PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی هاست دانلود ارزان قیمت سراغ داره ؟؟؟

sajjad50
April 2nd, 2012, 22:11
سلام.
دوستان من هاست دانلود میخوام که خیلی خیلی ارزان باشه !
آیا کسی هاست دانلود سراغ داره که خیلی خیلی و به شدت ارزون و با امکانات خوب ارائه داده بشه ؟

tizparvaz
April 2nd, 2012, 22:34
من دارم اما امکانات خوب منظورت چیه یکم توضیح بده تا ببینم میتونم بهتون سرویس بدم یا نه

faranetwork
April 2nd, 2012, 22:39
الان میان بهتون آفر میدن ماهانه 1000000000 گیگ 1000 تومن همراه با دامنه رایگان =d>=d>

sebastian
April 2nd, 2012, 22:42
میهن وب هاست قیمتش خوبه پورتش سرورش هم 2گیگ هستش

tizparvaz
April 2nd, 2012, 22:43
1000000000 از اونجایی که کسی پرش نمیکنه منم ماهی هزار تومن میدم :103:

دوست عزیز اگر خواستید ما در خدمتیم از سایت در ارتباط باشید

sajjad50
April 2nd, 2012, 22:46
1000000000 از اونجایی که کسی پرش نمیکنه منم ماهی هزار تومن میدم :103:

دوست عزیز اگر خواستید ما در خدمتیم از سایت در ارتباط باشید

دوست عزیز میشه واضح و روشن مشخصات سرویس هاست دانلودتونو بگید ؟

RoobinaServer
April 2nd, 2012, 22:51
تو دهن اکثر خریداران هاست همین حرف افتاده خیلی ارزون باشه با کیفیت عالی

پس کسی که چنین کیفیتی بخواد ارائه بده و کل سرمایش رو گذاشته پای این کار ببخشید باید بره سماغ میک بزنه دیگه؟

یه جوری میگن و توقع دارن که از قیمت اصلی که برای مدیر سرور هم در میاد کمتر بخرن ازش (پس فردا میگن صلواتی کسی هاست داره ؟ :d الان فعلا مد شده میگن هاست رایگان کجا داره)

دوست عزیز این دومین پست مشابه تو همین نیم ساعت گذشته هست که در دوجای مختلف انجمن زدید :68:

جواب شما هم :

هرچه قدر هزینه کنید همونقدر کیفیت داره (هرچه قدر پول بدی همون قدر آش میخوری /:))

میهن وب هاست که دوستان گفتن مورد خوبی بود

sajjad50
April 2nd, 2012, 22:59
تو دهن اکثر خریداران هاست همین حرف افتاده خیلی ارزون باشه با کیفیت عالی

پس کسی که چنین کیفیتی بخواد ارائه بده و کل سرمایش رو گذاشته پای این کار ببخشید باید بره سماغ میک بزنه دیگه؟

یه جوری میگن و توقع دارن که از قیمت اصلی که برای مدیر سرور هم در میاد کمتر بخرن ازش (پس فردا میگن صلواتی کسی هاست داره ؟ :d الان فعلا مد شده میگن هاست رایگان کجا داره)

دوست عزیز این دومین پست مشابه تو همین نیم ساعت گذشته هست که در دوجای مختلف انجمن زدید :68:

جواب شما هم :

هرچه قدر هزینه کنید همونقدر کیفیت داره (هرچه قدر پول بدی همون قدر آش میخوری /:))

میهن وب هاست که دوستان گفتن مورد خوبی بود

دوست عزیز آخه من در پست قبلی که زده بودم یک شرکت پاسخ داده بود که فضای نامحدود برای دانلود میده و پهناش هم 350 گیگ بود .
حالا متاسفانه انگار از صفحه 2 به بعد اون پست رو حذف کردند و من هم پیاپی به دنبال اون شرکت.
حالا موندم از کجا گیرش بیارم ؟؟؟؟

faranetwork
April 2nd, 2012, 23:02
دوست عزیز آخه من در پست قبلی که زده بودم یک شرکت پاسخ داده بود که فضای نامحدود برای دانلود میده و پهناش هم 350 گیگ بود .
حالا متاسفانه انگار از صفحه 2 به بعد اون پست رو حذف کردند و من هم پیاپی به دنبال اون شرکت.

فضای نامحدود خواستین با پهنای باند نامحدود خواستین ماهانه 150 هزار تومان

RoobinaServer
April 2nd, 2012, 23:02

اون وقت قیمتش رو چند گفته بود به شما؟

sajjad50
April 2nd, 2012, 23:05
اون وقت قیمتش رو چند گفته بود به شما؟

قیمتش هم خیلی عالی بود که من وقتی دیدم واقعا شاخ در آوردم .

قیمتش 3 هزار و پانصد تومن ماهانه بود.

RoobinaServer
April 2nd, 2012, 23:14
یه چیزی میگم گوش کنید به درد میخوره بعدا میاید میبینید من گفتم گوش نکردید و ضرر دیدید ها

چنین چیزهایی رو قبول نکنید هر ارزونی دلیل بر کیفیتش نیست

آخه کی میاد چنین قیمتی بده ؟ احتمالا برای یک ماه یا دو ماه که زیاد از سرور استفاده نکنید ساپرت میکنه و بعد شما رو میندازه از سرور بیرون و ساسپند و ...

ایده خوبی هم هستا همینجوری روزی 20 تا مثل شما رو بکشه سمت خودش کلی پول در میاره بعد یک ماه هم میندازه بیرون میره مشتری جدید باز میگیره و ....

بارها تو همین انجمن دیده شده که میگن هاست نامحدود - سرور نامحدود و ... و دوستان جواب دادن که این چیزها الکیه و سیاستی پشتش هست

ولی متاسفانه این کلمه همه رو جذب میکنه سمت خودش و تا کسی چوبشو نخوره بیخیالش نمیشه

به نظر من اگر میخواید ارزون باشه و خوب باشه بهتره سرور بگیرید برای شروع مثلا ماهانه 15 تومن 50 گیگ هارد گرونه ؟ (مدیران عزیز آفر نبودا مثال بود تذکر ندین)
همیشه سرور ارزونتر از هاست در میاد چون یه نفر میره همین سرور رو میخره بعد فضاش رو میفروشه خب باید سود کنه دیگه و قیمت خود به خود بیشتر میشه

اینجوری ارزونه دیگه 50 گیگ حالا 10 گیگم سیستم عاملش بره میگیم 40 گیگ کاملا استفاده میکنید 15 تومن ماهانه و ...

حالا هرجور مایلید این نظر من بود

tizparvaz
April 2nd, 2012, 23:22
دوست عزیز میشه واضح و روشن مشخصات سرویس هاست دانلودتونو بگید ؟
چند گیگ مد نظر دارین ؟

sajjad50
April 2nd, 2012, 23:43
چند گیگ مد نظر دارین ؟

من که گفتم فضا نامحدود میخواستم ولی اگه نشد بین 30 تا 50 یا 60 گیگ.

tizparvaz
April 2nd, 2012, 23:48
پ.خ شد

RoobinaServer
April 2nd, 2012, 23:54
10 گیگ ماهانه 6000 تومن
نا محدود ماهانه 180 هزار تومن
پیشنهاد منم سرور سرور بگیر به نفعته

تو یه تاپیک دیگه ایشون سالانه زیر 60 تومن درخواست دادن با این که 10 گیگه ماهی 6 بازم براشون گرونه :72:

sajjad50
April 2nd, 2012, 23:58
تو یه تاپیک دیگه ایشون سالانه زیر 60 تومن درخواست دادن با این که 10 گیگه ماهی 6 بازم براشون گرونه :72:

آقای محترم لطفا شما به این حرفا کاری نداشته باشید .
پیشنهاد میکنم اگه خودتون نمیتونید به من سرویس بدید ؛ سرویس دهنده های دیگه رو پشیمون ویا... نکنید .
این کار شما دقیقا مثل گمراه کردن من میمونه .
ازتون میخوام لطفا دست از سر من بردارید .

tizparvaz
April 2nd, 2012, 23:58

خوب ما که نگفتیم همون قیمتی که میخوان میدیم گفتند ارزان ، قیمت پ.خ شد

taft
April 3rd, 2012, 00:01
بخش درخواست سرویس هست که دوستان آفر میدن؟!؟!؟

قیمتش هم خیلی عالی بود که من وقتی دیدم واقعا شاخ در آوردم .

قیمتش 3 هزار و پانصد تومن ماهانه بود.
3500 تومن ماهیانه من از یوزر وی پی اس باران دیدم :دی

tizparvaz
April 3rd, 2012, 00:08
بخش درخواست سرویس هست که دوستان آفر میدن؟!؟!؟

3500 تومن ماهیانه من از یوزر وی پی اس باران دیدم :دی
تو بحث بودیم حواسمون از بخش پرت شد پستها ویرایش شد ممنون از یاداوریتون

sajjad50
April 3rd, 2012, 17:16
دوستان این تاپیک انشاالله با همراهی مدیر انجمن بسته خواهد شد.