PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بدست آوردن آمار واقعی یک سایت ؟

rrt
April 4th, 2012, 09:55
سلام دوستان

سایت هایی هستند که آمارشون رو دست کاری میکنن
حال میشه آمار واقعی این سایت ها رو بدست آورد ؟

persiantools
April 4th, 2012, 09:59
از الکسا تقریبی می تونی بفهمی ولی اونم تغلب داره .

loginvps.com
April 4th, 2012, 14:41
تنها گزینه ات فعلا الکسا هست

sebastian
April 4th, 2012, 14:44
از webgozar هم میتونی استفاده کنی
حالا شاید اون سایت از وبگذر اصلا استفاده نکنه
اونوقت میخواید چیکار کنید ؟!!!

loginvps.com
April 4th, 2012, 14:54
حالا شاید اون سایت از وبگذر اصلا استفاده نکنه
اونوقت میخواید چیکار کنید ؟!!!

بعضی از سایتها که آمار سرسماوری دارند که معلومه آمار رو دست کاری کردند با چند بار رفرش میشه به یک نتیجه هایی رسید
در مورد وب گذر هم بگم که پستم ادیت شد :d

psfa
April 4th, 2012, 16:10
وبگذر هم امارش درست نيست الان بريد امار پرشين استيت با وبگذر يك سايت رو چك كنيد اصلا مثل هم نيستن
الكسا هم كه فكر كنم رتبه بنديش بر اساس تعداد كساني هست كه با تولبار وارد سايتتون بشن

sebastian
April 4th, 2012, 17:16
وبگذر هم امارش درست نيست الان بريد امار پرشين استيت با وبگذر يك سايت رو چك كنيد اصلا مثل هم نيستن
الكسا هم كه فكر كنم رتبه بنديش بر اساس تعداد كساني هست كه با تولبار وارد سايتتون بشن
وبگذر کمی بین وبمستر های ایرانی طرفدار داره ولی از نظر من هیچکدوم از این 2تا آمارگیر حرفه ای نیستند بهترین آمارگیر که به Googlr analytic هم نزدیکه Histat هستش

rrt
April 4th, 2012, 17:20
دوستان ورودی گوگل یک سایت رو چطوری بفهمیم

pardishosting
April 4th, 2012, 17:22
Awstat , Histat

IranHosting
April 4th, 2012, 17:24
اگر یک سایت از گوگل Analy. استفادهکنه شیر کنه میتونید از راه gmail بفهمید

psfa
April 4th, 2012, 18:16
وبگذر کمی بین وبمستر های ایرانی طرفدار داره ولی از نظر من هیچکدوم از این 2تا آمارگیر حرفه ای نیستند بهترین آمارگیر که به Googlr analytic هم نزدیکه Histat هستش
مي خواستم بگم اما گفتم شايد بي ربط باشه با تاپيك

sebastian
April 4th, 2012, 18:18
مي خواستم بگم اما گفتم شايد بي ربط باشه با تاپيك
چرا بی ربط؟!!
موضوع تاپیک آمار واقی یه سایته و این آمار گیر ها هم آمار واقعی رو نمایش میدن پس بی ربط نمیتونه باشه

psfa
April 4th, 2012, 18:25
چرا بی ربط؟!!
موضوع تاپیک آمار واقی یه سایته و این آمار گیر ها هم آمار واقعی رو نمایش میدن پس بی ربط نمیتونه باشه
آخه ايشون گفتن چي جوري امار يه سايت رو ببينند نگفتن چه آمارگير هايي خوب هستن و معرفي كنيد براي همين