PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست هاست برای ایمیل مارکتینگ

jahan654
April 3rd, 2012, 23:49
من می خواهم ایمیل مارکتینگ انجام دهم از این رو به دنبال هاست مناسب یا vps می گردم
تعداد ارسال درروز بالاست(حدود پنج میلیون در روز)
دوستان پیشنهاد های خودشان را بفرمایند؟
اگه کسی دیتا بیسی از ایمیل دارد هم لطف کند اطلاع دهد

tizparvaz
April 4th, 2012, 00:29
هاست مخصوص به این کار به علاوه 1000 ایمیل فعال ایرانی پرداخت ماهانه و سالانه
تست 1 ساعته
در این هاست قابلیت ایجاد سایت وجود ندارد و صرفا جهت ایمیل مارکتینگ ، فضای بک آپ و یا هاست دانلود غیر حرفه ای میباشد
دریافت قیمت و پاسخویی سوالات پشتیبانی داخل سایت portal.irwebco.com
ایران وب-هاست و دامین-سرور مجازی سوئیس و آمریکا - ناحیه کاربری (http://portal.irwebco.com/)

KamranOnline
April 4th, 2012, 10:17
برای ایمیل مارکتینگ میتوانید از یک vps استفاده نمایید همچنین میتوانید از سیستم ایمیل مارکتینگ ما استفاده نمایید

مشخصات ایمیل مارکتینگ : |هاست|دامین|هاستینگ|میزبانی وب|سرورمجازی - (http://ehost.ir/emailmarketingfeature)

jahan654
April 4th, 2012, 16:57
برای ایمیل مارکتینگ میتوانید از یک vps استفاده نمایید همچنین میتوانید از سیستم ایمیل مارکتینگ ما استفاده نمایید

مشخصات ایمیل مارکتینگ : |هاست|دامین|هاستینگ|میزبانی وب|سرورمجازی - (http://ehost.ir/emailmarketingfeature)

برای ارسال ایمیل زیاد بیش از دو میلیون در روز آیا مشخصات سرور مهم است از جمله رم یا هارد یا آی پی
آیا می توان بدون پرداخت لایسنس این کار را انجام داد
دوستان که می توانند این را در اختیار ما بگزارند لطفا حداکثر تعداد ارسال در روز + تضمین بالای 90 درصدی ورود به inbox + قیمت را بفرمایند

CityKala.net
April 4th, 2012, 20:56
Pasargad Information Technology - Online Support (http://clients.pasargad-it.ir/support.php)
یک پیام بدید

amirizadi
April 4th, 2012, 21:32
با سلام
میتوانم وی پی اس تقدیمتون کنم

jahan654
April 4th, 2012, 21:37
با سلام
میتوانم وی پی اس تقدیمتون کنم

مشخصات + قیمت (پ.خ) برای ارسال حدودپنج میلیون در طول روز (ساعت خاصی مد نظر نیست)
آیا تضمینی برای spam نشدن وجود دارد؟

amirizadi
April 4th, 2012, 21:52
با سلام
ما سرویس را فقط تقدیمتون میکنیم
تضمینی وجود نداره
اگر ای پی را بلاک کنید و یک سری موارد را رعایت نکنید هیچ تضمینی در موردش نیست

1 گیگ رم
40 گیگ هارد
1 ترابایت پهنای باند
ماهانه 30.000

pendar09
February 24th, 2013, 13:45
من هم نیاز دارم به چنین سرویسی اما با حجم ارسالی پایین تری حدود 200 هزار تا فقط دوستان هر کسی پیشنهادی داره بگه ممنون می شم

rodfile.ir
February 24th, 2013, 13:55
من هم نیاز دارم به چنین سرویسی اما با حجم ارسالی پایین تری حدود 200 هزار تا فقط دوستان هر کسی پیشنهادی داره بگه ممنون می شم

سلام

من می تونم برات مستقیم از دیتا سنتر بگیرم

کیفیت سرور و ارسال بالا می تونی انجام بدی

شاید بگم حدود 8 یا 10 میلیون ایمیل هم در روز می تونی ارسال کنی

خود من الان دارم خیلی هم راضی هستم

یه وی پی اس (وی دی اس) مستقیم از دیتاسنتر خرید کردم و کارش هم عالیه

pendar09
February 24th, 2013, 14:02
سلام

هزینه اش رو لطف می کنی بهم بگی ؟ با یکی صحبت می کردم می گفت باید روی اینا کنترل پنل نصب کنی درسته ؟

haftsepehr
February 24th, 2013, 14:04
پنل ایمیل مارکتینگ اگه خواستید در خدمتیم
ارسال ایمیل انبوه - ایمیل تیلیغاتی - پنل ایمیل انبوه - ایمیل مارکتینگ سامانه های مجازی فضایی - سامانه پیام کوتاه - نمایندگی سامانه پیام کوت (http://fazae.ir/a/index.php?newsid=11)

pendar09
February 24th, 2013, 14:21
پنل ایمیل مارکتینگ اگه خواستید در خدمتیم
ارسال ایمیل انبوه - ایمیل تیلیغاتی - پنل ایمیل انبوه - ایمیل مارکتینگ � سامانه های مجازی فضایی - سامانه پیام کوتاه - نمایندگی سامانه پیام کوت (http://fazae.ir/a/index.php?newsid=11)
جسارت نشه ولی هزینه هاتون زیاده

haftsepehr
February 24th, 2013, 14:42
جسارت نشه ولی هزینه هاتون زیاده

خواهش می کنم هزینه خدماتمون متناسب با کیفیت سرور هامون هست.

tehran-graph
February 25th, 2013, 00:39
در خدمتیم با قابلیت نامحدود ارسال در ساعت
مهروب هاست - سبدخرید (http://www.my.mehrwebhost.ir/cart.php)

laser1
February 25th, 2013, 16:27
سلام

دوستان خداوکیلی اینقده خالیبند نباشین یه کم واقع بین باشین
ساعتی چند میلیون چیه :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o
شما اگه با یه آی پی روزی 10-20هزار ایمیل بیشتر بفرستی(روزی نه ساعتی) آیپی رو یاهو اسپم میکنه
برای اینکه بفهمی اسپم شده یه ایمیل با سرور بزن و بعدش full header رو ببین اگه این پیام بیاد آی پی اسپم شده X-YahooFilteredBulk: 100.42.61.222
ای پی درمقابلش نوشته - وقتی یه آی پی اسپم شد شما شروع کن به ایمیل دادن 500 تا که رفت بقیه ایمیل ها اسپم که نمیشه هیچی رجکت میشه من خودم دیدم این ها رو که میگم
واقعا من موندم کسایی که میان میگم ما میل سرور میدیم ساعتی چند میلیون ایمیل میده از کجا این خالی بندی در این حد رو آوردن!!!!!!!!!

pendar09
February 25th, 2013, 16:31
شما اگه با یه آی پی روزی 10-20هزار ایمیل بیشتر بفرستی(روزی نه ساعتی) آیپی رو یاهو اسپم میکنه
برای اینکه بفهمی اسپم شده یه ایمیل با سرور بزن و بعدش full header رو ببین اگه این پیام بیاد آی پی اسپم شده X-YahooFilteredBulk: 100.42.61.222
ای پی درمقابلش نوشته - وقتی یه آی پی اسپم شد شما شروع کن به ایمیل دادن 500 تا که رفت بقیه ایمیل ها اسپم که نمیشه هیچی رجکت میشه من خودم دیدم این ها رو که میگم
واقعا من موندم کسایی که میان میگم ما میل سرور میدیم ساعتی چند میلیون ایمیل میده از کجا این خالی بندی در این حد رو آوردن!!!!!!!!!

ممنون از راهنمایی ات . خودت سرویسی سراغ داری ؟

mobilegsmiran
February 26th, 2013, 11:15
سلام

با اجازه استارتر عزیز
لطفا برای من هم بفرستید این مشخصات رو

mobilegsmiran
February 26th, 2013, 11:19

بله کاملا تائید میشه البته این اعدادی که ایشون گفتن رو من میگم کمتر هم هست حتی!!
الان شرکتهای بزرگی مثل icontact و mailchimp و غیره که smtp اجاره میدن هزینه هاشون خیلی بالاست که غیر از هزینه قوانین سختی هم دارن
در کل به نظر من ایمیل مارکتینگ از راه اسم دیگه عملی نیست

laser1
February 26th, 2013, 13:30
سلام

آقا ما که 10هزار تا در روز با یه هاست فرستدیم ای پی هاست اسپم شده!!! هاست اون بابا رو هم نابود کردیم
حداوکیلی راستش بگو شما با رئیس یاهو نسبتی نداری که میتونی این تعداد ایمیل بفرستی اسپم هم نشه !! :49: :49: :49:
هوا ما را هم داشته باش دادا!! =p~=p~

barghost
February 26th, 2013, 13:38
درخدمتم از شركب برگ هاست اصفهان

صفحه اصلي | برگ هاست اصفهان (http://www.barghost.ir)

pendar09
February 26th, 2013, 14:38
دوستان عزیز فقط در تاپیک پیشنهاداتون رو بدید و همدیگه رو نکوبید!

laser1
February 26th, 2013, 19:19
دوستان عزیز فقط در تاپیک پیشنهاداتون رو بدید و همدیگه رو نکوبید!

آقا من وقتی میشنوم کسی میگه من چند میلیون ایمیل در ساعت با یه سرور میفرستم بد جوری زورم میاره!!!!!
اگر کسی تونست روزی چند میلیون ایمیل که اون هم ادعا میکنن انباکس برا من بفرسته من در هر روز 10میلیون تومن پول در می آوردم
حاضرم نصفشو بدم به اون بابا
خداوکیلی چاخان هم دیگه تا یه حد چه خبره آخه!!

shahintak
February 26th, 2013, 19:53
آقا من وقتی میشنوم کسی میگه من چند میلیون ایمیل در ساعت با یه سرور میفرستم بد جوری زورم میاره!!!!!
اگر کسی تونست روزی چند میلیون ایمیل که اون هم ادعا میکنن انباکس برا من بفرسته من در هر روز 10میلیون تومن پول در می آوردم
حاضرم نصفشو بدم به اون بابا
خداوکیلی چاخان هم دیگه تا یه حد چه خبره آخه!!

خوب دیگه یه حرفی خواسته زده باشه همه میدونن ارسال اون همه ایمیل غیر واقعی هست :71:

webyar
September 22nd, 2015, 11:37
هزینه اش رو لطف می کنی بهم بگی ؟ با یکی صحبت می کردم می گفت باید روی اینا کنترل پنل نصب کنی درسته ؟

متاسفانه بیشتر لینک های عزیزان برای من باز نشد ، و فقط دولینک از پیشنهادان دوستان باز شد لطفا دوستان لینک های وب سایتشان را بروز کنند تالینک شکسته در انجمن نباشد