PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دیتا سنتر تبیان در ایران

MelatHOST
October 27th, 2009, 14:05
دوستان و همراهان همیشگی تبیان ، خرسندیم که به اطلاع شما عزیزان برسانیم به میمنت و مبارکی ولادت امام رضا علیه السلام مرکز خدمات داده اینترنتی تبیان (IDC) افتتاح می شود .

مراسم افتتاحیه این مرکز روز 12 آبان ماه 1388 در سالن حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می گردد .

خدمات :

سرویسهای میزبانی اشتراکی
هاستينگ اشتراکی ويندوز
اجاره فضای اشتراکی بر روی سرورهای ویندوزی
هاستینگ اشتراکی لینوکسی
اجاره فضای اشتراکی بر روی سرورهای لینوکسی
هاستينگ Exchange
پست الکترونیکی بر روی Exchange 2007

سرویسهای میزبانی اختصاصی
سرور اختصاصی
اجاره سرورهای قدرتمند اختصاصی

سرویسهای اجاره فضا
اجاره فضا
اجاره فضای اختصاصی رک

MelatHOST
October 27th, 2009, 14:09
سرورهاشونو فقط به صورت 6 ماهه و یکساله میفروشند و ماهیانه ارائه نمیدن
برای مشاهده پلن های سرور لینک زیر رو مشاهده کنید

http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=98034&cid=18

LoveLife
October 27th, 2009, 14:21
بد نیست ! ولی کسی تا به حال تجربه نداشته ! ریسک می طلبه ! خوب بود ارزون تر می دادند تا امتحان بشه و امتحان پس بده !

irlogo
October 28th, 2009, 16:35
یه مشکل خیلی اساسی داره، ای پی های ایران همین جوریش تو سطح جهان Ban شده هستند !

Nikihost
October 28th, 2009, 16:43
50 هزار ميگيرن كه centos نصب كنند:59:

Arashdn
October 28th, 2009, 16:54
واسه نصب لینوکس رایگان پول میگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واسه نصب وین چی؟

Metalik
October 28th, 2009, 16:54

والضالین!!

Domain
October 28th, 2009, 18:33
یه مشکل خیلی اساسی داره، ای پی های ایران همین جوریش تو سطح جهان ban شده هستند !
مگه اینکه مثل هاست ایران آیپی هاش رو ثبت کنه!

Nikihost
October 28th, 2009, 19:02
هزينه هاشون :d

http://img2.tinypic.info/files/bi5abpwaqxlafd7xs2xl.gif

عوارض هم 51 هزار :79:

Sepahrad
October 28th, 2009, 19:11
هزينه هاشون :d

http://img2.tinypic.info/files/bi5abpwaqxlafd7xs2xl.gif

عوارض هم 51 هزار :79:

***ند ! از هر چیزی میخوان پول در بیارند :71::68::)):))

Metalik
October 28th, 2009, 19:45
***ند ! از هر چیزی میخوان پول در بیارند :71::68::)):))

در *** بودنشون که شکی نیست
بیچاره های ساده که باور می کنن تبیان یعنی .... و می رن از اینا سرور می خرند

arash
October 28th, 2009, 19:52
اینا ***های فرهنگی هنری هستند!:71: قیمت رو ببین خدا.. با قیمت ماهانه اینا برای هاست اشتراکی میشه سرور خصوصی گرفت:111:

Roka
October 28th, 2009, 20:10
دوستان
اولاً توهین نکنید ( *** چیه دیگه ... )
همین که دیتاسنتر راه اندازی کردند کلی برا ما ارزش داره
حالا بابت نصب ، هر شرکت قوانین خودشو داره
گیگا هم که این همه قطعات ارزون میده بابت نصب اولیه سیستم یه چیز حدود 100 تومن میگیره و بابت نصب هر سیستم عامل حداقل 29.9 یورو که تقریباً همون 50 تومن ما میشه میگیرند !
با پهنای باند نسبتاً ارزون

تو ایران به شرکت های خیلی معتبر ما هر مگابیت !!!!!! ( دقت کنید منظورم بیت هست ) رو تقریباً ماهی 600 الی 900 میفروشند

+ هزینه های مختلف نگهداری که به مراتب از دیگر کشور ها واقعاً سخت هست و زیاد هست

مثلاً توی آلمان شاید اصلاً ups نیاز نباشه یا برق اضطراری نیاز نباشه ، ولی توی ایران 100 % نیاز هست و باید هزینه هنگفتی فقط برا این بکنند

باید از همه چیز پول در بیارند تا هزینه های اضافی جبران بشه ( مثل نصب سیستم عامل پولی )

من تقریباً یه بار زد به کلم که چنین چیزی راه اندازی کنم ، توانش رو هم داشتم ، ولی دیدم حتی فکر کردن بهش ریسکه و فقط وقتت هدر میره !

یکی از دلائلش هم کسانی مثل شما بود !! که ندیده و نشنیده و فقط از رو غریزه و عادت .... میگید *** .....

بخوام یه مثال دیگه هم بزنم :
همین چند سال پیش بود که من و شما باید واسه اینترنت دیال آپ که سرعتش از لاکپشت هم پایینتر بود کلی هزینه پرداخت میکردیم ( چون تو هر شهر فوقش یک یا دو شرکت بود ) بعدش که زیاد شد، رقابت هم زیادتر شد و هزینه ها خیلی کم شد !!!
این دیتاسنتر هم در کنار چند دیتاسنتر ایران که راه بیفته خیلی خوبه !!!
امیدوارم تا چند سال دیگه ، نخوایم از بقیه کشور ها خرید کنیم !!!

موفق باشید

nilkooh
October 28th, 2009, 20:34
همین چند سال پیش بود که من و شما باید واسه اینترنت دیال آپ که سرعتش از لاکپشت هم پایینتر بود کلی هزینه پرداخت میکردیم ( چون تو هر شهر فوقش یک یا دو شرکت بود ) بعدش که زیاد شد، رقابت هم زیادتر شد و هزینه ها خیلی کم شد !!!
موفق باشید

هنوز هم زیاد فرقی با لاک پشت نداره، همه جای دنیا سرعتاشون رو مگابیته ولی ما حداکثر 128 کیلو میتونیم وصل شیم. ضمنا هزینه ای که واسه همین لاک پشت دونده میدیم از هزینه ای که خارجیا واسه سرعت مگابیتشون میدن کمتر نیست.:112:

goldstar
October 28th, 2009, 20:40
من که ترجیح میدم 10 برابر این پول بریزم دور اما به این موسسه وابسته به ...... پول ندم

h_zaman06
October 28th, 2009, 22:26
توی نمایشگاه کامپیوتر اصفهان هم غرفه دارند و تبلیغ دیتا سنتر رو میکنند .... حالا قیمت که بالاست .. ولی به نظرم نسبت به هزینه هایی که داره ***ی به حساب نمیاد ....

IFACO.Net
October 28th, 2009, 23:01
خیلی از دیتاسنترهای خارجی برای کوچکترین کارها هم پول های آنچنانی میگیرند و ما ایرانیها ذلیلانه و بدون چون چرا باج میدهیم ولی هموطن هامون رو عین آب خوردن *** خطاب می کنیم و بعد هم می گوییم که چرا کشورمان پیشرفت نمی کند، که این طرز تفکر جای بسی تاسف دارد #:-s

LoveLife
October 28th, 2009, 23:04
فکر کنم دوستان منظورشون از *** اون ***ی که در ذهن شما هست نیست !
منظورشون اینه با پول مردم کار می کنند بدون کیفیت و قیمت بالا و پشتیبانی ضعیف ! این هم یه جور ***ی هست

IFACO.Net
October 28th, 2009, 23:09
فکر کنم دوستان منظورشون از *** اون ***ی که در ذهن شما هست نیست !
منظورشون اینه با پول مردم کار می کنند بدون کیفیت و قیمت بالا و پشتیبانی ضعیف ! این هم یه جور ***ی هست

من نمی خوام از کسی طرفداری کنم ولی هنوز که این بیچاره ها شروع نکرده اند، بذارند شروع کنند و یه مدت سرویس بدند، بعد دوستان بیان قضاوت کنند !

به قول معروف : قصاص قبل از جنایت، خطاست !

arash
October 29th, 2009, 02:14
نه ببینید موضوع شکم سیری نداشتن اینا هست. اول یک سایت زدند و اسمشون رو گزاشتند فرهنگی!! خدا شاهده نرم افزارهای کرک دار رو که طرف واسه فروش گزاشته بود رو همینطوری میزارند تو سایتشون به نام فرهنگ و فرهنگ سازی!! تلویزیون هم پشتیبانیشون میکنه و تبلیغات مجانی!! این یعنی یک سایت رو به راهتی معروف کردند.بعد طمع کردند رفتند سراغ فروش و فروشگاه و خلاصه الان کل کشور رو به نام فرهنگ قرق کردند! از محصولات و مغازه ها بگیری تا سیستم فروشی و ... نرم افزار و.. همه چیز به نام تبیان مشکلی نداره و میشه مجوز هم نگرفت! الانم دیدن نون تو هاسته میخوان هاستینگ کل کشور رو در اختیار بگیرن و وقتی بیان مطمعن باشید دیگه تمام سایتهای دولتی میرن رو این سرور و بقیه هاستینگها همه مشتریهاشون پر میشه!! یعنی این نون خشکی رو هم که هاستینگا دارند در میارند رو نمیخوان بزارن بدون آب از گلو بره پایین! قیمتهاشون رو جون هر کی دوست دارید ببینید؟
20 % هزینه آبونمان مخابرات! 20 % هزینه عوارض شهرداری و کشاورزی!! 20 % هزینه بیت المال! 20 % هزینه تبیلغات تلویزیون و ... 20% هم کمک به کشورهایی که خودتون میدونید! تازه اینا به غیر از هزینه سرور اصلی بود..:d
اینا همینطوری شکمسیری ندارند و میخواهند تمام شغلها رو مال خودشون کنند و پول به جیب بزنند و با این هزینه ها به غیر از سرور هزینه خیلی چیزای دیگر هم در میاد.. خوبه خودتون هم میدونید بهترین مشتری ها همیشه سازمانها و سایتهای خصوصی هست که توش پوله و اینا دقیقا این سایتها رو با بهانه فرهنگ هدف قرار دادند و تا چند روز دیگر به تمام دوستانی که هاست میفروشند قول میدم مشتری براشون باقی نمونه جز فروش هاستهای چند مگابابتی در پیتی. حالا ببینید کی گفتم:68:

tak407
October 29th, 2009, 02:29
چرا بجای دادن پول به ... به اینترت یارانه نمیدن این تبیان هم دولتی خیالتون راحت فوقش میخواد مثل ایرانخودرو میلیارد دلاری زیان بده دیگه آخرش ماس مالیه

Shc
October 29th, 2009, 02:50
سلام
***!***؟
واقعا جای تعجب داره.اخه مگر فکر میکنید دیتاسنتر زدن کم خرج داره که شما هیچی نشده *** خطابشون میکنید.هنوز افتتاح نشده میگن پشتیبانی ضعیف،کیفیت پایین و کلی انگ دیگه.
اولا اینکه اینا تازه شروع کردند و مجبورن با قیمت های بالا سرویس ارائه بدن.
بعد ما عیب دولت میکنیم که چرا اینقدر واردات زیاده و محصولات ایرانی رو دستمون مونده.بعد شماها دارید سایت های خودتون رو توی سرورهای آمریکایی و کانادایی میزبانی میکنید.میخواهید آدرس چند دیتاسنتر بین المللی رو بهتون بدم که دارند خیلی از گرون تر این تبیان خودمون سرور ارائه میدن؟
میگن چرا کشورهای دیگه از ما اینقدر جلوترند.خوب نه ما فکر نمیکنیم یه فکری هم میکنیم میزنیم توی سر خودمون که ای بابا این فکرها چیه؟فکر مال تو نیست که؟

Aria
October 29th, 2009, 08:57
سلام.

مواردی در این تاپیک دیده میشه که واقعاً تعجب داره واسه من و فکر می کنم باز هم یک آدم معمولی مثل من رو به سمت تاسف خوردن از ایرانی بودنم هدایت می کنه.

هنوز هم زیاد فرقی با لاک پشت نداره، همه جای دنیا سرعتاشون رو مگابیته ولی ما حداکثر 128 کیلو میتونیم وصل شیم. ضمنا هزینه ای که واسه همین لاک پشت دونده میدیم از هزینه ای که خارجیا واسه سرعت مگابیتشون میدن کمتر نیست.:112:

خیلی کار بچه گانه ای هست که بدون دانش و تحقیق حرف بزنیم!
شما هم تشریف بیارید خارج از ایران، با بدبختی های بی اندازش رو به رو بشید که از جمله اونها:
- همزبون نداشتن
- مالیات های هنگفت
- هزینه های هنگفت زندگی
- هزینه های هنگفت تحصیل
- هزینه های هنگفت بهداشت
- هزینه های هنگفت اجناس و لوازم
- و ...
بعد بفرمایید در ایران دارین پول زیادی واسه اینترنت میدین !

نه ببینید موضوع شکم سیری نداشتن اینا هست. اول یک سایت زدند و اسمشون رو گزاشتند فرهنگی!! خدا شاهده نرم افزارهای کرک دار رو که طرف واسه فروش گزاشته بود رو همینطوری میزارند تو سایتشون به نام فرهنگ و فرهنگ سازی!! تلویزیون هم پشتیبانیشون میکنه و تبلیغات مجانی!! این یعنی یک سایت رو به راهتی معروف کردند.بعد طمع کردند رفتند سراغ فروش و فروشگاه و خلاصه الان کل کشور رو به نام فرهنگ قرق کردند! از محصولات و مغازه ها بگیری تا سیستم فروشی و ... نرم افزار و.. همه چیز به نام تبیان مشکلی نداره و میشه مجوز هم نگرفت! الانم دیدن نون تو هاسته میخوان هاستینگ کل کشور رو در اختیار بگیرن و وقتی بیان مطمعن باشید دیگه تمام سایتهای دولتی میرن رو این سرور و بقیه هاستینگها همه مشتریهاشون پر میشه!! یعنی این نون خشکی رو هم که هاستینگا دارند در میارند رو نمیخوان بزارن بدون آب از گلو بره پایین! قیمتهاشون رو جون هر کی دوست دارید ببینید؟
20 % هزینه آبونمان مخابرات! 20 % هزینه عوارض شهرداری و کشاورزی!! 20 % هزینه بیت المال! 20 % هزینه تبیلغات تلویزیون و ... 20% هم کمک به کشورهایی که خودتون میدونید! تازه اینا به غیر از هزینه سرور اصلی بود..:d
اینا همینطوری شکمسیری ندارند و میخواهند تمام شغلها رو مال خودشون کنند و پول به جیب بزنند و با این هزینه ها به غیر از سرور هزینه خیلی چیزای دیگر هم در میاد.. خوبه خودتون هم میدونید بهترین مشتری ها همیشه سازمانها و سایتهای خصوصی هست که توش پوله و اینا دقیقا این سایتها رو با بهانه فرهنگ هدف قرار دادند و تا چند روز دیگر به تمام دوستانی که هاست میفروشند قول میدم مشتری براشون باقی نمونه جز فروش هاستهای چند مگابابتی در پیتی. حالا ببینید کی گفتم:68:

ببخشید، چند سوال اینجا واسه من پیش اومد. شما اصلاً موضوع تاپیک رو خوندید ؟

آیا موضوع تاپیک "نظرات و انتقادات به شرکت تبیان" هست و یا "شرح احساسات و عواطف شما در مورد شرکت تبیان" هست ؟

شما از دسته افرادی هستید که تمامی برنامه های مورد استفاده خودتون را می خرید ؟

ویندوز، فوتوشاپ، WinRAR، فیلم ها، آهنگها و ... رو همه رو خریداری می کنید و لایسنس دار استفاده می کنید ؟

دوست عزیز، اولاً صحبت های شما و اشخاص دیگه نشانگر بی تحقیق - بی مدرک - احساسی - غیر حرفه ای بودن سخن های شماست.

شما میدونستید شرکت BlueHost متالق به دولت آمریکا هست و مستقیماً از طرف دولت تامین میشه ؟

من از دولت ها صحبتی نمی کنم و هیچ دفاعی نمی کنم !

حرف من این هست که شما دارید شور خودتون رو میزنید یا مردم رو یا شرکت تبیان یا موارد دیگر ؟؟

سعی کنید بی مدرک و بی دلیل صحبتی نکنید چون اولین نفری که نتیجش رو میبینه خود شما هستید و کوچکترین نتیجش، بی اعتبار شدن صحبت های شما برای همگان هست ! ;)

ایران زمانی مهد تمدن و فرهنگ بود، لطفاً یکم رعایت کنید تا حداقل همین قطره چکان فرهنگ باقی مونده از ایران، خشک نشه !!!!!!! :-|

با تشکر.

sadegh
October 29th, 2009, 09:38
شما که این حرفای ***ی رو می زنین هزینه یه روم سرور را تو ایران محاسبه کنید .بعد برین هزینه یه دیتاسنتر تو ایران را حساب کنید!

arash
October 29th, 2009, 11:53
سعی کنید بی مدرک و بی دلیل صحبتی نکنید چون اولین نفری که نتیجش رو میبینه خود شما هستید و کوچکترین نتیجش، بی اعتبار شدن صحبت های شما برای همگان هست ! ;)

ایران زمانی مهد تمدن و فرهنگ بود، لطفاً یکم رعایت کنید تا حداقل همین قطره چکان فرهنگ باقی مونده از ایران، خشک نشه !!!!!!! :-|

با تشکر.

اینو که میدونم.زیادی حرف بزنم پیدام میکنن و .. زندان و..:65: دولتی تشریف دارند بالاخره. در مورد اینکه ایران زمانی مهد تمدن بود بله موافقم.همانطور که خودتون گفتید زمانی بود.الان اگر هم بخواهیم نمیزارن.. سرور ایرانی میخوان بهت بدن؟ فکر میکنید. چینی میخرن جای ایرانی قالبت میکنن.:66: اینا که این همه از پیشرفت و ... حرف میزنن حتی حاظر نیستند سرعت اینترنت رو بالا ببرن مبادا ملت شو ببینند! اینا جز پول به هیچ چیزی فکر نمیکنند.اگر به ایرانی بودن خودت تاسف میخورید بایدم بخورید.آره زمانی بود ایرانی مهترم بود اما نه الان... شرمنده این تاپیک جای اینگونه بحث ها نیست و نمیخوام از بحث اصلی خارج بشم.اما من یکی حاظرم از گواتمالا سرور بگیرم اما از این ایران چیزی نگیرم!
(راستی خبرها رو خونده بودید: سرعت اینترنت افغانستان از ایران بیشتر است) حالا شما ناراحت ایرانی بودنت رو بخور.:76: با دولت و ... هم کاری ندارم.. فقط با تبیان کار دارم که *** هستند.یک سایت زد تمام رسانه ها مجبورن تبلیغاتشون رو کردند رایگان! حالا بیا ببین چه سایتهایی مشابه این داریم قدیمی تر.کیه که حمایتش کنه؟

Roka
October 29th, 2009, 15:48
ج : شما مثلاً داری از کی طرفداری میکنی یا انتقاد میکنی ؟ حرف منم همینه دیگه ! وقتی پهنای باند 128 کیلوبیت این مقدار هست ، هزینه پهنای باند چندین مگ دیتاسنتر دیگه معلومه چقدره !

من که ترجیح میدم 10 برابر این پول بریزم دور اما به این موسسه وابسته به ...... پول ندم
ج : فکر نکنم کسی هم گفته اگه شما خرید نکنی شرکت تعطیل میشه ، موسسه وابسته به هر چی که باشه بهتر از بهترین شرکت امریکایی مثل د پلنت هست که هر موقع بیکار میشن و سوژه ندارن یکی از سرور های ایرانی رو خاموش میکنه تا التماس بشنوند !

چرا بجای دادن پول به ... به اینترت یارانه نمیدن این تبیان هم دولتی خیالتون راحت فوقش میخواد مثل ایرانخودرو میلیارد دلاری زیان بده دیگه آخرش ماس مالیه
ج : اینترنت یارانه ؟ عجب !!!!!!

اینو که میدونم.زیادی حرف بزنم پیدام میکنن و .. زندان و..:65: دولتی تشریف دارند بالاخره. در مورد اینکه ایران زمانی مهد تمدن بود بله موافقم.همانطور که خودتون گفتید زمانی بود.الان اگر هم بخواهیم نمیزارن.. سرور ایرانی میخوان بهت بدن؟ فکر میکنید. چینی میخرن جای ایرانی قالبت میکنن.:66: اینا که این همه از پیشرفت و ... حرف میزنن حتی حاظر نیستند سرعت اینترنت رو بالا ببرن مبادا ملت شو ببینند! اینا جز پول به هیچ چیزی فکر نمیکنند.اگر به ایرانی بودن خودت تاسف میخورید بایدم بخورید.آره زمانی بود ایرانی مهترم بود اما نه الان... شرمنده این تاپیک جای اینگونه بحث ها نیست و نمیخوام از بحث اصلی خارج بشم.اما من یکی حاظرم از گواتمالا سرور بگیرم اما از این ایران چیزی نگیرم!
(راستی خبرها رو خونده بودید: سرعت اینترنت افغانستان از ایران بیشتر است) حالا شما ناراحت ایرانی بودنت رو بخور.:76: با دولت و ... هم کاری ندارم.. فقط با تبیان کار دارم که *** هستند.یک سایت زد تمام رسانه ها مجبورن تبلیغاتشون رو کردند رایگان! حالا بیا ببین چه سایتهایی مشابه این داریم قدیمی تر.کیه که حمایتش کنه؟
چ : خیر دوست من ، نه کسی با شما کار داره نه با من ! متاسفانه شما با خودت مشکل داری !

- شما یه خورده منطقی باشی میفهمی چرا سرعت اینترنت بالا نمیره
- وقتی یه نفر isp میزنه و اینترنت رو ارزون میده کسانی مثل شما میگن کلاه برداره ، خوب نیست ، اینطور اونطور ( طرف فقط داره تبلیغ میکنه و شما از سرویس بدش حرف میزنید در صورتیکه هنوز راه اندازی نکرده )

- یه نفر میاد یه پروژه ای رو اجرا میکنه ، کسانی مثل شما دو روز بعدش میاید کپی میکنید ازش و بازار خرابی

تا جائی که من اطلاع دارم اینترنت ایران از کویت و ترکیه تامین میشه و بابت همین هم کلی داریم باج میدیم ( دلیل تامین مستقیم رو هم که دیگه نیاز نیست من توضیح بدم )

و خیلی مشکلات دیگه که اگه بخوایم هم نمیتونیم !

و فکر کنم بهتره توی یک تاپیک معرفی شرکت این همه بحث رو به بی راحه نکشیم و اگر میبینید واقعاً درک مسائلی مثل سرعت اینترنت براتون گنگ هست ، تاپیک باز کنید تا در موردش بحث کنیم

که جا داره تو یه متن مشکل اصلی ایران رو بگم :
مشکل پسرفت ایران % خیلی زیادیش توقع خیلی بالای مردمش هست
که انتظار دارند ماهیانه 1 میلیون تومان به حسابشون ریخته بشه ( بدون اینکه هیچ کاری انجام بدند ) و خرج بهترین زندگی هم 100 هزار تومن باشه و هر ماه 900 هزار پس انداز داشته باشند !
که این نه تو زمین نه تو بقیه کره ها ، نه این دنیا و نه اون دنیا امکان پذیر نیست !
و تنها دلیلی هم که دارند : ما از نسل کورش هستیم ، ما غنی هستیم !
و اصلاً به این جمله توجه نمیکنند : گذشته ها ، گذشته ، از آینده هم که خبر نداریم ، به فکر الان باش که آیندتو میسازه !!!

Aria
October 29th, 2009, 15:56
سلام.

واقعاً لذت بردم از خط به خط نوشته هات roka جان !

حرف دل منو زدی که اینقدر پر هست که نمی خوام حرف بزنم، مبادا منفجر بشم !!!!

ایول داری دوست عزیز !!!

با تشکر.

irlogo
October 29th, 2009, 16:38
مگه اینکه مثل هاست ایران آیپی هاش رو ثبت کنه!

دقیقا

Domain
October 29th, 2009, 16:55
که انتظار دارند ماهیانه 1 میلیون تومان به حسابشون ریخته بشه ( بدون اینکه هیچ کاری انجام بدند ) و خرج بهترین زندگی هم 100 هزار تومن باشه و هر ماه 900 هزار پس انداز داشته باشند !
که این نه تو زمین نه تو بقیه کره ها ، نه این دنیا و نه اون دنیا امکان پذیر نیست !
و اصلاً به این جمله که : گذشته ها ، گذشته ، از آینده هم که خبر نداریم ، به فکر الان باش که آیندتو میسازه !!!
به قول آریا ایول داری! :113:

Sepahrad
October 29th, 2009, 17:00
دوستان
اولاً توهین نکنید ( *** چیه دیگه ... )
همین که دیتاسنتر راه اندازی کردند کلی برا ما ارزش داره
حالا بابت نصب ، هر شرکت قوانین خودشو داره
گیگا هم که این همه قطعات ارزون میده بابت نصب اولیه سیستم یه چیز حدود 100 تومن میگیره و بابت نصب هر سیستم عامل حداقل 29.9 یورو که تقریباً همون 50 تومن ما میشه میگیرند !
با پهنای باند نسبتاً ارزون

تو ایران به شرکت های خیلی معتبر ما هر مگابیت !!!!!! ( دقت کنید منظورم بیت هست ) رو تقریباً ماهی 600 الی 900 میفروشند

+ هزینه های مختلف نگهداری که به مراتب از دیگر کشور ها واقعاً سخت هست و زیاد هست

مثلاً توی آلمان شاید اصلاً ups نیاز نباشه یا برق اضطراری نیاز نباشه ، ولی توی ایران 100 % نیاز هست و باید هزینه هنگفتی فقط برا این بکنند

باید از همه چیز پول در بیارند تا هزینه های اضافی جبران بشه ( مثل نصب سیستم عامل پولی )

من تقریباً یه بار زد به کلم که چنین چیزی راه اندازی کنم ، توانش رو هم داشتم ، ولی دیدم حتی فکر کردن بهش ریسکه و فقط وقتت هدر میره !

یکی از دلائلش هم کسانی مثل شما بود !! که ندیده و نشنیده و فقط از رو غریزه و عادت .... میگید *** .....

این دیتاسنتر هم در کنار چند دیتاسنتر ایران که راه بیفته خیلی خوبه !!!
امیدوارم تا چند سال دیگه ، نخوایم از بقیه کشور ها خرید کنیم !!!

موفق باشید

دوست عزیز Roka ولی بازم ***ند :) شک دارید برید یک سرور بخرید ازشون و پشتیبانی و ... ببینید مطمئننا پشیمون میشید .

خیلی خرج داره باسشون نکنند :) دیتاسنتر نسازند :) یا اینکه کمی ضرر بدند ;)

موفق باشید :53:

Roka
October 29th, 2009, 17:19
دوست عزیز roka ولی بازم ***ند :) شک دارید برید یک سرور بخرید ازشون و پشتیبانی و ... ببینید مطمئننا پشیمون میشید .

دیگه نمیدونم چی بگم !
شاید حرف شما درست باشه و مطمئناً دور از ذهن هم نیست چون امکانات واقعاً محدود هست براشون که شاید باعث خیلی مشکلات و دان تایم های مختلف بشه ، ولی فکر نکنم کمبود امکانات دلیلی نمیشه که بخوایم محکوم به ***ی بکنیم !

شرکت د پلنت با اون بزرگیش که قول آپتایم 100% رو میداد به خاطر یه اشتباه کوچیک ، با اون همه امکانات و .... یه آتش سوزی باعث شد تا مرز نابودی بره ، که با دادن امکانات و کلی خسارت یه جورایی ضرر که نکرد هیچ ، کلی هم تبلغ شد براش ! ولی مجبور شدند آپتایم رو از 100% به 99% تغییر بدند ، ولی مسئولین دیتاسنتر تبیان ، هنوز راه اندازی نکردند شما دارید این حرفا رو در موردشون میزنید ؟:59:
و قطعاً نمیشه از دیتاسنتر تبیان آپتایم در حد د پلنت داشت ولی هر چیزیییییییی که باشه نباید بگیم ***ند !

وحید ( مدیر همین سایت ) توی دیتاسنتر کار میکنه ( تو اصفهان ) و اون میدونه چقدر امکانات کم هست و اگه صلاح دید میاد توضیه میده ! ( چون خودش از نزدیک درگیر هست ، میتونه خیلی بهتر از من بیان کنه مشکلات دیتاسنتر رو )

Shc
October 29th, 2009, 17:43
من نمیدونم اون سازمانی که شما در موردش حرف میزنید چه هیزم تری به شما فروخته اینطور در موردش حرف میزنید.اخه بده مگه بده یک موسسه که شاید دولتی هم باشه تبلیغ دینتون رو بکنه.
من طرفدار نه دولتم و نه اون موسسه.من فشار بهم میاد که هنوز دیتاسنترشون افتتاح نشده در مورد کیفیتش و پشتیبانیش حرف میزنید.

arash
October 29th, 2009, 17:46
ج : شما مثلاً داری از کی طرفداری میکنی یا انتقاد میکنی ؟ حرف منم همینه دیگه ! وقتی پهنای باند 128 کیلوبیت این مقدار هست ، هزینه پهنای باند چندین مگ دیتاسنتر دیگه معلومه چقدره !

ج : فکر نکنم کسی هم گفته اگه شما خرید نکنی شرکت تعطیل میشه ، موسسه وابسته به هر چی که باشه بهتر از بهترین شرکت امریکایی مثل د پلنت هست که هر موقع بیکار میشن و سوژه ندارن یکی از سرور های ایرانی رو خاموش میکنه تا التماس بشنوند !

ج : اینترنت یارانه ؟ عجب !!!!!!

چ : خیر دوست من ، نه کسی با شما کار داره نه با من ! متاسفانه شما با خودت مشکل داری !

- شما یه خورده منطقی باشی میفهمی چرا سرعت اینترنت بالا نمیره
- وقتی یه نفر isp میزنه و اینترنت رو ارزون میده کسانی مثل شما میگن کلاه برداره ، خوب نیست ، اینطور اونطور ( طرف فقط داره تبلیغ میکنه و شما از سرویس بدش حرف میزنید در صورتیکه هنوز راه اندازی نکرده )

- یه نفر میاد یه پروژه ای رو اجرا میکنه ، کسانی مثل شما دو روز بعدش میاید کپی میکنید ازش و بازار خرابی

تا جائی که من اطلاع دارم اینترنت ایران از کویت و ترکیه تامین میشه و بابت همین هم کلی داریم باج میدیم ( دلیل تامین مستقیم رو هم که دیگه نیاز نیست من توضیح بدم )

و خیلی مشکلات دیگه که اگه بخوایم هم نمیتونیم !

و فکر کنم بهتره توی یک تاپیک معرفی شرکت این همه بحث رو به بی راحه نکشیم و اگر میبینید واقعاً درک مسائلی مثل سرعت اینترنت براتون گنگ هست ، تاپیک باز کنید تا در موردش بحث کنیم

و اصلاً به این جمله که : گذشته ها ، گذشته ، از آینده هم که خبر نداریم ، به فکر الان باش که آیندتو میسازه !!!

من که خودم دارم میگم. شما دیگه چرا حرف من رو تکرار میکنی و برات دست میزنند؟:)) من که میگم شما هنوز داری فکر میکنی کوروش و داریوش و... زندست این حرفها رو میزنی.. دوست گرامی چشمات رو باز کن.قرن 21 هست.شما اگر بچه مایه داری بقیه نیستند داداش... اینطور کلاه برداری ها رو داری مستقیم ازش حمایت میکنی واسه چی؟ مطمعنا امثال خود شما دارند ازش نون میخورن که اینطوری راضی هستند و منم اگر ازش نون بخورم حرفی نمیزنم خوب..سرور به این گرونی رو داره میده به جای اینکه بگید گرونه و کاری کنیم که ارزان کنند آمدی میگی خیلی خوبه و مشکل ما هستیم!! اگر ایرانی هستی باید کاری کنیم که این قیمتهای خود ایران نصف بشه تا دیگه دستمون رو جلوی اجنبی ها دراز نکنیم نه اینکه پول مفد بدیم به چیزایی که به اسم ایران دارند مارو میچاپند و پولش هم به دست خود ایرانی نمیرسه.. حس انسان دوستانت رو بزار برای کسانی که کم درآمد هستند نه کسانی مثل شماها که دارند از این روشها نون میخورند.. بقیه دوستان هم اگر خواستند منفجر بشوند اینجا جاش نیست!

Aria
October 29th, 2009, 18:27
من که خودم دارم میگم. شما دیگه چرا حرف من رو تکرار میکنی و برات دست میزنند؟:)) من که میگم شما هنوز داری فکر میکنی کوروش و داریوش و... زندست این حرفها رو میزنی.. دوست گرامی چشمات رو باز کن.قرن 21 هست.شما اگر بچه مایه داری بقیه نیستند داداش... اینطور کلاه برداری ها رو داری مستقیم ازش حمایت میکنی واسه چی؟ مطمعنا امثال خود شما دارند ازش نون میخورن که اینطوری راضی هستند و منم اگر ازش نون بخورم حرفی نمیزنم خوب..سرور به این گرونی رو داره میده به جای اینکه بگید گرونه و کاری کنیم که ارزان کنند آمدی میگی خیلی خوبه و مشکل ما هستیم!! اگر ایرانی هستی باید کاری کنیم که این قیمتهای خود ایران نصف بشه تا دیگه دستمون رو جلوی اجنبی ها دراز نکنیم نه اینکه پول مفد بدیم به چیزایی که به اسم ایران دارند مارو میچاپند و پولش هم به دست خود ایرانی نمیرسه.. حس انسان دوستانت رو بزار برای کسانی که کم درآمد هستند نه کسانی مثل شماها که دارند از این روشها نون میخورند.. بقیه دوستان هم اگر خواستند منفجر بشوند اینجا جاش نیست!

سلام.

دوست عزیز اینطور که پیداست، شما قصد خاطمه دادن تحمیل نظرهای خود را ندارید.

همینطور مشخصاً شما هنوز نام تاپیک را درست مطالعه نکردید.

اینجا یک انجمن حرفه ای هست و جایی برای ابراز احساسات و نظر های پوچ نیست.

هر موقع مدرکی برای صحبت های خود داشتید، آنها ارائه بفرمایید تا همگان از صحبت های شما را بپذیرند.

در حال حاظر شما تنها نظر های بی مدرکی ارائه می کنید که بیشتر خنده دار هستند تا قابل تفکر بودن !

لطفاً به این حالت خاطمه داده و سعی کنید کمی حرفه ای تر سخن بگویید.

اینها تنها پیشنهاناداتی دوستانه بود!

با تشکر.

Aria
October 29th, 2009, 18:34
دوست عزیز roka ولی بازم ***ند :) شک دارید برید یک سرور بخرید ازشون و پشتیبانی و ... ببینید مطمئننا پشیمون میشید .

سلام.

لطفاً شما که با این اطمینان سخن می گویید و حتماً مدارکی برای این سخن های محکم و تند خود دارید، آنها را ارئه بفرمایید تا همکاران و مشاهده کنندگان این تاپیک از آنها استفاده کرده و اخطار شما را جدی بگیرند.

با تشکر.

arash
October 29th, 2009, 20:29
والا من حرفی هم از اول نداشتم. من نظر خودم رو گفتم.شما بودید که نظر من رو به مسخره گرفتید و ایراد گرفتید و بقیه هم کف زدند براتون..در حالی که نظر همه برای هر کس محترمه.حتی نظر شما هم برای من مهترمه.. فکر کنم به قدر کافی راجب این سرور ایرانی نظر داده شده و قفل بشه بهتره..

Roka
October 30th, 2009, 11:46
والا من حرفی هم از اول نداشتم. من نظر خودم رو گفتم.شما بودید که نظر من رو به مسخره گرفتید و ایراد گرفتید و بقیه هم کف زدند براتون..در حالی که نظر همه برای هر کس محترمه.حتی نظر شما هم برای من مهترمه.. فکر کنم به قدر کافی راجب این سرور ایرانی نظر داده شده و قفل بشه بهتره..

نظر همه محترم هست ، بر منکرش لعنت
ولی نظر داریم تا نظر
یه نظر از رو منطق و فکر هست که باعث رفع برخی مشکلات هست و خیلی میشه ازش استفاده همه جانبه کرد !
یه نظر از رو عادت و بدون منطق و فکر هست که فقط و فقط باعث ناراحتی و حاشیه میشه !

اینجا هر نظری از رو منطق بدی ، ازت تشکر میکنند و اگر تکمیل نباشه ، تکمیلش میکنند و همچنین استفاده میکنند ازش !
هر نظری از رو عادت ، به شدت باهاش برخورد میشه !

موفق باشید

Sepahrad
October 30th, 2009, 12:02
باسلام
-------------
در آخر تایپیک یکم لحن صحبت دوستان آرام تر شد و این جای شکرش باقیست . قبل از اینکه در مورد جایی حرف بزنیم بیایم لحن صحبت خود را تصحیح کنیم چون هنوز در این مورد مشکل داریم چه برسد به اینکه بخواهیم در مورد جایی انتقاد کنیم :)

از دوستان Aria و Roka تشکر میکنم که خیلی بهتر از بقیه دوستان حرف زدند و با لحنی بهتر .

خوب ببینید من از اینکه میگم ***ند منظورم این هست که از هر چیزی نباید پول در آورد که بله 100% محدودیت زیاد هست ولی تا وقتی یک غولی مثل پارس آنلاین هست که پهنای باند و ... خودش تامین میکنه بایدم کمی عقب نشینی کرد و منتظر موقعیت بهتر بود :) والا من از خدام هست که سرور از ایران بگیرم ;) ولی کلا با این قیمت ها ... ! یا نباید دیتاسنتر بزنند یا قیمت ها رو پایین بیارند که دوستان بتونند تست و استفاده کنند .

مدارکی برای اینکه بر اساس استاندارد جهای ساخته شده بزارند . باید یه سطحی باشه که پشتیبانی رو باهاش سنجید وقتی اینا تازه کارند دیگه معلوم هست که .. ! پارس آنلاین با اون قدرت و عزمتش کلی ناراضی داره چه برسه به اینجا !

درکل من هم دوست دارم سرور در ایران خریداری کنم :) و امید دارم روزی مشکلات که بر سر راه عزیزان و هموطننانمون هست بر داشته بشه .

LoveLife
October 30th, 2009, 12:37
به خدا من هم دوس دارم سرور تو ایران باشه ! کی بدش می یاد ؟ بگید کی بدش می یاد ؟

ولی پارس آنلاین با همه امکانات و ... چون کیفیت نداشت ، به زور مشتری های دولتی سر پاست !
این تبیان هم به امید من و شما راه اندازی نکردند ، چون می دونند حداقل عقل رو داریم که با این قیمت حداقل کیفیت رو بپذیریم !
این ها به امید مشتری های دولتی هستند ، و البته یه سری تازه کار ( حداقل 6ماهه)!

تا مدیریت ها دولتی هست ، به جای متخصص پسر خاله کار می کنه و .... !!!!!!
بحث بخوام کنم تا فردا می شه!

Roka
October 30th, 2009, 13:35

جواب قسمت قرمز :
دوست من
من نه بچه مایه دارم نه .... کاملاً هم روی پای خودم هستم و هر چی هم که دارم از زحمت خودم هست و مثل شما منتظر نشستم تا کورش بلند شه بم پول بده
و از سن 11 سالگی تا الان یادم نمیاد حتی از بابام پول الکی گرفته باشم
و اون توهینی هم که کردی ، شما شاید دلت بخواد از جیب دیگران بهت برسه ، ولی نه ، همه مثل شما نیستند ! و دلشون نمیخواد سگ در خونه باشند ( خیلی دلم میخواس واژه بهتر و مادبانه تر استفاده کنم ولی فقط این جمله منظورمو میرسوند )

و جواب قسمت آبی :
شما با این حرف هائی که میزنی ، قیمت کم نمیشه هیچ ، قیمت زیاد هم میشه !
چون همین تاپیک رو تا الان چندین نفر دیدند و کسی که میخونه و شاید قصد خرید داشته باشه ازشون و داره سرج میکنه در موردش تا اطلاعات کسب کنه میبینه که شما گفتید .........
و فقط باعث بد گویی بی خود ( کاری که رایج هست تو ایران ) و همچنین دلسردی مسئولین دیتاسنتر

کلاً این شئور شما رو میرسونه
که هنوز هیچی نشده توهین میکنید
حتی تو جوابی که بازم از رو عادت به من دادید گفتید من دارم ازشون نون میخورم

من نه میشناسمشون و نه میخوام بشناسم !

خدمت شما عرض کنم که کار اصلی بنده کامپیوتر هم نیست ، پیمانکار برق هستم و با مدرک تحصیلی که دارم ، درآمدم به اندازه ای هست که نه نیازی به اینها دارم ، نه به اونها !!!

ولی متاسفانه بازم به حرف خودم رسیدیم که امسال شما فقط و فقط از رو عادت و غریزه حرف میزنید
خیلی حرفا میتونستم بزنم بهت که اینجا جاش نیست و خیلی حرف ها رو نمیشه زد

و چیزی که مجبورم میکنه اینجور جاها دفاع کنم ، چون مطمئنم اگه به جای تبیان ، رکا یا x یا Y راه اندازی کرده بود همین حرف ها رو میزدید !

موفق باشید

Aria
October 30th, 2009, 13:43
باسلام
-------------
در آخر تایپیک یکم لحن صحبت دوستان آرام تر شد و این جای شکرش باقیست . قبل از اینکه در مورد جایی حرف بزنیم بیایم لحن صحبت خود را تصحیح کنیم چون هنوز در این مورد مشکل داریم چه برسد به اینکه بخواهیم در مورد جایی انتقاد کنیم :)

از دوستان Aria و Roka تشکر میکنم که خیلی بهتر از بقیه دوستان حرف زدند و با لحنی بهتر .

خوب ببینید من از اینکه میگم ***ند منظورم این هست که از هر چیزی نباید پول در آورد که بله 100% محدودیت زیاد هست ولی تا وقتی یک غولی مثل پارس آنلاین هست که پهنای باند و ... خودش تامین میکنه بایدم کمی عقب نشینی کرد و منتظر موقعیت بهتر بود :) والا من از خدام هست که سرور از ایران بگیرم ;) ولی کلا با این قیمت ها ... ! یا نباید دیتاسنتر بزنند یا قیمت ها رو پایین بیارند که دوستان بتونند تست و استفاده کنند .

مدارکی برای اینکه بر اساس استاندارد جهای ساخته شده بزارند . باید یه سطحی باشه که پشتیبانی رو باهاش سنجید وقتی اینا تازه کارند دیگه معلوم هست که .. ! پارس آنلاین با اون قدرت و عزمتش کلی ناراضی داره چه برسه به اینجا !

درکل من هم دوست دارم سرور در ایران خریداری کنم :) و امید دارم روزی مشکلات که بر سر راه عزیزان و هموطننانمون هست بر داشته بشه .

سلام.

پیشنهاد من به شما این هست که کلمه "***" رو از پاسخ هاتون حذف کنید !

دلیل:
*** کسی هست که به شما حمله می کنه و یا بدون اینکه راضی باشید و بهش اجازه بدید، چیزی رو ازتون میگیره!

چرا میگم این کلمه رو از پاسخ هاتون حذف کنید ؟
- نه تبیان، نه پارس آنلاین و نه شرکت های دیگر داخلی و خارجی، به زور از شما چیزی نگرفتند !
- اعتبار شما زیر سوال میره چون اگر من می دونم معنی کلمه "***" چی هست، پس خیلی های دیگه هم میدونند و وقتی پاسخ شما رور می خونند، به این فکر می کنند که شاید شما معنی این کلمه رو ندونید و این برای شما خوب نیست (به نظر من) !
- انسال عاقل هست، درش شکی نیست، ولی عقل همیشه حکم نمی کنه چیز ارزون بخرید!
- در واقع واژه ای که شما به دنبالش هستید به زبان انگلیسی میشه "Smart Buyer" که معنیش میشه خریدار هوشیار و این یعنی کسی که تمامی جوانب کار رو در نظر می گیره و بعد خریدی می کنه. شاید یکی از جوانب کار حتماً در ایران بودن سرور باشه و حتماً شرکت معتبر بودن که در اون صورت، یک خریدار هوشیبار به دنبال شرکت های از قبیل پارس آنلاین، افرانت، تی اس تی و ... میره.

در هر حال، به دلیل محدودیت های موجود در ایران، اگر طالب دیتاسنتری باشید که با اسنتاندارد های جهانی همخوانی داشته باشه، باید به فکر خرید یک سرور با پرداخت ماهیانه میلیون ها تومان باشیم و اگر یکی تحقیق کنید، دلیل این صحبت من رو پیدا خواهید کرد.

با تشکر.

Aria
October 30th, 2009, 13:54
جواب قسمت قرمز :
دوست من
من نه بچه مایه دارم نه .... کاملاً هم روی پای خودم هستم و هر چی هم که دارم از زحمت خودم هست و مثل شما منتظر نشستم تا کورش بلند شه بم پول بده
و اون توهینی هم که کردی ، شما شاید دلت بخواد از جیب دیگران بهت برسه ، ولی نه ، همه مثل شما نیستند ! و دلشون نمیخواد سگ در خونه باشند ( خیلی دلم میخواس واژه بهتر و مادبانه تر استفاده کنم ولی فقط این جمله منظورمو میرسوند )

و جواب قسمت آبی :
چون همین تاپیک رو تا الان چندین نفر دیدند و کسی که میخونه و شاید قصد خرید داشته باشه ازشون و داره سرج میکنه در موردش تا اطلاعات کسب کنه میبینه که شما گفتید .........
و فقط باعث بد گویی بی خود ( کاری که رایج هست تو ایران ) و همچنین دلسردی مسئولین دیتاسنتر

خدمت شما عرض کنم که کار اصلی بنده کامپیوتر هم نیست ، پیمانکار برق هستم و با مدرک تحصیلی که دارم ، درآمدم به اندازه ای هست که نه نیازی به اینها دارم ، نه به اونها !!!

ولی متاسفانه بازم به حرف خودم رسیدیم که امسال شما فقط و فقط از رو عادت و غریزه حرف میزنید

و چیزی که مجبورم میکنه اینجور جاها دفاع کنم ، چون مطمئنم اگه به جای تبیان ، رکا یا x یا y راه اندازی کرده بود همین حرف ها رو میزدید !

موفق باشید

سلام.

برادر من چرا خودتو ناراحت می کنی ؟

من هم جواب این انسان ..... رو دیدم ولی خوب، اولین چیزی که به ذهنم رسید، بی ارزش بودن شخص ایشون بود، حتی در حد جواب دادن به جفنگیاتی از این قبیل و تصمیم گرفتم با پاسخ ندادن به این عراجیف، بهش کمک نکنم که از جهل مرکب خودش بیرون بیاد !

اصلاً بحث چیز دیگه هست و من امیدوارم اولین مدیری که این تاپیک رو ببینه، تمامی جواب ها و کل کل های بی خود و بی ربط رو حذف کنند.

با تشکر.

LoveLife
October 30th, 2009, 14:09
سلام.

دلیل:
*** کسی هست که به شما حمله می کنه و یا بدون اینکه راضی باشید و بهش اجازه بدید، چیزی رو ازتون میگیره!

چرا میگم این کلمه رو از پاسخ هاتون حذف کنید ؟
- نه تبیان، نه پارس آنلاین و نه شرکت های دیگر داخلی و خارجی، به زور از شما چیزی نگرفتند !
- اعتبار شما زیر سوال میره چون اگر من می دونم معنی کلمه "***" چی هست، پس خیلی های دیگه هم میدونند و وقتی پاسخ شما رور می خونند، به این فکر می کنند که شاید شما معنی این کلمه رو ندونید و این برای شما خوب نیست (به نظر من) !
- انسال عاقل هست، درش شکی نیست، ولی عقل همیشه حکم نمی کنه چیز ارزون بخرید!
- در واقع واژه ای که شما به دنبالش هستید به زبان انگلیسی میشه "smart buyer" که معنیش میشه خریدار هوشیار و این یعنی کسی که تمامی جوانب کار رو در نظر می گیره و بعد خریدی می کنه. شاید یکی از جوانب کار حتماً در ایران بودن سرور باشه و حتماً شرکت معتبر بودن که در اون صورت، یک خریدار هوشیبار به دنبال شرکت های از قبیل پارس آنلاین، افرانت، تی اس تی و ... میره.

در هر حال، به دلیل محدودیت های موجود در ایران، اگر طالب دیتاسنتری باشید که با اسنتاندارد های جهانی همخوانی داشته باشه، باید به فکر خرید یک سرور با پرداخت ماهیانه میلیون ها تومان باشیم و اگر یکی تحقیق کنید، دلیل این صحبت من رو پیدا خواهید کرد.

با تشکر.

دقیقا اشتباه می کنید ! *** یعنی و تنها از دیوار مرد بالا رفتن نیست که!

کسی که داره به شما دروغ می گه داره حقیقت رو از شما ***ی می کنه!
وقتی می گند پشتیبانی و کیفیت و بعد ندارند یعنی دروغ ، دروغ : ***ی حقیقت!

Sepahrad
October 30th, 2009, 15:49
باسلام
-----------
lOVELIFE درست میفرماید :) عزیز Aria و ROKA اول این رو بگم که این یک بحث هست و با هم دشمنی نداریم :) :53: اون شخص که هم عقیده ما هم بود با حرف هاش شئور خود را به نمایش قرار داد با اینکه حدودا هم عقیده بودیم :)

1. گفتید از کجا میگید پشتیبانیشون ... : دوست عزیز من یک مدیر خوب و موفق رقیب هاشو میبینه یعنی رقیت تبیان رو میبینه و بعد میگه که این چطور جایی هست :) من نیاد 1 میلیون رو مثلا خرج کنم که اینجا رو بخوام تست یعنی فقط تست کنم که ! وقتی میبینم غولشون بدرد نخور هست پس ... ! البته در ایران :) باور ندارید شما برید بخرید و آزمایش کنید و اینجا بگید ;)

2.دیتاسنتر که ساخته میشه و میشه ازش خرید کرد باید بر اساس استاندارد های جهانی باشه . اگه گرون در میاد و یا ... . بازم میگم دیتاسنتر نسازند یا کمی ضرر بدند .

3. باید یک دیتاسنتری مثله پارس آنلاین رو بهش بهبود بخشید چون بزرگترین توی خاورمیانه انگار . باید این رو عالی کرد نه اینکه هرکی بیاد دیتاسنتر بزنه این جمله فقط برای ایران هست چون ما مشکل داریم و گرنه توی خارج دیتاسنتر زیاد هست همین دوستمون Aria خودشون دیتاسنتر دارند :) ولی برای ایران که وضع ایترنت , برق , ... خراب هست نباید هرکی دیتاسنتر بزنه ;)

arash
October 30th, 2009, 17:20
جواب قسمت قرمز :
دوست من

و جواب قسمت آبی :

و چیزی که مجبورم میکنه اینجور جاها دفاع کنم ، چون مطمئنم اگه به جای تبیان ، رکا یا x یا y راه اندازی کرده بود همین حرف ها رو میزدید !

موفق باشید

هی من نمیخوام توهین بشه دهن آدم رو باز میکنند..من دوبار کوتاه آمدم اما شما همش خواستی جوسازی کنی؟ من شعور ندارم یا شماهایی که دارید نون این همچین ***ایی رو میخورید؟ معلومه منم حقوق بگیر همچین کسانی باشم همه جا ازشون دفاع میکنم. سگ زرد برادر شغاله.برق کجا رو درست میکنی؟ موسسات فرهنگی هنری رو؟آمدی اینجا از کسی دفاع میکنی که داره حقت رو رسما میخوره؟ از 11 سالگی سرت کلاه میزاشتم تقصیر ماست؟ منم خیلی حرفها رو میتونم بزنم منتهی تنها فرق من با شما اینه طرفدار دولت هستی... هر چی بشه هم هیچی ازت کم نمیشه.آخرش دودش تو چشم ما بدبختا میره.. شما که اینقدر با سوادی و با شعور چرا معلم نشدی! داداش معلم دارن پول مفت میخورن و الانم میخوان کار خیلی ها رو کساد کنن آمدی همایت میکنی؟ دوست داری یکی که به کار احتیاج نداره و بی نیاز پول بیاد بزنه تو رو بیکار کنه و خودش بشینه جای کار تو؟ اگر *** نیستند این شغل رو راه بندازن وسیع بدن جوونای بیکار و خیلی با استعداد ما که دکترا دارن و بیکارن باهاش کار کنن.. نه اینکه همینطوری همش شغلها رو برای خودشون کش برن و بشینن درآمد ضایی..مگه من مخالف سرور ایرانی هستم؟ من از خدامه.. منتهی دست چه کسی باشه و چه کسی نون بخوره این مهمه... این همه جوون بیکار.. آقا بزارید بقیه بیان کار کنند.چرا همش کسانی که شکمسیری ندارند میان این کارا رو میکنن؟ اینا که پولشون بیت المالی هست. خوب میمیرید سرمایه بزارید این کار رو وسیع کنید بقیه بیان کار کنن و کسب درآمد کنن؟نه عزیز. تمام این سرمایه های اخرش میره تو شکم چند نفر.. به کسی هم نیمرسه..اینقدر حرص و جوش نخورید به جایی نمیرسی... حالا شما جواب بده دوستان بشینند برای این آقا کف بزنند و تشکر کنند:))

Sepahrad
October 30th, 2009, 17:32
هی من نمیخوام توهین بشه دهن آدم رو باز میکنند..من دوبار کوتاه آمدم اما شما همش خواستی جوسازی کنی؟ من شعور ندارم یا شماهایی که دارید نون این همچین ***ایی رو میخورید؟ معلومه منم حقوق بگیر همچین کسانی باشم همه جا ازشون دفاع میکنم. سگ زرد برادر شغاله.برق کجا رو درست میکنی؟ موسسات فرهنگی هنری رو؟آمدی اینجا از کسی دفاع میکنی که داره حقت رو رسما میخوره؟ از 11 سالگی سرت کلاه میزاشتم تقصیر ماست؟ منم خیلی حرفها رو میتونم بزنم منتهی تنها فرق من با شما اینه طرفدار دولت هستی... هر چی بشه هم هیچی ازت کم نمیشه.آخرش دودش تو چشم ما بدبختا میره.. شما که اینقدر با سوادی و با شعور چرا معلم نشدی! داداش معلم دارن پول مفت میخورن و الانم میخوان کار خیلی ها رو کساد کنن آمدی همایت میکنی؟ دوست داری یکی که به کار احتیاج نداره و بی نیاز پول بیاد بزنه تو رو بیکار کنه و خودش بشینه جای کار تو؟ اگر *** نیستند این شغل رو راه بندازن وسیع بدن جوونای بیکار و خیلی با استعداد ما که دکترا دارن و بیکارن باهاش کار کنن.. نه اینکه همینطوری همش شغلها رو برای خودشون کش برن و بشینن درآمد ضایی..مگه من مخالف سرور ایرانی هستم؟ من از خدامه.. منتهی دست چه کسی باشه و چه کسی نون بخوره این مهمه... این همه جوون بیکار.. آقا بزارید بقیه بیان کار کنند.چرا همش کسانی که شکمسیری ندارند میان این کارا رو میکنن؟ اینا که پولشون بیت المالی هست. خوب میمیرید سرمایه بزارید این کار رو وسیع کنید بقیه بیان کار کنن و کسب درآمد کنن؟نه عزیز. تمام این سرمایه های اخرش میره تو شکم چند نفر.. به کسی هم نیمرسه..اینقدر حرص و جوش نخورید به جایی نمیرسی... حالا شما جواب بده دوستان بشینند برای این آقا کف بزنند و تشکر کنند:))

بسه دیگه ! تمومش کنید ! هر چیزی رو سیاسی نکنید . اینجا فقط بحث سر کیفیت و پشتیبانی و قیمت بود نه ... !

اگه چند پست پیش منو بخونید نوشته بودم که هنوز توی لحن صحبت کردن با هم ایراد داریم ! مشکلی هست که باید رفع بشه !