PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست رسلر درصدی

lived
April 7th, 2012, 01:52
سلام
درخواست رسلر هاستیگ به صورت درصدی را دارم به صورتی که whmcs خودم متصل باشه و مشتری با پرداخت، اکانت خودش رو دریافت کنه
فقط افرادی که مایل هستند به این شکل به هم کار کنیم پیشنهاد بدهند
ممنون از لطفا همه

tizparvaz
April 7th, 2012, 02:01
همچچین چیزی واسه نمایندگی درصدی نداره میتونید نمایندگی حجمی بگیرین هزینشم زیاد نیست

amirizadi
April 7th, 2012, 07:59
با سلام
میتونم تقدیمتون کنم از هر اکانت 30٪ شامل حال شما خواهد شد

KamranOnline
April 7th, 2012, 10:23
برای مشاهده قوانین و مشخصات نمایندگی درصدی از لینک زیر استفاده نمایید : نمایندگی درصدی |هاست|دامین|هاستینگ|میزبانی وب|سرورمجازی - (http://ehost.ir/resellerpercent)

lived
April 7th, 2012, 14:05
با سلام
میتونم تقدیمتون کنم از هر اکانت 30٪ شامل حال شما خواهد شد

خوبه باشما تماس میگیرم تا صحبت کنیم
ممنون از پاسختون

Ashkankamangar.ir
April 7th, 2012, 14:06
هر اکانت 40 درصد در خدمتیم

lived
April 7th, 2012, 14:16
برای مشاهده قوانین و مشخصات نمایندگی درصدی از لینک زیر استفاده نمایید : نمایندگی درصدی |هاست|دامین|هاستینگ|میزبانی وب|سرورمجازی - (http://ehost.ir/resellerpercent)

ممنون از پاسخ شما
من خودم دو تا ازسایتهام روی ehost است به جز مورد بک آپ گیری که برای کاربرحذف کردین و بابت تحویل بک آپ هزینه دریافت میکنین از سرویستون راضی هستم
وقبلا چون از سرویستون راضی بودم باشما مذاکره کردم و به نتیجه نرسیدیم
یک ایرادی هم که نمایندگی دادن شما وجود دارد این است که در جذب افراد به سرور شما تقریبا سودی به نماینده نمیرسه و با توجه به قوانینی که دارید در اصل سود صد در صد به جیب شما میره و یه جورایی نماینده وقت و عمرش رو هدر میده و پول میکنه به جیب شما
هدف از اینکه من میخوام نمایندگی داشته باشم و با سرور خوبی کار کنم اینه که دو ریال سود کنم نه اینکه وقت و عمرم رو به فنا بدم
بازهم ممنون از پیشنهادتون

---------- Post added at 02:16 PM ---------- Previous post was at 02:09 PM ----------

هر اکانت 40 درصد در خدمتیم

عالیه
ممنون از پاسختون
باشما تماس میگیرم و مذاکره میکنم

tizparvaz
April 7th, 2012, 14:23
قیمتهای ما فوق العاده مناسب کیفیت هم عالی اگر مایل بودین میتونم چند ساعت بهتون برای تست هاست بدم سرور فرانسه 10% هم بابت نمایندگی بهتون تخفیف میدیم
از قیمتهای ما هم دیدن کنید مطمئنن شگفت زده میشین

KamranOnline
April 7th, 2012, 15:16
با سلام و عرض احترام

سرویس های میزبان پایتخت به صورت FTP بک آپ در دیتاسنتر دیگر قرار دارد بدین صورت که سایت های شما در کانادا می باشد و بک آپ شما در آلمان !!!
حال نکته و سوال این است که آیا شرکتی حاظر به تحمل این حجم تراقیکی می گردد که برای حفظ امنیت اطلاعات شما و جلوگیری از قوانین احتمالی این هزینه گزاف را تحمل نباید تا اطلاعات شما امن باشند !؟
هموراه همه بر این حکم پایدار هستیم که سرویسی که هزینه برای میزبان بر عهده دارد می بایست هزینه ان را پذیرنده بپردازد.

همچنین هزینه Restore کردن خودکار اکانت ها هزینه بالغ بر 1000 تومان دارد و در صورت ایجاد درخواست پشتیبانی و انجام ان توسط تیم پشتیبانی هزینه بابت Restore کردن بک آپ وجود ندارد.

در اصل گروه میزبان پایتخت سکوی پرتابی برای افرادی می باشد که می خواهند با سرویس میزبانی و هاستینگ آشنا شوند. کلیه عملیات پشتیبانی توسط ما انجام می گیرد و سعی شده است که در این بین بهترین سرویس ها در اختیار شما قرار گیرد لذا هزینه شما در اصل سودی است که به اعتبار شما می یافزاید که در آینده شما سرور خریداری کنید و ارائه خدمات میزبانی دهید.

همچنین برروی پلان های میزبان پایتخت سود کمی نیز در نظر گرفته نشده است. شما با هزینه بسیار کم بازاریابی می کنید و ما 1 سال با هزینه چندین برابری شما پشتیبانی و میزبانی و بدیهی است که سود اصلی برای کار و زحمت بیشتر می باشد.

با تشکر از شما
کامران بیگلری
میزبان پایتخت

ممنون از پاسخ شما
من خودم دو تا ازسایتهام روی ehost است به جز مورد بک آپ گیری که برای کاربرحذف کردین و بابت تحویل بک آپ هزینه دریافت میکنین از سرویستون راضی هستم
وقبلا چون از سرویستون راضی بودم باشما مذاکره کردم و به نتیجه نرسیدیم
یک ایرادی هم که نمایندگی دادن شما وجود دارد این است که در جذب افراد به سرور شما تقریبا سودی به نماینده نمیرسه و با توجه به قوانینی که دارید در اصل سود صد در صد به جیب شما میره و یه جورایی نماینده وقت و عمرش رو هدر میده و پول میکنه به جیب شما
هدف از اینکه من میخوام نمایندگی داشته باشم و با سرور خوبی کار کنم اینه که دو ریال سود کنم نه اینکه وقت و عمرم رو به فنا بدم
بازهم ممنون از پیشنهادتون

---------- Post added at 02:16 PM ---------- Previous post was at 02:09 PM ----------

عالیه
ممنون از پاسختون
باشما تماس میگیرم و مذاکره میکنم

rezahd
April 8th, 2012, 20:37
سلام دوست عزیز شما میتوناید از نمایندگی درصدی ما استفاده یا اینکه از پلان های حجمی ماهیانه ما استفاده کنید
با تشکر