PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزایش محبوبیت سایت در شبکه های اجتماعی | Exchangers.ir

lvlehrad
April 7th, 2012, 08:37
درود.

شبکه های مجازی مانند گوگل پلاس، فیسبوک و توییتر یکی از مهمترین ابزارهایی هستند که شما می توانید سایت خود را برای موتور جستجوگر گوگل محبوب تر نمایش دهید .
Exchangers.ir به شما کمک میکند تا با دیگر کاربران تبادل امتیاز کنید و محبوبیت خود را در گوگل+1 و فیسبوک بالا ببرید!
کافیست در سایت ثبت نام کنید و به سایت های دیگر کاربران امتیاز دهید. به این ترتیب سایت شما برای دیگر کاربران نمایش داده می شود!

http://exchangers.ir/img/intro.png

ما به شما کمک میکنیم تا موارد زیر را در سایت خود افزایش دهید :

http://www.exchangers.ir/img/home/twitter.png
دنبال کننده های توئیتر
http://www.exchangers.ir/img/home/fb.png
لایک های فیس بوک
http://www.exchangers.ir/img/home/ggl.png
پلاس های گوگل
http://up.vbiran.ir/images/rbildlr7mawb2ewqyh5.png
بازدید سایت

تا به امروز وبسایت های زیادی در این رابطه زده شدن و ما اولین نیستیم ! اما با برنامه ریزی های که در این رابطه شده و تیم مدیریتی که تشکیل شده تصمیم داریم بهترین باشیم ! بزودی تبلیغات گسترده ای در وبسایت های که مربوط به وبمسترهاست آغاز خواهد شد(تبلیغات در vbiran.ir آغاز شده) همچنین با توجه به اینکه مدیران این وبسایت پیج های بزرگی در فیسبوک دارند بزودی تبلیغات در فیسبوک نیز آغاز خواهد شد.

و اما مزایای عضویت در سایت ما :

قرار هست در سه مرحله به کاربران سایت امتیاز رایگان اهدا بشه ...

مرحله اول به 200 کاربر نفری 20 امتیاز اهدا خواهد شد . (با عضویت در سایت 20 امتیاز به صورت اتوماتیک اهدا خواهد شد)

مرحله دوم و سوم نیز به کاربران فعال امتیازهای بیشتری خواهیم داد که بزودی اعلام میشه .

هرکس حق داشتن یک اکانت را دارد و در صورتی که مشاهده بشه کسی بیشتر از یک اکانت ساخته همه ی اکانت های وی بن خواهند شد .

تبلیغات در معروفترین پیج های ایرانی فیسبوک

شبکه اجتماعی فیسبوک یکی از مهم ترین ابزارها برای معرفی سایت شما می باشد . به این صورت که شما با هر بار به اشتراک گذاشتن مطلب مورد نظرتان میتوانید مطلب را به تمام افرادی که شما را لایک کرده اند نمایش دهید . نقطه عطف این موضوع آنجاست که تمامی بازدیدکنندگان شما بازدیدکنندگان دائمی و واقعی هستند و شما میتوانید مطالبتان را برای همیشه به آن ها نمایش دهید .
لطفاً به این نکته توجه داشته باشید که تبلیغات مستقیم در فیس بوک شامل هزینه های سنگینی(هر کلیک 1-3 دلار) خواهد بود و البته جدا از مسئله هزینه های بالا برای این کار امکان ثبت کردن تبلیغات برای ایرانیان نیز وجود ندارد . exchangers.ir اولین وبسایت معتبر ایرانی است که در زمینه تبلیغات در فیسبوک فعالیت میکند. شما میتوانید تبلیغات خود را به ما بسپارید تا ما وبسایت و یا صفحه فیسبوک شما را همراه با متن تبلیغاتی مورد نظرتان در بزرگترین پیج های ایرانی که متعلق به خودمان هست تبلیغ کنیم . فقط کافیست به exchangers.ir[AT]gmail.com ایمیل بزنید تا از شرایط و هزینه تبلیغات مطلع شوید .

لینک سایت : Exchangers (http://exchangers.ir/index.php) | لینک عضویت : Register (http://exchangers.ir/register.php)

آپدیت 1 :

40 امتیاز به تمامی کسانی که تا به امروز ثبت نام کرده بودن اضافه شد ...توجه داشته باشید که سری سوم امتیاز بیشتری داده خواهد شد ولی فقط به اعضای فعال

آپدیت 2 :

به 155 کاربر جدید نفری 50 امتیاز داده شد .

بزودی به کاربران قدیمی نیز 100 امتیاز داده خواهد شد .

کاربران جدیدی که از طریق ایمیل اکانت خودشون رو فعال نکرده بودن اکانتشون فعال شد و میتونن در سایت فعالیت کنند ... توجه داشته باشید که ایمیل فعال سازی به پوشه SPAM میره (در حال پیگیری این موضوع هستیم)

آمار سایت تا به این لحظه :

کاربران

کاربران فعال: 225
کاربران اخراج شده: 0
کل کاربران: 225
کليک ها

Google +1: 1071
Facebook: 1099
Twitter: 10
Auto Surf: 369
همه: 2549
سايت ها

Google +1: 61
Facebook: 91
Twitter: 12
Auto Surf: 31
همه: 195

بزودی تبلیغات در فیسبوک نیز آغاز خواهد شد لطفا از طریق آموزشی که در پایین قرار داده شده سایت خودتون رو اضافه کنید و شارژش کنید تا برای بقیه نمایش داده بشه .

برنامه های ویژه ای برای 500 کاربر اول و مخصوصا فعال داریم ( تا الان سه سری امتیاز رایگان به یوزرهای جدیدمون دادیم که در آینده نیز این روند ادامه خواهد داشت)

نکته ای که فراموش کردم بگم این هست که علی خلیلیفر صاحب وبسایت exchangers.ir نیست لطفا کمبودهای این وبسایت رو پای آقای خلیلیفر نزارید ایشون لطف کردند برای lvlehrad تبلیغ کردند.

آموزش :

1. از قسمت"اضافه کردن سایت" سایت یا پیج فیس بوکتون رو اضافه کنید

2. از قسمت "سایت های من" واسه سایتتون امتیاز اضافه کنید تا برای بقیه نمایش داده بشه و بتونید +1 و یا لایک کسب کنید ...

3. با لایک کردن و یا +1 دادن به بقیه امتیاز کسب کنید و دوباره سایتتون رو شارژ کنید

4. اگر میخواید سایتتون سریعتر لایک و +1 بگیره موقع اضافه کردن سایت امتیاز بیشتری بهش اختصاص بدید تا بالاتر از بقیه لینک ها قرار بگیره (اگر قبلا اضافه کردید از قسمت سایت های من میتونید ادیت کنید

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f41/5373-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D9%85%D8%AD%D8%A8%D9%88%D8%A8%DB%8C%D8%AA-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%AC%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B9%DB%8C-%7C-exchangers-ir-ex-png

samansystems
April 7th, 2012, 10:14
يکمقدار در مورد عملکرد اين سايت ها توضيح ميديد ؟
من الان عضو شدم بايد چی کار کنم ؟

lvlehrad
April 7th, 2012, 11:06
يکمقدار در مورد عملکرد اين سايت ها توضيح ميديد ؟
من الان عضو شدم بايد چی کار کنم ؟
عملکرد این سایت به این صورت هست که شما عضو میشید و با لایک کردن و +1 دادن به سایت بقیه امتیاز جمع میکنید و با این امتیاز برای خودتون لایک و یا +1 جمع میکنید ... بزودی به یوزرهایی که تازه ثبت نام کردند کوپن امتیاز میدیم تا امتیازات بیشتری بین اعضا پخش شه ...

خوبی این سیستم این هست که محدودیتی تو کسب امتیاز وجود نداره (بر خلاف بقیه وبسایتها) و همچنین شما اگر از +1 امتیاز جمع کنید میتونید لایک بدست بیارید و لازم نیست حتما امتیازی که از +1 بدست میاد خرج +1 بشه ...)

shazo
April 7th, 2012, 11:10
مهرداد جان الان همين رو توي پي تي ديدم..

lvlehrad
April 7th, 2012, 11:53
مهرداد جان الان همين رو توي پي تي ديدم..
سلام
اسم من مهراد هست
بله خودم در پی تی تاپیک زدم

samansystems
April 7th, 2012, 12:18
خوب اومديم و من صفحه يک نفر رو لايک کردم و بعد فرداش دوباهر unlike کردم. در اين صورت چی ميشه ؟

lvlehrad
April 7th, 2012, 12:45
خوب اومديم و من صفحه يک نفر رو لايک کردم و بعد فرداش دوباهر unlike کردم. در اين صورت چی ميشه ؟
اتفاق خاصی نمیوفته :) شما یک امتیاز برای پیجی که لایک نکردید دریافت میکنید ... ولی دیگه اون پیج دوباره برای شما نشون داده نمیشه تو قسمت لایک ها

در واقعا میشه گفت حق اون بنده خدایی که پیجش رو لایک کردید و بعد Unlike کردید رو خوردید چون از امتیاز اون کم میشه و به امتیاز شما اضافه میشه

lvlehrad
April 9th, 2012, 11:12
آپدیت 1 :

40 امتیاز به تمامی کسانی که تا به امروز ثبت نام کرده بودن اضافه شد ...توجه داشته باشید که سری سوم امتیاز بیشتری داده خواهد شد ولی فقط به اعضای فعال1. از قسمت"اضافه کردن سایت" سایت یا پیج فیس بوکتون رو اضافه کنید

2. از قسمت "سایت های من" واسه سایتتون امتیاز اضافه کنید تا برای بقیه نمایش داده بشه و بتونید +1 و یا لایک کسب کنید ...

3. با لایک کردن و یا +1 دادن به بقیه امتیاز کسب کنید و دوباره سایتتون رو شارژ کنید

4. اگر میخواید سایتتون سریعتر لایک و +1 بگیره موقع اضافه کردن سایت امتیاز بیشتری بهش اختصاص بدید تا بالاتر از بقیه لینک ها قرار بگیره (اگر قبلا اضافه کردید از قسمت سایت های من میتونید ادیت کنید

5373

lvlehrad
April 17th, 2012, 09:40
آپدیت 2 :

به 155 کاربر جدید نفری 50 امتیاز داده شد .

بزودی به کاربران قدیمی نیز 100 امتیاز داده خواهد شد .

کاربران جدیدی که از طریق ایمیل اکانت خودشون رو فعال نکرده بودن اکانتشون فعال شد و میتونن در سایت فعالیت کنند ... توجه داشته باشید که ایمیل فعال سازی به پوشه SPAM میره (در حال پیگیری این موضوع هستیم)

آمار سایت تا به این لحظه :

کاربران

کاربران فعال: 225
کاربران اخراج شده: 0
کل کاربران: 225

کليک ها

Google +1: 1071
Facebook: 1099
Twitter: 10
Auto Surf: 369
همه: 2549

سايت ها

Google +1: 61
Facebook: 91
Twitter: 12
Auto Surf: 31
همه: 195

بزودی تبلیغات در فیسبوک نیز آغاز خواهد شد لطفا از طریق آموزشی که در پایین قرار داده شده سایت خودتون رو اضافه کنید و شارژش کنید تا برای بقیه نمایش داده بشه .

برنامه های ویژه ای برای 500 کاربر اول و مخصوصا فعال داریم ( تا الان سه سری امتیاز رایگان به یوزرهای جدیدمون دادیم که در آینده نیز این روند ادامه خواهد داشت)

نکته ای که فراموش کردم بگم این هست که علی خلیلیفر صاحب وبسایت exchangers.ir نیست لطفا کمبودهای این وبسایت رو پای آقای خلیلیفر نزارید ایشون لطف کردند برای lvlehrad تبلیغ کردند.