PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست ویزا کارت برای وریفای کردن پیپال

hoka
April 5th, 2012, 13:44
سلام
کسی ویزا کارت اعتباری میفروشه برای وریفای کردن پیپال ؟ لطفا قیمت بدید

php.source
April 5th, 2012, 13:46
amrican express 100$
بخوای فکر کنم بتونم جور کنم برات

hoka
April 5th, 2012, 13:47
قیمت ؟

php.source
April 5th, 2012, 13:51
200 تومن که پول دلارش فقط میشه
فکر کنم یه 60 تومنی هم کارمزد و پول کارت و کارمزد بانک و اینا شه. اگه می خواید بگید هماهنگ کنم. من خودم صادر نمیکنم

hoka
April 5th, 2012, 13:56
من این قیمت نمیخوام . فقط میخوام حسابم فعال بشه که بتونم با اون پرداخت اینترنتی هام رو انجام بدم و وجه داخل و خارج بشه از حسابم

php.source
April 5th, 2012, 14:01
متسفانه کمترین قیمت 100 دلاری هست

loginvps.com
April 5th, 2012, 14:17
من این قیمت نمیخوام . فقط میخوام حسابم فعال بشه که بتونم با اون پرداخت اینترنتی هام رو انجام بدم و وجه داخل و خارج بشه از حسابم

من هم خیلی گشتم یکی بود 13 دلاری داشت ولی به قیمت 60 تومان برام حساب می کردند و 50 دلاری رو هم 135 میدادند
هزینه زیادی در میاد اینجور
من از ایشون پرسیدم چرا 13 دلاری رو 60 تومان حساب می کنند ؟ به من فرمودندکه هرچه درلار بیاد پایین تر قیمت دلار برای وریفای کردن بیشتر پای اونا در میاد !

هر کی قیمت مناسب داشت به آی دی یاهو loginvps هم یه پی ام بفرسته
با تشکر

rezahesami
January 14th, 2013, 01:37
سلام

سلام ، در صورت نیاز به خدمات ارزی می تونید از سایت حواله آنلاین (http://www.havaleonline.com/)
استفاده کنید ،هم برای پرداخت های ارزی و پی پال ، مانی بوکرز ، لیبرتی ، پی زا هم برای خریدهای آمازون و Ebay

hadipro
January 14th, 2013, 20:46
سلام

سلام میتونیم از کشورهای امارات- ویتنام-اسپانیا-مالزی-روسیه-انگلستان- آمریکا براتون صادر کنیم.کارتها مستقیما" توسط بانک صادر میشه و در پی پال و... بدون مشکل پذیرفته میشه( ما ریسلر نیستیم) .سقف شارژ کارت از 5 تا 2000$ هزینه صدور کارتها با توجه به نرخ ایکسچنج بانکها متفاوت هست. در صورت تمایل میتونید به این تاپیک هم سری بزنیدhttp://www.webhostingtalk.ir/f172/61398/. قیمت و موجودی امروز رو براتون پی ام کردم.

با تشکر

n2d
January 14th, 2013, 20:59
سلام
قیمت و موجودی ها را برای بنده هم مجددا ارسال کنید
سپاس

hadipro
January 14th, 2013, 21:18
سلام
قیمت و موجودی ها را برای بنده هم مجددا ارسال کنید
سپاس

ارسال شد با تشکر