PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد قيمت دامنه ir

psfa
April 5th, 2012, 14:06
سلام دوستان مي خواستم بدونم چي جوري هست كه بعضي از سايت دامنه ir رو به قيمت خيلي پايين مي فروشن بنده خودم هميشه از فراسو مي گيرم كه 3600 هست اما بعضي جاها 3200 هم ديدم تو اين انجمن در صورتي كه تو خود سايت nic قيمت خيلي بالايي زده شده اگه بخواي مستقيم از اون جا ثبت كني
مي خواستم بدونم چي جوري ميشه همچين نمايندگي گرفت
ممنون

H.G.N
April 5th, 2012, 14:32
با سلام

دوست عزیز ببینید خیلی از شرکت ها و .... یکسری قرارداد ها با سازمان فیزیک نظری می بندند و تعدادی دامنه پیش خرید می کنند - مثلا 5 میلیون پیش پرداخت میدن به nic ! برای همین هزینه ثبت دامنه برای این شرکتها کم میفته !

psfa
April 5th, 2012, 14:44
الا يه سوال واسم هست فقط كه چرا تو نيك قيمت دامنه اين قدر زياد هست نسبت به جاهاي ديگه

shazo
April 5th, 2012, 14:47
فرق اين كه از نيك بخريم و يا اين كه از نماينده بخريم چيه؟

bepad
April 5th, 2012, 14:50
فرق اين كه از نيك بخريم و يا اين كه از نماينده بخريم چيه؟

تنها تفاوت قیمت است.

it-net
April 5th, 2012, 16:04
هیج فرقی نداره.
هردو دامنه هستن در نیک.

تویه ایران تولید کننده همیشه گرونتر از نمایندش میده این یه قانون هست فکر کنم :دی

shazo
April 5th, 2012, 16:14
ديگه اين همه گرون...؟ نزديكه 10 تومن فرقه.. ميشه 3 تا دامين ديگه هم ريجستر كرد !

loginvps.com
April 5th, 2012, 17:36
هیج فرقی نداره.
هردو دامنه هستن در نیک.

تویه ایران تولید کننده همیشه گرونتر از نمایندش میده این یه قانون هست فکر کنم :دی

قانون اینه که یک شرکت نباید تنها فروشنده باشه
بخاطر همین به نمایندگان ارزونتر حساب میکنه که کسانی ترغیب شن نماینگی بگیرن
و نمایندگان چون پول زیادی به صورت یک جا به نیک میدن به نفع این شرکت هم هست

psfa
April 5th, 2012, 18:46
فكر نكنم اصلا كسي تو نيك دامين ثبت كنه شايد 1% اونم كسايي كه اطلاع ندارن از قيمت نماينده ها

m_hdi
April 7th, 2012, 01:08
از نماینده که بگیرید هم از نظر قیمت براتون بهتر در میاد هم از نظر پشتیبانی

tizparvaz
April 7th, 2012, 01:36
فقط به این نکته توجه کنید که اگر از نماینده خرید کردین دومین داخل پنل خودتون ثبت بشه یعنی با شناسه نیک خودتون برخی شرکتها این کارو نمیکنن که به نظر من کار شایسته ای نیست یک دو اینکه بعدها ممکنه مشکلاتی براتون پیش بیاره

loginvps.com
April 7th, 2012, 02:44
فقط به این نکته توجه کنید که اگر از نماینده خرید کردین دومین داخل پنل خودتون ثبت بشه یعنی با شناسه نیک خودتون برخی شرکتها این کارو نمیکنن که به نظر من کار شایسته ای نیست یک دو اینکه بعدها ممکنه مشکلاتی براتون پیش بیاره

پس از ثبت نام در نیک شماره عضویت رو به نماینده ای که خرید کردین میدین بعد اونا به اسم شما ثبت میکنن معمول روال کار اینجوری هست
فقط در نظر داشته باشین موقع ثبت نام آزاد برای همه یا آزاد برای نماینده رو بزنین که بتونن به اسم شما دامنه رو ثبت کنن
با تشکــــر

tizparvaz
April 7th, 2012, 03:06
پس از ثبت نام در نیک شماره عضویت رو به نماینده ای که خرید کردین میدین بعد اونا به اسم شما ثبت میکنن معمول روال کار اینجوری هست
فقط در نظر داشته باشین موقع ثبت نام آزاد برای همه یا آزاد برای نماینده رو بزنین که بتونن به اسم شما دامنه رو ثبت کنن
با تشکــــر

دوست عزیز در این مورد مطلع هستم جهت اطلاع استارار تاپیک عرض کردم

1eng.ir
April 7th, 2012, 12:16
بهترین قیمتی که برای نماینده در میاد 3600 تومان هست. حالا بعضی از شرکت ها دوست دارن برای رضای خدا کار کنن، همون 3600 رو میدن. بعضی ها هم دنبال جذب مشتری هستند و زیر قیمت خرید میدن.

psfa
April 7th, 2012, 14:31
دوست عزیز در این مورد مطلع هستم جهت اطلاع استارار تاپیک عرض کردم
اون كه مال قبل بود الان همه حتما بايد به نام خود شخص ثبت كنن