PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه سایتی بزنم که بگیره ؟؟؟

mehran00
April 7th, 2012, 21:53
سلام دوستان
میخواستم بدونم که با چه موضوعی سایت بگیرم که رقیبام کمتر باشه و بتونه رشد کنه ؟؟؟
امروزه تا دلت بخواد سایت نرم افزار و موزیک و فیلم و موبایل و هاستینگ و ... هست آدم واقعا ناامید میشه برای زدن سایت
کسایی که میتونن خواهشن راهنمایی کنن
ممنون

vps238
April 7th, 2012, 22:00
چت روم بزن

bepad
April 7th, 2012, 22:00
سایت اموزشی اما اموزش هاتون رو بفروشید

mehran00
April 7th, 2012, 22:03
چت روم بزن

ممنون بابت نظر اما تو فاز یه سایت های دیگه هستم

saeed_m27
April 7th, 2012, 22:03
گــــــــــــــــــــــــ ـیم آنلاین :-|

mehran00
April 7th, 2012, 22:04
سایت اموزشی اما اموزش هاتون رو بفروشید

امروزه سایت آموزشی خیلی زیاده اونم همش رایگان ، فکر نکنم پولیش زیاد بگیره

ramtin140
April 7th, 2012, 22:04
به نظر من اراده مهمه به فکر این نباش که این همه سایت موزیک و دانلود و هاستینگ و ... هست خودت تصمیم بگیر روش وقت بزار و کار کن نا امید هم نشو. وضعیت کار و شغلهای دیگه هم همینه فقط به موضوعی که میخوای کار کنی امیدوار باش. هیچ کس بهتر از خودت نمیتونه کمکت کنه که از چی شروع کنی

mehran00
April 7th, 2012, 22:05
گــــــــــــــــــــــــ ـیم آنلاین :-|

خودم تو 6 تاش عضوم از چیتوز بگیر تا جنگ خان ها اما ممنون بابت نظرت

H.G.N
April 7th, 2012, 22:13
با عرض سلام

ببینید به قول شما الان تا دلت بخواد سایت نرم افزار و ... هستش که آدم نا امید میشه سایت اینچنینی بزنه !

در حالی که به عقیده من این یک باور نادرستی است - چرا که شما میتونید در یک سایت نرم افزار خیلی کارها بکنید ( از آموزش های تخصصی کامپیوتر گرفته تا ..... ) که سایت شما رو از سایر سایتها متمایز کنه !

الان بعنوان مثال یک سایت درست و حسابی موبایل تو اینترنت ایران نیستش که همه موبایل ها و سیستم عامل ها رو تحت سلطه خودش قرار بده و خیلی از نرم افزار های موبابل ها رو ( چه پولی - چه رایگان ) در اختیار کاربران خودش قرار بده . ( منظورم یک سایت مرجع بود )

الان تو ایران 80 % سایت های موب شبیه هم هستند که دسته بندی هاشون گاهی پیش میاد که کپی هم دیگه هست و تم نوکیا 1200 :d رو واسه دانلود گذاشتن !!!

---------- Post added at 10:13 PM ---------- Previous post was at 10:08 PM ----------

خودم تو 6 تاش عضوم از چیتوز بگیر تا جنگ خان ها اما ممنون بابت نظرت

برای بازی آنلاین هم باید واسه اسکریپتش هزینه کنی ( الیته اگه بخوای درست و حسابی کار کنی ) بعد بازی آنلاین سرور قدرتمند میخواد که همزمان 1000 نفر آنلاین بازی کنند بتونه ساپورت کنه و کم نیاره !

1 - سایت نرم افزار ( به شیوه جدید )
2 - سایت موبایل ( سایت مرجع )
3 - سایت اخبار تکنولوژی ( اخبار به روز و جذاب )
و ...

cmorgh93
April 7th, 2012, 22:16
میخوای وارد هر سایتی بشی باید اول علاقه داشته باشی بعدشم تخصص داشته باشی ! همین بقیه به ک..ت :دی

vps238
April 7th, 2012, 22:29
سایت گیم آنلاین فکر کنم خیلی هزینه داره درسته؟

soheyl_ir89
April 7th, 2012, 22:29
دوست عزیز
همون طور که دوستان گفتن؛
همین سایتایی که هست رو بررسی کن و ببین چه چیزایی می تونن داشته باشن که ندارن
مثلا همون طور که یکی از دوستان گفتن، سایت موبایل خوب و کامل و جامع و بروز نداریم.
اگر ایده جدیدی داشته باشی که خیلی بهتره.
اما اگر نداری، به ارتقا و خدمات جدید سایتای موجود فکر کن.

اما این رو بدون که اگر امروز یه ایده جدید رو اجرا کنی، فردا رقیب داری.
چون خیلی ها مثل خودت دنبال کار کم رقیب هستن.
به جای این که به این فکر کنی، به هنر و قدرت رقابت فکر کن.
موفق باشی

0060
April 7th, 2012, 22:31
اینکه میگید سایت نرم افزار و ... زیاد هست وارد شدن بهش درست نیست و نمیگره اصلا قبول ندارم سایت نرم افزار خارجی نشونتون میدم نمونه ایرانی نداره اگه بتونید هزینه کنید و براش وقت بزارید مطمئن باشید روی دست خیلی سایتها بلند میشید دنبال موضوع جدید نباشید دنبای یک ایده جدید باشید

m2n
April 7th, 2012, 22:35
به نظر من یه سرور 32 گیگ بگیر سرور مجازی بده :67:

ramtin140
April 7th, 2012, 22:40
سایت گیم آنلاین فکر کنم خیلی هزینه داره درسته؟

دوستمون گفت
یه سرور قوی که 1000 نفر همزمان آنلاین بازی کنن قیمت کمی نداره

mehran00
April 7th, 2012, 22:57
از نظرات دوستان ممنون اما یکی از دوستان یه سایت فیلم داره با هم داریم داخلش پست میدیم سریال فیلم مراسم و ...
اما 500 تا مطلب زدیم فقط 3000 تا بازدید ثابت داره (هر هفته ***** میشیم)
به نظرتون فیلم و موزیک تو ایران فایده داره اصلا ؟؟؟

saeed_m27
April 7th, 2012, 23:05
از نظرات دوستان ممنون اما یکی از دوستان یه سایت فیلم داره با هم داریم داخلش پست میدیم سریال فیلم مراسم و ...

بله دوست عزیز بازدید 3000 در روز باشه که راحت میتونید 15تا تبلیغ بگیری فقط 1 میلیون در ماه درآمد داشته باشید و در کل به نظرم تو هر کاری باید اراده پشتش باشه و دلسرد نشی

0060
April 7th, 2012, 23:06

اگر مثل بقیه سایتهای فیلم دارید کار میکنید انتظار زیادی نداشته باید یه نگاه به این سایت بندازید ایده های جدیدی که توی سایت به کار برده رو ببینید دسته بندیهاشو ببنید

TinyMoviez.net (http://tinymoviez.net/)

mehran00
April 7th, 2012, 23:12
اگر مثل بقیه سایتهای فیلم دارید کار میکنید انتظار زیادی نداشته باید یه نگاه به این سایت بندازید ایده های جدیدی که توی سایت به کار برده رو ببینید دسته بندیهاشو ببنید

همه اطلاعات سایتی که دادید در سایت ما موجوده این سایت شما بیشتر لینک هاش از مدیافایر حذف شده اما سایت ما لینک مستقیم + 2 تا لینک کمکی داره

soheyl_ir89
April 7th, 2012, 23:23
موارد چیلفرینگ رو رعایت کنین تا کارتون ادامه پیدا کنه.
قوانین وزارت ارشاد و پلیس فتا
موفق باشید

mehran00
April 7th, 2012, 23:24
موارد چیلفرینگ رو رعایت کنین تا کارتون ادامه پیدا کنه.
موفق باشید

موارد چی ؟

mr.Alireza
April 7th, 2012, 23:30
هر کاری که می خوای شروع کنی اولش خوب خرج کن تا ایدت ***یده نشه.
مثلا شما یک ایده داری بعد سایتت در روز 5 تا بازدید هم نداره . آقای x با سایت y که در رتبه زیر 10000 آلکسا هست ایدت رو میزنه و استفاده می کند و سودش رو می بره.
پس تلاش و خرج و پشتکار فراموش نشود.

delta
April 8th, 2012, 00:09
ببین داداش من تاحالا بازار شهرتون رفتی؟ دقت کردی طلا فروشی ها رو؟ یکدفعه 100 تا طلافروشی چسبیدند به هم مغازه هاشون!! یا مثلا سوپر مارکت ها... هر 100 متری یک بقالی و سوپرمارکتی هست!! به نظرت آنها هم فکر شما رو داشتند؟ یا مثلا به هم میگفتن چون بغلمون این مغازه هست ما نزنیم؟ نه داداش من.. سایتها هم همینطوری هستند.. شما سایت رو که دلت میخواد رو بزن سعی کن بتونی رقبا رو از میدان به در کنی!! نه اینکه چون فلان هست ما دیگه کارمون نمیگیره.. فقط اگر سایت میزنی قبلش بدون نابرده رنج گنج میسر نمیشود..تمام ماهایی که از سایت داریم نون میخوریم اشک ها و بدبختی ها براش کشیدیم.تا پای ورشکستگی رفتیم و برگشتیم..اگر یک سایتی بزرگ هست حتی آن بزرگتریناش مطمعن باش زندگی و عمرش رو به پاش داده.. کار یک شب و دو روز نبوده.. اگر شما همچین جرعتی رو نداری و تحملش رو نداری بیخیال سایت شو.پولت رو دور نریز..

Ramin
April 8th, 2012, 00:41
بله دوست عزیز بازدید 3000 در روز باشه که راحت میتونید 15تا تبلیغ بگیری فقط 1 میلیون در ماه درآمد داشته باشید و در کل به نظرم تو هر کاری باید اراده پشتش باشه و دلسرد نشی

سایت در مجموعه خود دارا هستیم . میانگین 5.000 "آیپی" روزانه ورودی دارد. شما 500 درآمد تبلیغات برای ما درست کنید بقیه درآمد برای خودتان :d

blogshen
April 8th, 2012, 01:09
باسلام
اگه بخواید سایت رو پیشرفته اش کنید و امکانات بی نظیر رو بهش بدید زیاد فرقی نمیکنه. البته اگه برنامه نویسی بلد باشید میتونید خودتون اسکریپت طراحی کنید و بفروشید و یه سایت اسکریپت هم باز کنید. در این صورت هم درامد خواهید داشت و هم بازدید و هم کاربر و...
درکل اگه بخواید جزء اولی ها بشید باید تلاش کنید
درضمن کاربران کمتر میان به چیزی پول بدن

پیروز باشید

AriyaDownload
April 8th, 2012, 01:56
ببین داداش من تاحالا بازار شهرتون رفتی؟ دقت کردی طلا فروشی ها رو؟ یکدفعه 100 تا طلافروشی چسبیدند به هم مغازه هاشون!! یا مثلا سوپر مارکت ها... هر 100 متری یک بقالی و سوپرمارکتی هست!! به نظرت آنها هم فکر شما رو داشتند؟ یا مثلا به هم میگفتن چون بغلمون این مغازه هست ما نزنیم؟ نه داداش من.. سایتها هم همینطوری هستند.. شما سایت رو که دلت میخواد رو بزن سعی کن بتونی رقبا رو از میدان به در کنی!! نه اینکه چون فلان هست ما دیگه کارمون نمیگیره.. فقط اگر سایت میزنی قبلش بدون نابرده رنج گنج میسر نمیشود..تمام ماهایی که از سایت داریم نون میخوریم اشک ها و بدبختی ها براش کشیدیم.تا پای ورشکستگی رفتیم و برگشتیم..اگر یک سایتی بزرگ هست حتی آن بزرگتریناش مطمعن باش زندگی و عمرش رو به پاش داده.. کار یک شب و دو روز نبوده.. اگر شما همچین جرعتی رو نداری و تحملش رو نداری بیخیال سایت شو.پولت رو دور نریز..

به حرف هایی که دلتا عزیز گفت کاملا دقت کن
چون دقیقا همینطور هست

prp-e
April 13th, 2012, 21:40
سعی کن سایتت خدمات خوبی رو ارائه بده، چه رایگان چه پولی، اینطوری خود به خود میگیره کارت، حالا چه کارهای گرافیکی و ...

کلا سعی کن سایت خدمات دهی بزنی :)

BANER-KAR
April 13th, 2012, 21:46
هر سایتی میتونی بزنی با هر موضوعی مهم محتوایه سایتته شما یه سایت نرم افزار بزن مطالب رو کپی نکن و خودت شروع به تولید محتوا کن قول میدم سر سال به یه مرجع درست حسابی تبدیل میشی

talebi1372
April 13th, 2012, 22:16
حرف یوزر دلتا تایید میشه !
شما کاربر پسند باش و تمیز کار کن . عجله نکن همه مشتری شما میشن.
در ضمن سعی کن تو وب انگلیسی کار کنی . خیلی برای کار هات ارزش قائل هستند . نمیاند عین چی سرشون رو بندازن پایین از یک طرف کپی کنن برن تا اخر .
اگه شما هم می خوای کپی کنی یا همون وارز باشی بیخیال انگلیسی باش. چینی یا فارسی ! ( یک کیبورد چینی هم پیدا کن البته )
کلا اگه می خواهی تولید محتوای مفید داشته باشی انگلیسی کار کن که ارزش داشته باشه . اگه فارسی کار کنی فردا درپیت ترین وبلاگ های بلاگفا هم مطالبتو میزارن.
یک اشنا تو خارج هم داشته باشی حله
میتونی از ادسنس استفاده کنی - تبلیغ بگیری با پیپال پرداخت کنن یا حتی محصول مورد نظرت رو بفروشی و پورسانت بگیری !

aalireza439
April 13th, 2012, 22:22
اگر تو کارتون نوآوری داشته باشید ، موفق می شید .
اکثر سایت های ایرانی مشابه هم هستند از یک دیگه کپی می کنند ، ایده جدید ندارند.
تو همه زمینه های همینطوره ، سایتهای دانلود ، خبری ، تفریحی و...

H.G.N
April 13th, 2012, 23:09
دوست عزیز

سایت اسکریپت هم خوبه واسه زدن اما چند تا پیش نیاز میخواد !

1 - تخصص داشته باشی در زمینه های طراحی وب سایت / نوشتن اسکریپت و ...
2 - سایت اسکریپت بزنی - نه سایت منتشر کننده قالب سایتهای مردم !!

الان به هر کی میگی آقا میخوام سایت اسکریپت بزنم - میگن تو هم میخوای بشی مثل فلانی که قالب مردم رو ریپ میزنه و منتشر میکنه - خجالت بکش !

این روزا آبرویی واسه سایت اسکریپت نمونده !!

parsianweb
April 13th, 2012, 23:12
سایت های تخصصی میگیره. مثلا آندروید، فوتبال و ... هر سایتی که تخصصی کار کنه.

kamkar
April 13th, 2012, 23:43

یک مثال دیگه که بیشتر افراد به خوبی متوجه میشن:
1 میلیون 200 هزار نفر در کنکور سراسری شرکت میکنند.
کی بدش میاد رتبه 1 تا 10 باشه؟
یا 10 تا 100؟
یا 100 تا 1000؟

همش بستگی به تلاش، علاقه، پشتکار داره...
یک نفر که به ریاضی و برنامه نویسی و مسائل منطقی علاقه داره میره رشته ریاضی، بعد در انتخاب رشته تو رشته دلخواهش درس میخونه...

بالاخره همه مجبور هستند در زندگی یک بار این آزمون رو رد کنند (اگر به مدرک دیپلم راضی نیستند!!)
این رقابت یکی از بزرگترین رقابت هایی هست که میشناسم و در کل زندگی تاثیر داره...

شاید به نظر بی ربط و کودکانه بیاد (من کودک یا ترم اولی نیستم) اما تعداد زیاد در یک موضوع مشخص دلیل بر وارد شدن به اون موضوع نیست!

================================================== =============================================

شما میتونید یک فروشگاه اینترنتی در مورد مسائل مورد علاقتون طراحی کنید، باید در این موضوع وقت بزارید، سفارش 2 ساعته به مشتری برسه بهتر از یک روزه است.
اگر یک وسیله مجازی تحویل آنی داشته باشه گزینه اول خواهید بود و.......
باید روش کار کنید دیگه، وگرنه در عصر حاضر بازار از ایده های ناب اشباع شده و کارآفرینی ناب واقعا سخت و غیر ممکنه...

وقتی سایت های خرید گروهی ایجاد شد، همه ادعا میکردند اولین هستند یا متفاوت هستند!!!!!

وقتی اولین بانک خصوصی افتتاح شد (که نمیدونم کدومه) تعداد زیادی بانک خصوصی افتتاح شد (که همه ادعا میکنند اولین هستند!) اما بانکی که خدمات بهتری در این عصر (یعنی عصر ارتباطات، تکنولوژی) ارائه کنه موفق تره...
همین طور که میبینی این که کدوم بانک اولین هست به اندازه ای اهمیت داره که حتی در این زمینه تحقیق هم نمیکنم و ذره ای هم مهم نیست!
دوستان اینجا به خوبی با این قضیه آشنا هستند.

وقتی اولین سایت پرداخت (زرین پال) که خیلی راحت درگاه پرداخت الکترونیکی در اختیار افراد عادی قرار میداد افتتاح شد مثل بمب در همین سایت و این کار صدا کرد! تا الان 4 تا سایت دیگه میشناسم (که همین جا هستند) که در این زمینه کار میکنند.
از طرفی، نام همه شون بلااستثنا از نام paypal گرفته شده.

استیو جابز یکی از نابغه های قرن تلقی میشه، از 36 سال زندگی خودش که به صورت تخصصی در اپل و نکست کار میکرد در 6 سال آخر آیفون و نسل جدید وسیله های الکترونیکی رو طراحی کرد.
بعد از اون موبایل ها تاچ مد شد و آندروید به بازار عرضه شد.

================================

چه اولین باشید، چه نباشید، ایده جدید شما استفاده خواهد شد، بعد از اون اول بودن مهم نیست، برای هیچ کس مهم نیست، شعار اول بودن هم بی معنا است، خدمات بهتر مهم خواهد بود.

prp-e
April 14th, 2012, 18:13
سایتهای تخصصی به شرطی میگیرند که :

1- زمینه کاریشون مشخص باشه و حد و حدودی داشته باشند

2- کپی برداری نکنند

3- از منابع خوب برای اخبار و ... استفاده کنند

4- سعی کنند در برابر آموزشهاشون مسئول باشند (مثل جیلبرک آیفون و یا حتی همین ssh به سرور!)

و موارد این چنینی که اگر رعایت بشه واقعا معرکه میشه!

یعنی شما اگر این 4 مورد رو رعایت کنید در عرض 2 ماه تعداد بازدید روزانه بالای 10000 میشه :)

GharbHost
May 2nd, 2012, 13:27
سلام.

هر سایتی خواستی بزن. اما باید محتوا قوی باشه. اگر محتوا قوی باشه نزد گوگل محبوب میشی، و اگر نزد گوگل محبوب باشی سایتت از ورودی های گوگل منفجر میشه.

موفق باشید.

keywan
May 2nd, 2012, 14:31
شما میتونید یک فروشگاه اینترنتی در مورد مسائل مورد علاقتون طراحی کنید، باید در این موضوع وقت بزارید، سفارش 2 ساعته به مشتری برسه بهتر از یک روزه است.
اگر یک وسیله مجازی تحویل آنی داشته باشه گزینه اول خواهید بود و.......
باید روش کار کنید دیگه، وگرنه در عصر حاضر بازار از ایده های ناب اشباع شده و کارآفرینی ناب واقعا سخت و غیر ممکنه...

کاملا با حرفهای این دوستمون موافقم ایده خوب کم پیدا میشه ، بهتره که ایده ای رو که قبلا کار شده رو گسترش بدی و یه جورایی ایده رو آپدیت کن و مهمترین کاری که می کنی تنها نباش 1 تیم حداقل 2-3 نفره روی سایت بذار و ...

ali.n
May 2nd, 2012, 20:40

منم موافقم با حرفات

p30world چند سال بعد از persiantools راه افتاد ولی الان از هر جهت از persiantools جلو تر هست.

GharbHost
May 2nd, 2012, 20:51
منم موافقم با حرفات

p30world چند سال بعد از persiantools راه افتاد ولی الان از هر جهت از persiantools جلو تر هست.

واقعا به نظرت از هر نظر از پرشین تولز جلوتره؟
موضوع این 2 سایت با هم فرق داره نمیشه مقایسه کرد. p30world تمرکزش روی نرم افزاره. البته شاید منظور شما انجمنشون باشه ! ؟
اما موافقم با منظورت، ممکنه سایتی 1 ساله به جایی برسه که یعضی سایت ها چند ساله برای رسیدن به اون جایگاه زحمت میکشند.

موفق باشید.

ali.n
May 2nd, 2012, 21:20
واقعا به نظرت از هر نظر از پرشین تولز جلوتره؟
موضوع این 2 سایت با هم فرق داره نمیشه مقایسه کرد. p30world تمرکزش روی نرم افزاره. البته شاید منظور شما انجمنشون باشه ! ؟
اما موافقم با منظورت، ممکنه سایتی 1 ساله به جایی برسه که یعضی سایت ها چند ساله برای رسیدن به اون جایگاه زحمت میکشند.

موفق باشید.

الان درسته که p30world بیشتر درآمدش از نرم افزار هست...ولی فکر کنم اول که استارت زد با موضوع هائی مثل persiantools شروع کرد ... یعنی انجمن های اینترنتی و کامپیوتری... بعدا که ترافیکش زیاد شد بتدریج رفت تو کار نرم افزار و الان فکر کنم هم از نظر ترافیک و هم از نظر در آمد از persiantools جلو تر هست..

---------- Post added at 08:20 PM ---------- Previous post was at 08:03 PM ----------

سایت جالبیه من جزء کاربراش شدم... ولی هدف از سایت زدن اینا چیه ؟ از این راه درآمدی دارن ؟
به نظر میرسه وقت و هزینه هم می کنند...

kamkar
May 2nd, 2012, 21:42
سایت جالبیه من جزء کاربراش شدم... ولی هدف از سایت زدن اینا چیه ؟ از این راه درآمدی دارن ؟
به نظر میرسه وقت و هزینه هم می کنند...

این سایت که هیچی... چرا بعضی وقت میزارن لینوکس رو توسعه میدن؟ یا جوملا و وردپرس مفتی میدن بیرون؟ یا قالب رایگان میسازن؟ یا افزونه رایگان؟

ZarinServer
May 2nd, 2012, 21:50
باشد پشتکار دشاته باشی

sepiddownload.com
May 3rd, 2012, 22:08
به نام خدا

سلام.
من هم با نظر delta عزیز کاملا موافقم .
اینو بخاطر این میگم که خودم هم یکی از کسانی هستم که به این قائده عمل کردم .
الان سایت های :
p30download
mihandownload
asandownload
vatandownload
downloadha
freedownload.ir
p30word
soft98

و هزاران سایت دیگه هستند که از بزرگترین رقیب های ما محسوب میشوند و من به عنوان مدیر سایت سپید دانلود ، خیلی سختی کشیدم و کار کردم و کلی هم از دیگران چرت و پرت شنیدم که یکی میگفت نمیگیره ، یکی میگفت این همه سایت دانلود ؛ چرا بیان از سایت تو دانلود کنند ؟؟؟ ، یکی میگفت بیخیالش شو چون نمیتونی ، یکی میگفت خرجش زیاده ، اون یکی میگفت تو کوچیکتر از این حرف هایی و ... که همشون میخواستند منو نا امید کنند و از این کار منو منصرف کنند ، آما خدارو شکر من توکلم به خدا بود و هرجا گیر میکردم از خدا کمک میخواستم و اتفاقا تا همین 2 ، 3 هفته پیش اینقدر سایت ما با مشکل مواجه شده بود که حد نداشت و از آخر هم مجبور شدم سیستم مدیریت محتواش رو دوباره نصب کنم + ریستور کردن مطالب و برچسب ها ونظرات و دسته ها و ...
خلاصه من برای این سایت خیلی زحمت کشیدم و از جونم براش مایع گذاشتم .
مهم این نیست که چقدر رقیب داری ...
مهم اینه که چقدر به خودت امید داری و خودترو باور داری ؟؟>>>؟؟؟
بدون که دست به هرکاری بزنی ، همیشه توش رقیب و دشمن و هزارتا افت دیگه داری ، آما در مقابلش دوست هم داری و باید خودت رو هم باور داشته باشی ...

البته اینم بگم که همیشه دوستانی هم برای تو وجوددارند ...

مثلا سایت برمودا دانلود یکی از بهترین همکارانیست که تا تونسته به من کمک کرده و من هم تا جایی که تونستم بهشون کمک کردم ...

ختم کلام اینکه باید فقط خودت رو باور داشته باشی و تلاش و کوشش داشته باشی و زرنگ و زیرک باشی ...
همین !
امیدوارم دست به هرکاری که زدی توش موفق بشی .
یا حق

keywan
May 3rd, 2012, 22:21
دوست عزیز sepiddownload امیدوارم در همه مراحل موفق باشی الحق که توضیحات خوبی دادی شما و بازم لازم می دونم اینو بگم که مهم نیست ایده تکراری باشه این شمایی که باید اون ایده رو جوری آپدیت کنی که یوزرهای دیگر سایت ها رو هم جمع کنی
یاد اون جمله پرستویی تو فیلم مارمولک که میگفت : راههای رسیدن به خدا بسیاره ... شماهم راه خودتو بساز و به پستی بلندی های راه عادت کن

sepiddownload.com
May 3rd, 2012, 22:24
دوست عزیز sepiddownload امیدوارم در همه مراحل موفق باشی الحق که توضیحات خوبی دادی شما و بازم لازم می دونم اینو بگم که مهم نیست ایده تکراری باشه این شمایی که باید اون ایده رو جوری آپدیت کنی که یوزرهای دیگر سایت ها رو هم جمع کنی
یاد اون جمله پرستویی تو فیلم مارمولک که میگفت : راههای رسیدن به خدا بسیاره ... شماهم راه خودتو بساز و به پستی بلندی های راه عادت کن

ممنون از شما و حسن نظرتون.
آره . یادمه ، فیلم قشنگ و پر معنایی بود که میشه ازش درس های زیادی گرفت .
خلاصه ممنونم ازتون و امیدوارم شما هم موفق و سربلند باشید ، همیشه .
یا علی.

SeDaBloG
May 3rd, 2012, 22:26
یه سایت کلی مثل یاهو

yekmobile.com
September 26th, 2012, 20:52
دوست عزیز
همون طور که دوستان گفتن؛
همین سایتایی که هست رو بررسی کن و ببین چه چیزایی می تونن داشته باشن که ندارن
مثلا همون طور که یکی از دوستان گفتن، سایت موبایل خوب و کامل و جامع و بروز نداریم.
اگر ایده جدیدی داشته باشی که خیلی بهتره.
اما اگر نداری، به ارتقا و خدمات جدید سایتای موجود فکر کن.

اما این رو بدون که اگر امروز یه ایده جدید رو اجرا کنی، فردا رقیب داری.
چون خیلی ها مثل خودت دنبال کار کم رقیب هستن.
به جای این که به این فکر کنی، به هنر و قدرت رقابت فکر کن.
موفق باشی
کجا سایت موبایل بروز نداریم ؟؟ بالاتر از 100 تا سایت موبایل بروز داریم
و جدیدا هم همه زدن تریپ اندروید
-----------------------------------------------------------------
بهترین کار اینه به چند تا سایت خارجی رو ببین که نمونش تو ایران نیست و امارشون بالاست بعد ایرانیش و بزن

saman19-6
September 26th, 2012, 22:23
پیشنهاد اینجانب :

سایتی بزن که اول توش تخصص داشته باشی دوم عشق و علاقه داشته باشی به اون موضوع سوم یک چیزی به مردم برسونه .وقتی اینجوری کار کنی یعنی نوشته ها هم مفید باشه هم با عشق و علاقه نوشته شده باشه وبعدم خیر به مردم برشونه ....سود و دستمزدش هم بهت میرسه .... موضوع اصلا مهم نیست فقط این شرایط رو داشته باشه

mortezafox
September 27th, 2012, 17:11
فقط عشق میخواد این کار عشق پول میاره واست
من تو یه سال سه بار دیتابیس سایتم پاک شده باز نشتم مطلب ززدم هر باز 4هزار مطلب پریده
نا امید نشدم
فقط پشتکار میخواد

just like that
September 28th, 2012, 14:28
سلام
دوستان نظرتون در مورد سایت های فروشگاهی چیه ؟

beyondbest
October 2nd, 2012, 17:01
ایران فقط سایت فیلم لازم داره با لینک مستقیم :55:

websazanbartar
October 2nd, 2012, 18:07
به نظر من اراده مهمه به فکر این نباش که این همه سایت موزیک و دانلود و هاستینگ و ... هست خودت تصمیم بگیر روش وقت بزار و کار کن نا امید هم نشو. وضعیت کار و شغلهای دیگه هم همینه فقط به موضوعی که میخوای کار کنی امیدوار باش. هیچ کس بهتر از خودت نمیتونه کمکت کنه که از چی شروع کنی

موافقم ( اراده مهمه)

sohrab1374
October 2nd, 2012, 18:32
1.انتخاب موضوع مورد علاقه
2.آموختن اطلاعات پایه در مورد آن موضوع ( اگر تخصصیه )
3.شناسایی انتظارات کاربران مرتبط یا آن موضوع (بسیار مهم )
4.داشتن حوصله زیاد و صبر
5.محتوای کاربرپسند
6.توجه به منابعی که بازدید شما را تامین می کنند ( گوگل ، تبلیغات ، محتوا )
7.داشتن بروز ترین اطلاعات در مورد ان موضوع
8.صبر صبر صبر . . .
موفقیت شما تضمین شده است اگر خودتان بخواهید . . .

azadbahrami
November 9th, 2012, 20:31
به نام خدا

سلام.
من هم با نظر delta عزیز کاملا موافقم .
اینو بخاطر این میگم که خودم هم یکی از کسانی هستم که به این قائده عمل کردم .
الان سایت های :
p30download
mihandownload
asandownload
vatandownload
downloadha
freedownload.ir
p30word
soft98

و هزاران سایت دیگه هستند که از بزرگترین رقیب های ما محسوب میشوند و من به عنوان مدیر سایت سپید دانلود ، خیلی سختی کشیدم و کار کردم و کلی هم از دیگران چرت و پرت شنیدم که یکی میگفت نمیگیره ، یکی میگفت این همه سایت دانلود ؛ چرا بیان از سایت تو دانلود کنند ؟؟؟ ، یکی میگفت بیخیالش شو چون نمیتونی ، یکی میگفت خرجش زیاده ، اون یکی میگفت تو کوچیکتر از این حرف هایی و ... که همشون میخواستند منو نا امید کنند و از این کار منو منصرف کنند ، آما خدارو شکر من توکلم به خدا بود و هرجا گیر میکردم از خدا کمک میخواستم و اتفاقا تا همین 2 ، 3 هفته پیش اینقدر سایت ما با مشکل مواجه شده بود که حد نداشت و از آخر هم مجبور شدم سیستم مدیریت محتواش رو دوباره نصب کنم + ریستور کردن مطالب و برچسب ها ونظرات و دسته ها و ...
خلاصه من برای این سایت خیلی زحمت کشیدم و از جونم براش مایع گذاشتم .
مهم این نیست که چقدر رقیب داری ...
مهم اینه که چقدر به خودت امید داری و خودترو باور داری ؟؟>>>؟؟؟
بدون که دست به هرکاری بزنی ، همیشه توش رقیب و دشمن و هزارتا افت دیگه داری ، آما در مقابلش دوست هم داری و باید خودت رو هم باور داشته باشی ...

البته اینم بگم که همیشه دوستانی هم برای تو وجوددارند ...

مثلا سایت برمودا دانلود یکی از بهترین همکارانیست که تا تونسته به من کمک کرده و من هم تا جایی که تونستم بهشون کمک کردم ...

ختم کلام اینکه باید فقط خودت رو باور داشته باشی و تلاش و کوشش داشته باشی و زرنگ و زیرک باشی ...
همین !
امیدوارم دست به هرکاری که زدی توش موفق بشی .
یا حق

کاملا موافقم

farshid.tx2
November 9th, 2012, 21:17
گیم سرور به نظر من خیلی جواب میده

eskelet-sokhte
November 9th, 2012, 22:12
سلام داداش.چقدر سرمایه داری؟اگه سرمایت زیاد باشه من یه ایده دارم که باید 2 تومنی پول داشت.اگه میتونی پی ام بده.ممنون

mr-secret
November 9th, 2012, 23:43
دوستان یه چیزی خیلی سخته نمیدونم تا حالا بهش توجه کردین یا نه اینکه سایتی بزنی توش درامد باشه و با قوانین ایران هم بخونه من هر چی میگردم همچین کاری پیدا نمیکنم نمیدونم چرا ؟ :ی

mehran00
November 10th, 2012, 00:19
دوستان یه چیزی خیلی سخته نمیدونم تا حالا بهش توجه کردین یا نه اینکه سایتی بزنی توش درامد باشه و با قوانین ایران هم بخونه من هر چی میگردم همچین کاری پیدا نمیکنم نمیدونم چرا ؟ :ی

عربر کلا قوانین ایران طوریه که درآمد توش درنمیاد کلا زندگیمون شده ریسک لحظه ای ، حتی اونایی که الان چند ساله تو کارشون موفقن هم ساک به دستن چون هر لحظه ممکنه همه چی به هم بریزه

sepiddownload.com
November 11th, 2012, 01:23
چون اینجا ایرانه :d

paypal
November 11th, 2012, 06:46
سلام

سایت صیغه آنلاین الان بازار داره هااا :66: شوخی کردم :)

شما هر کاری کنین با پشت کار خودتون میاین بالا برای مثال میهن دانلود رو که دیگه همه میشناسیم . هرچی برای دانلود سرچ می کردیم اول بود تو گوگل . ببینین vatandownload دیر تر اومد جلو زد . softgozar.ir soft98 و امثال اینها خیلی دیر تر شروع کردند . اما موفق تر بودن

paypal
November 11th, 2012, 06:48
راستی بابت سایت فیلم هم نمونش Rapidfilm خیلی کارش گرفت . با اومدن farsisubtitle خیلی سایت های فیلم زیاد شدن و کارشون رونق گرفته

amirk
November 11th, 2012, 11:55
کسی ایده ای چیزی نداره !؟
من پایم برای راه اندازی یه سایت درآمدزا...

parsa7
November 11th, 2012, 13:49
کسی ایده ای چیزی نداره !؟ من پایم برای راه اندازی یه سایت درآمدزا... دعوت به همکاری یا فروش سایت فایل شرینگ ( لیچ, دانلود و اپلود فایل ) (http://www.webhostingtalk.ir/f41/60926)