PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد ریستور کردن

m.nemati
October 29th, 2009, 00:17
سلام دوستان

بنده یک مشکلی برایم پیش اوومده

یک فول بک آپ دارم که گویا یه کمی ناقص گرفته شده ، اما حدسم اینه که بیشترش درسته اما در هنگام ریستور کردن فایل از طریق whm با ارور مواجه میشوم که میگه فایل بک آپ ناقصه....

حالا من فایل را در همان هاست به صورت دستی اکسترکت کردم ، می تونم فایل ها را به صورت دستی از طریق hyper کپی و به هاست جدیدی که ساختم انتقال دهم. حالا مشکل اینجاست که فایل sql را می خواهم از پوشه mysql که پسوند sql. است را هم از طریق hyper به پوشه مخصوص خود انتقال دهم ولی نمیدونم کجا انتقال دهم ... ( چون حجم دیتابیس خیلی بالا است و خیلی سخته که اونو اول دانلود و بعد در phpmyadmin ایمپورت کنم... به همین خاطر می خواهم همان فایل sql که در فایل ریستور شده در هاست را به جایی ببرم که انگار ایمپورتش کردم... در واقع می خواهم بدونم در hyper آدرس پوشه ای که مربوط به دیتابیس ها است را پیدا و فایل را در آنجا کپی کنم....

ممنون میشم که راهنماییم کنید.

با تشکر

LoveLife
October 29th, 2009, 00:54
دوست عزیز باید از طریق ssh ایمپورت کنی تو مای اس کیوال

m.nemati
October 29th, 2009, 01:08
تشکر - لطفا اگر ممکنه دستور آن را به صورت قدم به قدم بگئیید.

با تشکر
فراوان

Online24
October 29th, 2009, 01:14
تشکر - لطفا اگر ممکنه دستور آن را به صورت قدم به قدم بگئیید.

با تشکر
فراوان

از طریق ssh

mysql -u username_database -p name_database < backupname.sql

نیاز هست بک آپ ابتدا آپلود و سپس روی سرور دانلود شود

goldstar
October 29th, 2009, 01:15
سلام
برای اینکار باید دسترسی ssh به سرور داشته باشین
با برنامه putty به سرور متصل میشین و دستور زیر رو وارد میکنین:

mysql -u username -p password DB_name < /path/databasefile.sql
مقادیر username و password و db_name رو با دیتابیس خودتون جایگزین کنید
همچنین مسیر هم مشخص کنید: /patch/

LoveLife
October 29th, 2009, 01:17
البته قبلش بانک رو ساخته باشی
آقا وحید زحمت کشیدن کامل توضیح دادند
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=924

m.nemati
October 29th, 2009, 01:36
تشکر دوستان

یک سوال: دقیقا به جای patch چه آدرسی را بزنم ؟ مثلا یوزرنیم هاستی که قرار داره test باشه...

Online24
October 29th, 2009, 01:53
تشکر دوستان

یک سوال: دقیقا به جای patch چه آدرسی را بزنم ؟ مثلا یوزرنیم هاستی که قرار داره test باشه...

همون آدرسی که فایل قرار داره !
چطور بگم ؟
مثلا شما به صورت عادی تو فایل منیجر کاربر ( به طور پیش فرض public_html ) فایل رو آپلود میکنید ( کاربری که نام کاربریش Test هست مثلا )
path به این صورت هست

root /home/test/public_html/backupname.sql

راه آسانتر این است که شما فایل رو یکجا آپلود کنید و از آن یک لینک دانلود بدست بیارید
و با استفاده از دستور wget link download در همان جایی که قرار دارید ( در ssh ) بر روی سرور فایل رو دانلود کنید و سپس از همان دستور
mysql -u username_database -p name_database < backupname.sql

استفاده کنید .

پس از دانلود و ایمپورت هم میتونید فایل های اضافی رو پاک کنید که فضایی اضافی اشغال نکند

- اگر متوجه مطلب نشدید ، بفرمایید فایل در کجا آپلود شده است تا من آدرس اون رو کامل بهتون بدم ( path )