبرنوری، عضو انجمن mcp مایکروسافت و مدرس دوره های مایکروسافت هستم. اینهارو از این جهت گفتم تا بدونی اگه نظری میدم یه نظر تخصصی هست!
راه اندازی شبکه به طور کل به دو فیلد راه اندازی سخت افزاری و نرم افزاری تقسیم می شه که البته هر کدوم به شاخه های زیادی تقسیم می شه
پیشنهاد من به شما شروع با دوره MITP2008 یا MCSE2012 است که در واقع الفبای شبکه و راه ورود به دنیای شبکه است، بعد از گذروندن این دوره (اگر استاد خوبی در کنار دوره ای کاربردی داشته باشی) می تونی با دیدی باز و آگاهانه تصمیم بگیری که می خوای بحث سخت افزار شبکه (دوره های سیسکو و سایر دوره های مرتبط) رو ادامه بدی یا بحث نرم افزار شبکه (دوره های تکمیلی مایکروسافت، لینوکس و...) رو دنبال کنی!
با توجه به اندک اطلاعاتی که دارم دنیا چه در مباحث سخت افزار و چه نرم افزار داره به سمت همگرایی و یکپارچه سازی پیش میره و مباحث امنیت(Security)، مجازی سازی(Virtualization) و
پردازش ابری(Cloud processing) از مباحث روز و آینده نزدیک هست!
امیدوارم مفید واقع شده باشه

hamid.soltani92
May 6th, 2014, 19:32
البته این تاپیک مربوط به ۲ سال پیش بود!

sh_p1385
May 6th, 2014, 19:46
البته این تاپیک مربوط به ۲ سال پیش بود!

قشنگ بود :)):))

shakiba2211
July 7th, 2014, 02:03

پیشنهاد من اینه اول دو تا کتاب بگیر بخون(یعنی بخون) بعد مسیر میاد دستت.اگه خواستی میتونم بهت کتاب خوب پیشنهاد بدم بری ببینی(هم فارسی هم اصلی)

تازه وقتی میتونی با دو تا کتاب و کلنجار رفتن یاد بگیری چرا باید 3 تومن پول بی زبون رو بدی بری آموزشگاه؟!!

میشه لطفا کتابهارو معرفی کنید، یا اگر خدمتتون هست، به ایمیلم ارسال کنید؟
shakiba2211@gmail.com

- - - Updated - - -

میشه لطفا کتابهارو معرفی کنید، یا اگر خدمتتون هست، به ایمیلم ارسال کنید؟
shakiba2211@gmail.com