PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عمر باتری طولانی تر با استفاده از اینترنت اکسپلورر

ramtin140
April 6th, 2012, 21:38
http://narenji.ir/sites/default/files/articleimage/62/12/ie-batt.jpg?1333633138

همیشه بحث مقایسه مرورگر ها یکی از سوژه های محبوب آی تی دوستان بوده است؛ در آزمایش هایی که در راستای همین مقایسه صورت میگیرد، هربار یکی از مرورگرها امتیاز بالاتری را کسب میکند و طرفدارانش به آن نتیجه استناد میکنند. اما آیا تا به حال فکر کرده اید که در لپ تاپ‌ها استفاده از مرورگرها چه تاثیری در مصرف باتری خواهند داشت؟

وبلاگ ‍Weblog7Tutorials اقدام به انجام آزمایشاتی در همین راستا کرده و نتایج جالبی را بدست آورده است. طی این آزمایش ها مشخص شد که اینترنت اکسپلورر بهینه‌ترین مصرف باتری را در بین سایر مرورگرها دارد و استفاده از آن چیزی حدود ۲۰ دقیقه زمان بیشتری را برای کار لپتاپ به همراه خواهد داشت. اگر هنگام انجام یک پروژه مهم با لپتاپ‌تان با تمام شدن باتری مواجه شده باشید قطعا اهمیت این ۲۰ دقیقه را درک خواهید کرد.

طبق آمار بدست آمده در این آزمایش اینترنت اکسپلورر ۹ در مدت ۱۰۴ دقیقه باطری یک لپتاپ را تمام کرده است، در رده دوم مرورگر اپرا با اختلاف اندکی زمان ۱۰۰ دقیقه را به خود اختصاص داده است؛ در ادامه نیز فایرفاکس با ۹۲ دقیقه و کروم با ۸۵ دقیقه، قرار دارند.

شما هم میتوانید با رفتن به سایت Peacekeeper مرورگر های خود را از لحاظ سرعت ، قابلیت اجراب HTML 5 ، مصرف باتری و... مقایسه کنید، این آزمایشات را حتی بر روی تبلت ها هم میتوانید انجام دهید تا در انتخاب مرورگر برتر اطلاعات کاملی داشته باشید.

منبع: نارنجی

loginvps.com
April 6th, 2012, 22:16
این همه کپی پیست از نارنجی و بدون هیچ جوبی هم تاپیک ها میره تو آرشیو ، s.w.a.t خطرناکه ها
از من گفتن

serverstar.ir
April 6th, 2012, 22:20
به نظر من اینترنت اکسپلورر ننگ مایکروسافت هستش ... :-w

ramtin140
April 6th, 2012, 22:22
این همه کپی پیست از نارنجی و بدون هیچ جوبی هم تاپیک ها میره تو آرشیو ، s.w.a.t خطرناکه ها
از من گفتن

آقا ما دیگه پست نمیدیم دوستان دیگه هم همینکارو کردن اما اعتراض به من هست فقط رو چشم دیگه پست نمیدم

serverstar.ir
April 6th, 2012, 22:25
آقا ما دیگه پست نمیدیم دوستان دیگه هم همینکارو کردن اما اعتراض به من هست فقط رو چشم دیگه پست نمیدم

من فکر میکنم هدف این دوست ما ارسال اسپم بوده ...

loginvps.com
April 6th, 2012, 23:16
به نظر من اینترنت اکسپلورر ننگ مایکروسافت هستش ... :-w

نسخه جدید اینترنت اکسپلورر بسیار قوی هست حتما یه تست کن یه چیزی در حد فایر فاکس.
میخواد کاربرای از دست رفتشو پس بگیره

من فکر میکنم هدف این دوست ما ارسال اسپم بوده ...

فکر نکنم .

vps238
April 6th, 2012, 23:16
تایید میشه

ramtin140
April 6th, 2012, 23:46
دوستان عزیز هدف من به هیچ عنوان اسپم نبوده. من حتی منبع رو زدم کاری که بقیه دوستانمونم انجام میدن دیدم به بحث شبکه و سخت افزار میخوره این پست رو زدم
بگذریم...
من آخرین نسخه رو از نظر سرعت تست کردم واقعا خوب شده طوری که حالت پیشفرض رو روی همین مرورگر گذاشتم اما چیزی که به نظرم مهمه اینه که میتونه امنیتش مثل فایر فاکس باشه یا نه!