PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تنظیم صحیح rdns و اسپم رفتن ایمیل ها

talebi1372
April 8th, 2012, 12:48
از دیروز دادم رو ای پی یک پی تی ار ریکورد ثبت کرده اند .
به این صورت x.x.x.x.in-addr.arpa -> x.x.x.x.domain.com
ولی میل سرور من ادرسش mail.domain.com هست . و ریکورد mx هم به همین ادرس ثبت شده.
من از کلوکسو استفاده میکنم به خاطر همین رفتم تو قسمت rdns و اونو تنظیم کردم .
الان مشکل اینه که ایمیل های یاهو میره به اینباکس - جیمیل میره به اسپم و aol هم کلا نمیره و بیخیال رفتن شده ! :-|
قبل از تنظیم RDNS یک ایمیل به هر سه تا سرویس فرستادم که یاهو و جیمیل رفت به اینباکس و ای او ال رفت به اسپم.
نکنه من RDNS رو صحیح تنظیم نکردم؟ اگه میشه نحوه تنظیم رو هم بگید .
در ضمن قبل از تنظیم RDNS کلکسو از من خواست تا دی ان اس برای لوکال هاست ثبت کنم . منم از قسمت dns config دی ان اس ها رو براش ثبت کردم.
من که میل سرورم ادرسش رو mail.domain.com هست باید بگم دیتا سنتر این ریکورد پی تی ار رو ایجاد بکنه یا مشکلی نیست رو domain.com ایجاد بشه ( که شده )
اصلا یک اوضاع قاطی پاتی شده !

---------- Post added at 11:55 AM ---------- Previous post was at 10:46 AM ----------

ثواب داره به خدا به چشم تاپیک فروش نگاه کنید !

---------- Post added at 12:48 PM ---------- Previous post was at 11:55 AM ----------

عاجزانه تقاضای کمک دارم.لطفا.

allbert
April 8th, 2012, 13:25
ای پی سرور رو چک کنید ببینید در بلک لیست میل قرار نگرفتید

talebi1372
April 8th, 2012, 13:39
چک کردم
همش اوکی هست و تو بلک لیست نیست.
من خودم فکر میکنم از تنظیمات من باشه . ولی هر چی نگاه میکنم اصلا چیز خاصی نمیبینم.
دستور host ip رو هم مینویسم به درستی ترجمه میشه . اصلا معلوم نیست چه خبره !

---------- Post added at 01:39 PM ---------- Previous post was at 01:33 PM ----------

الان یکی از ایمیل هایی که 1 ساعت پیش فرستاده بودم به ای او ال اومده
از 4 تا فعلا یکی این رسیده اونم رفته اسپم .

فکر کنم مشکل دقیقا از تنظیمات rdns و شاید هم کانفیگ میل سرور باشه .( و البته صحیح بودن پی تی ار )

پس فعلا وضعیت اینطوریه که ماله جیمیل و یاهو فوری میرسه ماله ای او ال دیر میاد.
جیمیل و ای او ال هم میفرستن به اسپم.

talebi1372
April 8th, 2012, 23:25
اساتید یک کمکی بکنن . جای دوری نمیره !

---------- Post added at 11:25 PM ---------- Previous post was at 10:31 PM ----------

یعنی اینهمه مشکل اساسی بود که اساتید یکی یکی میان تاپیکو نگاه میکنن بعد میرن !!!!

لااقل یک مرجع آموزش برای تنظیم ریکورد ptr و میل سرور و کانفیگ های لازم بدید همه چی رو چک کنم ببینم مشکل از چیه !

amirfateh
April 8th, 2012, 23:40
احتمالا ایمیل زیادی در بازه زمانی کوتاه به یاهو ، جیمیل و... ارسیال شده
که باعث شده شما رو اسپم کنند.

talebi1372
April 9th, 2012, 03:26
احتمالا ایمیل زیادی در بازه زمانی کوتاه به یاهو ، جیمیل و... ارسیال شده
که باعث شده شما رو اسپم کنند.

جمعا در طی 2 ساعت 10 تا ایمیل ارسال شده.

talebi1372
April 9th, 2012, 10:18
الان تمامی ایمیل هایی که به ای او ال زده بودم رسیدن و رفتن اسپم یعنی بعد از 24 ساعت .

CityKala.net
April 9th, 2012, 19:52
یک چک کنید سابقه ای پی رو تو جیمیل جیمیل زیاد اسپم میکنه باید بدید علت چیه

m_hdi
April 11th, 2012, 05:58
تنظیمات کلوکسو در همین سایت موجود هست یک سرچ بفرمایید