PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه پاک کردن یوزر های تاریخ مصرف گذشته در IBSng

langarneshin
April 3rd, 2012, 10:42
سلام

دوستان من تو IBSng کلی یوزر اکسپایر شده دارم که میخوام پاکشون کنم.....
میشه یه کمکی بهم بکنین تا این یوزر هارو از چه قسمت و با چه تنظیماتی پاک کنم؟
قبلا یکی از دوستان یه بار بهم گفته بود منتها برمیگرده به یک سال پیش که کلا یادم نمیاد....
اگه میشه یه راهنمایی بدین ممنون میشم..

kaajhost
April 3rd, 2012, 17:55
سلام

داخل پنل IBSng قسمت search user و بعد از آن تب ExpDates را باز کنید. Absolute Expiration Dates تاریخی را که می خواهید قبل از آن تاریخ تمام یوزرها پاک شوند را بدهید و از پنجره کرکره ای علامت >= را انتخاب کنید. این به این معنی هست که تمام یوزرهایی که تاریخ اتمام اکانتشان کمتر یا مساوی تاریخ داده شده توسط شما هست نشان داده خواهد شد که می توانید اقدام به حذف آنها نمائید.

serverstar.ir
April 3rd, 2012, 17:59
از ایجاد مباحث مربوط به v-p-n ، اکانتینگ ، پروتکل های تونلینگ و نرم افزار های مربوطه خودداری کنید (اعم از خرید و فروش سرویس یا سرور برای اینکار یا مباحث آموزشی یا سوالات در این مورد)

m_dg_farari
April 3rd, 2012, 22:07
IBSng یک نرم افزار مدیریتی هست برای اکانت ها و میتونه استفاده های بسیاری داشته باشه! یکی از استفاده ها موارد v-p-n هست! خود سامانه ی *****ینگ کاری به IBSng نداره ، شما گیر میدین؟

s.w.a.t
April 3rd, 2012, 22:19
IBSng یک نرم افزار مدیریتی هست برای اکانت ها و میتونه استفاده های بسیاری داشته باشه! یکی از استفاده ها موارد v-p-n هست! خود سامانه ی *****ینگ کاری به IBSng نداره ، شما گیر میدین؟

و 99.9درصد استفاده در ایران برای استفاده *****-ینگ هستش!
برای شما که ظاهرا قوانین رو جوری که دوست داشته باشید استفاده ترجمه میکنید(زمانی مدیر بودید خودتون باید بیشتر از بقیه رعایت کنید)

از ایجاد مباحث مربوط به v-p-n ، اکانتینگ ، پروتکل های تونلینگ و نرم افزار های مربوطه خودداری کنید (اعم از خرید و فروش سرویس یا سرور برای اینکار یا مباحث آموزشی یا سوالات در این مورد)

برای اینکه سایر کاربران هم ببیند و مثل شما قوانین رو برای خودشون ترجمه نکنند تایپیک پاک نمیشه و بسته میشود.

موفق باشید