PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از نظر شما بهترین دیتاسنتر کدومه؟

mr.Alireza
April 4th, 2012, 23:01
با سلام
به نظر شما بهترین دیتاسنتر برای کولو کدام؟
از نظر سرعت دسترسی در ایران و کپی رایت و عدم تحریم و ...؟
ممنون

allbert
April 4th, 2012, 23:06
http://www.webhostingtalk.ir/f34/43610/?highlight=%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86+%D 8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1

http://www.webhostingtalk.ir/f34/28940/?highlight=%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86+%D 8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1

http://www.webhostingtalk.ir/f6/38053/?highlight=%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86+%D 8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1

http://www.webhostingtalk.ir/f56/33869/?highlight=%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86+%D 8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1

http://www.webhostingtalk.ir/f34/30859/?highlight=%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86+%D 8%AF%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D8%B3%D9%86%D8%AA%D8%B1

این تعدادی از ده ها تاپیک بحث درمورد دیتاسنتر ها هست

میتونید مقایسه و مطالعه کنید خیلی مفید خواهد بود

the_coder
April 4th, 2012, 23:18
با سلام
ممنون
سلام
ما چیزی به نام بهترین نداریم چون کلمه بهترین رو ما باید در جواب به نیاز های شما بگیم
ممکنه بستگی به نیاز شما ایران بهتر از آمریکا و یا اروپا بهتر از آمریکا یا برعکسش اتفاق بیفته
شما دقیقا بگید به چه منظوری می خواید کلو کنید و استفادتون از سرور چیه و حدودا چه سروری و با چه مشخصاتی هم از نظر سخت افزار و هم از نظر پورت و پهنای باند می خواید کلو کنید
چون ممکنه بر حسب مشخصاتی که شما نیاز دارید ، هزینه ماهانه کلو از هزینه ماهانه اجاره یک سرور گرون تر بشه
موفق باشید

par30
April 4th, 2012, 23:21
به نظرم آلمان پینگ خوبی داره نظره بقیه هم باید شنید البته

sebastian
April 4th, 2012, 23:32
با سلام
ممنون
XLhost
مشکل تحریم هم نداری

fara_server
April 4th, 2012, 23:35
فکر کنم در زمینه عدم تحریم : xlhostو همینطور netelligent گذینه های خوبی باشند.
البته دوستانی در همین انجمن هستند که از انگلستان هم پیشنهادات خوبی برای کولو دارند...

sebastian
April 4th, 2012, 23:43
فکر کنم در زمینه عدم تحریم : xlhostو همینطور netelligent گذینه های خوبی باشند.
البته دوستانی در همین انجمن هستند که از انگلستان هم پیشنهادات خوبی برای کولو دارند...
چرا اینطور فکر میکنید؟!! :D
میتونید از خودشون هم بپرسید
باید خدمتتون عرض کنم که ادمین xlhost یک ایرانی هستش و نماینده هم در ایران داره

mr.Alireza
April 5th, 2012, 00:17
من از پینگ آلمان (Hetzner) راضی نیستم .
سرور رو هم برای هاستینگ و نمایندگی می خوام . پهنای باند زیادی نیاز دارم با پورت 1 گیگ اختصاصی .
وارز ساپورت باشه . از نظر شما leaseweb چطوره؟

sebastian
April 5th, 2012, 00:19
من از پینگ آلمان (Hetzner) راضی نیستم .
سرور رو هم برای هاستینگ و نمایندگی می خوام . پهنای باند زیادی نیاز دارم با پورت 1 گیگ اختصاصی .
وارز ساپورت باشه . از نظر شما leaseweb چطوره؟
آره leaseweb هم خوبه
چون اگه پورت 1گیگ از XLhost بگیری خیلی واست قیمتش خیلی گرون تموم میشه

mr.Alireza
April 5th, 2012, 00:24
leaseweb پورت هاش شیر؟
الان یک سرور معمولی با این مشخصات ماهیانه چقدر در میاد؟
حدودا 10 ترابایت پهنای باند

fara_server
April 5th, 2012, 00:25
چرا اینطور فکر میکنید؟!! :D
میتونید از خودشون هم بپرسید
باید خدمتتون عرض کنم که ادمین xlhost یک ایرانی هستش و نماینده هم در ایران داره
عرض کردم که دلیل حرفم وجود نمایندگی و تحریم نکردن ایران در این دو دیتاسنتر یعنی xlhost و همینطور netelligent - Canadian Hosting | Cloud | Servers | Colocation | Bandwidth | Canadian Hosting Solutions (http://www.netelligent.ca/) کانادا هست L-):53:

sebastian
April 5th, 2012, 00:27
عرض کردم که دلیل حرفم وجود نمایندگی و تحریم نکردن ایران در این دو دیتاسنتر یعنی xlhost و همینطور netelligent - canadian hosting | cloud | servers | colocation | bandwidth | canadian hosting solutions (http://www.netelligent.ca/) کانادا هست l-):53:
آها فک کردم منظور بالعکس بود :d

ertebat7
April 5th, 2012, 20:00
نظر شخصی من هزتنر هست
چون با قوانین کپی رایت راحت تر کنار میاد

kaajhost
April 5th, 2012, 20:35
من Equinix سوئیس و Leaseweb هلند را پیشنهاد می کنم. هم از لحاظ پینگ و هم از لحاظ کیفیت در سطح بالایی قرار دارند.

ertebat7
April 5th, 2012, 20:39
من Equinix سوئیس و Leaseweb هلند را پیشنهاد می کنم. هم از لحاظ پینگ و هم از لحاظ کیفیت در سطح بالایی قرار دارند.

Equinix سوئیس کار کردم زیاد جالب نیست
Leaseweb هلند تایید میشه بهترین پینگ را داره

mr.Alireza
April 7th, 2012, 23:23
با تشکر از دوستان.
leaseweb هلند رو انتخاب کردیم.

ramtin140
April 8th, 2012, 00:00
پینگ خوب آلمان

کیفیت خوب و تضمینی به نظر من فقط آمریکا

باز ببین دوستان دیگه نظرشون چیه

AmirHosein
April 8th, 2012, 00:03
رد استیشن جدیدا خوشم اومده ازش با اینکه ازش سرور ندارم ولی اکانت هاستینگم روی یکی از سرور های این دیتاسنتر قرار داره و راضی هستم ازش.

mr.Alireza
April 8th, 2012, 00:08
رد استیشن تو آمریکا؟ سراغ سرورهای آمریکا اصلا نمی روم و گرنه سرورهاشون واقعا خوبه.
به چند دلیل:
تحریم ایران - هزینه بالا - رعایت کپی رایت

AmirHosein
April 8th, 2012, 00:20
رد استیشن تو آمریکا؟ سراغ سرورهای آمریکا اصلا نمی روم و گرنه سرورهاشون واقعا خوبه.
به چند دلیل:
رد استیشن توی UK هست بابا :d
Redstation UK - Dedicated server and colocation services (http://www.redstation.com)

mr.Alireza
April 8th, 2012, 00:22
:)):)) اسمش به آمریکایی ها می خورد . تازه uk هم بدتر از آمریکا.

ramtin140
April 8th, 2012, 00:28
به چند دلیل:

قضیه تحریم ایران چیه؟ چه مشکلی پیش میاره؟

iranian-portal
April 8th, 2012, 00:55
توی این نظر سنجی و اظهارات دوستان
به نظرم واقعا جای Swiftway هلند خالیه
پینگ نسبت به ایران و پایداری شبکه خیلی عالیه
البته قیمت هاش نسبتا بالاست

itjavani
April 8th, 2012, 01:12
انتخاب مکانی برای کولو سرور به این راحتی ها نیست! شما علاوه بر اینکه به مواردی همچون پینگ و استیبل بودن اینترنت توجه دارید باید به عوامل دیگری همچون هزینه پهنای باند ، هزینه پورت یک ، هزینه شیپینگ سرور ، هزینه برق و همینطور سایز سرور ها هست و به صرفه بودن هزینه کولو نیز مهم هست! بعضا بعضی مواقع کولو یک سرور از اجاره همان سرور هزینه بالاتری برای آدم در میاد که عقل سلیم حکم میکنه که دیگه هزینه کولو نده و همان سرور را اجاره کند!
سوالی در زمینه کولو داشتید یا قصد کولو در کانادا داشتید در خدمتیم.

arman_gts
April 8th, 2012, 14:48
انتخاب مکانی برای کولو سرور به این راحتی ها نیست! شما علاوه بر اینکه به مواردی همچون پینگ و استیبل بودن اینترنت توجه دارید باید به عوامل دیگری همچون هزینه پهنای باند ، هزینه پورت یک ، هزینه شیپینگ سرور ، هزینه برق و همینطور سایز سرور ها هست و به صرفه بودن هزینه کولو نیز مهم هست! بعضا بعضی مواقع کولو یک سرور از اجاره همان سرور هزینه بالاتری برای آدم در میاد که عقل سلیم حکم میکنه که دیگه هزینه کولو نده و همان سرور را اجاره کند!
سوالی در زمینه کولو داشتید یا قصد کولو در کانادا داشتید در خدمتیم.
سلام
کانادا کدوم دیتاسنتر ؟
لوکیشن سوییس جایی نمیشناسید ؟

itjavani
April 8th, 2012, 15:22
سلام
کانادا کدوم دیتاسنتر ؟
لوکیشن سوییس جایی نمیشناسید ؟

دیتاسنتر peer1
سوئیس میتونید در Equinix سرویس تهیه کنید! البته نه پرایوت لایر ، مستقیما با خود Equinix در ارتباط باشید! شاید گرونتر باشه ولی سرش به تنش میارزه!

faranetwork
April 8th, 2012, 15:36
در مورد کولو در کانادا بهتون هاست پولیس آقای راستگو رو پیشنهاد میکنم...که همه تاییدشون میکنن
هاست پولیس (http://hostpolis.com/ir/fa/)

arman_gts
April 8th, 2012, 15:58
دیتاسنتر peer1
سوئیس میتونید در Equinix سرویس تهیه کنید! البته نه پرایوت لایر ، مستقیما با خود Equinix در ارتباط باشید! شاید گرونتر باشه ولی سرش به تنش میارزه!
در سوییس از یک شخصی تهیه کردیم که در privatelayer پنل داشت اما الان نمی خواد تمدید کنه و به ما هم اجازه نمی ده که خودمون تمدید کنیم! (به علت نیاز فوری مجبور شدیم از این شخص بگیریم!) خود privatelayer هم که قوربونش برم انگار کلا گذاشتن رفتن! چجوری فروش دارن اینا نمی دونم!

در مورد کولو در کانادا بهتون هاست پولیس آقای راستگو رو پیشنهاد میکنم...که همه تاییدشون میکنن
هاست پولیس (http://hostpolis.com/ir/fa/)

بله در حال حاضر با آقای راستگو همکاری می کنیم ، راضی هستیم ، فقط در مورد ابیوز کمی سخت گیری می کنند که فکر می کنم مشکل رنج آی پی باشه

SeDaBloG
April 8th, 2012, 16:16
Ovh

HugeServer
April 8th, 2012, 21:44

Equinix سرور اختصاصی ارائه نمیده - کمترین مقدار فضای قابل اجاره هم یک Full Rack میباشد.

itjavani
April 8th, 2012, 22:05
Equinix سرور اختصاصی ارائه نمیده - کمترین مقدار فضای قابل اجاره هم یک Full Rack میباشد.

در صورت خرید سخت افزار از خودشون ارائه میدند! البته دقیقا یادم نیست چون این موضوع مربوط به خیلی وقت پیشه! ولی من از بخش فروش هلندشون آفر گرفتم ولی خب خیلی قیمت بالا بود جوری که کلا فکر اجاره از سرم پرید! الان رو نمیدونم ولی بگردم شاید ایمیل آفرشون رو پیدا کنم! در مورد کمترین فضایی که اجاره میدند هم اطلاعی ندارم!

ertebat7
April 8th, 2012, 22:15
1- هزتنر
2- ovh

به نظرم سرورهای هلند هم می تونه در جایگاه سوم قرار بگیره

keywan
April 10th, 2012, 16:40
سرورهای آلمان خیلی خوب سرویس میدن

RoobinaServer
April 13th, 2012, 02:33
اگر تو دید کلی نگاه کنیم و بر اساس راحت بودن کاربر بگیم :

1. هتزنر
2 . ovh
3. Iweb

, ...

AlmaHost
April 13th, 2012, 02:48
:)):)) اسمش به آمریکایی ها می خورد . تازه uk هم بدتر از آمریکا.

باسلام
با چه دلیلی میگید که انگلیس بدتر از آمریکا میباشد؟!

AmirHosein
April 13th, 2012, 03:17
باسلام
با چه دلیلی میگید که انگلیس بدتر از آمریکا میباشد؟!
سلام فکر کُنم ا تحریم میترسن! البته خیلی از دوستان دارن سرویس میدن از uk و مشکلی ندارن!

keywan
April 13th, 2012, 18:27
فقط از ovh نداشتم ولی از بقیه راضی بودم

AHF-victory
June 12th, 2012, 16:06
فرانسه "ohv " بدترینش هست!!!!!!!!!

mehrdad1991h
June 12th, 2012, 17:06

بله !
Ohv بدتر است
حیانا نمیدونم منظورتون ovh نبود ! (شما این کاره و من هیچی ندون)

به نظر من رد استیشن (انگلیس) کیفیت سخت افزار + پورت + همه چیش همه جوره خوبه.... !

rezahd
June 12th, 2012, 21:47

سلام قبل از ارسال نظر در رابطه با بدترین یک نگاه به امضا من بزن برای بعد متوجه خواهید شد

hpnn.wm
June 14th, 2012, 20:33
سرعتو داشتی
این قدرت 100 مگابیت هست

shahab-f
June 14th, 2012, 20:50
1. xlhost
2. hetzner

rezahd
June 14th, 2012, 21:44
سرعتو داشتی
این قدرت 100 مگابیت هست

اره دوست عزیز قدر ت هست kim هم هست

mehdishehnipoor
August 9th, 2012, 22:11
7699

nivdata.com
August 9th, 2012, 23:17
من حدود 8 سال هست با the planet که الان شده softlayer کار می کنم روی چند تا دیتا سنتر دیگه هم سرور های دوستانم را کنترل می کنم . از نظر کیفیت و مخصوصا NOC می تونم بگم خیلی بهتر از بقیه هست. البته 1 سال هست یه سری نیرو هندی هم لابلا نیروهاش آورده به پست اونا اگه بخورین یکم خنگن ولی در کل خیلی خوبه قیمت هاشم همیشه با توجه به کیفیتش خوب بوده. یه سر به سایتش بزنید بد نیست: softlayer.com

hamedmabdi
August 10th, 2012, 01:54
ice colo
hetner

DownloadCenter
August 12th, 2012, 00:25
SoftLayer فقــط !

danitfk
August 13th, 2012, 12:13
[*=1]​OVH

[*=1]Coloinseattle
[*=1]Hetzner
[*=1]Redstation
[*=1]Softlayer

kambizmabdi
September 6th, 2012, 01:35
من مدت هاست با هتزنر آلمان کار میکنم و راضی هستم از همه لحاظ.با تشکر

david-ebi
August 28th, 2014, 13:31
دوستان در جریان هستند که مدتی هست که isp ها مخصوصا در ساعات رایگان شبانه سرعت دانلود لینکهایی که روی سرورهای خارج از کشور هستند رو محدود میکنند.من به عنوان یک دانلود کننده دوست دارم از سرور خارجی ای دانلود کنم که کمترین محدودیت رو براش ایجاد کرده باشن تا سرعت دانلودم در ساعات رایگان بالا باشه.در این باره چندین سرور رو تست کردم و باید بگم که از این نظر در ساعات رایگان دیتاسنتر هتزنر آلمان بیشترین سرعت دانلود رو در ساعات رایگان بین دیتاسنترهای خارجی داره.حتی سرعت دانلودش از leaseweb هلند هم در ساعات رایگان شبانه بیشتر بود.بعد از اون رد استیشن و کمتر از همه یک دیتاسنتری بود از آمریکا به نامfdc یا یک چیزی تو این مایه ها.من فقط خواستم نظرمو درباره بهترین دیتاسنتر از نظر داشتن سرعت بالای لینکهای دانلودی اش در ساعات رایگان بگم.البته احتمال دارد که در isp های مختلف این سرعتهای سرورها فرق کند اما روی صبانت که من هستم که هتزنر آلمان بهترین سرعت دانلود شبانه رو داره.

farsistar
August 28th, 2014, 21:59
اولین دیتا سنتری که ما ایرانی ها به سمتش رفتیم هتزنر هست
با توجه با سابقه و کیفیتی که داره و همچنین مشکل تحریم نداره مناسبه

peyman0742
August 30th, 2014, 11:51
Ovh
سخت افزار خوب
قیمت مناسب

meva300
August 30th, 2014, 12:08
ovh تایید میشه

shirazshop
August 30th, 2014, 16:42
Yesup

iGeek
August 31st, 2014, 03:14
OVH
Leaseweb

uoogle
August 31st, 2014, 09:08
Hetzner
OVH

Ashkankamangar.ir
August 31st, 2014, 09:24
xlhost و دیگر هیچ

princeserver
August 31st, 2014, 14:43
Ice colo

میزبانی کهکشان
August 31st, 2014, 15:01
طxlhost

Edwin
August 31st, 2014, 21:53
Hetzner
OVH

bazar30t
August 31st, 2014, 23:10
درود

نسبت به نیازهای افراد دیتاسنترهای خوب متفاوت است. از لحاظ عدم مشکل تحریم Redstation و Xlhost مناسب هستند. البته hetzner هم با ایرانی ها مشکلی ندارد. البته ابیوز های سخت گیرانه ای هم دارد.

موفق باشید

Global90
September 2nd, 2014, 12:16
Server4You چنتا سرویسی که ازش داشتم کاملا رازی کننده بود. قیمت مناسبی هم داره.

peyman0742
September 3rd, 2014, 06:53
لیزوب و ovh

mohammadali3517
September 3rd, 2014, 17:37
نظر شخصی بنده
بهتری دیتاسنتر ovf هست و هیچ دیتاسنتری به پاش نمیرسه
واگه برای وارز بودن بخواین لیزوب

mhiizadi
September 4th, 2014, 01:40
درود

نسبت به نیازهای افراد دیتاسنترهای خوب متفاوت است. از لحاظ عدم مشکل تحریم Redstation و Xlhost مناسب هستند. البته hetzner هم با ایرانی ها مشکلی ندارد. البته ابیوز های سخت گیرانه ای هم دارد.

موفق باشید
بعد از دو سال کار کردن با هتزنر یک ابیوز هم نداشته ایم.

shazo
September 4th, 2014, 13:13
قیمت خوب + کیفیت

Server4You

emperor3508
September 4th, 2014, 13:28
OVH و Hetzner

seo-expert
September 5th, 2014, 13:59
دوستان بلاخره نشد تو این انجمن یک نفر اطلاعات جامع و بی طرفانه درباره ovh بده. یک نفر میگه بهترین دیتاسنتر دنیاست و یک نفر میگه سرور سرخود میبنندند و کل اطلاعات پاک میکنند! نفهمیدیم بهترینه یا بدترین؟

در مورد Redstation هم همین جو هست. یکی میگه بهترین پورت رو داره ولی تجربه چیز دیگه نشون میده

http://www.speedtest.net/result/3737965611.png (http://www.speedtest.net/my-result/3737965611)

slashflash
September 5th, 2014, 14:03
شانسیه مثل اینکه ! یکی کاملاً راضی هستش ، یکی هم سر ماه نشده به مشکل برمیخوره ...

Hetzner هم همینطوریه ، سر ماه نشد هارد بدون دلیل سوخت !

OPENFIRE
September 6th, 2014, 20:58
دوستان بلاخره نشد تو این انجمن یک نفر اطلاعات جامع و بی طرفانه درباره ovh بده. یک نفر میگه بهترین دیتاسنتر دنیاست و یک نفر میگه سرور سرخود میبنندند و کل اطلاعات پاک میکنند! نفهمیدیم بهترینه یا بدترین؟

در مورد Redstation هم همین جو هست. یکی میگه بهترین پورت رو داره ولی تجربه چیز دیگه نشون میده

http://www.speedtest.net/result/3737965611.png (http://www.speedtest.net/my-result/3737965611)
پورت رد استیشن کاملا پایدار هست مثل ovh -از واسطه ی مطمین بگیرید
رد استیشن = آلما هاست
ovh = آقای کریمی netiran.co مشکلی براتون پیش نمیاد
به سایر شایعات هم گوش نکنید این دو دیتاسنتر بسیار عالی هستند

arc1o0
September 6th, 2014, 23:03

سلام

شما لینک بدید دوستان ببینند که چه کسی بد گفته است، دقیق مشخص میشه که چرا همچین حرفی زده

از 2 حالت هم خارج نیست، یا تازه کار بوده و کارکردن با سرور رو بلد نبوده!

یا این که نیت سوئی داشته است.

الان اکثر کابران و علی الخصوص بزرگان انجمن حداقل یک سرور از او وی اچ دارند.

مهمترین نکته در سرور های او وی اچ، تهیه از طریقی است که فرد یا شرکت واسط، توانایی، تجربه، دانش و تخصص کافی جهت ارائه پشتیبانی به شما داشته باشد. چون روی پشتیبانی خود دیتاسنتر نمی توان حساب خاصی باز کرد

در این صورت این دیتاسنتر برای شما نیز بهترین خواهد بود

و در غیر این صورت شما نیز به مانند دسته اول این دیتاسنتر را ناراضی ترک خواهید گفت.

با تشکر

ارادتمند.

OmidX
September 7th, 2014, 07:38

سلام ...

هرکس تجربه خودشو میگه ، منم تجربه خودم رو میگم ، در پنج ~ شش ماهی ک در OVH هستیم فقط یک ابیوز داشتیم ک بدلیل پورت اسکن یکی از یوزر ها بوده ، این دیتاسنتر فقط رو مواردی مثل اتک ، داس و دیداس ، پورت اسکن و کرک حساس هست.

اما ب دلیل یک آي پی کل سرور رو نمیبنده ، ب شما ابیوز میده ، شما ج ندید آی پی بلاک میشه ... همین ...

البته در صورتیکه مشکل حقوقی داشته باشید (مثل وریفای اکانت با اطلاعات جعلی) امکان بستن سرور ها هست ... چون OVH رو این موضوع خیلی وسواس نشون داده و رو هویت ایرانی هم خیلی گیر ه ...

کیفیت پورت خوب و پایداری داره ، مثل Hetzner و رد استیشن نیست ک یک روز خوبه ، یک روز نیست ، من قبلا از رد استیشن سرور داشتم ، سرعت read / write هارد افتضاح بود ...

از نظر پشتیبانی هم ، اول دیتاسنتر Hetzner ، دوم رد استیشن و سوم OVH !! ، پاسخگویی ب تیکت ها در OVH نیازمند صبر و شکیبایی بسیار زیاد شماست :دی

با تشکر ...

morteza1200
September 9th, 2014, 00:28
به نظرم باید بدونید از کی سرور ( یا vps ) تهیه کنید ، بنده از یک شرکت هاستینگ ایرانی vps ovh دارم تا الان نزدیک 1و نیم سال هست این سرور مجازی فعال هست خدا رو شکر هیچ مشکلی نبوده به جز چندتا ریبوت ، اینو عرض کردم که بگم ovh کسی رو میخواد که بدونه چطور باهاشون تعامل کنه

در مرحله بعد رد استشین انگلیس

یک بار هتزنر به دلیل برگشت خوردن فاکتور تا 5 روز کاری سرور رو بستن ! دلیلش هم یا مسئول مالی نبود یا تعطیل بودن و یا ... در صورتی که رد استیشن حتی اگر فاکتور برگشت بخوره بهت مهلت پرداخت میدن

sheragimanam
October 11th, 2014, 21:28
باتشکر
وبسایت حساب من (http://www.hesabeman.ir)

HighHost
October 11th, 2014, 23:40
بنظر من فقط رداستیشن خوبه

Azarin Web
October 12th, 2014, 00:27
تاپیک قدیمی هست و همیشه (شاید در همین تاپیک هم قبلا پست داده باشم!) گفتم که به نظرم بهترین همون لیزوب leaseweb هست ، واقعا عالی و بی دردسر هستش ، ما که هم از سرعت ، هم پشتیبانی و هم کیفیت سرور و پورت کاملا راضی هستیم نزدیک 3 ساله

sina.click
October 12th, 2014, 16:56
با سلام
ممنون

با سلام

اگر از نظر کولوکیشن و عدم تحریم و کپی رایت چشم پوشی کنیم ، به نظر بنده بهترین دیتاسنتر ها از نظر کیفیت ، آپتایم و پشتیبانی ، سینگل هاپ و رپیدسویچ می باشند

xphost
October 12th, 2014, 21:12
آلمان به نظر من بهتره
ولی اگر پول داری ایران بگیری عالیه

birmusical
October 12th, 2014, 23:48
تاپیک خیلی مفیدی بود.

از نظر بنده ovh خیلی عالی هست. البته خودمم هتزنر دارم و کاملا راضیم