PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد انتقال دامنه

Metalik
October 29th, 2009, 13:12
سلام

من یه دامنه روی آنلاین نیک دارم که براش dns تعریف کردم

حالا می خوام منتقلش کنم روی name.com

چند تا سوال

1. آیا dns ها هم منتقل می شه؟
2. آیادر هنگام انتقال سایت دان می شه یا معلوم نمی شه اصلا دامنه داره منتقل می شه؟

در کل منظورم اینه که می خوام دامین رو منتقل کنم ولی سایت به خاطر انتقال دامنه دان نشه، آیا می شه یا نمی شه؟

با تشکر

1eng.ir
October 29th, 2009, 14:02
1. شما بودین تو یاهو پی ام دادین ؟ (شرمنده سرم شلوغ بود، نتونستم درست وحسابی جواب بدم)
2. سایت داون نخواهد شد.
3. انتقال از یه ثبت کننده به ثه ثبت کننده دیگه به این صورته: تو ثبت کننده فعلیت برای دامینت یه کد انتقال تعریف میکنی، بعد تو ثبت کننده جدید دامین و اون کد رو وارد میکنی. کارای پرداختشو انجام میدی بعد از چند روز (دقیق یادم نیست) اوکی میشه ...

اگه توضیحاتم ناقص بود دوستان تکمیل کنن ...

bijans
October 29th, 2009, 14:59
1. درخواست انتقال دامنه را از سایت مقصد (جایی که می خواهید دامین به آن منتقل شود) انجام می دهید و پرداخت مالی را انجام می دهید.
2. ثبت کننده ی اولیه یک نامه از OpenSRS دریافت می کند که در آن Authorization Code برای انتقال دامنه را می خواهد.
3. Authorization Code در کنترل پنل دامین در ثبت کننده ی اولیه موجود می باشد. آن را وارد می کنید.
4. در مورد بعضی ثبت کننده ها صاحب اولیه ی دامنه باید در کنترل پنل و در قسمت ترنسفر، پروسه ی انتقال را تأیید کند.
5. پس از 4 تا 7 روز (بسته به ثبت کننده) دامین منتقل خواهد شد.

Metalik
October 29th, 2009, 19:52
ممنون از نظرات دوستان
من انتقال دامنه رو بلدم و نیاز به توضیحات انتقال دامنه ندارم
دامنه هم تا حالا انتقال دادم ولی دامنه ای بوده که به سایت مرتبط نبوده و دان بودن سایت اهمیتی نداشته

سوال من فقط اینه که آیا در هنگام انتقال دامنه سایت با دامنه بالا می آد یا نه؟ چون نمی خوام سایت چند روز به خاطر انتقال دامنه دان بشه

با تشکر

Metalik
October 29th, 2009, 19:54
1. شما بودین تو یاهو پی ام دادین ؟ (شرمنده سرم شلوغ بود، نتونستم درست وحسابی جواب بدم)
2. سایت داون نخواهد شد.
3. انتقال از یه ثبت کننده به ثه ثبت کننده دیگه به این صورته: تو ثبت کننده فعلیت برای دامینت یه کد انتقال تعریف میکنی، بعد تو ثبت کننده جدید دامین و اون کد رو وارد میکنی. کارای پرداختشو انجام میدی بعد از چند روز (دقیق یادم نیست) اوکی میشه ...

اگه توضیحاتم ناقص بود دوستان تکمیل کنن ...

بله خودم بودم! ;;)
مهم اینه که سایت دان نشه چند روز انتقالش دیگه اهمیتی نداره
مطمئن هستید؟

1. درخواست انتقال دامنه را از سایت مقصد (جایی که می خواهید دامین به آن منتقل شود) انجام می دهید و پرداخت مالی را انجام می دهید.
2. ثبت کننده ی اولیه یک نامه از opensrs دریافت می کند که در آن authorization code برای انتقال دامنه را می خواهد.
3. Authorization code در کنترل پنل دامین در ثبت کننده ی اولیه موجود می باشد. آن را وارد می کنید.
4. در مورد بعضی ثبت کننده ها صاحب اولیه ی دامنه باید در کنترل پنل و در قسمت ترنسفر، پروسه ی انتقال را تأیید کند.
5. پس از 4 تا 7 روز (بسته به ثبت کننده) دامین منتقل خواهد شد.

با تشکر از توضیحات

NovinServer
October 30th, 2009, 00:19
با سلام و درود ، انتقال دامین باعث غیر فعال شدن دامنه نخواهد شد و هنگام انتقال هیچ تاثیری در سایت شما نخواهد داشت ! دامین پس از تایید ایمیل مدیر دامین و پرداخت هزینه در شرکت جدید ثبت کننده هفت روز بعد به صورت خودکار انتقال خواهد شد .

1eng.ir
October 30th, 2009, 00:24
متالیک جون تو پست 2 عرض کردم که :)

2. سایت داون نخواهد شد.

g3naa
October 30th, 2009, 01:25
متالیک جون تو پست 2 عرض کردم که :)

عاشقه
فکرش یه جا دیگست :d

1eng.ir
October 30th, 2009, 01:42
عاشقه
فکرش یه جا دیگست :d
بذار بیاد تو پی تی عاشقی رو از سرش در میکنیم ;)