PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال: تعیین سطح دسترسی فایل html

Persianscript
October 27th, 2009, 12:00
سلام...

یک اسکریپتی هست که قالباش به صورت html هست و هر کاربری بخواد میتونه ادرس صفحه قالبو ببینه و قالب رو دانلود کنه (سورس و...)

چه سطح دسترسی باید به فایل و یا پوشه مورد نظر بدم تا کاربر نتونه ببینه ولی تو سیستم کار کنه...

منتظرم دوستان

4dmin
October 27th, 2009, 12:20
هیچ راهی نداره به این شکل
فقط میتونید کد رو رمزنگاری (به روش کانورت) کنید که توصیه نمیشه و مشکلات خاص خودشو داره

Persianscript
October 27th, 2009, 12:42
به پوشه هم نمیشه سطح دسترسی داد که محتویات داخلش (هر چی باشه) نمایش داده نشه؟ مثلا پوشه templates

IFACO.Net
October 27th, 2009, 13:57
تمپلت تون css داره ؟

Persianscript
October 27th, 2009, 15:02
اره داره...

IFACO.Net
October 27th, 2009, 16:03
خب یه فایل جاوا اسکریپت درست کن و توسط اون css ها رو فراخوانی کن و نام فایل Css رو هم یه چیز نامربوط بذار ، که با این کار نمی تونند Css هاتو کش برند ;)

Online24
October 27th, 2009, 16:09
سطح دسترسی فایل هاتون باید معمولی باشه ! ( 644 )

کلا برای کاری که میخواید انجام بدید این کار مناسب نیست
چه تغییر حق دسترسی و چه پسورد گذاری دایرکتوری ها

تنها راه کد کردن فایل هاست persianscript عزیز .
کاری نمیشه کرد که source رو کاربر نبینه ! ( اگه اینکارو بکنیم مرورگرش هم source رو نمیبینه متاسفانه :دی )

( البته تو زمینه طراحی و مسائل مرتبط به اون استاد ما هستید ، ولی باید بگم پیش از شما دنبال این کار بودم ! جواب نگرفتم ، تنها راه کد کردن هستش ، که اونم اگه کسی بخواد دی کد کنه زیاد مانع خوبی نیست )

Persianscript
October 27th, 2009, 21:58
خب یه فایل جاوا اسکریپت درست کن و توسط اون css ها رو فراخوانی کن و نام فایل Css رو هم یه چیز نامربوط بذار ، که با این کار نمی تونند Css هاتو کش برند ;)
نه مشکل من اینه که خود صفحه html نمایش داده نشه... css و ... مهم نیستن.مهم سورس html هست . که کسی نتونه ببینه توی پوشه templates . ولی سایت بالا بیاد بدون مشکل...

ممنون دوستان...

کد کردن فایده ای نداره.سیستم نمتونه بخونه...

IFACO.Net
October 27th, 2009, 22:05
نه مشکل من اینه که خود صفحه html نمایش داده نشه... css و ... مهم نیستن.مهم سورس html هست . که کسی نتونه ببینه توی پوشه templates . ولی سایت بالا بیاد بدون مشکل...

خب تمپلت بدون Css بدرد نمی خوره و مهم Css هست !

Persianscript
October 27th, 2009, 23:31
نه ببین منظور من کلا یک چیز دیگه ای بود, این سیستم قالبش شبیه قالب بلاگفاس,
یعنی الان قالب دو حالت داره, یکی اینکه تو صفحه اصلی مثلا برا نمایش لینکا باید تو قالب بنویسی {linkdump} ,که سیستم بخونه و تو سایت ادرس سایتهایی که وارد میکنی رو نشون بده... یکی که به کاربر نمایش داده میشه, ادرس لینک مورد نظر هست نه {linkdump}

من میخوام این سورسهای خام html که توی پوشه template هست لو نره...