PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Backup در وردپرس

napster
April 6th, 2012, 16:16
سلام دوستان چطور میتونم یه backup کامل از وردپرسم بگیرم ،از کلیه پست هام،که بتونم یه جا دیگه کامل همه پست هام رو restore کنم

bepad
April 6th, 2012, 16:25
پنل هاستتون چیه؟

napster
April 6th, 2012, 16:28
پنل هاستتون چیه؟

Cpanel هست اما جایی که میخوام منتقل کنم kloxo

bepad
April 6th, 2012, 16:29
خب شما باید دو کار انجام بدید
از دیتابس بک اپ بگیرید از طریق phpmyadmin
فایلهارو هم زیپ کنید

همینارو مجدد توی کلکسو ریستور کنید

پ.ن:چون پنلها فرق داره بهترین راه همین جدا بک گرفته

doomhammer65ir
April 7th, 2012, 02:15
اگر پست ها را نیاز دارید از خود وردپرس بهره برید :
Tools -> Export

napster
April 7th, 2012, 17:36
اگر پست ها را نیاز دارید از خود وردپرس بهره برید :
Tools -> Export

من به همین احتیاج داشتم،کل پست ها رو backup میگیره و تو یه وردپرس دیگه میشه Restore کرد ؟

doomhammer65ir
April 7th, 2012, 21:15
من به همین احتیاج داشتم،کل پست ها رو backup میگیره و تو یه وردپرس دیگه میشه Restore کرد ؟

Tools -> Import

sepiddownload.com
April 13th, 2012, 09:38
Tools -> Import

راه صحیحی است ، اما شما اگر اطلاعات دیگر هاستتان را لازم دارید میتوانبد یک فول بک آپ بگیرید و آن را ریستور کنید ،سپس برای بازگرداندن مطالب سایت ، از طریق راهی که دوستان ذکر کردند عمل کنید !
موفق باشید !

rezaonline.net
April 15th, 2012, 01:14
پیشنهاد میکنم مستقیماً از دیتابیس وردپرس بک آپ بگیرید .
دیتابیس را در phpmyadmin سرور جدید انتخاب کنید ، اطلاعات فایل wpdb.sql را در تب sql کپی کنید.
در فایل wp-config.php واقعاً در شاخه وردپرس ، اطلاعات دیتابیس جدید را وارد کنید .

m2n
April 15th, 2012, 01:43
پیشنهاد میکنم مستقیماً از دیتابیس وردپرس بک آپ بگیرید .
دیتابیس را در phpmyadmin سرور جدید انتخاب کنید ، اطلاعات فایل wpdb.sql را در تب sql کپی کنید.
در فایل wp-config.php واقعاً در شاخه وردپرس ، اطلاعات دیتابیس جدید را وارد کنید .

دوستمون صحیح می فرمایند
طبق تجربیات من (:115:) دستی باید این کارو انجام بدین خدای نا کرده فردا هاست اول پرپر میشه می بینی کاربر کامنت گذاشته آقا عکس پست نیست و شما تازه متوجه می شید که نباید به Tools -> Import وردپرس اطمینان می کردین سرم اومده میگم.