PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست سرور اختصاصی برا سایت فیلم

siingle_boy
April 4th, 2012, 01:54
سلام من سایت فیلم دارم میخواستم هاست دانلود بگیرم بهم سرور اختصاصی پیشنهاد کردند
فضا 500 گیگ
پهنا نامحدود
رم هر چی بالا باشه بهتر
پورت 1 گیگ
قیمت ؟
اگه سرور اختصاصی بگیرم قطعی ندارم ؟
من سایتم بیاد بالا دانلودی زیاد داره مشکلی پیش نمیاد

Mehdi_Enter
April 4th, 2012, 02:08
سرور اختصاصی که هزینه زیادی میخواد و مدیریتش هم سخت هست
ولی به نظر من شما سرور مجازی تهیه کنید .. از اختصاصی بهتر به شما جواب میده
یا سرور مجازی ویندوز تهیه کنید و IIS نصب کنید .. وخودتون را خلاص کنید که بهترین راه هاست دانلود هست
و یا سرور مجازی لینوکس تهیه کنید Cpanel نصب کنید که پیشنهاد نمیشه ..
ویندوز بهتر به شما جواب میده .. چون هم هزینه لیسانس Cpanel نخواهید داد و هم اپلود نخواهید کرد
منظور از این که اپلود ندارید هم اینه که اگه IIS نصب کنید یکی از پوشه های ویندوز مثلا میشه هاست دانلود شما
که شما باید فقط فایل های خود را توی همون سرور ویندوز دانلود کنید و به اون فایل انتقال دهید و دیگه نیاز به اپلود نیست
من میتونم سرور مورد نظر شما را تقدیم کنم

siingle_boy
April 4th, 2012, 02:14
والا راستیش من قبلا از وی پی اس فارس گرفتم یه سرور هم برا دانلود و آپ هم برا هاست دی ال رمش 1 بود گفتش هیچ مشکلی پیش نمیاد ما گرفتیم استفاده کردیم شب اول تا یه سری از کاربران زدند برا دانلود هنگید و قطع شد گفتم ریست کنه روزا خوب بود ولی شبا چون دانلود شبانه رایگان بود میترکید :d
به خاطر همین میخوام هاست دی ال یا سرور اختصاصی بگیرم
الان اینی که من درخواست دادم چه قدر میشه قیمتش ؟

tizparvaz
April 4th, 2012, 03:32
والا راستیش من قبلا از وی پی اس فارس گرفتم یه سرور هم برا دانلود و آپ هم برا هاست دی ال رمش 1 بود گفتش هیچ مشکلی پیش نمیاد ما گرفتیم استفاده کردیم شب اول تا یه سری از کاربران زدند برا دانلود هنگید و قطع شد گفتم ریست کنه روزا خوب بود ولی شبا چون دانلود شبانه رایگان بود میترکید :d
به خاطر همین میخوام هاست دی ال یا سرور اختصاصی بگیرم
الان اینی که من درخواست دادم چه قدر میشه قیمتش ؟
خوب شما خیلی راحتتر میتنید از رم 2 گیگ استفاده کنید و سی پی یو قوی تر تا شبا هنگ نکنه این خیلی به صرفه تر از سرور اختصاصی خواهد بود
همچنین نکته دیگه اینکه شاید رو سروری که فرمودین اورسل بالای انجام میشده بخاطر همین وقتی مصرف منابعتون به درصد بالایی میرفته وی پی استون هنگ میکرده سرور اختصاصی معمولا زیر 100$ نیست تا اونجایی که اطلاع دارم ارزونترینها مال هتزنر اونم واسه ماه اول هزینه ستاپ داره
در کل واسه مصرفی که دارین بعید میدونم بصرفه یه وی پی اس با کیفیت بگیرین بهتره

siingle_boy
April 4th, 2012, 03:35
وی پی اس با چه رمی و با چه هاردی و چه پهنایی بگیریم برام کافیه ؟

tizparvaz
April 4th, 2012, 03:40
وی پی اس با چه رمی و با چه هاردی و چه پهنایی بگیریم برام کافیه ؟

هاردرو که خودتون باید تشخیص بدین
میزان مصرف پهنای باند وی پی اس قبلیتون میدونید چقدر بوده ؟

siingle_boy
April 4th, 2012, 03:42
آپلود نامحدود بود دانلود 700 گیگ بود
هارد هم 60 بود
رم هم 1 بود
پورت هم 100 بود

tizparvaz
April 4th, 2012, 03:50
اینی که میگید اولین بار میشنوم آپلود نا محدود دانلود 700 گیگ شما یه ترانسفر داری تو ماه با یه میزان مشخص
من این سرورو بهتون پیشنهاد میکنم ماه اول استفاده کنید و مصرفتون رو در زمانهای مختلف چک کنید اگر کافی بود ادامه بدید اگر زاد بود کاهش بدید اما فکر میکنم کافی باشه با چیزی که تعریف کردید

رم : 2 گیگ
لوکیشن : سوئیس یا آمریکا
سی پی یو : 2xcore 3.5GHZ
پورت : 1 گیگ
پهنای باند : 2 ترابایت
هارد دیسک : 100 گیگ
اف تی پی بک آپ : 3 تا 10 گیگ به صورت رایگان
قیمت ماهانه 60.500 تومان

Mehdi_Enter
April 4th, 2012, 05:04
صدا تو ایران بزرگترین رسانه هنری پارسی زبانان WwW.Seda2Iran25.In (http://www.seda2iran25.in)
من الان به این سایت بالایی سرور مجازی دادم .. که IIs نصب کرد
با این مشخصات داده شده برای این سایت

ram = 2 gig
hard = 1 TB
terafic = na mahdod
cpu = 2
port =100 mpS

که چندین ماه هست کار میده و بیشتر از سایت شما آمار داره

areff
April 4th, 2012, 08:55
پیشنهاد من با شما سرور مجازی لینوکس با یک کنترل پنل خوب هست
ویندوز نه! چون ویندوز + iis کلی منابع میگیرند (به نظر من به درد سایت فیلم نمیخوره,فشار روی سایت فیلم واقعا زیاده تجربه شو داشتم مخصوصا وقتی آمار بالا باشه)

3245
April 6th, 2012, 19:14
از دید من برای سایت فیلم سروری میخواید با ملحقات اضافه ارزون، زیرا سایت فیلم پهنای باند زیادی مصرف داره

آفر ما را ببینید:
http://www.webhostingtalk.ir/f11/45099/

در خدمتیم

ارادت

serverstar.ir
April 14th, 2012, 21:48
http://www.webhostingtalk.ir/f11/46016/