PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجی : کانادا یا انگلیس

milade
April 3rd, 2012, 09:09
سلام به دوستان عزیزم .

امیدوارم تا به این لحظه اوقات خوشی رو گذرونده باشید .

فرض کنید در حال حاظر میخواید یک سرور/vps انتخاب کنید ،
به نظر شما از دو کشور انگلیس و کانادا کدوم برای شما بهتر هستش ؟ ( با فرض اپتایم کانادا 100% و انگلیس 99.99% ) .هرچند من در نظر سنجی 2 گزینه دیگه هم گذاشتم و مشکلی نیست درباره انها هم بحث بشه .
دلیل چیه ؟ شما در خرید به چی نگاه میکنید ؟ چرا کشور مذکور رو انتخاب کردید ؟ کلاً اینفو بدید ... :دی

منتظر نطرات و مجادله شما دوستان عزیز هستم .

ایام به کام .

p30speed
April 3rd, 2012, 09:41
انگلیس چون پینگ اروپا به ایران خیلی بهتر

m_dg_farari
April 3rd, 2012, 23:06
اصلا مشخص نیست که چه معیار هایی مورد بحث باید قرار بگیره!
برای یک شخص ، پینگ مهمه. برای یک شخص دیگر مشکلات کپی رایت ، برای شخص دیگر سرعت پورت ، برای شخص دیگر قیمت ، برای شخص دیگر ، دیگر موارد...
شما از چه جنبه ای میخواین بحث کنید!؟
از لحاظ قیمیتی ، انگلستان از گرانترین کشور های دنیا هست در کل... از لحاظ کیفی بسیار مناسب هست. مشکلی هم با ایران نداره (تا الآن)
از نظر آپتایم ، بسته به تامین کننده ی اینترنت ، سطح فنی اپراتور های دیتا سنتر و ...
در کل اصلا به این راحتی نمیشه بحث کرد...

milade
April 4th, 2012, 00:12
میخوام همه چی رو به چالش بکشیم ...
مثلاً الان انگلس خدا بوده ...

چیز خاصی مد نظرم نیست.
میخوام نظرات رو جویا بشم .

allbert
April 4th, 2012, 00:16
المان

هزینه بلند مدت مناسب

مشکل نداشتن با ایران

نیم وارز بودن

sheitonakshirazi
April 4th, 2012, 00:22
من آلمان را انتخاب ميكنم
چون هم هزينش پايين تره هم پينگ بسيار خوبي ميده.

parsianweb
April 4th, 2012, 00:30
آلمان به خاطر هزینه

---------- Post added at 12:30 AM ---------- Previous post was at 12:25 AM ----------

من الان با اپراتور iweb چت می کردم. می گفت می تونیم به ایرانیا سرویس بدیم. ولی hostgator و bluehost می گفتند نه! قضیه چیه؟

RezaFH
April 4th, 2012, 01:13
آلمان به خاطر هزینه

---------- Post added at 12:30 AM ---------- Previous post was at 12:25 AM ----------

من الان با اپراتور iweb چت می کردم. می گفت می تونیم به ایرانیا سرویس بدیم. ولی hostgator و bluehost می گفتند نه! قضیه چیه؟

چون hostgator آمریکا هست و iWeb در کانادا
و البته این مورد به موضوع تاپیک ربطی نداشت

در مورد نظر دوستان هم عرض کنم که : همه چیز که ارزانی نیست.
و همینطور بنظرم هیچ ارزانی هم بی دلیل نیست ;)

parsianweb
April 4th, 2012, 01:23
چون hostgator آمریکا هست و iweb در کانادا
و البته این مورد به موضوع تاپیک ربطی نداشت

در مورد نظر دوستان هم عرض کنم که : همه چیز که ارزانی نیست.
و همینطور بنظرم هیچ ارزانی هم بی دلیل نیست ;)

بله. بی ارتباط بود. ممنون از پاسختون
خوب قیمتش نسبت به خدماتش خوبه دیگه. ما ایرانی ها هم که دنبال ارزونی هستیم :d

serverstar.ir
April 4th, 2012, 01:25
hetzner آلمان و iwe کانادا

آپتایم و قیمت و کیفیت

milade
April 4th, 2012, 09:49
دوستان یک سوال ؟

اگر به شما بگن از کانادا/انگلیس/امریکا بهتون یک سرور میدیم که کیفیت داره ، اما گران تر هست به نسبت المان که ارزان هست ، کدام رو انتخاب میکیند ؟
دلیلتون فقط ارزانی هستش ؟ هر جا ارزان باشه ، هرچند بیکیفیت مشکلی نداره ؟ مثلاً از پورت 1 گیگتون بتونید نهایت 400-500 مگ بکشید ؟

ممنون میشم پاسخ بدید .

server8
April 4th, 2012, 11:54
فکر میکنم softlayer و singelhop امریکارو سرتر از بقیه جاها کردند

s.w.a.t
April 4th, 2012, 14:15
سلام به دوستان عزیزم .

به نظر شما از دو کشور انگلیس و کانادا کدوم برای شما بهتر هستش ؟ ( با فرض اپتایم کانادا 100% و انگلیس 99.99% ) .هرچند من در نظر سنجی 2 گزینه دیگه هم گذاشتم و مشکلی نیست درباره انها هم بحث بشه .
دلیل چیه ؟ شما در خرید به چی نگاه میکنید ؟ چرا کشور مذکور رو انتخاب کردید ؟ کلاً اینفو بدید ... :دی

ایام به کام .

باسلام
اگر کیفیت برای شما مهم هست سپس هزینه نظر بنده انگلیس میباشد. دیتاسنترهایی مثل RackSpace در انگلیس که هستند از کیفیت بالای برخوردار هستند.
قیمت اجاره یک سرور در این دیتاسنتر طبق قیمتی که بنده چند ماه پیش گرفتم برای یکی از موسسات مالی داخلی و یک ماهی مذاکره داشتیم با این دیتاسنتر قیمتی که برای یک سروری که در دیتاسنترهای معمول حدود 300 الی 350 پوند میباشد در این دیتاسنتر قیمتی که به ما دادند بعد از یک ماه مذاکره 550پوند در ماه بود.
اگر توانایی پرداخت چنین هزینه ایی ندارید پیشنهاد میشود از دیتاسنترهای معمول انگلستان استفاده کنید. به دلیل نزدیکی به ایران و داشتن پهنای باند با کیفیت و نداشتن مسائلی مانند تحریم.
ولی این را هم در نظر داشته باشید business با شرکتهای انگلیس یا کلا انگلیسی ها با business با بقیه فرق دارد :)
موفق باشید

1eng.ir
April 4th, 2012, 14:20
ما ایرانی ها هم که دنبال ارزونی هستیم :d
کدوم ایرانی ها؟ تفکر شمال شهری یا جنوب شهری؟

1. کیفیت
2. کیفیت
3. کیفیت
4. قیمت

psfa
April 4th, 2012, 14:29
دوستان یک سوال ؟

اگر به شما بگن از کانادا/انگلیس/امریکا بهتون یک سرور میدیم که کیفیت داره ، اما گران تر هست به نسبت المان که ارزان هست ، کدام رو انتخاب میکیند ؟
دلیلتون فقط ارزانی هستش ؟ هر جا ارزان باشه ، هرچند بیکیفیت مشکلی نداره ؟ مثلاً از پورت 1 گیگتون بتونید نهایت 400-500 مگ بکشید ؟

ممنون میشم پاسخ بدید .
خوب از همون جايي كه كيفيتش بهتر هست
خوب اون جا ارزون تر ميدي از كيفيت كم تري هم برخورداري
همون بري از جاي با كيفيت اما با مشخصات سخت افزاري پايين تر بگيري طوري كه به بودجت بخوره بهتره بري از جاي بي كيفيت كه مشخصات سخت افزاريش بالاتر هست و ارزون تر بگيري ديگه

milade
April 4th, 2012, 14:34
باسلام
اگر کیفیت برای شما مهم هست سپس هزینه نظر بنده انگلیس میباشد. دیتاسنترهایی مثل RackSpace در انگلیس که هستند از کیفیت بالای برخوردار هستند.
قیمت اجاره یک سرور در این دیتاسنتر طبق قیمتی که بنده چند ماه پیش گرفتم برای یکی از موسسات مالی داخلی و یک ماهی مذاکره داشتیم با این دیتاسنتر قیمتی که برای یک سروری که در دیتاسنترهای معمول حدود 300 الی 350 پوند میباشد در این دیتاسنتر قیمتی که به ما دادند بعد از یک ماه مذاکره 550پوند در ماه بود.
اگر توانایی پرداخت چنین هزینه ایی ندارید پیشنهاد میشود از دیتاسنترهای معمول انگلستان استفاده کنید. به دلیل نزدیکی به ایران و داشتن پهنای باند با کیفیت و نداشتن مسائلی مانند تحریم.
ولی این را هم در نظر داشته باشید business با شرکتهای انگلیس یا کلا انگلیسی ها با business با بقیه فرق دارد
موفق باشید
خب مشکل اینه که این قیمت ها توی ایران زیاد جالب نیست .
در صفحه قبل برخی از نظرات علناً صحبت بنده رو تایید میکنه .

و اینکه چون سرویس در ایران فروش میره باید توجیه اقتصادی داشته باشه .

کدوم ایرانی ها؟ تفکر شمال شهری یا جنوب شهری؟
:دی

ممنون محمد جان .

خوب از همون جايي كه كيفيتش بهتر هست
خوب اون جا ارزون تر ميدي از كيفيت كم تري هم برخورداري
همون بري از جاي با كيفيت اما با مشخصات سخت افزاري پايين تر بگيري طوري كه به بودجت بخوره بهتره بري از جاي بي كيفيت كه مشخصات سخت افزاريش بالاتر هست و ارزون تر بگيري ديگه

ممنون از پاسختون .

s.w.a.t
April 4th, 2012, 14:43
خب مشکل اینه که این قیمت ها توی ایران زیاد جالب نیست .
در صفحه قبل برخی از نظرات علناً صحبت بنده رو تایید میکنه .

و اینکه چون سرویس در ایران فروش میره باید توجیه اقتصادی داشته باشه .

به قول آقای فخرایی

1. کیفیت
2. کیفیت
3. کیفیت
4. قیمت

nars_Vps
April 27th, 2012, 13:24
انگلیس -redstation

milade
April 28th, 2012, 13:13
دوستان همچنان نظر خودشون رو اعلام کنند .

persiantools
April 28th, 2012, 13:26
سلام به دوستان عزیزم .

ایام به کام .

الان که همه تو کار هتزنرن . مخصوصا با این ex10 فک کنم دنیای هاستینگ رو به طرف خودش بکشه

hannah
April 28th, 2012, 15:21
من کلا با انگلیس حال میکنم :d

milade
April 28th, 2012, 17:02
علت ؟ :دی

mahosseini
May 14th, 2012, 18:25
علت ؟ :دی

بازار سروریس مجازی بدلیل اینکه مشتری درخواست سرویس صرفا ارزون داره به سمتی رفته که سرور های با کیفیت پایینتر بخره .

کشورهای مختلف برای سرویس های مختلفی مناسب هست . برای مثال هلند برای سایت های دانلود بسیار مناسب هست .

اروپا برای هاست سایت هایی که بازدیدشون از ایران هست مناسبه که بعضا قیمت مناسب هم میشه بهش اضافه کرد .

قیمت سرویس ها در انگلیس بالا ولی کیفیت ها عالی ( مسلما همه دیتا سنترها به این گونه نیست ) ، سوئیس هم مناسب هست .

par30
July 14th, 2012, 16:13
فقط آمریکا

dollar
July 22nd, 2012, 09:37
تایلند هم خوبه هان ... هم خیلی ارزونه هم فراووون =))

danitfk
July 22nd, 2012, 23:51
انگلیس =

پینگ مناسب تر به ایران در مقایسه با آمریکای شمالی
قوانین کپی رایت به شدت آمریکا لازم نیست رعایت بشه
کیفیت بهتر دیتاسنتر ها انگلیسی نسبت به قیمت

serverstar.ir
August 15th, 2012, 23:29
+++ انگلیس