PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اولین نرم افزار رایگان مدیریت هاستینگ

salam
January 8th, 2009, 19:37
اولین نرم افزار رایگان مدیریت هاستینگ

این نرم افزار یك برنامه پیشرفته تحت ویندوز جهت نگهداری ، مدیریت ، آمارگیری و گزارشگری و . . . از لیست كاربرانی است كه از هاستینگ شما استفاده می كنند . این نرم افزار پس از مدت ها تلاش برای اولین بار به صورت رسمی و جدی آماده شده است .

امكانات برنامه Hosting Manager

ایجاد پانل (Panel) مانند WHM : از این گزینه جهت ثبت پانل های جدید استفاده می شود و در دو نوع لینوكس و ویندوز ، مقدار فضا و پهنای باند و قیمت و . . . را در خود ذخیره می كند . پانلهای ثبت شده قابلیت ویرایش و حذف را دارا می باشند .

ثبت پسوند دامین (Domain) : پسوندهای دامینی كه شركت شما ثبت می كند را با قیمت آن در این قسمت ثبت می كنید و در هنگام ثبت اكانت جدید از این پسوندها استفاده می كنید . این قسمت قابلیت حذف و ویرایش را دارا می باشد .

ثبت مشتری : در این قسمت از برنامه شما می بایست قبل از ثبت هر سفارش ، اطلاعات مربوط به صاحب آن سفارش را در بانك اطلاعاتی وارد نموده و برای هر مشتری یك نام كاربری انتخاب نمایید . در این سیستم هر مشتری ، تنها با نام كاربری خویش شناخته میشود .

ثبت سفارشات : با استفاده از این گزینه شما خواهید توانست كه تمام سفارشات خود را در قالب یك فرم هوشمند تنها با سه كلیك ، ثبت و نگه داری نمایید . فقط كافیست نام كاربری مشتری ، نام پانل و نام پسوند دامنه او را انتخاب نموده و دكمه ثبت اطلاعات را كلیك نمایید . به همین سادگی . . .

مشاهده سفارشات : در این قسمت از برنامه نیز سیستمی تعبیه شده كه با وارد نمودن نام دامنه هر سفارش ، تمام اطلاعات مربوط به آن سفارش برای شما نمایان میگردد .

حذف سفارشات : جهت حذف سایتهایی كه مدت همكاری آنها با شركت شما به پایان رسیده و قصد تمدیدی سرویس خود را ندارند نیز ، از قسمت حذف سفارشات اقدام نمایید . همچنین این سیستم برای حذف مشتركین خاطی نیز به كار میرود .

آمار و ارقام : شما در هر لحظه از برنامه میتوانید شاهد آمار و ارقامی كامل از بانك اطلاعاتی خود باشید . این آمار به صورت كاملا پویا و هوشمندانه از بانك اطلاعاتی سیستم استخراج میگردند .

لیست سیاه : این قسمت از نرم افزار نیز كه در صفحه اصلی نرم افزار گنجانده شده و نسبت به تاریخ حساس است ، لیست تمام مشتركینی را نمایش میدهد كه مدت سفارش آنها در پایان روز جاری به اتمام خواهد رسید . این سیستم از جمله قسمت های مفید بوده و باعث میشود كه مدیر هاستینگ قبل از اتمام هر سفارش . ایمیلی مبنی بر تمدید سفارش را برای مشترك مذبور ارسال نماید .

و امكانات دیگر از جمله : تاریخ شمسی ، روزهای هفته به صورت ایرانی ، ویرایش و حذف تمام اطلاعات و . . .

حجم نرم افزار : تقریبا 4 مگابایت
برای دریافت این نرم افزار کلیک کنید (http://rezasystem.persiangig.com/setup.exe)

برنامه نویس : رضا یوسفی
سایت منبع : من آنلاین هستم (http://www.iamonline.ir)

بی صبرانه منتظر دریافت پیشنهادات و انتقادات شما هستیم . . .
جهت دریافت نسخه های جدیدتر به آدرس www.iamonline.ir (http://www.iamonline.ir) مراجعه فرمایید .

salam
January 8th, 2009, 23:43
اگه احیانا موقع نصب با خطا مواجه شدین , یکی از راههای زیر رو میتونین انجام بدین :
1- نرم افزار ویژوال بیسیک 6 رو به همراه اکسس رو سیستمتون نصب کنید و دوباره اقدام به نصب فایل کنید .
2- نرم افزار ویژوال بیسیک 6 ران تایم ارور رو به همراه اکسس نصب کرده و سپس اقدام به نصب نرم افزار نمایید .

در صورت نصب موفقیت آمیز و یا عدم نصب برنامه , مراتب را از طریق همین تاپیک اعلام بفرمایید . ممنونم

salam
January 8th, 2009, 23:50
اینم یه اسکرین شات از صفحه اصلی نرم افزار

http://rezasystem.persiangig.com/Untitled-1.gif

Nikihost
January 9th, 2009, 01:37
فعلا داره دانلود ميكنم. تا بنصبم و ببينم چي شده . اميدوارم كه كار شايسته باشد. دوست عزيز خيلي ممنون و برات ارزوي موفقيت ميكنم

salam
January 9th, 2009, 01:48
فعلا داره دانلود ميكنم. تا بنصبم و ببينم چي شده . اميدوارم كه كار شايسته باشد. دوست عزيز خيلي ممنون و برات ارزوي موفقيت ميكنم
ممنونم . من هم بی صبرانه منتظر نظرات و پیشنهادات شما دوست خوبم هستم . . .

salam
January 10th, 2009, 15:37
بنا به درخواست مکرر دوستان , برای آن دسته از افرادی که امکان دانلود این نرم افزار برایشان فراهم نیست , خدمات ارسال پستی نیز فراهم گردید .
جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش پستی نرم افزار به آدرس www.iamonline.ir (http://www.iamonline.ir) مراجعه فرمایید .

salam
January 11th, 2009, 11:21
با توجه به درخواست های مکرر مدیران هاستینگ ها مبنی بر ارائه این نرم افزار به نمایندگان خود , تصمیم گرفتیم برای آن دسته از مدیرانی که علاقمند هستند , نرم افزار فوق را به صورت کاملا رایگان با نام و نشانی و . . . شرکت مذکور ویرایش نماییم . جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا از طریق قسمت تماس با ما (http://www.iamonline.ir/message) مکاتبه بفرمایید . ممنون

Nikan
January 11th, 2009, 15:16
سلام

به شما تبریک می گویم بابت این نرم افزار ولی به نظر من برای تکمیل نرم افزارتون یک مقدار روی نرم افزار های معروف مثل ModernBill و ... هم بررسی کنید مطمئن هستم که خیلی ایده های جالبی می توانید از آنها بدست بیاورید

با تشکر

Mozafary
January 12th, 2009, 11:14
سلام
من این سوال رو اینجا هم مطرح میکنم شاید پاسخ داده شود،این نرم افزار ایا فعلا رایگان هست یا قرار هست تحت لایسنس آزاد مانند gpl ارائه بشه.همینطور پشتیبان این نرم افزار شخص حقیقی هست یا حقوقی.

salam
January 12th, 2009, 12:37
سلام

به شما تبریک می گویم بابت این نرم افزار ولی به نظر من برای تکمیل نرم افزارتون یک مقدار روی نرم افزار های معروف مثل modernbill و ... هم بررسی کنید مطمئن هستم که خیلی ایده های جالبی می توانید از آنها بدست بیاورید

با تشکر

ممنونم . نظر لطف شماست .
این مورد رو حتما پیگیری میکنم و ممنونم بابت این پیشنهاد خوبتون .

salam
January 12th, 2009, 12:48
سلام
من این سوال رو اینجا هم مطرح میکنم شاید پاسخ داده شود،این نرم افزار ایا فعلا رایگان هست یا قرار هست تحت لایسنس آزاد مانند gpl ارائه بشه.همینطور پشتیبان این نرم افزار شخص حقیقی هست یا حقوقی.

سلام :chef:
در مورد این سوال شما باید بگم که : دیروز یکی از دوستانی که خیلی هم دوسش دارم و هم قبولش دارم از لحاظ علمی و تجربه (نبی :kiss:) پیشنهاد دادن که تحت لایسنس آزاد ارائه بشه , تو فکر این هستم که اگه مقدماتش فراهم شد , در اولین فرصت نسبت به انجام این کار اقدام کنم :sailor: و فعلا هم تصمیم قطعی ام همینه مگر اینکه تحت شرایطی خاص مجبور به تغییر اون بشم :innocent: .
در مورد پشتیبانی هم باید خدمتتون عرض کنم همونطور که در صفحه اصلی نرم افزار هم ذکر شده فعلا توسط شخص حقیقی پشتیبانی میشه :euro: اما به امید خدا تمهیداتی اندیشیده شده که در آینده ای نزدیک , بخش پشتیبانی نرم افزار به صورت حقوقی خدمت رسانی کنه :sorcerer: .
سوال دیگه ای داشتین در خدمتتون هستم .

از تمام دوستانی هم که لطف میکنن نظرات و پیشنهادات و انتقادات خودشون رو مطرح میکنن و یا سوالات خودشون رو میپرسن بسیار بسیار بسیار . . . ممنونم .

salam
January 12th, 2009, 15:11
با توجه به بالا بودن حجم برنامه و عدم دسترسی برخی از مدیران به اینترنت پرسرعت , از هم اکنون تمام دوستان عزیز میتوانند این برنامه را تنها با حجم 4 مگابایت دانلود نمایند . (لازم به ذکر است حجم قبلی این نرم افزار 24 مگابایت بود)
با تغییراتی در فایل نصب کننده برنامه , امید آن می رود که مشکلاتی که برای برخی از دوستان هنگام نصب پدید می آمد مرتفع گردد . لذا از تمام کاربرانی که موفق به نصب برنامه نشده اند , بدین وسیله دعوت به عمل می آید که با دریافت و نصب مجدد این برنامه , از امکانات آن نهایت استفاده را ببرند .

خیلی کتابی شد !
فایل اینستال رو دوباره ساختم . اونایی که موقعه نصب مشکل داشتن دوباره دریافت کنن (حجمش شده 4مگ) , ایشالا که مشکلشون حل بشه . خبرش رو هم توی همین انجمن به من و بقیه دوستان بدن . مرسی

در ضمن فایل در پرشین گیگ آپلود شد و دوستانی که با رپیدشیر مشکل داشتن ازین به بعد میتونن با خیلا راحت فایل رو با لینک مستقیم دانلود کنن : www.iamonline.ir (http://www.iamonline.ir)

salam
January 12th, 2009, 20:01
جهت اطلاع دوستان عزیز باید عرض کنم که با ایجاد تغییرات در فایل نصب کننده برنامه , مشکلی که برای برخی از دوستان هنگام نصب پیش میومد بر طرف شد و الان طبق گزارشات واصله تمام دوستان میتونن با دانلود فایل جدید که حجمش از 24 مگابایت به 4 مگابایت رسیده , نرم افزار رو به راحتی نصب کرده و از تمام امکانات اون استفاده کنن .

نظرات خودتون رو از ما دریغ نفرمایین . . .
ممنونم

Vahid
January 13th, 2009, 08:16
لینک برنامه رو برا من میل کنید بزارم تو قسمت dl سایت با لینک مستقیم

salam
January 13th, 2009, 14:42
با تشکر , براتون ارسال کردم .

salam
January 17th, 2009, 18:17
سلام , زحمتش رو کشیدین ؟

salam
July 5th, 2009, 16:00
سلام . دوستان برای نسخه دوم این نرم افزار پیشنهادی ندارن ؟
به امید خدا از هفته آتی کدنویسی نسخه دوم شروع میشه پس لطفا پیشنهاداتتون رو همینجا اعلام بفرمایین . مرسی

mohsen1
July 28th, 2010, 21:41
سلام.
پیغام خطا داره:
مربوط به این dll هست
DAO350.dll

---------- Post added at 09:41 PM ---------- Previous post was at 09:40 PM ----------

الان فونت ه خراب شده.
البته بعد از نصب ریست نشده سیستم.
ویندوز هم سون هست.

saeidj
July 28th, 2010, 21:50
سلام.
پیغام خطا داره:
مربوط به این dll هست
DAO350.dll

---------- Post added at 09:41 PM ---------- Previous post was at 09:40 PM ----------

الان فونت ه خراب شده.
البته بعد از نصب ریست نشده سیستم.
ویندوز هم سون هست.
فكر مي كنم نرم افزار vb بايد روي سيستم نصب باشه

parsaserver
July 29th, 2010, 02:20
تبریک به شما بابت نرم افزار خوبتان
فقط محیط این برنامه برای من آشنا هست فکر کنم جایی قبلا این نرم افزار را دیدم !

taghikhani
July 29th, 2010, 02:28
آیا این نرم افزار هاستها و دومینها را اتوماتیک ایجاد می کند؟ در واقع api دارد؟

saeidj
July 29th, 2010, 02:59
آیا این نرم افزار هاستها و دومینها را اتوماتیک ایجاد می کند؟ در واقع api دارد؟

نه فقط يه برنامه براي حساب رسي امور مالي مشتركين هاستنيگ هست

kingoftehran
August 1st, 2010, 03:03
نرم افزار خوب هست ولی نوشته هاش تو بعضی ویندوز ها به هم می ریزه

dade24
December 9th, 2010, 09:53
عالیه !!!!!!!!!

AfaghData
December 9th, 2010, 10:06
سلام

نرم افزار قبلا ارائه شده و تو سایت های اسکریپت هم بوده! این نسخه کاملا ریگان بوده و برنامه نویس هم شخص حقیقی است و نه حقوقی! فکر کنم کاملا رضایت داره چون حدود 9 یا 6 ماه پیش من این نرم افزار دیدم! ( برای دانلود )

emadjan
September 1st, 2011, 01:43
سلام
اگه بخشی برای Bakup گیری داشت خوب بود

---------- Post added at 01:43 AM ---------- Previous post was at 01:39 AM ----------

سلام جایی واسه bakup گیری نداره

rayaclub
January 10th, 2012, 12:56
سلام

چیز جالب و بدرد بخور هست تشکر بابات برنامه .

alino8
March 22nd, 2012, 01:43
خیلی عالی بود خدا خیرت بده کلی ما جولو افتادیم

ParsWebIT
March 22nd, 2012, 03:19
تاپیک 2009 رو کشیدین بالا؟؟؟؟؟

taghikhani
March 22nd, 2012, 03:23
تاپیک 2009 رو کشیدین بالا؟؟؟؟؟

نکتش اینه که حتی دومین استارتر تاپیک برای فروش گذاشته شده.
شانس آوردیم این فروم خیلی قدیمی نیست. وگرنه ملت نظرخواهی هیتلر در مورد پیوستن به ارتش رو هم می آوردن بالا.

AmirHosein
March 22nd, 2012, 03:29
قفل شد :|.