PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی جهت تغییر سرور اختصاصی

heidari_12
April 4th, 2012, 15:28
سلام
من یک سرور اختصاصی دارم که به زودی قراردادش به اتمام میرسه.
دنبال این هستم که در صورت امکان به یک جای جدید نقل مکان کنم!
البته مطالب سایت هم زیاد خوندم ولی لازمه این پست را بزنم.
1- سوال اول - اصلا من نیاز به سرور اختصاصی دارم؟!
من کلا کمتر از 15 تا سایت دارم با میانگین 10 هزار بازدید روزانه و خیلی ماکزیمم شاید 30 تا 40 هزار که البته شاید سالی 2 بار به این رقم برسه.
فعلا هم یک سرور amd دارم با 2 gig رم - البته ارسال نامه هم داریم شاید یک بار در هفته 15 هزار نامه.
دلایل من برای داشتن سرور اختصاصی یکی عدم اعتماد به سرور مجازی و دوم دسترسی کامل به سرور بود-
هنوز هم تمایلم سرور اختصاصی است مگر اینکه خلافش ثابت بشه!
2- چون فعلا کنترل سی پنل را دارم جای جدید هم میخواهم سی پنل باشد.
3- حداقل 13 تا آی پی
4 - ترافیک 100 گیگ کافیه ! 500 عالیه!
5 - هارد 360 هم کافیه ولی میرور باشه یعنی دو تا هارد
ترجیحا هم نمی خواهم از شرکت های واسطه ای ایرانی بخرم یک دلیل اینکه ممکنه سال بعد این شرکت بخواهد در شرکت را تخته کنه اونوقت باید دوباره اثاث کشی کرد. و البته دلایل بیشتری هم دارم
با این مشخصات کجا را پیشنهاد می دهید؟
ضمنا محتوای سایت شخصی است و مشکل کپی رایت و وارز ( که نمی دونم چیه البته) را احتمالا نداریم
از همه چیز مهم تر هم برام آپ تایم است- ترجیحا هم آمریکا با هزینه 150 ماهانه - البته جایی نباشه تا فهمید ایرانی هستیم درمون را تخته کنه!
از xlhostکسی بدی نگفته بود. با توجه به چیزایی که گفتم کدام پیشنهادش بدرد کار من می خوره؟
ریبوت راه دور هم داشته باشه.
ممنون از راهنمایی هاتون

heidari_12
April 8th, 2012, 13:29
سلام مجدد
مرسی از راهنمایی های فراوان!!!!
بگذریم...!
با این استفاده ای که من گفتم در بالا آیا این سرور xlhost مناسب کار من هست؟ تایید می کنید؟ضمنا 15 هزار نامه در24 ساعت اسپم حساب میشه؟ قاعده شناسایی اسپم چیه؟

Quad Core Xeon X3350
4GB DDR2 RAM Memory
2x250GB HDD Hard Drive
3000GB Transfer Bandwidth
100Mbps Uplink

یک سوال فنی هم دارم Raid نرم افزاری بعد از نصب cpanel قابل انجام است؟

iNicz.Com
April 8th, 2012, 13:42
سلام مجدد
مرسی از راهنمایی های فراوان!!!!
بگذریم...!
با این استفاده ای که من گفتم در بالا آیا این سرور xlhost مناسب کار من هست؟ تایید می کنید؟ضمنا 15 هزار نامه در24 ساعت اسپم حساب میشه؟ قاعده شناسایی اسپم چیه؟

Quad Core Xeon X3350
4GB DDR2 RAM Memory
2x250GB HDD Hard Drive
3000GB Transfer Bandwidth
100Mbps Uplink

یک سوال فنی هم دارم Raid نرم افزاری بعد از نصب cpanel قابل انجام است؟

اینوری که مشخصه ، از همه مهتر برای شما اپتایم هستش. دیتاسنتر زیاده و همین که شما قصد دارید مستقیم خرید کنید . حداقل از جایی بگیرید که وقتی فهمید ایرانی هستید، اذیت نشید.

cartman10mpi
April 8th, 2012, 14:01
اگر اطلاعات حساس و شخصی‌ هست سرور اختصاصی بهتر هست . در رابطه با کجا پیشنهاد من برای شما لیز وب هلند هست که در کیفیت شبکهٔ آنها هیچ شکی نیست . در رابطه با اسپم قوانین برای هر جا متفاوت هست . ولی‌ به احتمال زیاد مقداری که فرمودید جزو اسپم محسوب خواهد شد .

faranetwork
April 8th, 2012, 14:16
مهمترین قضیه هیچ وقت از سمت ایران خرید نکنین حتی اگه خود دیتاسنتر بگه مشکلی نداره!!! این یک تجربه هست

alireza9549
April 8th, 2012, 22:25
چیزی که شما لازم دارید 100% سرور اختصاصی هست چون باسرور مجازی نمیشه همه این کار ها را انجام داد .
اگر کسی هم این سرور مجازی با همه این چیز ها را به شما بدهد قیمت سرور بالا از شما میگیرد دیتاسنتر XLhost خوب و تایید شده است . ولی ایا هزینه های این دیتاسنتر برای شما مناسب است ؟
پیشنهاد من از هر کجا خرید میکنید اسم ایران نباشه بهتر است . اگر هزینه برای شما مهم نیست سرور خوبی هست . اگر هزینه هم در خرید سرور برای شما مهم هست پیشنهاد میکنم باز هم تلاش کنید برای کمتر . پیدا میشه .