PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : افزایش نرخ ارز و پایان کار جناب اقای خسروی

rouhallah
April 6th, 2012, 13:10
سلام
متاسفانه با افزایش نرخ ارز این روز ها بیشتر فشار در دنیای اینترنت متوجه کسانی است که در کار خرید و فروش سرور هستند
یکی از نمونه های بارز این مورد می تونم به اقای خسروی اشاره کنم ایشون بعد مدت ها در فروش سرور از دیتاسنتر hetzner.de الان با مشکل مالی مواجه شده و تمامی سرور های خود در هتزنر را به پنل irserver.com انتقال داده است.
انشالله کاربران انتقال یافته از سمت اقای خسروی نزد irserver.com همیشه از سرور های خوبه هتزنر لذت ببرند

اصلاحیه :

این پست به در خواست اقای قنبری مدیر irserver.com ( و 100 البته حماقت من در قبول این خواسته ) جهت تخریب وجه اقای خسروی ، روی اوردن مشتریان اقای خسروی به سمت irserver.com و همچنین وادار کردن اقای خسروی در قبول شرایط به حق ( یا ناحق ) اقای قنبری نوشته شد .
من تا اکنون نه تماسی با اقای خسرور داشتم و نه شناختی ، نه خرده حسابی و نه دشمنی و کینه دوزی ، نه حصادت نه......
از چند لحظه بعد از انتشار متوجه ضربه ای که به اقای خسروی توسط من زده شد ، شدم . ولی سروی نزد irserver.com داشتم و نمی توانستم انکار کنم
در پایان از اقای خسروی طلب حلالیت دارم ، شاید راهی داشته باشه تا خداوند هم من را ببخشد

اقای قنبری مواکدا تاکید می کنم از اقای خسروی برای این کار معذرت خواهی کنید و بدانید حلالیت ایشون در حلال شدن درامد حاصل از پول سرور های اقای خسروی اثر دارد
انشالله خدا من و شما و همه را به صراط مستقیم هدایت کند

3245
April 6th, 2012, 14:51
سلام
فکر نمیکنم افزایش نرخ ارز دلیلی بر کساد شدن کار کسانی که نماینده دیتاسنتر ها باشند باشه زیرا این افراد سرور را با نرخ ارز به مشترکین خود ارائه میکنند و با افزایش نرخ مشتری پول بیشتری رو متحمل میشه

بیشتر کسانی ضرر میکنند که قیمت تومان به مشترکین خود ارائه داده اند مثل کسانی که هاستینگ دارند و خورده فروشی میکنند

در هر صورت نظر شما متین

ارادت:53:

par30
April 6th, 2012, 14:58
دلار آمريکا
1893 خرید

فروش 1898

گرونتر نشده که قیمت 1 ماه گذشه است

be099
April 6th, 2012, 15:01
آقای خسروی همه سرور هارو منتقل نکرده ، تعدادی موندن که سرور منم جزشون بود که کنسل شد و از اون موقع هیچ جوابی هم نمیده واقعن متاسفم =d>

fathipours1
April 6th, 2012, 15:01
خسروی بانک امارات پولشو برگردوند ؟

loginvps.com
April 6th, 2012, 15:45
پیشنها منم به تمام کسانی که سرور می فروشند اینه که نرخ خودشونو به دلار بدن و مشتری ها معادل اونو بریزن به حسابشون تا دیگه به چنین مشکلاتی روبرو نشد.
با تشــــکر

par30
April 6th, 2012, 15:56
پیشنها منم به تمام کسانی که سرور می فروشند اینه که نرخ خودشونو به دلار بدن و مشتری ها معادل اونو بریزن به حسابشون تا دیگه به چنین مشکلاتی روبرو نشد.
با تشــــکر

اینجور قیمتها واسه یوزر بالا میره

loginvps.com
April 6th, 2012, 18:37
اینجور قیمتها واسه یوزر بالا میره

بالا رفتن منطقی که مشکی نیست
مثلا یکی به تومان بالا بده شما راضی میشین ؟!

منظور من این بود به دلار باشه ولی منطقی اگه دلار بالا رفت قطعا برای یوزر هم بالا میره این که چیز عادی و روال اون هست

par30
April 6th, 2012, 18:44

منظور من این بود به دلار باشه ولی منطقی اگه دلار بالا رفت قطعا برای یوزر هم بالا میره این که چیز عادی و روال اون هست
خب مشکل همینه دیگه یوزر قیمت ثابت میخواد اگر بالا بره ماه بعد کنسل میکنه

tizparvaz
April 6th, 2012, 18:56
از بس که سرویس دهنده ها لی لی به لالای یوزر گذاشتن خوب بالا میره همه ببرن بالا اونوقت دیگه یوزر کنسل نمیکنه چون همه بردن بالا اما بدیش انه که یسری بازار خراب کن وجود داره که مثلا سرورو با 1000 تومن سود میفروشه پایدار هم نخواهد بود اما باعث میشه به قول شما یوزر ماه بعد کنسل کنه بدیش اینه که این کار یه صنف نداره اگه داشت خیلی خوب بود این اتفاقا هم نمیوفتاد

pardishosting
April 6th, 2012, 19:00
بدبختی اینه دلار گرون شده ، همه چیز دو برابر شده ، قیمت هاست دچار تورم منفی شده.

serverstar.ir
April 6th, 2012, 19:01
بله بارها مطرح شده اما کسی رعایت نمیکنه سرور میفروشن با ماهی 8 تومتن :دی این سود نداره فقط خراب کاری تو بازاره الان همه خریدارها هم طلبکارن ماهی 25 تومن به ما اجاره میده خودش 500 تومن در میاره اما انگار داره از جیب میده :دی

smartieuser
April 6th, 2012, 19:11
سلام
متاسفانه با افزایش نرخ ارز این روز ها بیشتر فشار در دنیای اینترنت متوجه کسانی است که در کار خرید و فروش سرور هستند
یکی از نمونه های بارز این مورد می تونم به اقای خسروی اشاره کنم ایشون بعد مدت ها در فروش سرور از دیتاسنتر hetzner.de الان با مشکل مالی مواجه شده و تمامی سرور های خود در هتزنر را به پنل irserver.com انتقال داده است.
انشالله کاربران انتقال یافته از سمت اقای خسروی نزد irserver.com همیشه از سرور های خوبه هتزنر لذت ببرند

سلام

اول از همه خدا شکر میکنم که هنوز زنده هستم و اون بار فشار وحشتناک مربوط به قطع شدن ها تمام شد. درسته سرورهای خریداری شدی برای کاربران رو تا جایی که شد منتقل کردیم با کمک آقا هادی.
همه سرورها کلی آیپی لاک شده داشتند که هر جور که میتونستیم این آیپی هارو باز کردیم.
در واقع قیمت ارز زیاد مشخص کننده سود و یا زیان نیست اما بی تاثیر هم نیست.

طبق پروژه ای که با هادی تعریف کردیم برای امشب یا فردا تغییرات نهایی رو اعلام میکنیم. مشکلات توی هرکاری هستند مهم این هست که بشه توی این مشکلات هم سربلند بیرون اومد. خدارو شکر همه یوزرهامون میدونند که تمام تلاش خودمون رو کردیم.

آقای خسروی همه سرور هارو منتقل نکرده ، تعدادی موندن که سرور منم جزشون بود که کنسل شد و از اون موقع هیچ جوابی هم نمیده واقعن متاسفم =d>
درسته. خدا رو شکر قبلش اطلاع دادیم به سرورهایی که ممکن بود به مشکل بخورند اما 8 عدد از سرورها منتقل نشدند که این سرورهارو مجدد اوردر دادیم. از این تعداد هنوز 4 سرور کامل تحویل نشده ولی 4 تای دیگه هم که کامل تحویل داده شدند به یوزرها با هزار مکافات و مشکل تکمیل شدند. فکر کنم شما یکی از این 4 تای تحویل نشده هستید.

خسروی بانک امارات پولشو برگردوند ؟
یکی از دوستان در حال پیگیری هست. به خاطر اینکه حساب بسته شده هم مشکلاتی وجود داره. در کل نامشخص هست.

با تشــــکر

ممنون. اما این راهکار درستی نیست.

serverstar.ir
April 6th, 2012, 19:15
جناب خسروی سرور ما که منتقل شده الان دیگه مشکلی پیش نماد ؟؟

rouhallah
June 23rd, 2012, 12:48
اصلاحیه :

این پست به در خواست اقای قنبری مدیر irserver.com ( و 100 البته حماقت من در قبول این خواسته ) جهت تخریب وجه اقای خسروی ، روی اوردن مشتریان اقای خسروی به سمت irserver.com و همچنین وادار کردن اقای خسروی در قبول شرایط به حق ( یا ناحق ) اقای قنبری نوشته شد .
من تا اکنون نه تماسی با اقای خسرور داشتم و نه شناختی ، نه خرده حسابی و نه دشمنی و کینه دوزی ، نه حصادت نه......
از چند لحظه بعد از انتشار متوجه ضربه ای که به اقای خسروی توسط من زده شد ، شدم . ولی سروی نزد irserver.com داشتم و نمی توانستم انکار کنم
در پایان از اقای خسروی طلب حلالیت دارم ، شاید راهی داشته باشه تا خداوند هم من را ببخشد

اقای قنبری مواکدا تاکید می کنم از اقای خسروی برای این کار معذرت خواهی کنید و بدانید حلالیت ایشون در حلال شدن درامد حاصل از پول سرور های اقای خسروی اثر دارد
انشالله خدا من و شما و همه را به صراط مستقیم هدایت کن

iNicz.Com
June 23rd, 2012, 15:58
واقعا دروغ گویی تا این حد ؟؟؟!!
قصد تخریب من و داری اون به خاطر ایکنه 3-4 ساعت پیش تماس گرفتی کمک خواستی گفتم فقط به مشتریان خودمون خدمات میدیم ؟؟؟ تمام مکالمات تلفنی تو گوشی من ذخیره میشه.
اقای خسروی خودش میدونه که تا زمانی که خودشون نخواستن به هیچ بنی ادمی نگفتم مشتری هاش دسته منه تا اینکه خودش تصمیم گرفت در قبال بدهی بالایی که داشت مشتری ها رو در اختیار ما قرار بده.
یا نخواستم مثل بعضی ها مخ مشتریاش رو بزنم . پیشنهاد های وِیژه بدم . با وجود اینکه لیست تمامی مشتری هاش رو در اختیار من گذاشته بود.
میخواهی بزارم همه گوش کنند ؟؟
بر و بچه بیاد سرور بفروشه همین میشه. بلد نیستی کار نکن عزیز من ، نه اینکه این و اون رو التماس کنی که کمکت کنه. بعد کسی گقت نه زورت ببره بری تهمت بزنی.

asrhosting
June 23rd, 2012, 16:08
بله بارها مطرح شده اما کسی رعایت نمیکنه سرور میفروشن با ماهی 8 تومتن :دی این سود نداره فقط خراب کاری تو بازاره الان همه خریدارها هم طلبکارن ماهی 25 تومن به ما اجاره میده خودش 500 تومن در میاره اما انگار داره از جیب میده :دی

سرور با یه گیگ رم شما هم 5 تومن با اون کسی که رعایت نمی کنه اختلاف داره .
اون کسی که رعایت نمی کنه سرور حداقل 512 رو میده 8 تومن ولی شما داری 1 گیگ رم رو می دی 13 تومن . ( نرخ معمولش بین 30 تا 50 تومان هست )
امثال شماها بازار رو خراب می کنن . البته زود هم چوبش رو می خورن .

smartieuser
June 23rd, 2012, 17:01
سرور با یه گیگ رم شما هم 5 تومن با اون کسی که رعایت نمی کنه اختلاف داره .
اون کسی که رعایت نمی کنه سرور حداقل 512 رو میده 8 تومن ولی شما داری 1 گیگ رم رو می دی 13 تومن . ( نرخ معمولش بین 30 تا 50 تومان هست )
امثال شماها بازار رو خراب می کنن . البته زود هم چوبش رو می خورن .

با این جمله شما مخالفم. توی بازار باید رقابت باشه و دقیقا حرف شما مثل جریان چین و بقیه کشورهاست.

HyperServer
June 23rd, 2012, 17:18
سلام
فکر نمیکنم افزایش نرخ ارز دلیلی بر کساد شدن کار کسانی که نماینده دیتاسنتر ها باشند باشه زیرا این افراد سرور را با نرخ ارز به مشترکین خود ارائه میکنند و با افزایش نرخ مشتری پول بیشتری رو متحمل میشه

بیشتر کسانی ضرر میکنند که قیمت تومان به مشترکین خود ارائه داده اند مثل کسانی که هاستینگ دارند و خورده فروشی میکنند

در هر صورت نظر شما متین

ارادت:53:

با تشــــکر

از بس که سرویس دهنده ها لی لی به لالای یوزر گذاشتن خوب بالا میره همه ببرن بالا اونوقت دیگه یوزر کنسل نمیکنه چون همه بردن بالا اما بدیش انه که یسری بازار خراب کن وجود داره که مثلا سرورو با 1000 تومن سود میفروشه پایدار هم نخواهد بود اما باعث میشه به قول شما یوزر ماه بعد کنسل کنه بدیش اینه که این کار یه صنف نداره اگه داشت خیلی خوب بود این اتفاقا هم نمیوفتاد

اولین سرویس دهنده ای که به قیمت دلار و نرخ شناور سوئیچ کرد ما بودیم...علی رغم مخالفت های زیاد و تخریب هایی که در تاپیک های ما همچنان وجود داره ...

خدا رو شکر کم کم کاربران و خریداران سرور مجازی دارن به این درک میرسن که نداشتن حاشیه سود مناسب برای سرویس دهنده هیچ تضمینی برای ادامه سرویس دهی نیست !

Maya
June 23rd, 2012, 17:24
دوستان لطفا از تخریب هم دیگه تا حد ممکن خودداری کنید .

smartieuser
June 23rd, 2012, 17:29
دوستان لطفا از تخریب هم دیگه تا حد ممکن خودداری کنید .

اولین سرویس دهنده ای که به قیمت دلار و نرخ شناور سوئیچ کرد ما بودیم...علی رغم مخالفت های زیاد و تخریب هایی که در تاپیک های ما همچنان وجود داره ...

خدا رو شکر کم کم کاربران و خریداران سرور مجازی دارن به این درک میرسن که نداشتن حاشیه سود مناسب برای سرویس دهنده هیچ تضمینی برای ادامه سرویس دهی نیست !

مشکل ما نرخ یورو و دلار نبود اصلا. مشکل بین المللی و بانکی بود. هولد شدن و این مسائل که خدا رو شکر حل شد همه اش.

Aria
June 23rd, 2012, 19:06
پیشنهاد می کنم افراد به درخواست دیگران کاری رو انجام ندند، هیچ کس حق این رو نداره که سرور یا سرویس شما رو گرو بگیره و به شما دستور بده در انجمن پستی بزنید، در صورت مشاهده جنین موردی حتماً از طریق پیغام خصوصی به بنده یا دیگر مدیران اطلاع بدید تا مورد هر چه سریعتر بررسی بشه و برخورد شدیدی با سرویس دهنده خاطی بشه تا یاد بگیرند سوء استفاده کردن از مشتری بی جواب نخواهد ماند.

شاید ماهانه 1 - 2 میلیون تومان سود برای بعضی نمایندگان یا "دلال" های دلار و سرویس اونقدر ارزش داشته باشه که برای نگاه داشتن و یا بیشتر کردنش دست به هر کاری بزنند و با هر کس هر طور که به ذهن بیمارشون میرسه رفتار کنند، ولی شما به خودتون اجاره ندید که با شخصیت شما هم بازی بشه.

هر گونه رفتار مشابه از هر یک از کاربران و سرویس دهندگان به دقت بررسی و به شدت برخورد میشه و کاربر خاطی به همراه سرویس دهنده مذکور برای همیشه بن خواهند شد و به دیگر همکاران (مدیران انجمن های دیگر) در مورد این اشخاص اخطار داده خواهد شد.

تاپیک بسته شد.

با تشکر.