PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بالاترين امنيت اطلاعات و فايلها کجاست؟

rezaonline.net
April 3rd, 2012, 09:13
سلام دوستان
با يک مثال ساده توضيح ميدم
فرض کنيد من يک اسکريپت وبلاگدهي نوشتم و ميخوام مخصوص خودم باشه
فرضاً اگه هاست اشتراکي بگيرم ، غير از من کسي که ريسلر رو به من داده ميتونه فايلهاي منو ببينه
ريسلر هم بگيرم همين طور

حالا سوال من اينجاست که اگه من سرور مجازي بگيرم از دسترسي ساير افراد به فايلهام چقدر ميتونم در امان باشم؟

و آيا در اين مورد سرور مجازي بهتر است يا اختصاصي ؟

کسي که به من سرور مجازي بده ، ميتونه فايلهاي منو ببينه ؟

(با عرض معذرت از دوستان من اطلاعات کمي در مورد راه اندازي سرور دارم پس خواهشاً ساده توضيح بديد)
ممنون

يه سوال ديگه ام داشتم
آيا براي استفاده از سرور مجازي ، نيازي به دانش استفاده از سيستم عامل لينوکس هست ؟

RoobinaServer
April 3rd, 2012, 09:37
سلام دوستان
با يک مثال ساده توضيح ميدم
فرض کنيد من يک اسکريپت وبلاگدهي نوشتم و ميخوام مخصوص خودم باشه
فرضاً اگه هاست اشتراکي بگيرم ، غير از من کسي که ريسلر رو به من داده ميتونه فايلهاي منو ببينه
ريسلر هم بگيرم همين طور

حالا سوال من اينجاست که اگه من سرور مجازي بگيرم از دسترسي ساير افراد به فايلهام چقدر ميتونم در امان باشم؟

و آيا در اين مورد سرور مجازي بهتر است يا اختصاصي ؟

کسي که به من سرور مجازي بده ، ميتونه فايلهاي منو ببينه ؟

(با عرض معذرت از دوستان من اطلاعات کمي در مورد راه اندازي سرور دارم پس خواهشاً ساده توضيح بديد)
ممنون

يه سوال ديگه ام داشتم
آيا براي استفاده از سرور مجازي ، نيازي به دانش استفاده از سيستم عامل لينوکس هست ؟

سلام

سرور مجازی داشته باشید بهتره چون نمیشه به فایلها دسترسی داشت.

بله باید لینوکس کار کرده باشید و توانایی اداره لینوکس رو داشته باشید و مثلا وقتی سرور رو گرفتید بلد باشید سیپنل رو نصب کنید و کانفیگش کنید و ... البته همه این کارارو میتونید به کسی بدید با هزینه براتون کانفیگ کنه و راحت بشید از شر این کار :53: