PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل عجیب در سرور اختصاصی

serverstar.ir
April 7th, 2012, 00:44
سلام رو یکی از سرور های اختصاصی ما چند روز هست که بدون دلیل یهو کل سرور ها یه جورایی سنگین میشن و انگار پورت یا cpu و یا رم حد اکثر پر شده در صورتی که
cpu 80% , ram 80% , و پورت حد اگثر 50% استفاده میشه رو این سرور 27 سرور هستش و تا چند روز پیش مشکلی نداشت 1 وی پی اس بهش اضافه شد این دردسر شروع شد 3 تا از vps هارو بردم رو سرور دیگه اما بازم ساعتهایی تو روز کل سرور هنگ میشه کسی این مشکل رو داشته ؟؟؟ @-)

SaMaN0861
April 7th, 2012, 01:11
سلام رو یکی از سرور های اختصاصی ما چند روز هست که بدون دلیل یهو کل سرور ها یه جورایی سنگین میشن و انگار پورت یا cpu و یا رم حد اکثر پر شده در صورتی که
cpu 80% , ram 80% , و پورت حد اگثر 50% استفاده میشه رو این سرور 27 سرور هستش و تا چند روز پیش مشکلی نداشت 1 وی پی اس بهش اضافه شد این دردسر شروع شد 3 تا از vps هارو بردم رو سرور دیگه اما بازم ساعتهایی تو روز کل سرور هنگ میشه کسی این مشکل رو داشته ؟؟؟ @-)

با سلام؛
احتمالا دارن از روی سرور شما اسپم میکنن یا DDoS !!!!

sarwhost
April 7th, 2012, 01:26
سلام من احتمال DDoS میدم
http://www.webhostingtalk.ir/f14/45352/

---------- Post added at 01:24 AM ---------- Previous post was at 01:23 AM ----------

پهنای باند چی اونم درگیره زیاد استفاده میشه؟

serverstar.ir
April 7th, 2012, 10:43
سلام من هم فکر میکنم DDOS هستش اگر ddos باشه چطوری متوجه بشم ؟

اگه اسپم بزنن دیتاسنتر سری ابیوز میزنه

_omid_
April 7th, 2012, 11:56
با درود
پورت سرورهای مجازی را مانیتورینگ کنین که مشخص بشه کدام ایپی دداس میزنه
بله دیتاسنتر ابیوز میزنه ( تا جایی که من میدونم )
با احترام

sarwhost
April 7th, 2012, 11:58
در این جور مواقع هم از دیتا سنتر یه ایمیل میزنن در هر حال اینجارو بخونید توضیح کاملتره http://www.webhostingtalk.ir/f10/29064/

serverstar.ir
April 7th, 2012, 14:04
سلام اگر دیداس هستش چطوری بفهمم کدوم سرور دیداس داره میزنه یا اینکه دیداس بهش زده میشه

Ashkankamangar.ir
April 7th, 2012, 14:08
ما هم این مشکل رو داشتیم رو یکی از سرورها مون
مشکل ما اسپم بود

serverstar.ir
April 7th, 2012, 14:12
ما هم این مشکل رو داشتیم رو یکی از سرورها مون
مشکل ما اسپم بود

اگر اسپم بود تا الان ابیوز میومد الان بیشتر از یک هفته هستش
:-s

j4b3r
April 7th, 2012, 15:03
سلام
سعی کنید اول با مانیتورینگ ماشین های مجازی که مصرف نا معقول دارند رو پیدا کنید
چون مصرف نتورک شما هم ازدیاد پیدا کرده فکر کنم راحت بشه ماشین مجازی مشکل ساز رو پیدا کرد

serverstar.ir
April 7th, 2012, 15:53
سلام
سعی کنید اول با مانیتورینگ ماشین های مجازی که مصرف نا معقول دارند رو پیدا کنید
چون مصرف نتورک شما هم ازدیاد پیدا کرده فکر کنم راحت بشه ماشین مجازی مشکل ساز رو پیدا کرد

سلام چطوری مانیتور کنم از کجا ؟؟

faranetwork
April 7th, 2012, 16:11
سلام چطوری مانیتور کنم از کجا ؟؟

سرورتون مال کدوم دیتاسنتر هست؟

1eng.ir
April 7th, 2012, 16:17
از مجازی ساز چک کن ببین کدوم وی پی اس مصرفش غیر عادیه!

serverstar.ir
April 7th, 2012, 22:30
سرورتون مال کدوم دیتاسنتر هست؟

hetzner هستش

serverstar.ir
April 8th, 2012, 01:41
up

server8
April 8th, 2012, 01:54
مانند دوستان من هم فكر ميكنم ddos ميدند

RoobinaServer
April 8th, 2012, 02:06
دوست عزیز احتمال داره که دیداس باشه

شما توسط مجازی سازیت چک کن ببین کدوم سرور داره بیشتر به سرور فشار میاره اگر دیدی یکی هست یا دو تا احتمالا همونا زیر دیداس هستن یا خودشون دارن تو سرورشون کاری انجام میدن که باعث چنین مشکلی شده

مشتریات هم مشکل دارن تو وارد شدن توسط ریموت به سرور ویندوز و ...؟

serverstar.ir
April 8th, 2012, 10:20
دوست عزیز احتمال داره که دیداس باشه

شما توسط مجازی سازیت چک کن ببین کدوم سرور داره بیشتر به سرور فشار میاره اگر دیدی یکی هست یا دو تا احتمالا همونا زیر دیداس هستن یا خودشون دارن تو سرورشون کاری انجام میدن که باعث چنین مشکلی شده

مشتریات هم مشکل دارن تو وارد شدن توسط ریموت به سرور ویندوز و ...؟

خیر مشکلی ندارن کل وی پی اس ها سنگین میشن و کند عمل میکنن منظور از فشار پر شدن رم هست یا سی پی یو ؟؟ فکر میکنم همه نرمال هستند تو این زمان از کجا معلوم ip اصلی دیداس نمیشه 8-|