PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسپانسرینگ برای پروژه بسیار قوی

k_asg
October 27th, 2009, 15:25
با سلام به همه دوستان
ما در حال راه اندازی بزرگترین و قویترین وب سایت بانک عکس و گرافیک هستیم؟(با نام RoyalArt.ir). من بعنوان ادمین وب سایت ittutorial.ir (http://www.ittutorial.ir) که از موفقترین سایتها در یکسال گذشته میباشد، مدیریت این پروژه بسیار بزرگ و قوی را در دست دارم و برای داشتن هاست اختصاصی قدرتمند نیازمند به حمایت مالی یا حمایت شرکت های تهیه هاست و دامین میباشم.
هاست مورد نیاز ما با مشخصات زیر میباشد :

رم حداقل 1 گیگا بایت
cpu فقط Celeron نباشد
hard هم فعلا 30 گیگا بایت کافیه و پهنای باند هم حداقل 300 گیگا بایت

کسانی که علاقمند به پشتیبانی و حمایت مالی در این پروژه هستند در طول مدت حمایت خود لینک وب سایتشان در قسمت تبلیغات سایت قرار خواهد گرفت( که با توجه به تعرفه و سیاست ما قیمت تبلیغات مبلغ بسیار بالایی خواهد بود) میتوانند از طریق ایمیل info@ITTurorial.ir با من تماس گرفته و شرایط همکاری و اسپانسرینگ خود را به ما اعلام نمایند.
با تشکر

h.s
October 27th, 2009, 15:36
سلام ببخشید تو تاپیک شما پست میدم اما باید اینو بگم
من از وقتی اومدم تو این فروم میبینم هر 2 روز یه بار یکی در خواست اسپانسر میکنه !
به نظر من این کار باید دقیق تر انجام شه
پس دوستان کمی دقت کنید

bijans
October 27th, 2009, 17:00
دوست عزیز،

ایمیل من به شما نرسید. با کمال افتخار آماده ی همکاری هستیم. لطفاً با من تماس بگیرید.