PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست کولو + سخت افزار

milade
April 3rd, 2012, 12:08
سلام به همه دوستان عزیزم .

فوری هست این جریان ...

مبلغ 8 تومن دارم و میخوام باهاش 2 تا سرور بگیرم ... واسه اجاره و VPS دهی . تا 10 قابل افزایشه .
حداقل رم 32 گیگ باشه . اگر مادربر تا 48 گیگ ساپورت کنه بهتره !
دو تا هارد SAS میخوام .
CPU هم Xeon باشه مدلش رو نمیتونم بگم چون قیمت دستم نیست .
IPMI داشته باشه .راید کنترلر داشته باشه .
اگر هم سرور 5 تومن شد مشکلی نیست .

دیگه افر از شما .

واسه کولو هم 20 ترابایت پهنای باند . ایپی رو خودم میدم . پس ایپی رو برام روت کنید .پورت 1 گیگ .حداقل 100 مگ به صورت بالانس بتونم ازش بگیرم .قیمت پهنای باند رو هم قید کنید . و مبلغ پورت IPMI به صورت ماهانه هر لحظه قابل استفاده .انگلیس رو دوست دارم .جای دیگه هم افر بدید اما خوب باشه مشکلی نیست .

دیگه همینا . با نون اضافه و سس .

مرسی .

samansystems
April 3rd, 2012, 12:09
تهران - ديتا سنتر تبيان اگر خواستيد ميتونيم آفر مناسب ارائه بديم :69:

milade
April 3rd, 2012, 12:16
مرسی . اروپا . امریکا . کانادا .

المان هم نمیخوام . و هلند .

nasa_de
April 3rd, 2012, 12:38
سلام به همه دوستان عزیزم .

فوری هست این جریان ...

مبلغ 8 تومن دارم و میخوام باهاش 2 تا سرور بگیرم ... واسه اجاره و VPS دهی . تا 10 قابل افزایشه .
حداقل رم 32 گیگ باشه . اگر مادربر تا 48 گیگ ساپورت کنه بهتره !
دو تا هارد SAS میخوام .
CPU هم Xeon باشه مدلش رو نمیتونم بگم چون قیمت دستم نیست .
IPMI داشته باشه .راید کنترلر داشته باشه .
اگر هم سرور 5 تومن شد مشکلی نیست .

دیگه افر از شما .

واسه کولو هم 20 ترابایت پهنای باند . ایپی رو خودم میدم . پس ایپی رو برام روت کنید .پورت 1 گیگ .حداقل 100 مگ به صورت بالانس بتونم ازش بگیرم .قیمت پهنای باند رو هم قید کنید . و مبلغ پورت IPMI به صورت ماهانه هر لحظه قابل استفاده .انگلیس رو دوست دارم .جای دیگه هم افر بدید اما خوب باشه مشکلی نیست .

دیگه همینا . با نون اضافه و سس .

مرسی .

با سلام،
بنده دو عزیر یعنی (به ترتیب الفبا) جناب راستگو از کانادا (نمایش مشخصات: Hostpolis - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/13491/)) و جناب فهیم پور از آمریکا (نمایش مشخصات: Aria - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/3463/)) را پیشنهاد می کنم.

faranetwork
April 3rd, 2012, 13:02
مرسی . اروپا . امریکا . کانادا .

المان هم نمیخوام . و هلند .

کانادا با Hostpolis صحبت کنید بسیار پشتیبانی خوبی دارن
هاست پولیس (http://hostpolis.com/)

milade
April 3rd, 2012, 14:05
قیمت برام مهمه . و قیمت پهنای باند .
به جناب فهیم پور پیام دادم توی سایتشون . منتظر پاسخشونم ...

انشالله بیان توی تاپیک افر بدن :دی

AlmaHost
April 3rd, 2012, 14:23
باسلام
شما میتوانید سرور مورد نظر خود را از
Dell PowerEdge Rack Servers | Dell UK (http://www.dell.com/uk/business/p/poweredge-rack-servers)
انتخاب کنید ما سرور را برای شما خریداری میکنیم و شما هم میتوانید در 24 ماه مبلغ سرور را پرداخت نمایید.
موفق باشید

milade
April 3rd, 2012, 16:32
برام مهمه که ایپی های خودمون رو روت کنید .
ضمن اینکه قیمت پهنای باند اضافه رو هم لطف کنید . ( شما روی تعداد 4 عدد سرور قیمت بدید چون حداکثر 1-2 ماهه 4 تا میشه ) .
هزینه ipmi هم لطف کنید برا اکسس همیشگی .

RezaFH
April 3rd, 2012, 16:49
با سلام خدمت شما

میتونیم از انگلیس و از رک اختصاصی خودمون خدمات مورد نیاز شما رو ارائه بدیم :)

قیمت ها و شرایط در تاپیک زیر قید شده که میتونید مشاهده کنید و اگر سوالی بود بپرسید.
لینک : http://www.webhostingtalk.ir/f182/43441/
(امکان ارائه پورت اختصاصی برای IPMI هم هست)

همچنین در مورد route کردن آی پی های خودتون هم مشکلی از طرف ما نیست و فقط هزینه ستاپ دیتاسنتر برای این کار دریافت خواهد شد.

در مورد سخت افزار هم پیشنهاد بنده استفاده از سرورهای Dual Xeon به همراه 4 هارد دیسک هست که بازدهی بیشتری دارند و همچنین در بلند مدت بصرفه تر خواهند بود.
برای مثال آفر زیر :

CPU : Dual Intel Xeon 5645
RAM : 6 x 8GB DDR3 1333
HDD : 4 x Western Digital RE4 1TB
Raid Controller : Adaptec 5405

قیمت چنین سروری با بورد و کیس سوپرمیکرو حدود 2400 پوند خواهد بود.

این سرور شاید بتونه تعداد حدود دو برابر سرور مجازی در مقایسه با یک سرور تک پردازنده با مثلا 24 گیگابایت رم رو جوابگو باشه، در حالی که قیمت اش دو برابر یک سرور تک پردازنده نیست.
همچنین بهتره سخت افزار مورد نیاز رو خودتون مشخص کنید و بعد آفر بخواید (و درصورت نیاز راهنمایی بخواید) تا دچار مشکل نشید. (چون سرورهای ارزانتر هم میشه گرفت، اما کیفیت هم به مراتب پایینتر خواهد آمد)

موفق باشید :)

milade
April 3rd, 2012, 17:37
RezaFH عزیز ،
مشکل شما الان هزینه پهنای بانده .
مثلا AlmaHost عزیز ، 20 ترابایت رو پیش فرض دارند 45 پوند میدند با برق رایگان ( داخل هزینه گنجونده شده ) .
من الان افر شما رو با 20 ترابایت پهنای باند بخوام برا 75 دلار هزینه 1 یونیت میشه و 20 تا هم میشه 100 دلار . در مجموع 175 دلار .
یعنی 350 تومن .
در حالی که افر دوست دیگمون 150 تومن میشه .حیف که ایشون ایپی رو روت نمیکنند .

ضمناً ایپی رو هم میخوام پک 256 تایی یک ساله از خودتون بگیرم :دی

اگر شما هم حداقل با این قیمتتون 10 - 20 ترابایت رو وارد کنید صرفه اقتصادی داره .

هرچند فکر نمیکنم پورت شما و الما هاست عزیز که تا اینجا توی تاپیک شرکت کرده اند زیاد فرقی داشته باشه.

ممنون میشم یک بار دیگه بررسی کنید .

Hostpolis
April 3rd, 2012, 18:21
تشکر از آقای آقابیگی و آقای پارسیان برای لطفی که نسبت به تیم ما دارند.

کانفیگ سرور چیزی هست که خود شما مشخص میکنید. اگر برای اجاره و مصارف غیر (خیلی) حرفه ای هست با خرید هارد sas پول خودتون رو هدر ندید. هاردهای ساتا اینترپرایز یا es خیلی مقرون به صرفه تر و قوی هستند.

قیمت پهنای باند توافقی هست. ما به چند روش کار میکنیم. یکی اینکه برای هر سرور یک پورت از ما بگیرید که در مجموع میشه 4 پورت (2 تا سرور + 2 تا ipmi) هزینه ها بستگی به سرعت پورت داره. برای ipmi هزینه 5 دلار ماهانه هست برای هر پورت.

اگر برنامه گسترش دارید از اول یک سوئیچ بگذارید و خیال خودتون رو راحت کنید. سوئیچ رو هم میتونید خودتون انتخاب کنید ولی اگر نیاز دارید که ما ستاپ کنیم سیسکو تهیه میکنیم. تنوع سوئیچ زیاد هست و برای مصارف دیتاسنتری از 500 دلار تا 50000 میتونید سوئیچ تهیه کنید. دست دوم هم میتونید تهیه کنید که هزینتون کمتر شه.

هزینه کولو برای هر یونیت 50 دلار هست. این قیمت برای سرورهای یک یونیتی هست که جا، برق و تهویه رو شامل میشه.

آی پی رو ما 1 دلار به ازای هر عدد میدیم. این رو میتونیم براتون تخفیف بدیم. ترجیح میدم برای موارد قیمتی روی تلفن صحبت کنیم.

milade
April 3rd, 2012, 18:44
سلام

ممنون از پاسخ خوبتون .
الان یکی از دوستان که شاید نخواهند اسمشون رو بگم یه افر سخت افزاری لطف کردند که واقعاً سوپرایز کرد من رو .

اگر بتونید یه سخت افزار رو در حد 4 تومن به من افر بدید با مشخصات دلخواه خودتون ( حالا SAS بشه WD یا Seagent یا Hitachi ، من در کل سیستم رو نگاه میکنم و گیر نمیدم که حتماً فلان باشه .. ) تا من ببینم سخت افزار چطوره در وحله اول وارد مذاکرات پهنای باند هم میشیم .

ضمن اینکه قابلیت روت کردن ایپی های ما رو دارید ؟

پ.ن:در حال حاظر یک سرور اختصاصی از شما دارم ... ;)

Hostpolis
April 3rd, 2012, 18:54
منظورتون رو از روتینگ آی پی متوجه نمیشم.

RezaFH
April 3rd, 2012, 19:09
RezaFH عزیز ،
مشکل شما الان هزینه پهنای بانده .
مثلا AlmaHost عزیز ، 20 ترابایت رو پیش فرض دارند 45 پوند میدند با برق رایگان ( داخل هزینه گنجونده شده ) .
من الان افر شما رو با 20 ترابایت پهنای باند بخوام برا 75 دلار هزینه 1 یونیت میشه و 20 تا هم میشه 100 دلار . در مجموع 175 دلار .
یعنی 350 تومن .
در حالی که افر دوست دیگمون 150 تومن میشه .حیف که ایشون ایپی رو روت نمیکنند .

ضمناً ایپی رو هم میخوام پک 256 تایی یک ساله از خودتون بگیرم :دی

اگر شما هم حداقل با این قیمتتون 10 - 20 ترابایت رو وارد کنید صرفه اقتصادی داره .

هرچند فکر نمیکنم پورت شما و الما هاست عزیز که تا اینجا توی تاپیک شرکت کرده اند زیاد فرقی داشته باشه.

ممنون میشم یک بار دیگه بررسی کنید .

سلام

البته من قصد مقایسه یا چیز خاصی ندارم، اما اگر حداقلِ هزینه برای 1 ترابایت پهنای باند 2 پوند باشه، فقط هزینه 20 ترابایت پهنای باند 40 پوند خواهد بود!
پلن هایی هم که ما درنظر گرفتیم برای کولوکیشن، با درنظر گرفتن هزینه هایی که پرداخت میکنیم + درصد سودی هست که دریافت میشه (بنظر خودم منطقی هست) و متاسفانه چیزی نیست که بتونیم روی اون تخفیف چندانی ارائه بدیم.

درنهایت اگر بخوایم به حساب خرید چند یونیت تخفیف بدیم خدمتتون، هزینه هر یونیت رو 60 دلار در نظر میگیریم :)
(1 یونیت فضا + برق مورد نیاز + یک پورت شبکه)

اگر سوال دیگری بود در خدمتیم

milade
April 3rd, 2012, 19:10
یه سری ایپی میخوام بخرم از دوستان .
میخوام برام روی سرور ها ایپی ها قابل روت بشه . بتونم از ایپی های خودم استفاده کنم برای سرور ها .نه ایپی های شما .

Hostpolis
April 3rd, 2012, 19:19
شما از "دوستان" آی پی خریداری میکنید یا از RIPE؟

اینکه آی پی ها متعلق به خودتون باشه باید AS Number داشته باشید و این ASN باید روی یک روتر Announce بشه.

روتینگ به چند طریق هست. متاسفانه تا ندونم برنامتون چی هست نمیتونم کمکی کنم. لطفا اطلاعات بیشتری در اختیار ما بگذارید.

milade
April 3rd, 2012, 19:23
سلام

البته من قصد مقایسه یا چیز خاصی ندارم، اما اگر حداقلِ هزینه برای 1 ترابایت پهنای باند 2 پوند باشه، فقط هزینه 20 ترابایت پهنای باند 40 پوند خواهد بود!
پلن هایی هم که ما درنظر گرفتیم برای کولوکیشن، با درنظر گرفتن هزینه هایی که پرداخت میکنیم + درصد سودی هست که دریافت میشه (بنظر خودم منطقی هست) و متاسفانه چیزی نیست که بتونیم روی اون تخفیف چندانی ارائه بدیم.

درنهایت اگر بخوایم به حساب خرید چند یونیت تخفیف بدیم خدمتتون، هزینه هر یونیت رو 60 دلار در نظر میگیریم
(1 یونیت فضا + برق مورد نیاز + یک پورت شبکه)

اگر سوال دیگری بود در خدمتیم
موفق باشید
ممنون از پاسختون .
متاسفانه همون طور که میبینید اون قدر رقابت شدید شده که دیگه نمیشه زیاد سودی داشت .
الان پهنای باند رو اگر نامحدود ندهند دیگه 10 تا 20 ترابایت روی سرور میدهند .
حالا من 160 دلار معادل 320 تومن بدم واسه این سرور . نمیخوام مقایسه کنم اما الان بیشتر به قیمت فکر میکنند تا به قول یارو گفتی "چیز پی ان فروش چی میفهمه کیفیت چیه ، سرویسش رست و داون نشه بسشه" .
هر چند قبول دارم که کاربر تا کاربر داریم . اما یه مقدار رقابتی ترش کنید بهتره .اینطوری واسه من به صرفه نیست ( پهنای باند اضافه با این قیمت خیلی خوبه ، اما 100 دلار بگیرید با مثلاً 20 ترابایت مقرون به صرفه تره ... )

میتونید خصوصی هم بهم پیام بدید.
مرسی .

---------- Post added at 07:23 PM ---------- Previous post was at 07:19 PM ----------

شما از "دوستان" آی پی خریداری میکنید یا از RIPE؟

اینکه آی پی ها متعلق به خودتون باشه باید AS Number داشته باشید و این ASN باید روی یک روتر Announce بشه.

روتینگ به چند طریق هست. متاسفانه تا ندونم برنامتون چی هست نمیتونم کمکی کنم. لطفا اطلاعات بیشتری در اختیار ما بگذارید.

از جناب RezaFH میخوام یه پک 256 تایی با ASN اختصاصی بگیرم .
ایشون LIR هستند .

سخت افزار یادتون نره ! ممنون .

پ.ن : RezaFH عزیز ؛ یه پک برا امریکا/انگلیس/کانادا ( بسته به جایی که کلو میکنم ) چه قدر طول میکشه تحویل بدید ؟

مرسی .

Hostpolis
April 3rd, 2012, 19:37
این قوانین متاسفانه با arin صادق نیست و ما فقط می تونیم rwhois رو اعلام کنیم برای شما.

موفق باشید.

RezaFH
April 3rd, 2012, 19:38
ممنون از پاسختون .
متاسفانه همون طور که میبینید اون قدر رقابت شدید شده که دیگه نمیشه زیاد سودی داشت .
الان پهنای باند رو اگر نامحدود ندهند دیگه 10 تا 20 ترابایت روی سرور میدهند .
حالا من 160 دلار معادل 320 تومن بدم واسه این سرور . نمیخوام مقایسه کنم اما الان بیشتر به قیمت فکر میکنند تا به قول یارو گفتی "چیز پی ان فروش چی میفهمه کیفیت چیه ، سرویسش رست و داون نشه بسشه" .
هر چند قبول دارم که کاربر تا کاربر داریم . اما یه مقدار رقابتی ترش کنید بهتره .اینطوری واسه من به صرفه نیست ( پهنای باند اضافه با این قیمت خیلی خوبه ، اما 100 دلار بگیرید با مثلاً 20 ترابایت مقرون به صرفه تره ... )

میتونید خصوصی هم بهم پیام بدید.
مرسی
پ.ن : RezaFH عزیز ؛ یه پک برا امریکا/انگلیس/کانادا ( بسته به جایی که کلو میکنم ) چه قدر طول میکشه تحویل بدید ؟

مرسی .

خواهش میکنم.
اما همانطور که عرض کردم، مساله برای ما رقابت نیست و ما سرویس خودمون رو با قیمتی که طبق محاسبات هزینه و سود در میاد، ارائه میدیم.
یک مثال خیلی ساده هم براتون زدم که گویای واقعیتی بود که دست ما نیست. (مساله اینه که ما نمیتونیم کیفیت رو پایین بیاریم تا هزینه پایین بیاد)

در مورد آی پی ها هم همانطور که در تاپیک مربوطه ذکر شده، زمان تحویل حدود 1 تا 2 هفته خواهد بود.(البته ما سعیمون رو میکنیم که در سریعترین زمان تحویل بدیم)
پی نوشت : اگر قصد شما برای خرید آی پی قطعی هست، بنظرم بهتر هست که در این مورد زودتر اقدام کنید تا دیر نشه.

milade
April 3rd, 2012, 20:21
این قوانین متاسفانه با arin صادق نیست و ما فقط می تونیم rwhois رو اعلام کنیم برای شما.
هارد وار فراموشتون شد .

البته فکر نکنم مشکلی باشه ، چراکه حدوداً من با هر کسی صحبت کردم جز الما هاست عزیز ؛ مشکلی نداشت با این مورد .

پی نوشت : اگر قصد شما برای خرید آی پی قطعی هست، بنظرم بهتر هست که در این مورد زودتر اقدام کنید تا دیر نشه.
حتماً .
ما فعلاً 64 تا بخوایم برا شروع ؛ ( هزینه سالیانه میدیم ) و به زودی به 256 ارتقا میدیم . هزینه چه قدر درمیاد ؟
تخفیفتون رو روی این مورد دیگه اعمال کنید .:دی

مرسی .

RezaFH
April 3rd, 2012, 20:34
هارد وار فراموشتون شد .

البته فکر نکنم مشکلی باشه ، چراکه حدوداً من با هر کسی صحبت کردم جز الما هاست عزیز ؛ مشکلی نداشت با این مورد .

حتماً .
ما فعلاً 64 تا بخوایم برا شروع ؛ ( هزینه سالیانه میدیم ) و به زودی به 256 ارتقا میدیم . هزینه چه قدر درمیاد ؟
تخفیفتون رو روی این مورد دیگه اعمال کنید .:دی

مرسی .

مینیمم بلاک که امکان route شدن داشته باشه، بلاک 24/ هست و بلاک های پایینتر فقط بر روی رک خودمون میتونیم ارائه بدیم. (یعنی کلا امکانش نیست، نه اینکه نخوایم بدیم)
همچنین قیمت هایی که ذکر شده، بنظرم کاملا بصورت آفر ویژه هستند و متاسفانه جای تخفیف ندارند :)

موفق باشید

milade
April 3rd, 2012, 20:49
باشه پس تا کشور مورد نظر معلوم بشه مذاحم میشیم .

milade
April 4th, 2012, 11:40
کسی از دل میتونه سرور بگیره برام با تخفیف یا بی مالیات ؟

m_dg_farari
April 4th, 2012, 15:32
سلام.
1- پیشنهاد نمیکنم دل بگیرید... کیفیت دل پایین نیست اما قیمتش نسبت به رقبایی از جمله Supermicro بالا هست و به صرفه نیست.
2- تا جایی که میدونم دل فقط با شرکت های رسمی کار میکنه... (اطلاعات مال حدود 6 ما پیش هست)
3- مالیات چیزی نیست که بشه حذف کرد! چون سرویسی که دارید خرید میکنید سرویس مجازی نیست که بگید "من ساکن انگلستان نیستم و هزینه ی مالیات نباید بدم" و شما دارید به صورت فیزیکی جنس خریداری میکنید داخل خاک انگلستان. پس موظف به پرداخت هزینه ی مالیات هستید. کسی هم فکر نمیکنم بتونه بدون مالیات خرید کنه!!

---------- Post added at 03:32 PM ---------- Previous post was at 03:30 PM ----------

به عنوان مثال از انگلستان میتونید از این سایت خریداری کنید:
rackservers.com
یا اروپا (هلند) از این سایت:
TWP Computers B.V. - Amsterdam - NL - Supermicro servers (http://www.twp.nl/)

پی نوشت: یک سایت هست من جدیدا تبلیغش رو داخل گوگل دیدم. از اساتید کسی سابقه ی کار با این سایت رو داره؟ یا این سایت رو میشناسه!؟ قیمت هاش عجیب و قریب ارزونه... و کلا مارک و برند سخت افزار رو هم نذاشته داخل سایتش... بیشتر به خاطر سرورهای E5 نظرم رو جلب کرده.
Starting with low price $272 Rackmount servers 1U, 2U, 4U, Storage servers and high performance servers ASA computers Inc. (http://www.asaservers.com/)

AlmaHost
April 4th, 2012, 16:49
کسی از دل میتونه سرور بگیره برام با تخفیف یا بی مالیات ؟

سلام
ما برای شما طی 24 قسط توانایی خرید داریم.
برای اطلاعات بیشتر با شماره 02166487698
پیروز باشید

milade
April 21st, 2012, 08:51
مشکلی که کشور انگلستان داره اینه که سحت افزارش 1/3 گرون تر از جاهای دیگه هستش .
مثلاً اگر x در کانادا یا امریکا 10 دلار باشه در انگلستان 10 پوند هستش !

در حال حاظر ما اگر بخوایم از کشوری مثل کانادا خریمون رو انجام بدیم و یا از همین ایران خودمون سرور بفرستیم انگلستان ، چقدر شیپینگ و ... میخوره ؟ مالیات هم باید داد ؟

ممنون میشم یه توضیحی بدهید .