PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ایمپورت دیتا بیس در سی پانل

taha1986
April 4th, 2012, 12:33
سلام

در سی پانل وقتی که یک دیتابس جدید می سازم و می خواهم فایل SQL که از قبل موجود هست از طریق phpmyadmin اپلود کنم بدون خطا ایمپورت می شوداما در بخش دیتا بیس سی پانل سایز این دیتا بیس صفر هست بعضی جاهای سایت بدرستی کار می کند و بعضی جا ها خطای دیتا بیس می دهد

لطفا کمک کنید
با تشکر

allbert
April 4th, 2012, 12:37
حجم دیتابیس شما چقدر هست ؟

areff
April 4th, 2012, 12:39
سلام

در سی پانل وقتی که یک دیتابس جدید می سازم و می خواهم فایل sql که از قبل موجود هست از طریق phpmyadmin اپلود کنم بدون خطا ایمپورت می شوداما در بخش دیتا بیس سی پانل سایز این دیتا بیس صفر هست بعضی جاهای سایت بدرستی کار می کند و بعضی جا ها خطای دیتا بیس می دهد

لطفا کمک کنید
با تشکر

ممکنه فایل sql که دارید مشکل داشته باشه

taha1986
April 4th, 2012, 12:40
حجم دیتابیس شما چقدر هست ؟

176 kb

allbert
April 4th, 2012, 12:43
دیتابیس رو در حالت zip ایمپورت میکنید یا فایل sql ?

taha1986
April 4th, 2012, 12:45
دیتابیس رو در حالت zip ایمپورت میکنید یا فایل sql ?

sql
با تشکر از پیگیری شما

allbert
April 4th, 2012, 13:18
یک بار زیپ شده این کار رو انجام بدید
پیغامی که بعد از تمام شدن ایمپورت به شما داده میشه رو اینجا بزارید

برای تست یک بار دیتابیس رو دستی ذخیره کنید ببینید حجمش با حجمی که اپلود میکنید یکی هست ؟

taha1986
April 4th, 2012, 14:21
یک بار زیپ شده این کار رو انجام بدید
پیغامی که بعد از تمام شدن ایمپورت به شما داده میشه رو اینجا بزارید

برای تست یک بار دیتابیس رو دستی ذخیره کنید ببینید حجمش با حجمی که اپلود میکنید یکی هست ؟

زیپ شده 36 کیلو بایت هست براحتی و بدون هیچ خطای ایمپورت میشه اما باز هیچ سایزی نشون نمیده

---------- Post added at 02:21 PM ---------- Previous post was at 01:51 PM ----------

نکته جالبی که هست دیتابیس رو از یک سرور دیگه می خوام به سرور دیگه انتقال بدم در سرور قبلی در قسمت دیتا بیس سایز دارد
0.51 mb
اما پس از انتقال در سرور جدید و ایمپورت سایز آن صفر هست

taha1986
April 4th, 2012, 22:49
متوجه یک موضوع شدم

اگر دیتا بیس رو از طریق PHPmyadmin و از پنل WHM ایمپورت کنم وسپس در سی پانل در قسمت دیتا بس ها دیتا بیس سایز دارد البته نصف سایز واقعی

ایا این کمک به حل مشکل خواهد کرد؟

allbert
April 4th, 2012, 23:11
امتحان کنید ببینید مشکلتون حل میشه یا خیر

معمولا وقتی دانلود میشه دیتابیس یکم حجمش بیشتر از حالت عادی هست