PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تحریم Cpanel راه کارها ، اقدامات، خطرات

wanener
April 3rd, 2012, 01:15
قدیمی

areff
April 3rd, 2012, 01:17
موقعیت سرور شما ایران هست ؟

wanener
April 3rd, 2012, 01:22
محتوا قدیمی شده است

afsharsystem
April 3rd, 2012, 01:23
نباید ایرادی داشته باشه!

areff
April 3rd, 2012, 01:24
cPanel به سرور های ایران لایسنس نمیدن نه به فرد ایرانی شما که روی سرور آمریکا مشکلی نخواهید داشت !

wanener
April 3rd, 2012, 01:26
محتوا قدیمی شده است

Ashkankamangar.ir
April 3rd, 2012, 08:11
ببینید دوست عزیز سعی کنید اولا دی ان اس حتما و دامنه ی غیر ir باشه
دوما آی پی سرور با آی پی دی ان اس ها فرق داشته باشه
سوما ً حتما سعی کنید با آی پی غیر ایرانی لاگین کنید با یوزر root
یعنی یا با سرور مجازی لاگین کنید یا چیز پی ان
اگه تمام اینارو رعایت کنید تنها مشکلی که میمونه ریپورت هست که خیلی از رقبا چون نمیتونن به شما برسند اینجوری مثلا رقابت میکنند با شما همین بلارو سر هاست دی ال آورده بودن
البته نمیدونم اون زمان هاست دی ال موارد بالا رو رعایت کرده بود یا نه
به هر حال الان چند سالی هست که خود سی پنل هم کاری با ایرانیها نداره مگر طرف خیلی تابلو نشون بده ایرانیه که اونم به خاطر قوانین کشور آمریکا مجبورند حذف کنن
من با اپراتورشون که صحبت میکردم گفتند به دلیل سیاست آمریکا نمیتونیم به ایران سرویس بدیم یعنی یه جورایی غیر مستقیم به من گفت که ما راضی هستیم فقط دست و بالمون بستست(خودشونم میدونن ملکه اینترنت ما ایرانیها هستیم)

P30Tools
April 3rd, 2012, 09:08
cPanel به سرور های ایران لایسنس نمیدن نه به فرد ایرانی شما که روی سرور آمریکا مشکلی نخواهید داشت !
به فرد ایرانی هم لایسنس نمیدن! اگر مشخص بشه ایرانی هستید لایسنس باطل خواهد شد

it-net
April 3rd, 2012, 11:55
این نکات هم هست که 5 سال پیش سر منم اومد که من برخیشو تویه انجمن جوملا ایران قرار دادم:
نکته های اساسی در مورد Cpanel (http://joomlaforum.ir/showthread.php/1526-%D9%86%DA%A9%D8%AA%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-Cpanel?p=9327#post9327)

mh_suport
April 3rd, 2012, 12:13
سلام

من خیلی وقت بود cpanel داشتم والی ماهه پیش بدونه دلیل قانع کننده بستنش.
بفهمن ایرانی هستید بیچارتون میکنن دقت کنید

wanener
April 4th, 2012, 23:03
من یک دامنه net رو برای hostname در نظر گرفتم این دامین رو هویزش رو هیدن کردم و اطلاعات ادیمنرو هم به آمریکا تغیر دادم
اما این دامنه با ir شروع میشه ( iran نیست) و عبارت ایرانی هم توی اسمش نداره
بنظرتون مشکل ساز میشه ؟

Woshka
April 4th, 2012, 23:24
Hello,

It has come to our attention that the server on IP address XXX.XXX.XXX.XXX is hosting many Iranian domains on it. This license has been removed in our system as a result.

United States sanctions laws prevent us from knowingly doing business with anyone on the US Sanctions list: Sanctions Programs and Country Information (http://www.ustreas.gov/offices/enforcement/ofac/programs/) Because Iran is included in this list, we are unable to provide licensing for our software to any server or person in Iran or identifying as Iranian. In this case, the server was being used to host Iranian domains/sites, which is not allowed.

While cPanel does oppose any part of law that limits open communication through the internet, we must follow these laws regardless. If you have any questions regarding this or if you require any additional information, please feel free to let me know. Thanks in advance.

--
Christopher Banaszek
Customer Service Manager
cPanel, Inc.
+1 713.529.0800 ext. 4014

wanener
April 4th, 2012, 23:46
Hello,

It has come to our attention that the server on IP address XXX.XXX.XXX.XXX is hosting many Iranian domains on it. This license has been removed in our system as a result.

United States sanctions laws prevent us from knowingly doing business with anyone on the US Sanctions list: Sanctions Programs and Country Information (http://www.ustreas.gov/offices/enforcement/ofac/programs/) Because Iran is included in this list, we are unable to provide licensing for our software to any server or person in Iran or identifying as Iranian. In this case, the server was being used to host Iranian domains/sites, which is not allowed.

While cPanel does oppose any part of law that limits open communication through the internet, we must follow these laws regardless. If you have any questions regarding this or if you require any additional information, please feel free to let me know. Thanks in advance.

--
Christopher Banaszek
Customer Service Manager
cPanel, Inc.
+1 713.529.0800 ext. 4014

این مال کی هست ؟ از کجا فهمیدن دامین های ایرانی دارید ؟
به نظرت چی کار کنیم ؟

Woshka
April 4th, 2012, 23:49
مال من بود
2 هفته درگیرم کردن
خودشون فهمیدن
گفتن دیگه بازت نمی کنیم
کلی زنگ زدم بهشون خواهش و التماس
یک لیست دامین دادن گفتن اینارو جمع کن ببر!
اونارو بردم روی دایرکت ادمین

wanener
April 4th, 2012, 23:54
مال من بود
2 هفته درگیرم کردن
خودشون فهمیدن
گفتن دیگه بازت نمی کنیم
کلی زنگ زدم بهشون خواهش و التماس
یک لیست دامین دادن گفتن اینارو جمع کن ببر!
اونارو بردم روی دایرکت ادمین

lمنظورم مال چه زمانیه ؟
چه دامین هایی بود ؟
محتوای فارسی داشتند ؟بخاطر اون یا نه چیز دیکه ای بود؟
از بقیه مواردی که توی فروم بهشون ارائه شده بود هم استفاده کردید ؟

Woshka
April 4th, 2012, 23:59
یک لیست پر از دامین های .ir دادن

دامینی که دی ان اس روش بود .com و آدرس آمریکایی داشت به همین خاطر همکاری کردن که دامین های .ir با سیستم پرداخت اتوماتیک بدون توجه ما روی سرور هاست شدن و یا پارک شدن
وگرنه اصلا کوتاه نمی اومدن

همیشه هم با آی پی آمریکا به WHM لاگین می شده

زمانش مال پارسال اردیبهشت بود و دفعه دوم که بازم گیر دادن مال فکر کنم تیر یا مرداد بود که دفعه دوم دامین ه خیلی کمتر بود
گفتن اگر یک دفعه دیگر تخطی کنی برای همیشه می بدندیمت!

wanener
April 5th, 2012, 01:56
یک لیست پر از دامین های .ir دادن

دامینی که دی ان اس روش بود .com و آدرس آمریکایی داشت به همین خاطر همکاری کردن که دامین های .ir با سیستم پرداخت اتوماتیک بدون توجه ما روی سرور هاست شدن و یا پارک شدن
وگرنه اصلا کوتاه نمی اومدن

همیشه هم با آی پی آمریکا به WHM لاگین می شده

زمانش مال پارسال اردیبهشت بود و دفعه دوم که بازم گیر دادن مال فکر کنم تیر یا مرداد بود که دفعه دوم دامین ه خیلی کمتر بود
گفتن اگر یک دفعه دیگر تخطی کنی برای همیشه می بدندیمت!

حالا به نظرتون چی کار کنم
اگر فقط دامین دات کام بذاریم مشکل نمیخوریم ؟
دیتا سنتر به من میگه من لاینس برای VPS یا Dedicated بهت میدم ماهی 25 دلار اما اگر مشکل بخوری باید حداقل 170 دلار به من پرداخت کنی چون من لایسنس رو یک ساله میگیریم !
حالا شما بگید بگیرم یا نگیریم ؟؟؟؟؟
اصلا ارزش داره واسه سی پنل ای همه سینه چاک بشیم ؟
یا برم سراغ دایرکت ادیمن و KLOXO ?

Ashkankamangar.ir
April 5th, 2012, 06:48
والا ورژن جدید سی پنل اومد ما هم آپدیت کردیم یعنی ورژن
11.32اون پایین موقع لاگین زبان فارسی هم داره البته میزنی فقط راست چین میشه و تغییری تو زبان ایجاد نمیشه

wanener
April 5th, 2012, 09:42
من یک دامنه net رو برای hostname در نظر گرفتم این دامین رو هویزش رو هیدن کردم و اطلاعات ادیمنرو هم به آمریکا تغیر دادم
اما این دامنه با ir شروع میشه ( iran نیست) و عبارت ایرانی هم توی اسمش نداره
بنظرتون مشکل ساز میشه ؟

در این مورد کسی نظری نداره ؟

---------- Post added at 09:42 AM ---------- Previous post was at 09:37 AM ----------

منظورتون از اینکه آی پی سرور با آی پی DNS فرق داشته باشه چیه ؟
یعنی مثلا اگر lnx10.irdomainname.net رو به عنوان هاست نیم گذاشتم و اون هم آی پی سرور Resolve میکنه
آی پی که برای ns1.irdomainname.net میزارم آی پی دوم سرور باشه ؟

it-net
April 5th, 2012, 13:06
والا ورژن جدید سی پنل اومد ما هم آپدیت کردیم یعنی ورژن
11.32اون پایین موقع لاگین زبان فارسی هم داره البته میزنی فقط راست چین میشه و تغییری تو زبان ایجاد نمیشه

زبان فارسی نداره که؟
ما هم آپدیت کردیم زبان عربی داره که rtl هست:58:

Ashkankamangar.ir
April 5th, 2012, 13:31
زبان فارسی نداره که؟
ما هم آپدیت کردیم زبان عربی داره که rtl هست:58:
دروغم چیه عزیز مال ما والا فارسی داره
5314

talebi1372
April 5th, 2012, 13:49
دروغم چیه عزیز مال ما والا فارسی داره
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f93/5314-%D8%AA%D8%AD%D8%B1%DB%8C%D9%85-cpanel-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7-%D8%8C-%D8%A7%D9%82%D8%AF%D8%A7%D9%85%D8%A7%D8%AA%D8%8C-%D8%AE%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AA-012-jpg

دست مریزاد این اپدیتو کی زدن ؟
فکر کنم به خاطر قوانین جدید امریکا ( همون برداشتن یک سری محدودیت ها برای اشخاص ) دستشون باز تر شده . شاید دیگه با افراد کاری نداشته باشن . شما چی فکر میکنید ؟

Ashkankamangar.ir
April 7th, 2012, 13:32
مثل اینکه جدیدا سینل به برخی دامنه ی ir که هاست میکنیم ایراد میگیره و میگه باید از رو سرور حذف کنید

wanener
May 10th, 2012, 00:17
بلاخره راه کار چیه
من چند جا دیدم دارن بصورت trial نصب میکنن و بعد آی پی سرور رو عوض میکنن و دوباره نصب میکنن و بک اپ رو بر میگردونن ؟!

Ashkankamangar.ir
May 10th, 2012, 00:19
سرور های هتزنر که اصلا آی پی رو نمیتونی تغییر بدی
باید دوباره هزینه ستاب بدی و سرور دیگه بخری
خب یهو برو لایسنس بگیر دیگه
بعد تغییر آی پی و ... به همین راحتی نیستا شما کجا دیدی این کارو بکنن؟

wanener
June 29th, 2012, 00:27
من هنوز دنبال یه راه مطمئن برای نصب سی پنل روی آمریکا و المان و کاندا هستم
مجبورم به اکثر مشتری های سرور اختصاصی دایرکت ادمین بدم که یک مقداری سطح رضایتشون رو پائین میاره
میخوام یه جوری این قضیه رو او کی کنم

Ashkankamangar.ir
June 29th, 2012, 00:29
از اینجا لایسنس بگیر هرگز تحریم نمیشی
البته موارد امنیتی رو انجام بده
دی ان اس غیر دامنه ی ملی و عدم لاگین با آی پی ایران با یوزر روت
https://secure.almahost.co.uk/licence/cart.php

goldisweb
June 30th, 2012, 05:16
الان كه اين پست ها رو خوندم اعصابم ريخت به هم.
اگر ايرانيا نخرن پس كي از اينا بخره ! بدبخت ميشن كه!

بابا يكي پيدا نميشه شبيه سي پنل بسازه كه حداقل پولش تو جيبه ايرانيا بره و اينا نتونن به ايرانيا حرف بزنن.

wanener
July 12th, 2012, 11:19
یعنی یا با سرور مجازی لاگین کنید یا چیز پی ان
اگه تمام اینارو رعایت کنید تنها مشکلی که میمونه ریپورت هست که خیلی از رقبا چون نمیتونن به شما برسند اینجوری مثلا رقابت میکنند با شما همین بلارو سر هاست دی ال آورده بودن
البته نمیدونم اون زمان هاست دی ال موارد بالا رو رعایت کرده بود یا نه
به هر حال الان چند سالی هست که خود سی پنل هم کاری با ایرانیها نداره مگر طرف خیلی تابلو نشون بده ایرانیه که اونم به خاطر قوانین کشور آمریکا مجبورند حذف کنن
من با اپراتورشون که صحبت میکردم گفتند به دلیل سیاست آمریکا نمیتونیم به ایران سرویس بدیم یعنی یه جورایی غیر مستقیم به من گفت که ما راضی هستیم فقط دست و بالمون بستست(خودشونم میدونن ملکه اینترنت ما ایرانیها هستیم)

من یه سوالی برام پیش اومده !
من یک Whitelabled hostname واسه همه سرور ها در نظر میگریم که رو سرور سی پنل هم همین کار ور کردم !
حالا من روی این دایمن برچسب سفید دی ان اس هم میدم که ریسلر ها 1 تونن بدون نیاز به داشتن دی ان اس اختصاصی از اونها استفاده کنند
این مشکلی ایجاد نمیکنه ؟>
DNS هایی که با ای پی های مجزا از سرور ایجاد شده اند ولی روی همون دامینی که host

pardishosting
July 12th, 2012, 15:49
همکارانی که تجربه بسته شدن رو دارند می تونند بگن لایسنس رو چه طور تهیه کردند ؟ خودشون مستقیم خرید کردند ؟

Woshka
July 12th, 2012, 16:27
این مال کی هست ؟ از کجا فهمیدن دامین های ایرانی دارید ؟
به نظرت چی کار کنیم ؟

دیگه می فهمن دیگه تابلوعه

wanener
July 12th, 2012, 21:54
همکارانی که تجربه بسته شدن رو دارند می تونند بگن لایسنس رو چه طور تهیه کردند ؟ خودشون مستقیم خرید کردند ؟

والا ما الان لایسنهای WHMCS , Cpanel , LightSpeed, WHMSonic ها رو از طریق برنچ آلمانی که ایجاد کردیم ارائه میکنیم - البته وب سایتش رو تا چند روز دیگه رونمایی میکنیم به صورت انلاین
اما مشکل اینجاست که داریم ریسکی میریم جلو برای دو سرور جدید که با سی پنل ران کردیم !

r_22009
July 12th, 2012, 22:00
والا ما الان لایسنهای WHMCS , Cpanel , LightSpeed, WHMSonic ها رو از طریق برنچ آلمانی که ایجاد کردیم ارائه میکنیم - البته وب سایتش رو تا چند روز دیگه رونمایی میکنیم به صورت انلاین
اما مشکل اینجاست که داریم ریسکی میریم جلو برای دو سرور جدید که با سی پنل ران کردیم !

LightSpeed رو خوب اومدی!!

Mr_Parham
July 13th, 2012, 00:06
برای من سه بار پیش اومده که لایسنس بسته بشه، یک بار به Cpanel تیکت زدم دسترسی دادم بستند :65: چون دامنه ی .ir بود روی سرور
دفعه ی دوم که بستند به خاطر این بود که Name server سرور جدیدمون با Name server اونی که بسته شده بود یکی بود (یعنی دامنشون یکی بوده)
سومین بار هم یک انگلیسی اومد سرور ما رو مدیریت کنه، زد خراب کرد، ازش شکایت کردم اون هم رفت به Cpanel گفت که دامنه ی .ir دارم :-w
همین جوری الکی به همین راحتی ها لایسنس بسته نمیشه، مهم ترین موضوع این هست که Name server ها و DNS ها روی دامنه ای باشه که whois میگیرید مال خارج ایران باشه و ir نباشه :یی

نکته: بهتره از الماهاست تهیه کنید، چون خیلی ها به جای این که ریپورت رو به Cpanel مستقیم بدهند به کسی که به شما لایسنس داده میفرستند، برای مثال برای من یک بار پیش اومد که کسی رفته بود به شرکتی که ازش لایسنس میگیرم گزارش کرده بود که ما دامنه ی .ir داریم ولی چون حدود 3 سال هست که باهاشون کار می کنم لایسنس هارو نبستند D:

arashkhan
July 13th, 2012, 22:31
الان كه اين پست ها رو خوندم اعصابم ريخت به هم. اگر ايرانيا نخرن پس كي از اينا بخره ! بدبخت ميشن كه! بابا يكي پيدا نميشه شبيه سي پنل بسازه كه حداقل پولش تو جيبه ايرانيا بره و اينا نتونن به ايرانيا حرف بزنن. دادا حرف به جایی زدین صفحه ی کنترل مبنی بر یونیکس که زبان ساده ای مثل لینوکس هست اگه بیست نفر برنامه نویسی باشه که لینوکس سرشاخه ی رشتشون باشه تو دو ماه میشه طراحیش کرد ولی برنامه نویسهای ایرانی هر کدومشون تو یه درندشتی بیکار نشستن تخمه میشکونن (منظورم برنامه نویسان دو ریالی نیست )یکی پیدا بشه اینا رو استخدام کنه چی میشه اونموقع سی پنل هم از تحریمش پشیمان میشه یه روزه خوب میاد که منت هیچ بنی بشری رو نکشیم واقعا احساس شرم و سربه زیری پیدا میکنم وقتی میبینم اسم کشورما تو لیستی که افغانستان هست نیست و تحریممون کردن

Woshka
July 13th, 2012, 22:55
نفستون از جای گرم در میادها
می دونید سی پنل چند میلیون خط کد perl داره که آدم مخش صوت می کشه می خونتشون
می دونی چقدر اسکریپت شل داره
می دونید چند ساله داره روی بهینه سازیش کار می کنه
می دونید ماهی چند صد هزار دلار فقط خرج پشتیبانی می کنه
ولی توی ایران یک آژانسش هم مسئولیت پذیر نیست
توی ایران ساپورت معنی نداره
توی ایران مسئولیت پذیری معنای نداره
توی ایران نظام بانکی جوریه یک چک داشته باشی از یکی اگه پاس نشه باید بیخالش بشی
وقتی نظام بانکی و مالی مون اینه چطور می خواید یک چنین سرمایه گذاری هنگفتی بکنید؟

arashkhan
July 15th, 2012, 06:20
نفستون از جای گرم در میادها
می دونید سی پنل چند میلیون خط کد perl داره که آدم مخش صوت می کشه می خونتشون
می دونی چقدر اسکریپت شل داره
می دونید چند ساله داره روی بهینه سازیش کار می کنه
می دونید ماهی چند صد هزار دلار فقط خرج پشتیبانی می کنه
ولی توی ایران یک آژانسش هم مسئولیت پذیر نیست
توی ایران ساپورت معنی نداره
توی ایران مسئولیت پذیری معنای نداره
توی ایران نظام بانکی جوریه یک چک داشته باشی از یکی اگه پاس نشه باید بیخالش بشی
وقتی نظام بانکی و مالی مون اینه چطور می خواید یک چنین سرمایه گذاری هنگفتی بکنید؟

حق با شماست با اینکه معتقدم که چیزی به اسم نا ممکن وجود ندارد ولی حق با شماست
ولی قرار نیست که یهو سیپنل بزنن شاید واسه ساختن یه ساختمان 100 طبقه خیلی فکرها به دور دورها سفر میکنه ولی وقتی چند دفعه از اون محل عبور کنی اولش میبینی که اسکلت بندی شده دفعه ی بعد که از اون محل میگذری میبینی دارن واسه تحویل آمادش میکنن
واسه غرور آدم برمیخوره وقتی پشتیبانی سیپنل به این گستاخی جواب میده((Please wait for a site operator to respond.

You are now chatting with 'Brenda'

Brenda: Hello Arash, how can I help you today?

arash: Hello I want to give me a convincing answer a few questions

Brenda: I will do my best.

arash: Do you really help me?

Brenda: What is your question?

arash: Is it fair to ban? When sanctions are I want to ask ourselves this question from your friendly If you feel you can not reply to philanthropy

Brenda: Please let me know if you have any questions specifically related to our software.

arash: I want to work I am a programmer and designer I am Iranian The sin of being Iranian? What did I do wrong people are tricks of the C panel?

Brenda: Unfortunately our U.S. export control regulations do forbid trade and impose economic sanctions and embargoes against certain targeted geographic regions, countries, and governments including: Iran, Burma (Myanmar), Cuba, and Sudan. Even though the specific customer lives outside of Iran, the specific sanctions cover a broader scope including server violations (hostnames, server IPs) and domain violations (such as Iranian sites or users). Before purchasing a cPanel or Enkompass license, this should be considered to ensure compliance with these sanctions.

arash: Please answer the Answer my questions and show your personality I do not expect you Or you want something I just want to get questions answered

Brenda: If you do not have questions specifically related to our software and licensing, I apologize but I will need to end this chat.
Please wait for a site operator to respond.

You are now chatting with 'Brenda'

Brenda: Hello Arash

Brenda: Did you have questions regarding our softtware?

arash: Is it possible to place an order from the control system design hosting page ordered?

Brenda: You may order a cPanel license within our policy and government sanctions.

arash: Brsrdr our poetry and our human rights and the Red Cross went Nmypsndn Humans are members of the Bani The creation of one essence Because the member is afflicted with pain The other limbs can not remain You are upset that the suffering of others That man should not put calls

arash: Do your bit strict, such as Microsoft

Brenda: This is not regarding our software, I will end this chat at this time
واسه دیروزه سانسور و .... هم کردم(دیگه حرف خودم رو هم باید سانسور تلخیص کنیم
بگذریم بهتره فعلا منت بگشیم پول بدیم به این عوضی ها ولی مثل مال ***ی ازش استفاده کنیم
یوسف گم‌گشته باز‌آید به کنعان، غم مخور
کلبه‌ی احزان، شود روزی گلستان، غم مخور
این دل غم دیده، حالش به شود، دل بدمکن
وین سر شوریده، بازآید به سامان، غم مخور
گر بهار عمر باشد، باز بر تخت چمن
چتر گل در سرکشی ای مرغ خوش‌خوان،غم مخور
دور گردون، گر دو روزی بر مراد ما نرفت
دائما یکسان نباشد حال دوران، غم مخور
هان! مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی‌های پنهان، غم مخور
ای دل ار سیل فنا بنیاد هستی برکند
چون تو را نوح است کشتی‌بان، ز طوفان غم مخور
در بیابان، گر به شوق کعبه خواهی زد قدم
سرزنش‌ها گر کند خار مغیلان، غم مخور
گر چه منزل بس خطرناک است و مقصد بس بعید
هیچ راهی نیست کآن را نیست پایان، غم مخور
حال ما در فرقت جانان و ابرام رقیب
جمله می‌داند خدای حال گردان، غم مخور

:68:

Woshka
July 15th, 2012, 06:31
در مورد اینکه محال نیست درسته
ولی کنترل پنل های رایگان زیادی وجود دارند که چند سال از توسعشون میگزره و به قول شما ساختمان رو یکدفعه نساختند
ولی برای لینوکس اصلا استیبلیتی که سی پنل داره رو ندارند

یک نکته در مورد تحریم ها هم قابل ذکر هستش
ایالت های مختلف موضع گیری مختلفی نسبت به تحریم ها دارند
برای مثال کارولینا که دیتاسنتر کارو توش هست با ایرانی ها مشکلی نداره
سی پنل در houston در texas هست
texas هم شهر آقای بوش و کلا سناتوراشون و دیدشون نسبت به ایرانی ها با تنفر همراه هستش و فشار اون های بر روی شرکت های بزرگ محلی شون بیشتر میشه و نتیجش این میشه که حاضرند پول نگیرند و زیر فشار افراد دیپلماتیک نروند

though the specific customer lives outside of Iran, the specific sanctions cover a broader scope including server violations
یعتی اگر ایرانی باشی بیرون ایران سیتیزن باشی هم تحریمی؟

arashkhan
July 15th, 2012, 07:53
در مورد اینکه محال نیست درسته
ولی کنترل پنل های رایگان زیادی وجود دارند که چند سال از توسعشون میگزره و به قول شما ساختمان رو یکدفعه نساختند
ولی برای لینوکس اصلا استیبلیتی که سی پنل داره رو ندارند

یک نکته در مورد تحریم ها هم قابل ذکر هستش
ایالت های مختلف موضع گیری مختلفی نسبت به تحریم ها دارند
برای مثال کارولینا که دیتاسنتر کارو توش هست با ایرانی ها مشکلی نداره
سی پنل در houston در texas هست
texas هم شهر آقای بوش و کلا سناتوراشون و دیدشون نسبت به ایرانی ها با تنفر همراه هستش و فشار اون های بر روی شرکت های بزرگ محلی شون بیشتر میشه و نتیجش این میشه که حاضرند پول نگیرند و زیر فشار افراد دیپلماتیک نروند

though the specific customer lives outside of Iran, the specific sanctions cover a broader scope including server violations
یعتی اگر ایرانی باشی بیرون ایران سیتیزن باشی هم تحریمی؟

خب پشتیبانیش که اینجوری میگه فکر نکنم با ایرانی ها هم شوخی داشته باشن و به شوخی بگن که بیرون ایران سیتیزن هم باشیم باز تحریمم ولی تا اونجایی که از حرفاشون به یه نتیجه هایی پی بردم خودشون هم خسته شدن مجبورن ایران رو تحریم میکنن و تو این قانون تحریم هم بدجوری به شرکتهاشون حساسن
اگه باور ندارین از سایت سیپنل پشتیبانیش آنلاینه زنده گفتگو کنید و دوباره ازشون بپرسید ولی وسط گفتگو بدون خداحافظی گفتگو رو دیسکانکت میکنن اگه به نوشته هام دقت کنی دوبار اینجوری ناز کردن و لوس بازی در آوردن دوباره وارد پشتیبانی شدم نازشون رو کشید

:d

Mihan-VPS
July 15th, 2012, 08:17
بهتره که ازکنترل پنل Direct Admin بجاش استفاده کنید و یک دنیا راحت باشید:109:

arashkhan
July 18th, 2012, 16:23
بهتره که ازکنترل پنل Direct Admin بجاش استفاده کنید و یک دنیا راحت باشید:109:

دادا اونموقع هم مشتری های سیپنل که زیادن شاکی میشن