PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد رمز گذاري بر رو ليچر

psfa
April 4th, 2012, 20:13
سلام من خيلي در اين مورد سرچ كردم اما چيزي پيدا نكرم دوستان فقط مي نوشتن با استفاده از امكان رمز گذاري خود رپيد ليچ
من با سي پنل رمز كيزارم اما بعد فايلي مي خواد دانلود بشه هم زمر مي خواد و چون من بعد لچ تو سايتم ميزارم لينك رو نمي خوام اين جوري باشه فقط مي خوام رپيد ليچ رمز داشته باشه كه كسي نتونه استفاده كنه
چه طور اين كار رو انجام بدم ممنون ميشم توضيح بدين و فقط اشار نكنيد
ممنون

---------- Post added at 08:13 PM ---------- Previous post was at 06:17 PM ----------

كسي بلد نيست دوستان؟

taksami4
April 4th, 2012, 20:28
سلام.ماشالا چه قدر با عجله تایپ کردید!
من هم از همین روش استفاده می کردم. برای این کار فایل رو بعد از این که لیچ کردم به فولدر دیگه ای انتقال دادم که دسترسی لازم رو داشت و کاربر می تونست دانلود کنه

peymankazemi
April 4th, 2012, 20:30
با سلام

شما راپید لیچ رو تو یه پوشه دیگه نصب کن فایل هات رو هم تو یه پوشه دیگه بزار اینجوری مشکلت حل میشه غیر اینم فکر نکنم راهی داشته باشه!

psfa
April 4th, 2012, 20:41
خوب دوستان نميشه من هر فايلي كه ليچ مي كنم برم انتقال بدم
پس يه راهي بگين كه مسير ليچ فايل ها رو تغيير بدم كه از اين به بعد اونجا برن

---------- Post added at 08:41 PM ---------- Previous post was at 08:40 PM ----------

سلام.ماشالا چه قدر با عجله تایپ کردید!

:d عجله داشتم كه با عجله تايپ كردم ديگه :d

mehran00
April 4th, 2012, 22:08
خوب دوستان نميشه من هر فايلي كه ليچ مي كنم برم انتقال بدم
پس يه راهي بگين كه مسير ليچ فايل ها رو تغيير بدم كه از اين به بعد اونجا برن

---------- Post added at 08:41 PM ---------- Previous post was at 08:40 PM ----------

:d عجله داشتم كه با عجله تايپ كردم ديگه :d

تو هاستت فولدرو بساز بعد از توی اسکریپت اسم فولدر رو وارد کن

psfa
April 4th, 2012, 23:31
:d
عزيز مهم اينه كجاش وارد بشه

---------- Post added at 11:31 PM ---------- Previous post was at 10:29 PM ----------

ذخيره سازي فايل ها (http://forum.dverleech.com/showthread.php?t=9295)
دوستان اين جا رو ببينيد من يه جاهاييش رو متوجه نميشم مثلا دسترسيش بايد 777 باشه اينا رو ميشه توضيح بدين؟

mehran00
April 4th, 2012, 23:43
:d
عزيز مهم اينه كجاش وارد بشه

---------- Post added at 11:31 PM ---------- Previous post was at 10:29 PM ----------

ذخيره سازي فايل ها (http://forum.dverleech.com/showthread.php?t=9295)
دوستان اين جا رو ببينيد من يه جاهاييش رو متوجه نميشم مثلا دسترسيش بايد 777 باشه اينا رو ميشه توضيح بدين؟

من خودم با این سیستم کار کردم شما یه فولدر به هر اسمی با خود سی پنل بساز (نمیخواد دسترسی تغییر بدی) بعد از فایل کانفیگ اسکریپ (اسمش یادم نیست ) رو ادیت کن و اسم فولدر عوض کن زیاد سخت نیست اما اگه سر در نیاوردی برای پ. خ کن برات انجام بدم
اگه کارارو درست انجام دادی و تو فولدر موردنظر فایل هات سیو نشد دسترسی فولدر بزار روی 755 (روی 777 نزار چون امکان هک شدن هست)

mehran00
April 4th, 2012, 23:46
برای تغییر دسترسی فایل ها به عکس ضمیمه شده توجه کن

kashaneh
April 4th, 2012, 23:53
سلام
اگر اسکریپت شما رپیدلیچ هست این راهنمایی به درد شما میخوره

برای رمز گذاشتن بر روی اسکریپت رپیدلیچ از طریق فایل config.php که در پوشه Config موجود هست امکان پذیر هست.

برای گذاشتن رمز بر روی رپید لیچ فایل ذکر شده رو باز کنید و مقدارهای مورد نیاز رو به دلخواه تغییر بدید.
مثلا فقط برای گذاشتن رمز عبارت false رو به true تغییر بدید:

$login = false; # false - Authorization mode is off, true - on
و در خط پایین در قسمت مشخص شده نام کاربری و رمز رو وارد کنید:

$users = array('username' => 'password'); # false - Authorization mode is off, enter the username and password in the given way

موفق باشید

psfa
April 5th, 2012, 12:11
از همتون ممنونم دوستان امتحان مي كنم ببينم ميشه يا نه بازم ممنون

---------- Post added at 11:41 AM ---------- Previous post was at 11:22 AM ----------

<?php if (!defined('RAPIDLEECH')) { require_once('index.html'); exit; }
$options = array ( 'download_dir' => 'files/', 'download_dir_is_changeable' => false, 'delete_delay' => 0, 'rename_prefix' => '', 'rename_suffix' => '', 'rename_underscore' => true, 'bw_save' => true, 'file_size_limit' => 0, 'auto_download_disable' => false, 'auto_upload_disable' => false, 'notes_disable' => false, 'upload_html_disable' => false, 'myuploads_disable' => false, 'login' => false, 'users' => array ( 'test' => 'test', ), 'login_cgi' => false, 'template_used' => 'plugmod', 'default_language' => 'fa', 'show_all' => true, 'server_info' => true, 'ajax_refresh' => true, 'new_window' => false, 'new_window_js' => true, 'flist_sort' => true, 'flist_h_fixed' => false, 'disable_actions' => false, 'disable_deleting' => false, 'disable_delete' => false, 'disable_rename' => false, 'disable_mass_rename' => true, 'disable_mass_email' => true, 'disable_email' => false, 'disable_ftp' => false, 'disable_upload' => false, 'disable_merge' => false, 'disable_split' => false, 'disable_archive_compression' => false, 'disable_tar' => false, 'disable_zip' => false, 'disable_unzip' => false, 'disable_rar' => false, 'disable_unrar' => false, 'disable_md5' => false, 'disable_md5_change' => false, 'disable_list' => false, '2gb_fix' => true, 'forbidden_filetypes' => array ( 0 => '.htaccess', 1 => '.htpasswd', 2 => '.php', 3 => '.php3', 4 => '.php4', 5 => '.php5', 6 => '.phtml', 7 => '.asp', 8 => '.aspx', 9 => '.cgi', ), 'forbidden_filetypes_block' => false, 'rename_these_filetypes_to' => '.xxx', 'check_these_before_unzipping' => true, 'no_cache' => true, 'images_via_php' => false, 'use_curl' => false, 'redir' => true, 'fgc' => 0,);
require_once('site_checker.php');require_once('acc ounts.php');?>
ايني كه گفتيد نبود

---------- Post added at 12:11 PM ---------- Previous post was at 11:41 AM ----------

من فايل كانفيگ رو پاك كردم و دوباره نصب كردم رپيدليچ رو و تو قسمت authontication يوزر پس گذاشتم اما مي خوام وارد بشم نميشه و هي دوباره مياد كه يوزر پسزده بشه

Mr_Parham
April 5th, 2012, 12:41
از همتون ممنونم دوستان امتحان مي كنم ببينم ميشه يا نه بازم ممنون

---------- Post added at 11:41 AM ---------- Previous post was at 11:22 AM ----------

<?php if (!defined('RAPIDLEECH')) { require_once('index.html'); exit; }
$options = array ( 'download_dir' => 'files/', 'download_dir_is_changeable' => false, 'delete_delay' => 0, 'rename_prefix' => '', 'rename_suffix' => '', 'rename_underscore' => true, 'bw_save' => true, 'file_size_limit' => 0, 'auto_download_disable' => false, 'auto_upload_disable' => false, 'notes_disable' => false, 'upload_html_disable' => false, 'myuploads_disable' => false, 'login' => false, 'users' => array ( 'test' => 'test', ), 'login_cgi' => false, 'template_used' => 'plugmod', 'default_language' => 'fa', 'show_all' => true, 'server_info' => true, 'ajax_refresh' => true, 'new_window' => false, 'new_window_js' => true, 'flist_sort' => true, 'flist_h_fixed' => false, 'disable_actions' => false, 'disable_deleting' => false, 'disable_delete' => false, 'disable_rename' => false, 'disable_mass_rename' => true, 'disable_mass_email' => true, 'disable_email' => false, 'disable_ftp' => false, 'disable_upload' => false, 'disable_merge' => false, 'disable_split' => false, 'disable_archive_compression' => false, 'disable_tar' => false, 'disable_zip' => false, 'disable_unzip' => false, 'disable_rar' => false, 'disable_unrar' => false, 'disable_md5' => false, 'disable_md5_change' => false, 'disable_list' => false, '2gb_fix' => true, 'forbidden_filetypes' => array ( 0 => '.htaccess', 1 => '.htpasswd', 2 => '.php', 3 => '.php3', 4 => '.php4', 5 => '.php5', 6 => '.phtml', 7 => '.asp', 8 => '.aspx', 9 => '.cgi', ), 'forbidden_filetypes_block' => false, 'rename_these_filetypes_to' => '.xxx', 'check_these_before_unzipping' => true, 'no_cache' => true, 'images_via_php' => false, 'use_curl' => false, 'redir' => true, 'fgc' => 0,);
require_once('site_checker.php');require_once('acc ounts.php');?>
ايني كه گفتيد نبود

---------- Post added at 12:11 PM ---------- Previous post was at 11:41 AM ----------

من فايل كانفيگ رو پاك كردم و دوباره نصب كردم رپيدليچ رو و تو قسمت authontication يوزر پس گذاشتم اما مي خوام وارد بشم نميشه و هي دوباره مياد كه يوزر پسزده بشه

این سوال هاتون رو اینجا مطرح کنید راحت تر جواب میگیرید
مرجع تخصصی رپیدلیچ و تورنت (http://forum.dverleech.com/)
موقع نصب یک تیک هست برای CGI فکر می کنم، اون رو بزنید ببینید مشکل حل میشه

psfa
April 5th, 2012, 13:10
بله درست شد اون رو زدم تو همون سايت اول مطرح كردم جواب دادن و از به اين تيك دقت نكرده بودم كه تو همون سايت اين رو متوجه شدم درست شد
از شما هم ممنون