PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سلام، چرا نباید از whmcs نال شده استفاده نکنم؟

fr_sdgh
April 6th, 2012, 03:20
سلام، چرا نباید از whmcs نال شده استفاده نکنم؟
خودمونم میدونیم پشتیبانی اونا کار مارو راه نمیدازه، اگه این جور بود نیاز به آموزش فارسی نبود همه میرفتن سراغ خود وب سایت. اصلا به ایران پشتیبانی و یا سرویس میفروشن؟
نالش رو برای اطمینان از کجا دانلود کنم؟ SCRiPTMAFiA.ORG | Download Full Nulled Scripts (http://scriptmafia.org/) جای خوبی هست ؟
در مورد هکش برام بگید؟ شنیدم سوراخ سوراخ هست!!! واقعا ابرو ریزی هست خودت هاست میدی به مردم بعد هک بشی! یکی از دوستان میگفت اونجوریا هم هک نمیکنن فقط اکانت خودشون رو تمدید میکنن، منم گفتم اگه هک کرد این تمدید حلالش والا حقشه.

loginvps.com
April 6th, 2012, 03:46
اگه برای شروع میخوای نال شده شاید چند روزی کارتو را بندازه اگه دشمن نداری :d
قبلا whmcs نسخه تریال 15 روزه ارائه میکرد و میتونستی استفاده کنی ولی من که ایمیل زدم به سایتشون که نسخه تریال موجوده
گفتند دیگه چنین امکانی نیست ولی فقط در صورت ناراضی بودن تا 30 روز بک مانی داره(امتحان که ضرری نداره)
ولی از من نصیحت whmcs کامل هست و همه نیازهاتو برطرف میکنه قالب فارسی هم میتونی براش گیر بیاری پلاگین هم میشه به راحتی روش نصب کرد مثل پرداخت آنلاین و ...
و مهمتر از همه با خرید لایسنس دیگه به مشکلاتی نظیر هک شدن بر نمی خوری

allbert
April 6th, 2012, 03:57
هک میشه اساسی ! همکاران خیلی از این مساله ناراضی هستند و افراد معتبر سمت اسکریپت نال شده نمیرن

persiantools
April 6th, 2012, 08:52
امنیتش صفر هست و به راحتی هک میشه

rn4j1m1
April 6th, 2012, 09:11
سوالتون مثل این هست که :
چرا نباید از دیوار ملت بالا بریم
!!!!!!!!!

amirlord
April 6th, 2012, 10:40
و این که هیچکس برای شما کاری رو به رایگان انجام نمیده !!! :d نکته عمیقی داره اگر بهش فکر کنید !

serverstar.ir
April 6th, 2012, 10:47
whmcs لایسنس دار هم باگ کم نداره که بگیم نال شدش هک میشه Loooooooooool

hannah
April 6th, 2012, 11:08
به هیچ عنوان لایسنس دار هک نمیشه مگر این که امنیت سرور پایین باشه از جای دیگه هک کنن یک مدت پیش هم یک باگ داشت دقیقا 1 ساعت بعد از این که فهمیدن ایمیل زدن و آموزش بر طرف کردن دادن

persiantools
April 6th, 2012, 11:15
whmcs لایسنس دار هم باگ کم نداره که بگیم نال شدش هک میشه Loooooooooool

بهتون پیشنهاد می کنم از نال شده این نرم افزار استفاده نکنید و مستقیما از خود شرکتش تهیه کنید من از چندین نسخه نال شدش استفاده کردم و تمام تنظیمات امنیتی رو انجام دادم ولی در 15 روز 20 بار هک شدم ولی الان 3 ماهه از لایسنس دارش استفاده می کنم ولی یکبار هم مشکلی پیش نیومده

---------- Post added at 10:15 AM ---------- Previous post was at 10:14 AM ----------

و این که هیچکس برای شما کاری رو به رایگان انجام نمیده !!! :d نکته عمیقی داره اگر بهش فکر کنید !

شما کل فلسفه اپن سورس و شاهکارهایی چون جوملا و وردپرس و لینوکس رو زیر سوال بردید !

amirlord
April 6th, 2012, 11:26
شما کل فلسفه اپن سورس و شاهکارهایی چون جوملا و وردپرس و لینوکس رو زیر سوال بردید !
دوست عزیز فکر کردید مدیر پروژه های اپن سورس مثل وردپرس رایگان برای شما کار میکنند و میگن وااایی من برا ملت مجانی کار کردم ؟ حالا شب چی بخورم ؟! کی اجاره خونه رو میده ؟! اگر اینطور بود تا الان همشون از گرسنگی هلاک شده بودن :) اونی که همچین چیزایی رو برای شما انجام میده مطمئن باشید خودش 2برابر داره سود میکنه . از دنیای تجارتی اپن سورس خبر ندارید :)
شما هروقت ماهی 400 تومن اجاره خونه دادید حرف منو درک میکنید .

3245
April 6th, 2012, 11:31
بهتون پیشنهاد می کنم از نال شده این نرم افزار استفاده نکنید و مستقیما از خود شرکتش تهیه کنید من از چندین نسخه نال شدش استفاده کردم و تمام تنظیمات امنیتی رو انجام دادم ولی در 15 روز 20 بار هک شدم ولی الان 3 ماهه از لایسنس دارش استفاده می کنم ولی یکبار هم مشکلی پیش نیومده

---------- Post added at 10:15 AM ---------- Previous post was at 10:14 AM ----------

امیر لورد درست عرض میکنند، دقیقا جوملا و وردپرس هم اگر دقت کنید کار و کاسبی دارن، خوب این خیلی خوبه، از طریق ماژول و طراحی قالب قطعا مدیرانش خیلی پول کاسب هستند، قطعا هر کار رایگانی آینده پولی در فکر دارد;)

fr_sdgh
April 6th, 2012, 11:51
تشکر از همه، یادم رفت بپرسم نال با غیر نال چه تفاوتی داره؟ البته نال رو سالم فرض میکنیم.
درواقع من که به زبان مساط نیستم پس پشتیبانی اونا به چه درد من میخوره؟

rn4j1m1
April 6th, 2012, 11:57
تشکر از همه، یادم رفت بپرسم نال با غیر نال چه تفاوتی داره؟ البته نال رو سالم فرض میکنیم.
درواقع من که به زبان مساط نیستم پس پشتیبانی اونا به چه درد من میخوره؟

فقط پشتیبانی نیست که
این مشکل شماست
اونا یه چیزی رو نوشتن و دارن میفروشنش ، هر چه قدر هم دوست دارن میتونن بابتش پول بگیرن
استفاده از نال مثل د... هست

3245
April 6th, 2012, 12:09
ببینید، استفاده از نال در اصل از نظر امنیتی مشکل نداره، در واقع مواردی هست که اون رو مشکل ساز میکنه، مثلا شما که میگی زیاد تسلط نداری روی whmcs قطعا باید لایسنس بگیری چون اگر نگیری هر وقت که نسخه جدیدی میاد شما باید دنبال نسخه نال سالم و طریقه استاندارد بروزرسانی باشید و همچنین طریقه ایمن کردنش که خود شرکت همیشه ارسال میکنه، اما نسخه لایسنس به راحتی بروزرسانی و شما را مطلع میکنید هنگام نیاز اینها است که نسخه لایسنس دار رو پر اهمیت میکند...

ارادت

persiantools
April 6th, 2012, 12:25
دوست عزیز فکر کردید مدیر پروژه های اپن سورس مثل وردپرس رایگان برای شما کار میکنند و میگن وااایی من برا ملت مجانی کار کردم ؟ حالا شب چی بخورم ؟! کی اجاره خونه رو میده ؟! اگر اینطور بود تا الان همشون از گرسنگی هلاک شده بودن :) اونی که همچین چیزایی رو برای شما انجام میده مطمئن باشید خودش 2برابر داره سود میکنه . از دنیای تجارتی اپن سورس خبر ندارید :)
شما هروقت ماهی 400 تومن اجاره خونه دادید حرف منو درک میکنید .
عزیز من کسی بیکار نیست که مفت کار کنه و زحمت سالها تلاشش رو رایگان بده به شما . فقط نام برند جوملا میلیاردی می ارزه . ولی از خود پروژه پول در نمیارن و رایگان میدن به شما و پولش رو از جای دیگه در میارن .
در ضمن بنده محل کارم استیجاری هست و خودمم اجاره می دم

fr_sdgh
April 6th, 2012, 14:20
لطفا دیگه تو این تاپیک بحث اپن سرس نکنید!
اگه من اشتباه میکنم بگید دوستان که حتما همین طور هست. من این script رو بلافاصله میتونم از سایت های معروفی چون scriptmafia بلافاصله دانلود کنم و اطمینان هست که سالم هست.
و اینکه هک، میشه توضیح بدین روش های جلو گیری از هک چی هست مثلا؟ من فکر میکنم مثل پسورد گذاشتن روی پوشه administrator یا همچین چیزی! اگه اینهاست که زحمت کشیدن.
من که آخرین ورژن رو دارم بعد اونوقت هکر های ما به آخرین باگ های امنینی آشنایی دارن؟ و کاربرانی که میگن نال هک شدم همش 10 بار، از کجا دارن ضربه میخورن؟

Ashkankamangar.ir
April 6th, 2012, 14:30
سلام، چرا نباید از whmcs نال شده استفاده نکنم؟
خودمونم میدونیم پشتیبانی اونا کار مارو راه نمیدازه، اگه این جور بود نیاز به آموزش فارسی نبود همه میرفتن سراغ خود وب سایت. اصلا به ایران پشتیبانی و یا سرویس میفروشن؟
استفاده کردن از نسخه اصلی فقط به خاطر پشتیبانی نیست
اولا نسخه نال پر از باگه و به راحتی هک میشید و آبروتون میره چون مشتری میگه سرورتون مشکل داره
دوما نال نیاز به هاست وارز داره
سوما قابل آپدیت نیست
در کل دشمن داشته باشید نمیذارن نفس بکشید چون زیر 5 دقیقه هک میشید

fr_sdgh
April 6th, 2012, 14:40
استفاده کردن از نسخه اصلی فقط به خاطر پشتیبانی نیست
اولا نسخه نال پر از باگه و به راحتی هک میشید و آبروتون میره چون مشتری میگه سرورتون مشکل داره
دوما نال نیاز به هاست وارز داره
سوما قابل آپدیت نیست
در کل دشمن داشته باشید نمیذارن نفس بکشید چون زیر 5 دقیقه هک میشید
آقا شما پاسخ آخرین ارسال من رو بده. من آخرین ورژن رو دارم همراه با آپدیت مداوم، سایت های مثل script mafia در خدمت شماست. نالش هم سالم هست حالا من نمیدونم شما میگید باگ داره یعنی چی؟ لطفا پاسخ تاپیک بالایی رو بفرماید.

ali2k
April 6th, 2012, 14:50
آقا شما پاسخ آخرین ارسال من رو بده. من آخرین ورژن رو دارم همراه با آپدیت مداوم، سایت های مثل script mafia در خدمت شماست. نالش هم سالم هست حالا من نمیدونم شما میگید باگ داره یعنی چی؟ لطفا پاسخ تاپیک بالایی رو بفرماید.

منظور از باگ داره این هست که نسخه نال داخلش یکسری سوراخ هست یا به عبارتی کسی که نال کرده (ممکنه) راهی برای ورود و نفوذ هم ایجاد کرده باشه ...
حالا شما چرا انقدر اسرار داری بقیه ثابت کنند که نال خوب نیست ؟ نصب کن هک که شدی به تجربه بهت ثابت میشه ! شاید هک هم نشدی و خوشحال از نسخه نال استفاده کردی (سنگ مفت ، گنجشک هم مفت! )

fr_sdgh
April 6th, 2012, 15:09
اووکی، با این تعاریف من از نال استفاده میکن خیلی هم خوشحالم. پیشنهاد میکنم همه از نال استفاده کنن البته به شرطی که از جای مطمئن و معتبر دانلود کنن.
اصلا من روی هستم نصب میکنم شما ها + انجمن آشیانه هکش کنید. غیر از اینه؟

Ashkankamangar.ir
April 6th, 2012, 15:28
ما هکتون نمیکنیم عزیز
فردا یه کلمه عربی تو سایتتون دیدین یاد حرف ما میوفتید
در ضمن اینکه فرد نال کننده باگ میذاره یه مسئله هست و دوم اینه تا جایی که من شنیدم میگن که میرن و نسخه ی تریال رو نال میکنن
در ضمن دعوا نداره عزیز شما استفاده کن
یه آنتی شلر رو هاستت نصب کن تا اگه شل ریختن حذف کنه
فقط نذار مشتری بفهمه نال داری
چون اگه بفهمه برا امنیت اطلاعات مشتریت حاظر نیستی ماهی 26 تومن بدی هزینه لایسنس بهت اعتماد نمیکنن
موفق باشی
تفاوت فروشنده های هاستینگ تو همینه عزیز یکی حاظر نیست 26 تومن هزینه لایسنس بده یکی میره 150 دلار هزینه امنیت و 60 دلار هزینه ssl و کلی چیزای دیگه میکنه
این تفاوت خوبه مشتری هم عقل داره
ولی برای تست حتما از نال استفاده کنید رو هاست وارز
اینم بگم من نماینده هایی دارم که نسخه نال دارن رو سرور خودم و به دلیل امنیت و آنتی شلر و ... تا حالا هک نشدن

loginvps.com
April 6th, 2012, 15:32
اووکی، با این تعاریف من از نال استفاده میکن خیلی هم خوشحالم. پیشنهاد میکنم همه از نال استفاده کنن البته به شرطی که از جای مطمئن و معتبر دانلود کنن.
اصلا من روی هستم نصب میکنم شما ها + انجمن آشیانه هکش کنید. غیر از اینه؟

نصب کردی بده ببینیم میشه چیکار کرد!

fr_sdgh
April 6th, 2012, 17:02
"ما هکتون نمیکنیم عزیز
فردا یه کلمه عربی تو سایتتون دیدین یاد حرف ما میوفتید"
من فکر میکنم مفهوم هک رو شما اشتباه بیان کردید. شما اگه هک میکنید لطف کردین میدونید که سیستم های عامل رو اول در مقابل هکر ها قرار میدن.

Ashkankamangar.ir
April 6th, 2012, 17:04
عزیز من حالتون خوبه؟
یعنی واقعا من اینقدر وقت دارم بیام اصلا به شما فکر کنم؟
این تاپیکم جواب میدم چون اولا برام ایمیل میاد دوما نمیخوام سوء تفاهم بشه
50 تا آدم عاقل گفتند از نال استفاده نکن
حالا اگه اینقدر تاکید داری خب استفاده کن عزیز دل
ایشالا هیچی هم نمیشه

ms313
April 6th, 2012, 17:19
لایسنسش چنده ؟
به غیر از این اسکریپت هاستینگ ها از اسکریت دیگه ای هم استفاده می کنن!؟
اگه میشه یه راهنمایی کنید چون می خواسم واسه فروش وی پی اس نصب کنم البته چیز پی ان هم شاید بشه استفاده کرد.

CityKala.net
April 6th, 2012, 17:23
ما نصب کردیم ولی امنیتش رو درست کردیم (برای مشتری)
شما هم اگر درست کنید امنیت رو مشکلی پیش نمیاد

fr_sdgh
April 6th, 2012, 17:28
لایسنسش چنده ؟
به غیر از این اسکریپت هاستینگ ها از اسکریت دیگه ای هم استفاده می کنن!؟
اگه میشه یه راهنمایی کنید چون می خواسم واسه فروش وی پی اس نصب کنم البته چیز پی ان هم شاید بشه استفاده کرد.
تاپیک جداگانه و در جای مناسب ایجاد کن. لطفا! / زود تر هم به جواب میرسی.

fr_sdgh
April 6th, 2012, 19:51
ما نصب کردیم ولی امنیتش رو درست کردیم (برای مشتری)
شما هم اگر درست کنید امنیت رو مشکلی پیش نمیاد
لیستی از کارایی که برای امنیت انجام دادین رو میشه بیان کنید؟

lordmhn
April 7th, 2012, 00:22
whmcs نال امنیتش 0 هست ! و به راحتی هکش میکنند اگه میخواهید یک کار راحت بدون دردسر داشته باشید لایسنسشو بگیرید و فایل اصلش رو از خود سایت whmcs دانلود کنید در صورتی که هاستتون مشکلی نداشته باشه به هیچ عنوان هک نخواهد شد !!

اگه بخواهید روی whmcs نال کار کنید برای کار اساسی به نظر من استفاده نکنید برید از روز اول لایسنسشو بگیرید
ولی اگه کارتون زیاد هم اساسی نیست از نالش استفاده کنید :39:

masterphp
April 8th, 2012, 12:34
نال شدش رو که یه نالر خوب نال کرده باشه مشکلی نداره
خیلیا هستن که نال شده استفاده میکنن
البته اگه یه هاست وارزی که امنیت بالا هم داشته باشه خیلی همه
سرویس هاستینگ مستر | مستر هاست | میزبانی وب | دامنه | هاست وارز | هاست ارزان | هاست حرفه ای | هاست رایگان (http://www.master-php.com)
قیمت ها رو ببینید

nimafire
April 8th, 2012, 13:03
گروهی مهندس زحمت طراحی کد نویسی برای یک برنامه را کشیدند.این ساده ترین دلیل برای عدم استفاده از null هست.خوب این دلیل برای جماعت ایرانی اهمیتی ندارد.

دلیل دوم بحث پشتیبانی که فرمودید ما از نسخه 3.2 بود با این سیستم کار میکنیم و همیشه مشکلات برطرف شده چه تیم پشتیبانی پاسخ دادند چه داکیومنت هایی که قرار دادند. البته الان مسلط هستیم و نیازی به پشتیبانی نداریم.

شما نیزا به اپدیت دارید.میخواهید برنامه مدریتی که پسورد ها را سرور ها را و ... را مدریت میکنید نال شده نصب کنید؟ این برای یک تجارت کاری اشتباه است.

دلیل اول محکمترین دلیل برای سوال شما هست.
البته در کشوری که ویندوز چند صد دلاری با قیمت 4500 تومان در مغازه ها هست.برنامه های کاربردی رایگان در سایت ها هست. آنتی ویروس. کرک شده نصب میشود. توجیهی برای نصب whmcs به صورت نال شده نیست.

idpir
August 15th, 2012, 11:09
استفاده از سیستم نال شده درست مثل این میمونه که کسی بیاد و هاست پولی شما رو به طریقی رایگان در اختیار بگیره !!!
آیا این موضوع برای خود شما خوش آیند خواهد بود؟

با توجه به اینکه این سیستم قابلیت استفاده موقت پانزده روزه رو حذف کرده میتونید برای تست و مطمئن شدن از کارایی سیستم بصورت موقت نسخه نال شده رو نصب کنید و کاربرانی رو ایجاد کرده و به تست سیستم اقدام کنید
ولی زمانیکه قصد فعال کردن کار خودتون رو دارید هزینه لایسنس اون رو پرداخت کرده و از نسخه اصلی استفاده کنید

به قول یکی از عزیزان که در تاپیکش نوشته بود ، وقتی مشتری ببینه شما حاضر نیستی ماهی 26 هزار تومان هزینه لایسنس پرداخت کنی ، خب نسبت به کار کردن با شما دچار اکراه خواهد شد

sibsib
August 15th, 2012, 11:14
هیچ دلیلی نداره استفاده کن

shahab-f
August 15th, 2012, 12:29
وقتی هک کنند میتونند به اطلاعات سرور هم دسترسی داشته پیدا کنند ؟؟؟ حتی اگه whmcs به سرور وصل نشده باشه

bia2znd
August 15th, 2012, 12:43
به اطلاعات سرویس های مشتریان دسترسی پیدا میکنند حتی اگه نتونند اطلاعات سرور دسترسی داشته باشند

Maya
August 15th, 2012, 15:09
هیچ اطمینانی بهش نیست و اصلا استفاده نکنید

shahab-f
August 15th, 2012, 19:24
به اطلاعات سرویس های مشتریان دسترسی پیدا میکنند حتی اگه نتونند اطلاعات سرور دسترسی داشته باشند
مطمئنید ؟؟؟ چطوری دسترسی پیدا میکنند وقتی whmcs به سرور وصل نیست ؟؟؟؟

bia2znd
August 15th, 2012, 21:52
بنظر بنده با دسترسی به تیکتها میتونند اطلاعات مشتری ها رو بدست بیارند

shahab-f
August 15th, 2012, 21:56
منظوره بنده این است که می تونند سایت یوزر هارو دست کاری کنند یعنی به اطلاعات کاربران (اطلاعات داخل هاستشون ) دسترسی داشته باشند ؟

bia2znd
August 15th, 2012, 22:01
نه خیر

shahab-f
August 15th, 2012, 22:07
والا یکسری از دوستان میگن میتونند یکسری هم میگنند خیر نمیتونند ما آخر جواب دقیق نگرفتیم :دی

bia2znd
August 15th, 2012, 22:15
شما از تجربه اونایی که میگن میشه استفاده کن، ببین چه جوری هکر هکشون کرده و دسترسی به اطلاعات مشترینشون داشته !
احتمالا هکر کل سرور رو هک کرده بعد از دسترسی به whmcs ، شایدم ی چی دیگه باشه
بگذار بقیه دوستان هم نظرشونو بگن

mohsened
August 15th, 2012, 22:38
استاربر محترم ، مشکل شما اینه که متوجه این موضوع نمی شید که استفاده از نال مثل دز-دی هست با توجه به اینکه دوستان چندین بار این موضوع رو اعلام کردن .

شما آخر هم کار خودتون رو می کنید و دز-دی کردن و دز-دی نکردن براتون مهم نیست . پس بی خودی تاپیک رو به صفحات بالا نکشونید ;)

shahab-f
August 15th, 2012, 23:04
استاربر محترم ، مشکل شما اینه که متوجه این موضوع نمی شید که استفاده از نال مثل دز-دی هست با توجه به اینکه دوستان چندین بار این موضوع رو اعلام کردن .

شما آخر هم کار خودتون رو می کنید و دز-دی کردن و دز-دی نکردن براتون مهم نیست . پس بی خودی تاپیک رو به صفحات بالا نکشونید ;)

استارتر این تاپیک بنده خدا هنوز تو این دو صفحه پستی نزده عزیز حالتون خوبه ؟؟؟

idpir
August 15th, 2012, 23:20
فکر میکنم جواب نهایی رو محسن عزیز خیلی صریح اعلام کرد

آیا شما خودتون دوست دارین از خدمات و محصولاتی که عرضه میکنید ***ی بشه؟
خب استفاده از سیستم نال شده دقیقا ***ی از دیگری هست

shahab-f
August 15th, 2012, 23:31
فکر میکنم جواب نهایی رو محسن عزیز خیلی صریح اعلام کرد

آیا شما خودتون دوست دارین از خدمات و محصولاتی که عرضه میکنید ***ی بشه؟
خب استفاده از سیستم نال شده دقیقا ***ی از دیگری هست
دوست عزیز اگه مخاطبه این حرفتون من هستم : بهتره بگم حالا کی گفته بنده از whmcs نال شده استفاده میکنم ؟؟
http://www.webhostingtalk.ir/f118/55575/
خواشا بدونه استدلال حرفی رو نزنید آقای محترم ...

idpir
August 15th, 2012, 23:39
دوست عزیز اگه مخاطبه این حرفتون من هستم : بهتره بگم حالا کی گفته بنده از whmcs نال شده استفاده میکنم ؟؟
http://www.webhostingtalk.ir/f118/55575/
خواشا بدونه استدلال حرفی رو نزنید آقای محترم ...

عزیز بزرگوار
بنده اصلا منظورم به شخص خاص نبود
بطور کلی دوستانی که موافق نسخه نال شده رو هستم یه آگاهی دادم

Cold
August 15th, 2012, 23:57
در مورد نال که دوستان گفتن

اما در مورد دسترسی به اطلاعات و هاست ها

بله میشه هکر میتونه با انجام Symlink یا روت شدن به سرور اطلاعات رو بدست بیاره