PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشترک کردن تو اینترنت با هم

p30speed
April 3rd, 2012, 17:01
من یک اینترنت از مخابرات و یکی از وایمکس ایارنسل دارم حالا میخوام از این دو بر روی یک ویندوزر به طور مشترک استفاده کنم تا سرعت بالا تر بره

تو فروم پرشین تولز یکی از دوستان با اینترنت صبانت سه کانکنت یکی کرده وسرعتش شده 270

این هم توضیح دوستمون

والا اینرنت مارو کامل لیمیت کردن شبانه در حالت عادی 200 مگ هم دانلود نمیکرد .. یه راهنمایی بهت میکنم و بقیه دوستان .. شما با اکانت شبانه کانکت شو .. روی سیستم دومی هم باز اکانت شبانه رو با همون خط ADSL که دارید وصل کنید .. حالا روی هر دو سیستم دو فایل رو برای دانلود بزارید هر کدومش به فرض 70kb دانلود میکنه .. حالا اگر 3 تا سیستم از یک خط ADSL به اکانت شبانه یا روز .. وصل شن هر سیستم 70 کیلو دانلود میده و در کل میشه 210kb ..

حالا برای اینکه 3 تا سیستم استفاده نکنید ، میشه 3 تا کانکشن رو با هم ادغام کرد Load Balance .. یا اینکه از 3 تا Virtual Machine استفاده کرد .. امیدوارم جواب گویا باشه

دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه

serverstar.ir
April 3rd, 2012, 17:05
سلام
شما کار خاصی نباید انجام بدید فقط اینترنت ها رو از طریق lan یا usb و هر طریقی است به کامپیوتر متصل کنید و ترنسفر شما از دو درگاه انجام میشه

p30speed
April 3rd, 2012, 17:24
ویندوز این اجاره رو نمیده فقط یک کانکشن میتونه استفاده بشه

serverstar.ir
April 3rd, 2012, 17:26
نه دیگه شما adsl رو رو مودمنت کانکشن بساز که روشن میکنی بره تو نت و اونیکی رو دستی هم زدی مهم نیست

mh_suport
April 3rd, 2012, 18:29
سلام
این کار نشدنی هستش
من قبلا دنبالش بودم ولی جواب نداد

Ramin
April 3rd, 2012, 18:33
گمان نمی کنم در ویندوز موفق شوید !